Benzer Yazılar

[PANN] ATEEZ’in ajansı grubu gerçekten önemsiyor gibi duruyor

cb6b22ee dea8 41a6 a60f f27d70487229478daeaf 89ff 435f 82ba d53446fef8a2a16a69c6 89bf 4384 884c cda4f2a4db6746a3f513 0732 4063 843e c2039550832a0902647e db47 48f0 9a34 f87167e6d73e

Son zamanlarda ATEEZ ile ilgileniyorum, bu yüzden videolarını izliyorum ve doğum günü V-Live’larını gördüğümde çok şok oldum… Bu nasıl gerçek olabilir?

Sadece pasta verilen bir V-Live değil – deniz yosunu çorbasını, kızarmış tavukları ve etli keki görebiliyor musunuz? Bunları görünce bu ajansın ATEEZ’i gerçekten önemsediğini düşündüm. Bir ajansın bir idolünün doğum gününü bu şekilde önemsediğini hiç görmemiştim, bu yüzden şok oldum…

Gönderi tepkisi [+90, -8]

1. [+36, 0] Sadece üyelerin sevdiği yemekleri veriyorlar ㅋㅋ ATEEZ KQ’nun tek çocuğu, bunun da etkisi vardır

2. [+29, 0] İşlerinde iyiler, bu yüzden ben bile onlara aynı sevgiyi gösterirdim

3. [+28, 0] Arkaya dikkatlice bakarsanız Yunho ayı + yavru köpek, Sunghwa tavşan? Yeosang yavru köpek, San kedi ve Mingi zürafa, bunlar üyelere benzeyen hayvanlar. Her doğumgününde bunu yapıyorlar.

4. [+16, 0] Sungwha ve Yeosang çilek ve kızarmış tavuğa bayılıyor, doğumgünlerinde onlara bunlardan bir sürü verdiklerini görmek çok güzeldi

5. [+15, 0] ATEEZ ajansın tek çocuğu ve Kore’de daha az tanınmalarına rağmen yurtdışında popülerler. Sahne performanslarında iyiler, bazı üyeler şarkılarını besteliyor ve şarkıalrı iyi, bu yüzden sevilmeleri mantıklı geliyor. Ayrıca grup sahne performansı konusunda her zaman çok ciddi. Benim gibi sıradan bir hayran bile bunu görebilir, bu yüzden onlarla yakından çalışan ajans personeli üyelerin çabalarını çok net görebiliyordur.

 

K: NetizenKore

guest
35 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
ceren

Onlara değer veren bir şirket olunduğunda idollerin daha başarılı olduğu gözlemlenmesi kolay bir durum. Keşke ajansların hepsi ilgili kişiler olsa

meredith

aklıma jungkook’un pastasında sadece hbd yazması geldi

aaa

Rm inde pastası öyleydi. Dümdüz beyaz pastanın üstünde yazı yazıyordu. Ama bence üyeler sorun etmiyorsa sorun değil.

haniah

Still with you yazıyordu.

ceren

Pastayı kendim yaptım demişti

soleil

Ne ekersen onu biçersin misali. Şirket ateez’i el üstünde tutuyor, ateez de şirketini çok seviyor vr gayet başarılı bir grup. Hep böyle devam ederler umarım

betül

Ateez,StayC ve Wooah gruplarının ajansları 4.jen gruplarında ( büyük şirketler hariç ) en iyileri cidden 👍👍👍 Umarım böyle devam ederler.

Yemekleri görünce canım çekti 😋

nox skywalker

ATEEZ’in debut öncesi programı Code Name Is Ateez izlemiştim. İlk başta bolca ağlayacağım bir eleme showu olacağını sanmıştım ama her şey cok güzeldi. Dans hocaları falan çok kibarlardı. Eleme falan olmadı. Yine bazı görevleri yerine getirdiler ama asla kalp kırıcı eleştiriler almadılar, hep yapıcı eleştiriler ve nazik hocalar vardı. Çocukların psikolojik durumuna bu kadar dikkat etmeleri beni cok mutlu etti.

sad crown

Bende boyle ajans istiyorum kisa ve obur olmak ne demek bilmezsin kardes.

Last edited 22 gün önce by Sad crown
beyzu

Olması gereken bu zaten. Bana göre yapılması zorunlu olan şeyleri bambaşka bir seviyeymiş gibi takdir etmek ve ayrıştırmak ne kadar saçma bir dünyada yaşadığımızın kanıtlarından biri.
Ayrıca Ateez’in böyle tanınmaya, sevilmeye başlaması çok güzel.

Last edited 22 gün önce by Beyzu
blueberry

olması gerekeni yapmayanlar olduğu için abartılıyor

beyzu

Takdir etmek başka abartmak başka. Bana göre abartmanın bir gereği yok.

blueberry

ateeze bu şekilde yapıldığını ilk defa görüyorum onlara yapılan gibi başkasına yapıldığını hiç görmedim bu kadar özen gösteren var mı senin bildiğin?

beyzu

Ya hu yapılsın zaten. Şirketin olması gerekenden daha yüce bir tavır göstermiş gibi abartılmasına kızıyorum, olan bu.

i̇mdat ya

Şirket stanlik bana hep saçma gelmiştir ama KQ hep 10/10 şirket gözümde. Hangi şirket sağlık sorunları nedeniyle bir idole 8-9 aylık bir iyileşme süresi veriyor hem de 0 aktiflikle? Çalışanlar her zaman kibar menajerleri üyelerin aileleri ile yemek yiyor beraber vakit geçiriyor. Yakın zamanda bir programlarını izledim KQ çocukların en sevdiği yemekleri annelerinden yapmalarını istemiş ve ödül olarak onlara vermişti. Hepsi çok duygulanmışlardı. Evet idoller zor sözleşmeler imzalıyor yoğunluk ve çaba gerekiyor ama idollerin biraz para kazandıktan sonra isimlerinin skandallara bulaşmaya başlamasının ya da pes edip grupların devam etmemesinin biraz da yöneticilerin onlara karşı aşırı kısıtlayıcı ve acımasız muamelesi olduğunu… Read more »

i̇mdat ya

Ateez’in hiç skandalı çıkmadı bu güne kadar arkadaşlar. Bir olay olduğunda örtebilecek, medyayı susuturacak kadar büyük bir şirketleri yok. Bir skandalları olsa atinylerin yarısı artık hayranları olmazdı diye düşünüyorum en basitinden kendim için. Her hayran fandomunda olduğu grubunu da yansıtıyor çünkü. Bully savunucusu olup twde zorbalık yapan o kadar çok kişi gördüm ki. Atiny’in her zaman böyle olgun ve mantıklı olmasını umuyorum sadece. Bence bunda KQ’nun da çok büyük etkisi var. Bir duyurularında Ateez Atiny’i Atiny de Ateez’i yansıtır dediklerini çok net hatırlıyorum yeni bir hayrandım o zamanlar. Hayranları kışkırtıp gaza getirerek menfaat elde etmeye çalışmaktan çok daha etik bir… Read more »

geo

Annelerinin yemek yaptığını söylediğin hangi program? Merak ettim, bi izlemek isterim ben de ^^

harry potter & bill skarsgård

Her geri dönüşte efsane şarkılar ve albümler yapan,herbirinin müthiş gorseli olan,başka gruplarda olsalar main dancer pozisyonuna layık görülecek kadar müthiş dans eden,eğlenceli, sevimli olan bu grubu onemsesin bir zahmet.💚
En iyisini hak ediyor bu çocuklar.

iamseoleovly

sonunda ateez’le ilgili haberler görmeye başladık 😭

aespa antilerine beyin vakfi

En iyi şirket

the playboy

Yeosang ın menusu harika
Tavuklar lezzetli gozukuyor

sonchaeyoungbenimçileğim

e ajansa para getiren onlar tabii el ustunde tutulacaklar

bilmem

Keşke Yg’de Bp ‘ye bu kadar değer verseydi😞…

artık adımı değiştirdim

Bunu yazacaktım

lola montez

bir şirkete iyi bi şey demek istemem ama cidden seviyorum bu şirketi

sss

sm sohbetten ayrıldı

aswium,minhoamaskzüyesiolan

comment image?resize=768%2C432&ssl=1

çok mutlu gözüküyor(✿◡‿◡)(*^-^*)

sev

vay be yanlış hatırlamıyorsam bunların ceoları sürekli hediyeler de alıyor bunlara twitterda çok görmüştüm

sysisi

Kq adamdir ins bighit gibi kendini bozmaz

white.

Bighit’in son zamanlarda yanlış yaptığı şeyler var ama yinede diğer şirketlere kıyasla kötü sayılmazlar bence.

sysisi

Aynen oyle

mellon

Bts ile bağdaştıranlar olmuş hata personele laf atanlar eskiden beri Bts takip edenler ilk çıkış zamanların da personel dansçı vs aralarındaki bağı muhabbeti bilen bilir şuan büyüdüler isteseler elbet böyle bir sofra sunulur pastaları tamamen sembolik siz kek üzerinde mum üflemiyor musunuz? Saçmalamayın bence herşeyi kıyasa sokmanın alemi yok dönem ve şartlar vs . Ateez e gelince şirketin böyle jestler yapması çok hoş yaşlarını da dikkate alırsak çok güzel anılır tek grup olmasıyla alakası yok önemli olan niyet.

yarentiny

Kim kyu wook başkan sağolsun çocuklarla çok güzel ilgileniyor. Hatta çocuklar baba bile diyorlar

bubu

Görünce aklıma bighit personellerinin BTS’e yaptıkları saçmalık geldi

army

BTS in pastalarıni fLN düşününce bı aglayasim geldi

Yeni Yazılar

35
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x