NCT Mark, BTS Jimin ve J-Hope, Twice ve Ji Chang Wook Türkiye için bağış yaptı

224

NCT Mark, Hope Bridge derneği aracılığıyla Türkiye-Suriye depremlerine yardım sağlamak için 150 milyon won bağışladı.

BTS Jimin ve J-hope, UNICEF Kore Komitesi aracılığıyla Türkiye-Suriye depremlerinden etkilenen çocuklara yardım sağlamak için, ikisi de 100’er milyon won bağışladı. UNICEF aracılığıyla J-Hope, “Umarım ani depremden zarar gören çocuklara biraz yardım ve umut olur.” dedi. Jimin, UNICEF aracılığıyla “Umarım depremden etkilenen çocuklara yardımcı olur” dedi.

TWICE, Save the Children aracılığıyla Türkiye-Suriye depremlerine yardım sağlamak için 200 milyon won bağışladı. Twice’ın dokuz üyesi de iradelerini bir araya getirerek bağışı hazırladı. TWICE, ajansları JYP Entertainment aracılığıyla yaptığı açıklamada, “Türkiye ve Suriye’de meydana gelen depremlerden büyük zarar gören çocuklara ve ailelere küçük de olsa bir güç olabilmek düşüncesiyle yardımlara katıldık. Her duyduğumuzda daha içten dua ediyoruz. Zarar gören herkese başsağlığı dileklerimizi iletiyor, hayatta kalan çocukların ve ailelerinin günlük yaşamlarına geri dönebilmelerini içtenlikle temenni ediyoruz.”

Ji Chang Wook UNICEF Kore Komitesi aracılığıyla Türkiye-Suriye depremlerinden etkilenen çocuklara yardım sağlamak için, 100 milyon won bağışladı.

Önceki İçerikStarship Entertainment, IVE, GI-DLE Soyeon ve ITZY Ryujin Türkiye için bağış yaptı
Sonraki İçerikStray Kids Changbin, Hyunjin, Felix ile ADOR ve NewJeans Türkiye’ye bağışta bulundu
224 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments