Nct Jaemin Fotoğraf Sergisini Açıyor

4

NCT Jaemin’in ilk fotoğraf sergisi “NARCISSISM – JAEMIN 1st EXHIBITION”, CCCS Hannam’da (34 Daesagwan-ro, Yongsan-gu, Seul) bu ayın 29’undan gelecek ayın 19’una kadar yaklaşık üç hafta boyunca gerçekleştirilecek. Bu, Jaemin’in fotoğraf sanatçısı olarak ilk çıkışı olduğundan büyük bir beklenti ve ilgi var.

Özellikle “NARCISSISM” temalı bu sergide, Jaemin’in kendisine odaklanan, NCT DREAM üyelerinin fotoğrafları, farklı yerlerde karşılaşılan çeşitli manzaralar ve daha fazlasıyla onun sevecen bakış açısını ve benzersiz duyarlılığını yakalayan çalışmalar yer alacak.

Ayrıca Jaemin, sanat eserleri aracılığıyla çevresine dair samimi hikayeler aktarmayı amaçlayan, çekime başladığı 2018 yılından bu yana son yedi yıla yayılan, kendi gözleriyle çektiği ve kaydettiği fotoğrafları da sergileyecek.

Ayrıca Jaemin’in eserlerinin yanı sıra çağdaş sanatçıların “NARCISSISM” temasını tamamlayan ortak çalışmaları da sergilenecek. Ek olarak, ziyaretçilerin sergi deneyimini zenginleştirecek özel işbirliği içecekleri, sergi çalışmalarını içeren bir fotoğraf kitabı ve çeşitli ürünler de satışa sunulacak.

Serginin bilet rezervasyonları 21 Haziran’dan itibaren Musinsa uygulaması üzerinden yapılabilecek. Sergiyle ilgili detaylı bilgi NCT’nin resmi sosyal medya kanalları ve serginin X (eski adıyla Twitter) resmi hesapları aracılığıyla verilecek.

kaynak: entertain.naver.com

 

 

1. Sonunda ㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

2. Uaaaahhhh Jaemin fotoğrafçı-nim

3. Hadi gidelim

4. Ne olursa olsun gidiyorum

5. gidiyorum

6. Musinsa…?

7. Gitmezsem öleceğim

8. Eğer gitmezsem gerçekten ölüyorum

9. Bekliyordum…. 🥺

10. O kadar çok insan olacak ki…

 

 

 

K: pannchoa

Önceki İçerikİlk Defa Bir Kadın İdolün Kaslarına Bu Kadar Hayran Kaldım
Sonraki İçerikEXO’nun Eski Üyesini Tekrar Değerlendirmenize Neden Olan CBX Olayı
Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments