NCT Taeyong 15 Nisan’da askere gidiyor, donanmaya katılacak

39


Taeyong önümüzdeki ayın 10’unda eğitim merkezinde temel askeri eğitim alacak ve ardından 15 Nisan’da Donanma askeri bandosunda ulusal savunma görevlerini yerine getirecek.

Taeyong askere gidecek ilk NCT üyesi. En büyük üye Taeil, geçen yıl Ağustos ayında bir motosiklet kazasında yaralanmış ve sağ uyluğunu kırmıştı. Ameliyattan sonra iyileşmesi için askere alınması ertelenmişti.

Taeyong askeri başvuru görüşmesini Ocak ayında yaptı ve bir vokal pozisyonu için 6 kişiye karşı yarıştı. Ciddi bir bel fıtığı sorunu yaşamasına rağmen askere gitmek için güçlü bir iradeye sahip olduğu biliniyor. Üç şarkıdan biri onun serbest şarkısı olarak seçildi ve Taeyong kendi şarkısını söyledi ve üst düzey şarkı söyleme becerileriyle 23’ünde final mülakatını geçti.

Taeyong’un ajansı SM Entertainment duyurdu, “NCT Taeyong 15 Nisan’da aktif görevdeki bir asker olarak donanmaya katılacak. Acemi eğitim merkezine giriş gününde hiçbir resmi etkinlik olmayacak ve sahadaki sıkışıklık nedeniyle güvenlik kazalarını önlemek için giriş özel olacak.” diyerek anlayış talep etti.

1. Taeyong aktif görev mi yapacak??? ㅠㅠㅠㅠㅠ Diski çok kırık değil miydi ㅜㅜㅜㅜㅜㅜㅠㅜㅜㅜ

2. Deniz kuvvetleri?!

3. Hul, Taeyong’un belinin kötü durumda olduğunu sanıyordum. NCT askere gitmeye başlıyor, bu şok edici… Kıdemlerine rağmen hep çok genç görünüyorlar.

4. Beli bayağı kötü diye biliyordum

6. Taeyong çok havalı ㅠㅠ

7. O kadar genç görünüyor ki 2000’den sonra doğmuştur diye düşünmüştüm…….

8. Aktif görev mi yapıyor? Böylece oldukça hızlı bir şekilde terhis olabilecek, lütfen sağlıklı bir şekilde hizmet et ve iyi bir şekilde terhis ol…

9. Bu haliyle aktif görev yapmasına inanamıyorum, etkileyici

10. Donanmada askerlik çok zor değil mi?? Niye donanmayı seçti ㅠ

 

K:Pannchoa

Önceki İçerikHan Sohee’nin ajansı nefret yorumlarına dava açacaklarını duyurdu
Sonraki İçerikHyeri, Ryu Junyeol ile ilgili haberler hakkında açıklama yaptı
39 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments