Netizenler Le Sserafim Eunchae’nin Korunması İçin Çağrıda Bulundu

132

Nefretin hedefi haline getirildi.

LE SSERAFIM’den Eunchae son zamanlarda büyük miktarda nefretle karşı karşıya. LE SSERAFIM bir bütün olarak son zamanlarda canlı şarkı söyleme tartışmaları nedeniyle eleştiri altında olsa da, Eunchae’ye yönelik nefret geçmişteki meseleler nedeniyle anormal derecede belirgin.

Grubun Coachella 2024’teki son performansı, netizenlerin şarkı söyleme becerilerini yetersiz bulmasıyla tepki çekti.


Yeni nefret dalgasının ışığında, Eunchae’nin geçmişteki “tavır tartışması” yeniden gündeme geldi. Daha önce, kendi yaşındaki lise öğrencilerini kızdırmak için canlı yayında birkaç dikkatsiz yorum yapmıştı. Eunchae, kendi yaşam tarzını okuyan öğrencilerle karşılaştırarak onlarla alay etti. Kore SAT sınavları vatandaşlar için en büyük yaşam olaylarından biri olarak kabul edildiğinden, Eunchae’nin yorumları saygısızlık olarak görüldü. Birçok kişi onu ünlü hastalığına yakalanmakla suçladı.

YouTuber’lar iki olayı birbirine bağlayarak yıldızdan daha da fazla nefret etmeye başladılar. Onu konu olarak kullanan çok sayıda video yapıldı.


Bu da sosyal medya hesaplarının kötü yorumlarla dolmasına neden oldu.

Henüz reşit olmadığı için hayranları HYBE’ye onu koruması için çağrıda bulunuyor.

1. Onu umursamayıp sadece deli gibi küfür eden o kadar çok kişi var ki. Deli olduklarını düşünmüştüm. Umarım hepsini dava ederler.

2. Başka bir grubun fanıyım ama ünlüleri stres topu gibi gösteren toplulukları çok boğucu buluyorum. Theqoo da bir istisna değil.

3. Haddinizi bilin.

4. Erkek delisi insanlar ölmeli.

5. Ben başka bir grubun hayranıyım fakat laflarının nasıl çarpıtıldığını görünce nutkum tutuldu. Ondan önce arkadaşları hakkında konuşuyordu, e öyleyse dikkatsizlik bunun neresinde?

6. Bu sansasyonel YouTube hesapları kadın idolleri hedef alıyor ve kışkırtıcı videolar yapıyor, yorumlar ise nefreti rasyonalize ediyor. Bugünlerde durum çok ciddi. Dışarıda çok fazla çılgın insan var.

7. Kendileri bu kadar aptalken ünlüleri karalayan bir sürü insan var. Acınası bir durum.

8. Sıra Wonyoung’dan Eunchae’ye geçmiş gibi görünüyor. Onları hemen dava edin.

K:koreaboo
Ç:netizenturkey

Önceki İçerikBTS Jimin, Kameraları En İyi Bulan Profesyonel İdol Olarak Oylandı
Sonraki İçerikKoreli Netizenler SM’in Seunghan Konusunda Harekete Geçmesini İstiyor
Subscribe
Bildir
guest
132 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments