[PANN] 2NE1 yeni bir şarkı kaydetti

192
4842

pannapp 2021 04 10 17 21 47pannapp 2021 04 10 17 21 48

KBS ‘SeolBam’ sırasında:

Park Bom: 2NE1 üyeleri bir araya gelip şarkı kaydetti, ama yayınlanacak mı emin değilim.

Park Bom radyo programında bunu söyledi! Gong Minzy’nin doğumgününü CL’in stüdyosunda kutlamışlar ve birlikte şarkı kaydetmişler!

pannapp 2021 04 10 17 21 48

17 Mayıs 2021, 2NE1’ın 12. yıldönümü, bence özel bir yıldönümü olacak.

İkinci jenerasyon kız gruplarının bir araya gelmesiyle ilgili çok haber vardı, umarım 2NE1 bunu yapan ilk grup olur ve sonrasında daha fazla ikinci jenerasyon kız grubunun yeniden birleştiğini görürüz!

pannapp 2021 04 10 17 21 49

Gönderi tepkisi [+238, -15]

1. [+22, 0] 2NE1’ı özledim ㅠㅠ

2. [+19, 0] Ergenlik yıllarımı birlikte geçirdiğim unnilerim ㅠㅠ Unnilerim!! Lütfen yirmili yaşlarımda da bana göz kulak olun❤❤❤❤

3. [+18, 0] Ağlayacağım… Harika ㅠㅠㅠㅠ

4. [+10, 0] 2NE1…. 2021… bu yıl şarkı çıkarırlarsa gerçekten aşırı havalı olur

5. [+6, 0] Lütfen… 2021’de birleşen 2NE1? Gerçekten efsane olur…

 

 

Önceki İçerik[THEQOO] İzlerken utandıran erkek grubu koreografisi
Sonraki İçerik[PANN] Jin ve Park Bogum’un selfiesi kalp hoplattı
guest
192 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
nolja

Eski bir BJ olarak bir arada olmaları bir yanımı mutlu ederken diğer yanıma komik geliyor maalesef. Hakkı olan soloyu yıllarca alamadığı için haklı olarak ayrılan ama sonrasında hiç bu grupta olmamış gibi davranan bir üye,3 üyenin aksine daha düşük bir yetenek seviyesinde olmasına rağmen şirkette kalıp bir çok projede yer alan başka bir üye,skandal olarak adlandırılan bir olayda yok sayılan kenara atılan başka üye ve lider olarak koruması gereken grubu kendi Amerika ve solo sevdası için bir kenara atıp şirkette kalmaya devam edip baştaki pisliğe fanların uyarısına rağmen papa papa demeye devam eden başka bir üye.. He sonradan ayrıldı ama… Read more »

Z z

2010’dan beri takip eden biri olarak dediklerine katılıyorum. Ben en başta Minzy’e çok kırgınım. Minzy ve ailesi uzun süre Cl antisi gibi davrandığı dönem oldu. Bu da beni üzmüştü. Bilmiyorum nasıl desem böyle davranması kırıcıydı.Sadece yetenekle solo olmak zor. sahne ışığı denilen bişi var. Mesela bir kaç idol ses olarak yeterli olmasa da sahne ışığıyla parlıyor. Benim bildiğim kadarıyla Cl’e grup olarakta geri dönüş sözü verildiği yönündeydi. Öyle hatırlıyorum. Şarkı olayında çıkar için olduğunu düşünmüyorum.

Muziksever & Blackpink sever

Mindy’ e herkes solo çık dedi, çıktı kimse destek olmadı. Bu grup 3. Jenerasyonda çıkış yapsa bu şekilde unutulmazdı. Daha doğrusu bence 3. jen Sosyal medyanın da etkisi ile bilinirliğini ve fan kitlesini arttırdı.
Umarım şarkı yavaş müzik olmaz. Ama bana slow ve fanlarına yazılmış olacak gibi geliyor.

betül

Klip olacak mı acaba yoksa sadece şarkı mı acaba o da önemli.

Muziksever & Blackpink sever

Umarım klipli olur 🙏🏻🙏🏻

Z z

Şarkı ilk çıktığında dinledim. Ama nasıl desem herkesin dikkatini çekecek tarzda değildi. Keşke daha iyi bir prodüktör ile anlaşsaydı. Hayır herkes tanıyor zaten git bir kaç kişiyle görüş. Yeteneklerini harcıyor. Bana da fan şarkısı olacak gibi geliyor. Ya gidip işini iyi yapan birileriyle de görüşselerdi keşke. umarım genel dikkati çeken bişi olur.

Muziksever & Blackpink sever

Bence bir Teddy şarkısı iyi gider 😛 Kim ne derse desin o adamın şarkılarını seviyorum

Z z

Keşke ama biraz zor gibi😅😆 Bende seviyorum ya.

Eloo

Yani diyorsun ki önemli olan ses değil tip? Minzy o kadar yetenekliyken ona hiç sans vermeyen bir sirket vardı. Şirketten ayrıldıktan sonra kendi tarzını bulan ve bunu kendine yakıştıran biri. Seversin sevmezsin o ayrı ama bu kiza da laf etmezsin

Muziksever & Blackpink sever

Allah Allah ben tipi ile alakalı yorum görmedim? Ben mi yanlış anladım yorumları sen mi? 🤔kimse tipe yorum yapmamış ki?

Z z

Duyar kasmak için yanlış kişiyi seçmiş. Rubyjane buralarda bir yerlerdedir.

Z z

Tip mi? Gerçekten tipi kastettiğimi mi düşündün?🤦‍♀️ Sevmezsin mi?🙄 Laf etmezsin dediğin Minzy’nin de zamanında senin belirttiğin tarzda davrandı. Bu kısımdan haberin yok galiba.

ananas

sen bir BJ olduğuna emin misinKKFSKRKKFDK CL sırf 21 ile olan albümü için amerija kariyerini bırakıp koreye döndü. hem bilgisiz hem cahil olmanl beraber hem de iğrenç derecede salaksın.

la cha ta

minzy ne zaman grupta değilmiş gibi davrandı wtf?Tek hatası blackjackleri anmaması idi birkaç konuşmasında.
ve daranın diğerlerinden daha az yetenekli olması onu yeteneksiz yapmaz, oldukça huzur verici bir sesi var ve çok çalışıyor ki Filipindeki kariyerinden beri sıkı çalışması onun başarıyı hak ettiğini gösterir.Yine de Dara kısmı biraz öznel o yüzden karışamam sana.

Last edited 2 ay önce by la cha ta
Boş yapmayın

CL, Amerika’dan çok önce dönecekti, parti parti gezdi arkadaşlıklar edindi ama eli boş geldi. Grup ortada aktif olmadan üstelik Bom olayları ile uğraşıyordu, cidden ne sevdaydı bir türlü gelememişti. Son şarkısını da dinledim mi dinlemedim mi hatırlamıyorum bile ilgimi tam kaybettim.

Iwashere

Minzy’nin gruptan ayrılmasıyla hemen hemen dört ay sonra grup dağıldı haberleri arasında art niyet aramıştım.YG zaten dağılacağı belli olan grupta günah keçisi aradı çünkü 2ne1 geri dönüş yapmayınca tepki almaya başlamış grubun dağılmasından Yg sorumlu tutulacaktı. Cl amerika sevdası gerçekten boş bir ümitti ve halk tarafından da negatif karşılandı.Koreden uzakta olduğu yıllar boyunca doğru düzgün bir projede yer almadı bu da ister istemez ismini etkiledi. Sonrasında ilgiyi göremeyince papayla aralarının bozulduğunu belli etmeye başladı çünkü papa yeni para makinelerine yöneldi. Dara papasının yanında kalmayı seçince çeşitli programlarla ödüllendirildi ama açık konuşmak gerekirse ne oyunculuğu ne sunuculuğu iyi. Sololarından ziyade grupça… Read more »

nayuta

aynılarını düşünüyorum ya ama bir yandan o zamanlarda çok samimi ilişki kurmalarını da bekleyemiyorum en büyük ve en küçük üye arasında 10 yaş var ve yıl 2005.. resmen jen farkı belki yıllar geçtikten sonra şimdi hepsi belli bir olgunluğa erişmiştir ya da sadece clout için ellerinden geleni yapıyorlar hala umarım 2.dediğim gibi değildir

awshatt

“Ergenlik yıllarımı birlikte geçirdiğim unnilerim ㅠㅠ Unnilerim!! Lütfen yirmili yaşlarımda da bana göz kulak olun❤❤❤❤”
Hepsi’nin birleşmesini bekleyen zavallı türk fanlar….

Muziksever & Blackpink sever

Biasim Gülçin gruptan gittikten sonra bir daha dinlemedim. Dhdh

Melboomer (I.K.)

Ay geçenlerde bu 3ü toplanmıştı gülçin yine yoktu. Ablalarım eğer bize ot4 pozu vermeyecekseniz neden barıştık diyorsunuz? Ana okulunda hep gülçin olan ben kalbi kırık oturuyorum 🙁

Muziksever & Blackpink sever

Benim ilkokul ve ortaokul zamanıma denk geldi. Nasıl dans ederdik anlatamam. Yıl sonunda da kesin bir gösterimiz olurdu fhhd. Okuldaki kız kavgalarının başlıca sebebi buydu. Grubumuz doldu diye gruba alınmayan nice ağlayan kız vardır Türkiye’de.😅

Z z

Hahaha yorumunu okuyunca bir anda geçmiş yolculuğu

kuzeytekinoğlununikoniktulumu

https://youtu.be/c-z6JsQFg0E dans deyince şu efsane video geldi aklıma.🤣

rosalia

işi olduğu için gitmemiş sanırım. Fotoğrafı beğenmişti yani hala şansımız var

Boş yapmayın

Gülçin hepsinden iyidi (Gülçinciyim) ama o da grup olmayınca yapamadı. O güzel sesle nasıl hala doğru düzgün bir şarkısı olmaz. Yetenek israfı 😌 bu arada Cemre’ye kılım çünkü Gülçin o ve onun annesi yüzünden çıktı. Evet bu grubun da skandallarına hakimim 😂

Muziksever & Blackpink sever

Biz arkadaşlarımızla nereden bulduk bilmiyorum ama hepsi grubunun Messengerlarını bulmuştuk daha doğrusu biz öyle zannediyorduk o yaşta fhhdhd. Bizi kekleyen kişi iyi gülmüştür halimize. Birimiz Gülçin ile konuşuyorduk sonra o Gülçin zannettigimiz kişi cemre eve yeni geldi falan diyordu dhdhhd. Yaş 11-12

Boş yapmayın

Artık instagram var oradan direkt iletişim kuruluyor. Geçenlerde yine bu cemre laf sokmalı bir şeyler yapmıştı diye mesaj atmıştım cevap vermişti . Fangirlliğün kaçıncı seviyesiiii 😂

Boş yapmayın

Ahahhshs anonim kullanıcıyım diye tüm karanlık utanç verici yanlarımı gösterdim 😂😂😂

Last edited 2 ay önce by Boş yapmayın
kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Çok dolmuşsun onu fark ettim🤣

son çatlak bükücü deniz kral

*bilgilendirme*

Telefonuzu uçak moduna alıp tekrar bağlanarak bir yoruma defalarca artı ve eksi verebilirsiniz.

Bazı haberlerde gördüğünüz aşırı eksili yorumlar, bir kişi veya kişiler tarafından kasten bu şekilde yapılmaktadır.

*bilgilendirme bitmiştir*

Muziksever & Blackpink sever

Neden eksilere bu kadar çok takılıyor burada anlayamıyorum. Normal hayatta da fikirlerinizi destekleyen de olabilir desteklenmeyen de olabilir. Burada haklı çıkmak gibi bir durum yok. Farklı fikirler ve o şekilde düşünenler var. Şimdi bu yorumunuzu eksileyeceğim ve benim bu eksime karşı telefonu uçak moduna alıp bir artı daha koysan bu neyi değiştirecek?
Lütfen başka fikirlerin de olduğunu, herkesin aynı görüşte olamayacağı bilelim.

son çatlak bükücü deniz kral

Zaten birileri biliyor ve kullanıyordu, artının eksinin önemi kalmadı. Fandom savaşına döndü ortalık. Meydan çakallara kaldıysa adalet diye bir şey de yoktur. Yorumlarda oylama sistemi kaldırılmalı ki birileri bu tarz işlere girişmesin.

Muziksever & Blackpink sever

Ben de onu anlayamıyorum. Gelen eksiler neden bu kadar rahatsız ediyor? Ne yani eksi veren çakal, artı veren aslan mı?
Tamam bir grubun fanları kendilerine göre doğru olmayan veya sevmedikleri yorumları eksiliyorlar. Eee ne var bunda? Eksiler ve artılar bunun için değil mi? Ne yapalım yani farklı düşünüyorlar ve bunu da belirliyorlar diye sistem değişikliği mi olsun?
Bence biz bundan daha olgun ve mantıklı kişileriz.

son çatlak bükücü deniz kral

Hayır oylamayı değiştirip vaktini sürekli bunlara harcayanlar çakal. Ve son zamanlarda çok sık kullanıp insanlara haksızlık yaptılar. Hoşlanmadıkları gruba ya da fandoma sahte eksi atılan bir ortamda senin haklı olmanın ya da desteklenmenin bir önemi var mı? Sitenin huzuru kaçmasın diye çok düşündüm ama artık yeter. Bundan sonra yorumlara bakarken artının eksinin bir anlama gelmediğini bilerek okuruz ne güzel…

Muziksever & Blackpink sever

Artı ve eksi benim için bir önem arz etmiyor. Düşüncelerim eksi verilse de değişmez artı verilse de değişmez. Senin değişir mi? Benim yorumum 100 tane eksi alsa ne almasa ne? Ben kendi fikrimi beyan ediyorum beğenenen artılar, beğenmeyen eksiler. Yapacak bir şey yok.

son çatlak bükücü deniz kral

Sizin için önem arz etmiyorsa ne güzel. Bunun ifşalanmasına da çok takılmamanız gerekir. Birilerinin tezgahı bozuldu ve olması gereken de buydu. Herkes sizin gibi mantıklı düşünmeyi öğrenir artık. İyi akşamlar.

Muziksever & Blackpink sever

Daha önce de birkaç defa merak edip sormuştum ama kimse beni takıp cevap vermemişti. Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Yani bu çıkışım sadece sizin üzerinizde değil genel olarak burada takılanlaraydı. Ben sizi anladım siz de beni anladınız. Umarım herkes bizim kadar mantıklı düşünür.

son çatlak bükücü deniz kral

Kesinlikle, ben teşekkür ederim.

Sametinyourarea

Kullanıci sistemi gelsin

son çatlak bükücü deniz kral

Bencedee!

sametinyourarea

uff neyse bu haberi ogrendim gram tadım kalmadı sınava kadar sitede yorum atmayacam bys

Rubyjane

Ya Samet nereye sitede doğru duzgun Jennie savunan bir sen vardin 🙁

jongjong

sameeeet sınavı atlatıp geri döneceğizz o zamana kadar wpden seninle herkesi gömmece

fine

get a life abi bu ne site arkadaşlık sitesi oldu kimle konuşsam bunun hakkında ne düşünuyorsun çok aptal bunla yazıştım ama tam bir delulu bilmem ne ayrıca netizenturkey yorumcularını mı sabaha kadar gömmece yapıyorsunuzSKJSDNKJDSDHSJKSSBS pardon ama okuldaki dedikodu yaptıktan sonra yüzlerinize aşkım bebişim diyen eziklerden farkınız yok samet o zorbalıktaki “bu iddia da abartı, benim arkadaşlarım hiç böyle değil,sınav resti ama anında haberdeyim xd, aa bakın fotom, jennie karım ama siz oppacılık yaparsanız out olursunuz eğve eğve” dedikten sonra bu siteden giden kişilerden sonra hala nasıl cancelled olmadı kesin artı eksiyi bile kendin yapıyorsundur.Ve lütfen sınav resti dedikten sonra büyü… Read more »

sametinyourarea

salak mısın gömmece dedigi bu sitedeki kullanıcılar değil. İdoller filan sadece kpopda degil türkçe pop ve apop da olabilir.artı eksi olayını ben onceden bilmiş olsam bu kadar eksi alır mıydım azıcık mantık .Öncedn bilsem neler neler yapardım da oasjıdasodı. Ve “bu bana biraz abartı geldi” konusunu cok abarttınız bunun bir meme oldugunu bilmiyorsunuz sanırım. Ve senin “heechul ne itici adamsın a q” yorumunu da hatırlamıyor değilim. shinee ot5 dedigi için bu yorumu yapmıstın hatta :))). Ve jisoo zorbalık olayı ne ?

Last edited 2 ay önce by sametinyourarea
rosalia

üstüne boşu boşuuna geliyorlar

Mirajane

Erkek sevici ne demek? Neyle itham ediyorsun ayıp

Mirajane

Biri sırf kız ya da erkek diye niye yorumunu begenelim? Sanki nihakamiza alıcaz dbndhdjd gerçekten saçmalamışsın

Amann

Olayla alakali oldugu icin demiyorum ama kpop stanlerin fanboy askini nasi bilmezsin slakeidodskjf realden tanidigim bi erkek arkadasim bile gruplara girdiginde kendisini kiz olarak tanitiyodu herkes yavsadigi icin bu siteyi bilmem ama kpop stanlerin genelinde var bundan

Mirajane

Evet fanboy kavramını biliyorum bu sitede kimsenin kimseye yürüdüğünü yavşadığını görmedim

Klein

Aşırı haklısın. Sitedeki en boş user. Igde de aynı nickle hesap açmış oradan da kitle toplamış. Artı eksi olayını bilip kullanıyor muydu bilmiyorum ama boş yorumları bile artilaninca insan fangirlleri artılıyor diye düşünüyor :Dd

Exonun enayisi

Louderrrrrr

Rubyjane

Oha kesin o yüzden eksilendim hep vay çakallar

sametinyourarea

yok bence sen yorumların yüzünden eksilendin

Rubyjane

Samet bari sen deme ya severim seni 🙁

sametinyourarea

normalde kötü yorum yazan birisi olsan gram takmam ama isminde jennie olunca konu her türlü jenniye sarkıyor ondan

Rubyjane

Ben de bu son arti eksi hilesi ile boşuna eksilendigimi düşünüyorum çok girmem galiba Jennie kadar taş düşsün bunların başına ben Jennie’ye zarar veriyorsam eğer direk giderim zaten, çünkü diğer isim onaylanmadı her yorum attigimda bir iki gün gitmesini bekliyorum ayar oldum

Yummyeon

Sen eksilenmeyeceksin kim eksilenecek?

Z z

Harbiden

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

Sen

Sen rubyjane misin ya sürekli onu savunuyorsun, sanırım iki hesaptan yazıyorsun zor iş kolay gelsin 😔

Mirajane

Bu yüzden eksi almadığına eminim

Cl’in mikrofonu

Hayır senin yorumların çok problematik ve toksik.

Melboomer (I.K.)

Böyle bir şey için insanlar vakitlerini neden harcarlar 😱

Salçalı Ekmek

Linç yemem umarım ama 2NE1 üyeleri fazlasıyla yaşlandı gene dönecekler ama bence çok fazla başarılı olmayacak. YG mahvetti grubu onca zaman bide üyeler YG ile uğraştı.

Exovelvet

Güzel şarkı çıkarırlarsa dinlenirler. Zaten dijitalleri güçlü yanlarıydı

Salçalı Ekmek

Bilmiyorum zaten çok fazla nefret var büyük bir ihtimal ile dippiç’de bir kaç skandal yayar…

blinkı

yani illa dijitali iyi olur ama çok da sanmıyorum clin bile bireysel gücü kalmadı fazla

green wang

Çok uzun süre ara verdiği için öyle oldu nisan Mayıs gibi albüm çıkaracak güzel bir promosyonla tekrar gücüne kavuşur gibi zaten her zaman yurtdışında daha fazla sevilen biriydi kpopın zirvede olduğu şu zamanları güzel kullanır umarım

blinkı

çok büyük potansiyele sahip olduğu halde gösteremedi kendini tamamen. gücü hem ara verdiği için hem de debutundan beri çok yıllar geçtiği için ister istemez azaldı ya 2. jenerasyondan aşırı popüler kim kaldı. eeennnnn güzel şeyler onların olsun istiyorum umarım hem tekrar yükselişe geçerler hem mutlu olurlar int listelerden ümitliyim ama beni kore listeleri endişelendiriyor

betül

Mayıs gibi olmazsa iyi olur aslında.BTS ve Oh My Girl var dijital zorlayabilir biraz.

JKW

” İyi pormosyon yapılsa iyi olur ” düşüncesi hoş bir düşünce ama biraz hayal . Kim iyi bir promosyon yapacak peki ? Ygden hiç hoşlanmıyorum ama keşke çöp bb’i hala sirkette tutacaklarina 2ne1’ı tutsalardı, hala yg altında olmak ve büyük bir şirketten gelecek promosyon farklı olur. Bunu kabul edelim, şirket isminin grup isminden bir noktada daha fazla etkisi oluyor. Şimdi bu cb için hangi şirket destek verecek, arkalarındaki şirket ismi gerçekten bir grup için her şeye rağmen önemli fakat umarım başarılı olurlar eskisi gibi

Last edited 2 ay önce by JKW
Rubyjane

Cl dunya kadar solo, albüm çıkardı ama hep flop oldu. Jennie daha grup yeni iken solo çıkardı ama hit oldu :)) Sorun Yg de değil kim daha cok tutarsa onu destekler. Yg Jennie’yi desteklemiyor ama kız kendisine yetiyor bak. Cl karmadan nasibini aldı

JKW

Jennieyi katma lütfen. Herkesin popülerliğinin bir zirvesi, düşüşü ve belki tekrar çıkışı olur <3

Last edited 2 ay önce by JKW
Rej

Jennie yorumlarını görse kendi adından bile tiksinirdi kesin SKDJKSJFSAF

SveJ

Ya yeter artık başta sadece toxic bir j stan olduğunu düşündüm ama amacın resmen jennienin nefret alması. Eğer gerçekten jennieyi sevsen her habere jennieyi katıp diğer idolleri gömmezdin. Bunu sana bu sitede defalarca söylediler bilmene rağmen devam ediyorsan senin amacın sadece jennieye zarar vermek…

shotaro

ne geri kafali bi insansin ya dayanamiyorum sana niye sacma sapan yerlerde jennieyi katiyorsun??? bide yukarda jennieye zarar veriyosam giderim demissin GIT LUTFEN YA. ayrica cl de grup aktifken solo olarak asiri parlayan basarili biriydi onceden apop sevenler kpop idollerini tanimazlardi ama bi gd ve cli tanirlardi. ygden ayrildiktan sonra flopladi cunku ne eski enerjisi var ne de arkasinda bi sirket var.

green wang

Al işte ne alaks Jennie ayrıca CL dünya kadar solo albüm çıkarmadı yg kızım önüne taş koydu 2015’ten beri hazırlanmasına rağmen çıkışını yapamadı en son geçen sene kendi yaptığı şarkıları çıkardı ve kendi şirketini kurdu her şeyle kendi ilgileniyor. Bıktım sizin gibilerden açıklama bile yapmak istemiyorum ama CL’de 2013’te ilk solo çıkışını yaptığında gayet tuttu ve birincilik kazandı lan daha ne olsun gel Amerika’da çalış dediler neyse yazıp dil dökmek bile istemiyorum sana

koniçiva

şu salağın jennie sevdiğine inanan yoktur umarım

Cl’in mikrofonu

Ya senin gibilerden dolayı insanlar ister istemez Jennie’den de soğuyor. Kes artık şunu ya ne boş yaptın. Jennie senin gibi fanı olduğunu öğrense işini bırakır hala burda toksik toksik yorumlar yapıyorsun.

Muziksever & Blackpink sever

Kore de hala çok popülerler.

la cha ta

öyle düşünmüyorum grup birleşince diğer üyelerden bahsedince direk viral trend oluyorlar tutacak bence.

Suna

Beni yanlış anlamayın ama dağılan gruplar sanki soloda tutmayınca hadi tekrar barışıp grup olalım ve şarkı çıkaralım oluyorlar sanki. 2NE1’a asla hayır demem, ama daha önce hiçbir sinyal yakmayan, görüşmeyen üyelerin hadi toplanalım demesi bana rahatsız edici geliyor. İlgilenesim gelmiyor.

Jade

2ne1 üyeleri daha önce de görüşüyordu, sosyal medyadan birbirine destek oluyorlar
Bom ve Dara birlikte şarkı bile çıkardı

Leyla

2013-14-15 facebookta bilmemnenin kırmızı donu, bilmemnenin osuruğu, bilmemnenin karısı adlı kullanıcı adlarıyla arkadaşlık kurdugumuz kavgalar ettiğimiz kpop un şimdiki kadar küresel olmasa da efsane olduğu skandalların çıkmadığı zamanlar.. DELİ GİBİ ÖZLENDİ

Z z

😆😆Ayneeeeenn😭😭O zamanlar ödül törenleri falan da çok heyecanlıydı. Şimdi beni hiç heyecanlandırmıyor nedense🤔🤷‍♀️

green wang

Çünkü her grup her şarkı aynı eskiden herkesin bir rengi vardı onunla tanınırdı gruplar heyecanla beklerdin şimdi farklı bir şey göremiyorsun ki

Z z

o zamanki kavgalar bugün ki gibi değildi sanki ya.

Leyla

Yeni nesil Kpop u hiç takip etmiyorum diyebilirim (b.a.p saymazsak) bizim zamanımızda maks oppam gay diye kavga çıkartırlardı şimdi solo stan zart zurt bir sürü şey çıkarmışlar işin kötü yani ınstagram ve twiitter gibi yerlerde olduklari için idollere anında ulaşabiliyor böyle şeyler. 20li yaşlarına geldiklerinde deli gibi utanacaklar yaptıklarından haberleri yok 😂 şu an utanıyor olabilirim ama aklım hala yapamadiklarimda

Leyla

Ayyy korecan diye bi kelime vardı hatırladım 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ herkes koreye gidebilmek hayalini kuruyordu koreye gidip oppişlerimizle buluşacaktık onları müslüman yapıp evlenecektik.. güzel zamanlardı facebook ta kendi halimizdeydik yeni nesil fanlar çok abartıyorlar bence ilerde yaptıklarından gülerek anlatamayacaklar (genelleme tabi ama lisa’ya yapılan o ırkçı yorumlar neydi öyle hey gidi türk fanlar ne hale geldik)

Bennn

Keşke park bom hiç estetik yaptırmasaydı.eski hali çok daha güzeldi

Z z

Evet ya😭 Ama bunda birazda netizen ve Yg’nin de payı var

la cha ta

ygnin çok payı var
kendi de yaptırdı ama
bir de lif hastalığı da çok etkiledi,yüzü iyice şişti

JKW

Kendi doğal hali de o kadar güzelmiş ki of o kimyasallar mahvetti kadını

la cha ta

maalesef her şekilde güzel keşke doğal kalsaydı

Rej

Gerçekten çok güzelmis keşke doğal haliyle kalsaydı fakat tabii ki herkesin kendi hayatı

Cl’in mikrofonu

Evet ya ne kadar aslında kendi vücudu desem de Bom’cuğum ne gerek vardı gül gibi kadındın, estetiğe ihtiyacın yoktu diyorum sonradan. Ama ana nedeni netizenlerin ve pislik yg’nin uyguladığı psikolojik şiddet.

Last edited 2 ay önce by Cl’in mikrofonu
lily leo luca louis lego

Bom iyice yapma bebeğe dönmüş

Exonun enayisi

Sanane? Insanlarin fiziksel ozelliklerine yorum yapmayi ne zaman birakirsiniz???

Salçalı Ekmek

Çok fazla estetik yaptırdığını dile getirmiş.

Exonun enayisi

Bu onu ilgilendirmiyor ayrica yapma bebek ne sizene kisaca fazla estetik yaptirdiysa bile boyle dile getirilmez

Birisi

Knk trol hesap zaten Lisa nefret alsın diye açmış Jennie’ye de yapıyorlar şunları ciddiye almayın

Z z

Ya sadece bp için kimse bu kadar uğraşmaz ya. Bu kadar önemli sanmayın🙄😆

Birisi

BP değil zaten Lisa ve Jennie. Ben de inanmak istemezdim ama hakkaten troller. Isimlerini yaz arat bir tane mantıklı cümleleri yok hep herkese salliyorlar. Yaptıkları ise de yarıyor maalesef ciddiye almayıp kabagi kızlara patlatmayanlari takdir ediyorum. Troll olduklarina emin olduklarım bu lily leo luca falan, romancejennie, dancemachinelisa. Sonra Rubyjane (çok emin değilim bu harbi toxic stan olabilir) bunlar yani.

Blinkto

Hepiniz body shamingcisniz! Sank sizde Victoria’s secret model vücudu varmışcasına acımasız yorumlarda bulunuyorsunuz

Exonun enayisi

Vs mankeni olsaydilar da yorum yapamazlardi onlara laf edicem diye iyice kotu duruma dusuyosunuz kimse kimsenin gorunusune vucuduna yuzune o kisinin izni disinda yorum yapamaz bu site ogrensin artik bunu

jeyan

sen lisa’ninkine baya yapmıştın aslında ya küçük troll seni slutshaming bile yaptın lol

Exonun enayisi

Slutshaming yapan birine karsi cikmistim yanlis okumussun okuman da mi yok hicbir kadinin bir yerlere bir basariyla bir erkekle yatmasina baglanmamasi gerektigini soylemistim lol agla ayrica bodyshaming de yapmamistim sadece tek yetenegi yeteneksizlik oldugu icin ultra yeteneksiz oldugunu dile getirmistim bb

JKW

Lisaya mi yeteneksiz demişsin yani sen, anlamadım qwsjsh

LilM

Lisa yeteneksizse biz kalkip gidelim agam antiligin bir siniri var sen 4 yasinda bebek bezinle gezerken dans studyosunda ter akitan birinden bahsediyorsun 14 yasinda ergenligin zirvesinde kendine bak bir de dilini bilmedigi ulkeye hayallerinin pesinden giden bir insana bak az utanmaniz olsun insanin emeklerine sayginiz olsun ne kadar da terbiyesizsiniz yazik karma bulsun hepinizi reziller

Exonun enayisi

Ben 2 yasindayim yalniz ne dordu

Z z

O zamanlar Snsd vs 2ne1 meşhurdu😆😆

Fatma Zehra

Blackpink’e nefret kasan,onlar yüzünden dağıldı diyen yaklaşık bin tane fan vardı. Umarım bağlılıklarını şarkıda da gösterirler ne diyeyim 🙃

Blinkto

Buraya sonradan gelenler için söylüyorum. 2NE1’ın dağılmasının sebebi Blackpink değildir, YG’dir. 19-20 yaşındaki 4 tane çaylak kız nasıl koskoca grubu dağıtsın? Nefret kusacaksanız YG’ye kusun. Şahsen 2ne1’ın şarkılarının bazıları seviyorum. Dağılmaları üzücüydü cidden. 2 tane kız grubu yönetmek zor olmaasa gerek değil mi? Elinde 3-4 grubu olup eski grubunu dağıtmayan şirketler de var. Lütfen ama…

Fatma Zehra

Yok ben bir şey demiyorum hatta baya müzik tarzlarını severim. Yanlış anlaşılma olmuş. Sadece Blackpink haberlerinde ve videoların da blackjake(umarım doğru yazmışımdır) gibi davranan insanlar çok. Ondan aslında bir nevi iğneleme gibi. Ki zaten birilerine nefret kusmak da yanlış bana göre. Açıklama için de teşekkürler

Cl’in mikrofonu

Evet %100 haklısın. Ayrıca BP üyeleri 2NE1 varken stajyerdi yani bir şekilde çıkış yapacaklardı. Anlamıyorum kavga çıkaranları, bir insan neden bu kadar işsiz olur?

Z z

Sanırım sende yeni tür toxic fanlardansın🙄 Bu tür yorumlar komik oluyor😆

Fatma Zehra

Hayır 5 yıllık kpop fanıyım. Hatta 6 olacak. Yani bir nevi 2. Jenerasyonun sonunu da gördüm. Yukarıdaki yorumuma bakarsan anlarsın. Amacım kötü değildi ki severim de bazı müziklerini

Vivi

Evet Blackpink’e güvenerek grubu dağıttalar 2ne1 albüm hazırlıklarını tamamlamıştı üyelerde bunu sosyal medyadan öğrendi

Fatma Zehra

Bu nasıl mantıktır ya. Kızlar 2N1E dururken stajerdi illa çıkış yapacaklardı. Bakarsak sm’in bir çok kız grubu duruyor?? Twice ve İtzy var jypde de . Böyle düşünmeye devam edin siz şimdi ne dersem diyim anlamayacaksınız

nayuta

yg bpnin average bir gg olacağını düşünüyordu ve 3.jene geç kalmış bir gruptu nasıl güvendi diyorsunuz? komedi blink bile değilim ama sizleri gördükçe kızları savunasım geliyor ya

JKW

2ne1’ın şarkıları çoğunlukla teddy çıkışlı mıydı, bilen ?

Cl’in mikrofonu

Evet

kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Gözler yaşlı…

betül

Ağustos gibi dönerler galiba. Üyeler beklentiye sokan bir şeyler söyledi.

Rosie Posie Exo-l Blink

Yaa çok heyecanlandım 2ne1 harika bir grup sanırım takip ettiğim tek 2. Jen grubu onlar yaptıkları işler cidden harika güzel birseyler bekliyorum

blinkı

2ne1 çok özlüyorum park bom olayı olmasaydı acaba nasıl olurdu diye merak ediyorum bazen

Rosie Posie Exo-l bir Blink

Park bom olayı tam olarak ne

la cha ta

uyuşturucu getiritti koreye.
ama olay şu şekilde, bom hastaydı ve ilaç uyuşturucu sayıldığı için korede yasal değildi.Bu yüzden amerikadan getirtti.Hastalığı için kullansa da gruba bayağı kötü etkisi oldu çok nefret aldı

Rosie Posie Exo-l Blink

Haa duymuştum sanırım kötü olmuş

JKW

Bir ilaç var, yurtdışında kullanılması yasal ama korede illegal ve uyuşturucu niyetindeydi sanırım. Onu kullanırken mi ne yakalanmıştı ya da japonyadaki doktoruna sıklıkla bu ilacı yazdırıyormuymuş ne tam bilmiyorum ama buna benzer bir hikayeydi, sonra adı işte çıktı 9’a birdaha da inmedi 8’e. Yg de düzgün korumadı vs

Last edited 2 ay önce by JKW
Rosie Posie Exo-l Blink

Kötü olmuş yaa

Exonun enayisi

Korede yasal olmayan bi antidepresani kullaniyordu sonra onu bi de koreye de getirtti yasal olmadigi icin insanlar uyusturucu dedi durdu

Rosie Posie Exo-l Blink

Ha bu arada teşekkürler hepinize herkese cevap veriyim derken yazcaklarımı 3 parçaya böldüm😅

betül

Tarz olarak nasıl bir şarkı olacak merakla beklemekteyim.

Miss

Lisede dershane dönüşlerinde otobüste Stay Together dinlerdim. Ah… yaşlandım…

SNSD'nin old ama gold SONE'ı

Onlar bir efsane sabırsızlıkla bekliyorummmmm

rabia

gerçekten de ergenlik yıllarımda bana destek olan 2ne1 lütfen şimdi tekrar benimle ol

Pikachu

ALLAH’IM DUYDUN SESİMİ SONUNDAA!! YAYINLANMASA DAHİ BU BİLE BİR GELİŞMEDİR EN AZINDANN!!

blinkie

sitede bir tane 2ne1 antisi var, bütün yorumlara eksi atıyor. kim olduğunu adım gibi biliyorum ama söylemeyeceğim.

Last edited 2 ay önce by blinkie
Mirajane

Nasıl biliyorsun kim olduğunu

blinkie

fbi’dan arkadaşım var

Mirajane

Gsjhsjshsj ne hayırlı arkadaş

Cl’in mikrofonu

Aynen eksi atıp atıp duruyor etrafa işsiz

Vivi

2NE1 ‘ın dönmesini canı gönülden isterim ama bana sanki eski popüleritileri kalmamış gibi geliyor ki bunun en büyük etkenide YG ne olurdu gruba insan gibi davransaydı tabi üyelerde de suç var biraz…

Z z

🙏🏻

Aeri

Lütfen ya kaydetmişsiniz o kadar yayınlayııın. Ay inşallah yayınlanır

ahjumma deme bozuluyorum

2 jenerasyon kalbim bu sene mutlu olacak gibi 😍

ahjumma deme bozuluyorum

Vay site 2NE1 antisi doluymuş, şaşırdım. Gençler sakin olun alt tarafı müzik dinliyorsunuz. Ne bu çekememezlik 🤦

Z z

Sanırım bu sitede yüksek miktarda 2ne1 antisi var. Yüksek hızda eksi vermek için sitede kamp kurmuşlar. Arkadaşlar verdiğiniz eksiler bir etki yaratmıyor sakin olun. Kendi aramızda takılıyoruz

Rubyjane

Hileciler varmis sitede ondan hep

xolovsoph

2NE1 benim tarzıma uyan bir grup degil ama her zaman kaliteli isler yapiyorlar. merakla bekliyorum!

Exonun enayisi

NOLUR BEKLEMEYIP HEMEN YAYINLAR MISINIZ COK ACIL TUM DUNYANIN 2NE1A IHTIYACI VAR KALITELI MUZIGE ACIZZZZZ ACCC

çok eğleniyorum

sektörün buna ihtiyacı var

defne'

Lütfen olsun,lütfen,lütfen,lütfen,lütfen…

la cha ta

bu eksiler ne ya?

Mirajane

Keskee🥺🥺

Moonbyul aşk

umarım bu gözler 4minute’in de yeni şarkı kaydettiğini görür zaten 4 üye hala görüşüyor umarım olur nolur olsun yaa

deniz yıldızı

bencede dönsünler bir havamız değişsin eski jenerasyonun tadı bi başka tuenivan faytinnkkk

mantık terk

ohaaaa böyle bi şey olabilir mii olsun çünkü lütfen gerçekten girl crush olan tek grup

lily leo luca louis lego

Bazen gc olucam diye cringe oldugu anlar oluyor. Şuna bak çok kötü
comment image

mantık terk

bence cringe değil. sana hangi kısmı cringe geldi?

lily leo luca louis lego

bu
comment image

mantık terk

o zamanlar herkes biraz cringedi :d

Muziksever & Blackpink sever

Yıl ile alakalı bence. Ben de lisede tozlukla okula gidiyordum. Şimdi olsa kendimi keser yine de gitmezdim .s.s

JKW

O yıllar için bence cringe sayılmaz.

rosalia

kimin bot bastığını gördük

Exonun enayisi

Yil farki diyoruz buna o zamana gore asiri iyiydi ustunden yillar gectigi icin farkli gelebilir sana

green wang

ya bi postta da birilerine laf atma be kardeşim herkes ne mal olduğunu biliyor yeter cringemiş 2011 yılının en iyi şarkısı ve klibiydi

İremm

Troll hesap zaten. Bu site Lisa nefret alsın diye açılmış bir sürü troll hesap dolu maalesef çok ciddiye almayın

Birisi

Trol hesap Lisa nefret alsın diye açmış hep boyle yorumlar yapıyor

Rubyjane

Cidden ya Cl hep böyleydi zaten ama

green wang

ikinizin kafalarını birbirine sürterek ateş çıkarmak istiyorum 🤮

la cha ta

o yılın trendi buydu gayet normal

green wang

ağlayalım bakalım

la cha ta

gel beraber olsun…

green wang

SİTE 2NE1 ANTİSİ KAYNIYOR ALOO ne bu eksiler naptı lan benim kızlarım size ne bu çekememezlik

Cl’in mikrofonu

Umarım çıkarırlar. Ayrıca yapmacık ve çıkar amaçlı bir birleşme olduğunu düşünmüyorum, yorumlarda yapay diyenler var. Düşünmüyorum çünkü üyeler her zaman gruptan bahsediyorlar hatta Bom ve Dara birlikte iş birliği bile yaptılar. Ne kadar Minzy’e kalbim kırık olsa da YG’nin ona nasıl haksızlık yaptığını biliyorum. +baya 2NE1 antisi varmış sitede beklemezdim bunu ama ne yapalım..sonuç olarak umarım çok güzel ve bomba gibi bir şarkıyla dönersiniz. Flop mu olacak viral mi olacak bilemiyorum. Çok kararsızım bu konuda nasıl olsa uzun zaman oldu, fandom dağıldı falan filan. Ama destekleyenler eminim ki olacaktır. Ha bir de söylemeden edemeyeceğim artık Blackpink ve 2NE1’ı salar mısınız?… Read more »

Last edited 2 ay önce by Cl’in mikrofonu
Cl’in mikrofonu

Ha bir de lütfen lütfen lütfen yavaş bir şarkı olmasın. Crush gibi olsun böyle enerjik enerjik 2NE1’ı hissettirsin ya n’olur fanlara özel diyip bu patlama şansını yok etmeyin lütfeeeeen

Cl’in mikrofonu

Valla destan yazmışım bir şey daha ekleyeyim o zaman. Sitede eksi atmak için uğraşan arkadaşlara sesleniyorum. Arkadaşlar resim yapın, biraz kitap okuyun, kahve yapın kendinize, ailenizle konuşun, bir grup keşfedin, hayvanlarla ilgili araştırma yapın, evinizi düzenleyin ne bileyim zamanınızı değerlendirebileceğiniz çok daha fazla aktivite varken neden bu kadar boş işlerle uğraşıyorsunuz? GET A LIFE

green wang

yg ye o kadar kızgınım ki 2NE1 böyle bir son hak etmedi umarım 12.yıldönümleri için bu şarkıyı yayınlarlar ben de Goodbye ı her dinlediğimde ağladığım gibi ağlarım:’) gözler yaşlı kalpler umutlu

Z z

Ayneeeen😭

la cha ta

bu sitenin 2ne1 antisi kaynadığını bilmiyordum.Bu eksiler ne?

Rubyjane

Hileciler varmis istedikleri kadar eksi verebiliyorlar ben de sevmediğim idollerle uygulayacağım valla, bir onlar mı akıllı artık biz de biliyoruz.

la cha ta

anladım, sağol 😳

JKW

Ben de kızgınım, çöp bbdense 2ne1 bu acı sonu yaşadı ya ona yanarım ama o zamanki şartları düşündüğümüzde imajları iyi bir durumda değildi ama kesinlikle imajlari düzeltebilirdi. Fakat yg hiç onlar için yani kıdemli sanatçıları için çabalamadı veya onlara bence gerekli saygı ve teşekkürü sonunda vermedi ya ben en çok ona kızgınım.

Cl’in mikrofonu

Buna..neden..eksi attınız ki?

rosalia

eksi ve artıları önemsemeyin bu kadar . bot gibi bir şey basıyo işsizin biri

Çinça

2.jen>>>> kpop o yüzden şarkıyı hemen salın

la cha ta

hayatsızlar ekstra eksi basmaya devam ediyor

Çinça

HAHAHAHHAHAHAHAHHAHA GERÇEKTEN SİTENİN ŞARKIDAN ANLAMADIĞINU ANLAMIŞ OLDUK

la cha ta

aynen👌