Benzer Yazılar

Nam Taehyun Insta yayınında ağladı

Nam Taehyun Insta yayınında ağladı

HABER: “Silah nerede” Nam Taehyun’un son güncellemeleri… canlı yayında çığlık atıp ağladı

KAYNAK: Segye Ilbo via Nate

1. [+1,536, -29] Taehyun-ah, askere git. Temiz havada toprağı eşelemeye başlayınca gereksiz şeyleri düşünmeye fırsatın olmaz. Zil çalınca uyur, zil çalınca uyanırsın. Askere git!

2. [+1,270, -36] Askerde bir sürü silah var

3. [+1,073, -30] Çok fazla Amerikan filmi izliyor herhalde… Kore’de silahlardan bahsetmek ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+96, -0] Bu sadece bir konseptse lütfen bir daha yapma… konsept değilse git hastaneye yardım al. Bunların birikmesine izin verme, daha sonra dert olur…

5. [+95, -4] Umurumda olan biri değil ama Sulli de Insta yayınlarında ağladığında gözlerinde bir bakış olurdu, aynı bakış Nam Taehyun’da da var. Şu anda stabil bir durumda değil. Onu sevmiyorsanız izlemeyin. Çenenizi kapatmak için onun da bu dünyadan ayrılmasını beklemeyin.

6. [+63, -2] Hiç iyi durumda değil gibi, endişeleniyorum… askerden kaçmak için bir şeyler mi yapmaya çalışıyor acaba…

7. [+57, -0] Kan testi yapılmalı…

8. [+54, -2] Silah muhabbeti abartıydı… 20 yıl sonra buna bakıp utanacak

9. [+42, -3] Silah? ㅋㅋㅋㅋ Nasıl silah kullanılır biliyor musun? ㅋㅋ Bilgisayar mouse’u ile kullanılmıyor biliyorsun değil mi?

10. [+32, -0] Bir akıl hastanesine gitmesi gerekmiyor mu?

HABER: Nam Taehyun temsilcileri, “Insta yayınında ağladı, stresten ötürü duygulandı”

KAYNAK: MBN TV via Nate

1. [+1,053, -98] ” Silah nerede ” ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+490, -32] Müzik onun için doğru olmamalı… kendine daha çok uyan başka bir iş bulmalı. Bu kadar stresliyken nasıl şarkı söylesin? Üzüldüm onun için.

3. [+489, -121] Vay, yorumlarınız çok kötü. Depresyondan muzdarip ve yayınlarında yardım istiyor gibi görünüyor. Eğer onu önemsemiyorsanız gidin… Zaten acı çeken birine zarar vermeyin.

4. [+56, -8] Taesaja’dan Hyung Joon eskiden Nam Taehyun’dan daha popülerdi ama bugün bir kurye görevlisi olarak çalışıyor, çok da mutlu.

5. [+55, -4] Yirmili yaşlarımdayken ben de dengesiz duygular ve depresyondan geçtim… ama zaman gerçekten her şeyi iyileştirir. Hayatını olumlu ve minnettar düşüncelerle yaşamaya devam et, daha iyi günler gelecek..

6. [+43, -7] Neden bu kadar nefret yorumu var? İnsanlar depresyonla farklı şekilde başa çıkar. Sulli kendi şekliyle başa çıktı, Goo Hara kendi şekliyle başa çıktı. Hepsi kendi acılarını ve üzüntülerini kendi yollarıyla ifade ediyorlardı ve biz çok geç olana kadar bunu fark etmedik. Nam Taehyun da aynı şeyi yapıyor.

7. [+38, -5] Gerçekten çok kötüsünüz. Goo Hara ve Sulli böyle yayınlar yapınca ilgi manyakları dediniz. Biri acısını gösterirken azıcık şefkat gösteremez misiniz? Umursamıyorsanız yorum yapmayın. Çok kötüsünüz…

8. [+33, -3] Stabil bir durumda olmadığı belli, nefret yorumları yapanları karma bulacak biliyorsunuz değil mi?

Nam Taehyun Insta yayınında ağladı

KAYNAK: Naver

1. [+987, -53] Nefret almaktan bu kadar nefret ediyorsa……. Hareketleriyle grubunu ve hayranlarını etkilemeden önce düşünmeliydi. Elemelere ve çıkış albümüne kadar grupla kalmadan, halkın bildiği sevgilisini aldatmadan, taksi sürücüsüne para fırlatmadan önce… Gruptan ayrıldığından beri tek yaptığı sigara içerken fotoğraflarını, dövme fotoğraflarını internete koymak… halkın görüşlerinden korkuyorsan niye böyle gönderiler atıyorsun? Sende kalsın. Hayranlarını ve ailelerini incitmekten korktukları için kariyerlerinde ve özel hayatlarında sıkı çalışan bir sürü gerçek star var. İstediğin her şeyi yaptıktan sonra pijamalarınla, ağzında sigarayla yayın yapıp silah isteyemezsin.

2. [+501, -20] Onun gibi pis hayatlar yaşayan insanların Goo Hara ve Sulli’yi kullanmaya çalışması sinirlendiriyor beni….. sadece o değil, Kim C, Yoo Seung Joon, MC Mong… Sulli ve Goo Hara’yı işlerine gelince anıyorlar.

3. [+265, -21] Çok güzel ama aranızdaki Katalk konuşmalarında kalsın

4. [+148, -11] Çevresindekiler ona göz kulak olmalı

5. [+56, -5] Psikolojik sorunlar sebebiyle askerden muaf olmak için mi böyle yapıyor? Nam Taehyun ile aynı zamanda fiziksel kontrolden geçtim ve bir sürü psikolojik sağlık kağıtları verdiğini gördüm

6. [+39, -0] Bahar askere gitmek için güzel bir zaman

7. [+30, -0] Bence bu kadar zorlanıyorsa askere gitmeyi düşünmeli. Enerjini geri toplamak için biraz ara vermek kötü değil.

8. [+29, -1] Belki de Winner’dan ayrıldığı için pişmandır..

Nam Taehyun Insta yayınında ağladıNam Taehyun Insta yayınında ağladı

KAYNAK: Naver

1. [+2,205, -279] Nefret ya da eleştiri olsun, ona hiçbir yorum yazmayın. Hepimiz hata yaparız, hiçbirimiz mükemmel değiliz. Kimseye bir şey söyleme hakkımız yok. Zor zamanlar geçirdiği belli, bu yüzden zorlandığını gördüğümüz insanları teselli edelim. Bir ünlü hakkında endişelenmenin yararsız olduğunu biliyorum ama belki de kendi başlarına aşamadıkları zorluklarla karşı karşıyadırlar. Umarım ayağa kalkıp daha olumlu ve daha iyi bir yöne gidebilir.

2. [+1,789, -215] ‘Winner TV’ ve ‘Empty’ günlerinde hayrandım, o zamanlar en popüler üye Taehyun’du. Ama bence popülarite ona iyi gelmedi çünkü diğer üyelerle pek iyi anlaşamadı ve ilgi manyağı gibi davranmaya başladı. Winner zor zamanlar geçirince kendi müziğini yapmak için ayrıldı. Tamam, ayrılmasını anlarım, ama Winner şu anda başarılı ve onun projeleri başarılı değil, bence pişman olmaya başladı. Winner zorlanırken grubu kenara attı ama şimdi kendisi zorlanıp onları düşünüyor, komik bence.

3. [+1,312, -63] Winner’dan ayrılmasına bir şey demedim ama ayrıldıktan beri tek yaptığı sigara içip dövme yaptırmak… sevgilisini aldatmakla anılmak… Nefretin sebebini anlamıyor mu?

4. [+695, -14] İyi olmayan albümleri çıkarmak için diğer insanların yatırımlarını kullanıyor, bu yüzden şirketinin baskısı sebebiyle zorlandığına eminim. Gerçek dünya deneyimi yok. Askerlik temel hayat becerilerini geliştirmek için harika bir yer, şaka değil. Ona istediğiniz kadar pozitif şeyler söyleyin, aklındaki karmaşık düşünceler değişmeyecek.

5. [+628, -30] Ünlüler gerçekten farklı bir dünyadan gibiler… Senaryoları okurken çok normal görünüyorlar ama sonra özel yaşamlarında böyle psikopatlar gibi davranıyorlar….

6. [+194, -8] Dürüst olmak gerekirse, davranış biçimin yüzünden nefret alıyorsun, kurbanmış gibi davranma. Hayatında bir kere alçakgönüllü davranmaya çalış.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+111] Asla öğrenmiyorlar, idoller intihar edince üzülmüş gibi davranıyorlar ama gidip başka idollere zorbalık yapmaya devam ediyorlar, Taehyun zor zamanlardan geçiyor, iyi şeyler söylemeyecekseniz sesinizi kesin.

 

Kaynak: Netizenbuzz

19 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Deniz

Hara ve Sulli Taehyun’un en yakın arkadaşlarıydı .Zaten en başından beri psikolojik olarak güçlü değildi . Ben Winner’ı win’den beri takip eden biriyim ve taa ilk zamanlarda bile Taehyun’da bir sorun olduğu belliydi , gruptan ayrılması iyice yalnızlığa itti onu . Umarım iyi bir doktordan tedavi alıyordur ve iyi olur .

Hata

Tedavi aldığını sanmıyorun, şirketi sadece iş sorunları olduğunu söylemiş, keşke şirketler çalışanlarına insan gibi davranabilse

Ayla

Son şarkısı başarılı olamamış diye şirketi baskı yapıyormuş

Birferda

yorumlar berbat. netizenlerin düzelmesini beklemek saçmalıktı. şirkette açıklama yapacağına çocuğun tedavisine bakmalılar.

violet #ktl

Taehyun Hara’nın da ölümünden sonra üçünün birlikte olduğu bir fotoğraf paylaşmıştı, onun altına sıra sende yazdılar. Böyle iğrenç insanlar ile aynı dünyayı paylaşıyor olmak midemi bulandırıyor. Bundan sonra Taehyun hesabını silmişti, gönderilerini silmişti vs vs. O her zaman melankolik biriydi. Bir WINNER fanı olarak gruptan ayrıldığında bir gün onun ölüm haberini okuyacağız diye hep korkmuşumdur. Ona iyi gelen tek şey müzik ama onu dengeleyecek insanlara sahip değil. Umarım iyi olur ve kendisine iyi gelecek insanları bulabilir.

Betüş

Şu netizenler ne acınası.Böyle insanlar her yerde var. Özellikle bu netizen tayfasının aynısı Twitter’da var. Aşırı acımasızlar ve klavye başında söyledikleri ile insanları etkilediklerinin farkında bile değiller. Dün bir yoruma denk geldim aşırı rezildi. Fahriye Evcen’in babası ölmüş kadın ne var bizlerinde babası ölüyor ne abartmışsınız demiş. Ve bunu söyleyen bir kadındı üstelik. Senin empati yapman lazım. Gerçekten şöyle bir kitle var ki ünlülerin hayatına özenip onlar gibi olamayacağını bildiği için sürekli saldırı hâlinde olan.

Loura

Cidden bu durum size komik mi geldi adam iyi değil görmüyor musunuz.
Siz iflah olmazsınız ya kendi nefretinizde boğulun.

la cha ta

5. [+95, -4] Umurumda olan biri değil ama Sulli de Insta yayınlarında ağladığında gözlerinde bir bakış olurdu, aynı bakış Nam Taehyun’da da var. Şu anda stabil bir durumda değil. Onu sevmiyorsanız izlemeyin. Çenenizi kapatmak için onun da bu dünyadan ayrılmasını beklemeyin.

6. [+63, -2] Hiç iyi durumda değil gibi, endişeleniyorum…
Ayrıca yabancı yorum…

pisliknetizenler

Cidden çok korkmaya başladım zaten çok nefret alıyor umarım bu yazıları görmez. Taehyun sakın kötü şeyleri aklına getirme her canlı özeldir hata da yapsa,yapmasa da.Lütfen yakın arkadaşların için ayakta kal başka insanlar için üzülmeye değmez.

DilbetEr

Ben hiç bir netizen in kafasının yerinde olduğunu düşünmüyorum.Her insan kötü dönemlerden geçebilir ki yaşadıkları.çok ağır çok tanımıyorum onu ama arkadaşları öldü. Nasıl iyi olabilir ki bir de şaka yapıyorlar silah neredeimiş ben artık bu netoların insanların ölmesinden zevk aldıklarını falan düşünüyorum. Şaka gibi bile değiller. Allah akıl fikir versin.

Rose

O gün ağladı şimdi ise güzel şeylerden bahsetti yani şuan ağır bir depresyonda bunu görebilmek çok zor değil sulli den sonra.Lütfen yardım edin ona çevresindeki insanların el vermesi gerek her şey geç olmadan.

Selen

Bir tanıdığıma o kadar benziyo ki . Tip olarakta karakter olarakta. Üzülüyorum ona.

KINGEXO

Ailesi bu videoları görmüyor mu? Destek alması lazım.
Ona en yakın olan kişi onun yanında olmalı ve onu tedavi ettirmeli yoksa sonun nasıl olacağını hepimiz çok iyi biliyoruz. Ve lütfen depresyonda olan bir insana kötü yorum yapmayın onca iyi yorumlar arasında tek bir kötü yoruma takılıp hayatını bitirebilir.

Didem.x1

Gidip tedavi olmasi daha iyi gibi görünüyor.

XxX

2. [+1,270, -36] Askerde bir sürü silah var
😂

violet #ktl

Bunun nesi komik gerizekalı? Taehyun’un depresyonunu askerliğe bağlayan netizenler, Hara ve Sulli’nin durumuna da ilgi *rospuluğu demişlerdi. Geldiğimiz son da şu an belli. Bıraktığın leş yoruma bak. Pislik.

Nemo

Taehyun-ah, askere git. Temiz havada toprağı eşelemeye başlayınca gereksiz şeyleri düşünmeye fırsatın olmaz.
😂😂😂

violet #ktl

beyinsiz yaratık. Leş. Sulli ve Hara’nın psikolojik durumuna ilgi *rospusu yakıştırması yapanlardansındır sen kesin.

BIKTIM

Cidden bunu komik mi buldun ya? Bunu yazan kişi de teselli verdiğini mi sanıyor. Askerliğiniz batsın.

Yeni Yazılar