Benzer Yazılar

[PANN] iKON B.I yağmurda karşılaştığı bir hayrana şemsiyesini verdi

[PANN] iKON B.I yağmurda karşılaştığı bir hayrana şemsiyesini verdi

Ağlayan bir hayrana koştu, onu teselli etti, şemsiyesini ona verdi ve yağmurda ıslandı  

[PANN] iKON B.I yağmurda karşılaştığı bir hayrana şemsiyesini verdi

Kısaltılmış çeviri:

“Dün zor bir gün geçiriyordum. Uyuyup geçsin istedim ve bugün izin aldım. Sabah kalktım, bugünü nasıl geçirmeliyim diye düşündüm. Bir arkadaşımla Gimpo’ya kadar arabayla gitmek istedim. Gimpo’ya vardığımızda yağmur yağıyordu, arkadaşım ehliyetini daha yeni aldığı için çok telaşlıydı, büyük bir dikkatle, yavaş yavaş sürüyordu. Navigasyon yeniden rota oluştururken ben de bir restoran + tabela bulmak için etrafa bakınıyordum.

O sırada sarı kıyafetler giymiş biri gözüme takıldı. Aynadan gördüm, şemsiyeli, parlak sarı kıyafetli biri, taktığı bileziği gördüm. Yüzünü gördüğüm anda arkadaşıma arabayı durdurmasını söyledim. Arkadaşım çok telaş yaptı ve ben arabadan indim, sarılar içindeki kişiye doğru koştum ve tüm cesaretimle “Hanbin-ah?!” diye bağırdım. Şaşkın bir şekilde döndü, gerçekten Hanbin’di. Gözlerimiz buluştuğunda boğazım acıdı ve ağlamaya başladım, “Hanbin-ah ben senin hayranınım” dedim, daha yaklaşamadım. Hanbin şok olmuş gibi görünmesine rağmen yanıma koştu ve beni şemsiyenin altına aldı. “Ah.. merhaba” dedi, endişeli görünüyordu, şaşkın olmalıydı. “Her şey yolunda, lütfen ağlama” dedi. Kocaman bir gülümsemeyle “Çok yağmur yağıyor, yağmurda kalırsan çok kötü olur, lütfen bu şemsiyeyi kullan” dedi ve kendi şemsiyesini bana verdi. Ben daha çok ağlamaya başladım. “Ben iyiyim Hanbin-ah” dedim. Hanbin ise gülümseyerek beni teselli etmeye çalıştı. “Ağlama, özür dilerim” dedi. Sonra dikkatli gitmemi söyledi ve yağmur altında koşarak uzaklaştı.

Size göstermek için Hanbin’in koşarken fotoğrafını çektim. Bu fotoğrafı daha da keskinleştirmeyi denedim ama bu kadar oldu. Hanbin olduğu belli ama değil mi?

(Verdiği şemsiyenin resmi)

Bana kendi şemsiyeni verip yağmurda koşarak uzaklaştın, çok tatlıydın. Senin gibi birini başka nerede bulurum? Gerçekten fazla naziksin. Çok şaşırmış olmalısın, buna rağmen beni sakinleştirmeye çalıştın ve kullandığın şemsiyeyi verdin. Bir an bile düşünmeden verdin şemsiyeyi, bu beni daha çok ağlattı. Kendini düşünmedin ve bir hayran için endişelendin, o kadar yağmur yağıyorken… Şemsiyeyi kabul etmeyeceğimi düşündüğün için verdikten sonra koşup gittin.. Çok özür dilerim… ve teşekkürler. Bu kadar zamandır Hanbin’i bekliyorum ve bir kez bile pişman olmadım. Ne olursa olsun Hanbin hayranı olmayı ben seçtim ve bu zor savaşta onun yanındayım. Hayranı olduğum için bir sürü iyi kişiyle (sizlerle) tanıştım, yalnız değilim ve çok mutlu zamanlar geçirdim. Bu yüzden müteşekkirim. Böyle iyi birini sevdiğim için çok mutluyum, Hanbin sayesinde çok müteşekkirim. Ne kadar sürecek bilmiyorum ama Kim Hanbin’in hayranlarına çok değer verdiği için döneceğine eminim ve ben onu hep bekleyeceğim”

Gönderi tepkisi [+697, -220]

1. [+467 ,-28] Ben B.I olsam bu olaydan sonra eve dönerken aklımda elli bin tane düşünce olurdu. Bir yıl geçmesine rağmen hala onu destekleyen ve onu görünce ağlayan hayranlar var… Bu dönebileceği bir yer olduğu anlamına gelir… Birden mi yaşandı bu bilmiyorum, ama hayrana karşı gerçekten müteşekkir hissediyorum

2. [+368, -33] Ah niye uyuşturucu kullandı ki…… Hayran değilim ama duygulandım… Hata yapmış olsa bile hayranlarına olan sevgisi samimi.

3. [+273, -47] Ben 7 yıldır B.I hayranıyım, 2016’da uyuşturcu aldı ve o zamandan beri düşünme sürecinde, bakışlarından belli oluyor. 2013-2016 yılları arasında başarılı olmak için çok hırslı gibiydi? Gözlerinde toksik bir bakış vardı, ama bir süre sonra çok sakinleşti ve hayatı akışına bırakarak yaşamak istedi. Hayranlardan sık sık özür dilemeye başladı. Hayranlar da ‘Hanbin’in kişiliği çok sakinleşti’ demeye başladılar ve herkes buna alıştı. Şimdi bakıyorum da, bence bu pişman olduğu içindi. Şarkıcı-hayran ilişkisinden çok arkadaş gibiydi ve bizimle çok rahat olmaya başladı. Sınırlarımız vardı ama birbirimizi destekliyorduk, birbirimizi teselli ediyorduk, tavsiye veriyorduk… iKON hayranlarıyla sık sık iletişim kuran bir grup değil, ama B.I “Bu şekilde para mı ödüyorsunuz? Bu parayı çöpe atmak, yapmamalısınız” dedi ve hayranlarla konuşmak için tek başına yürüyüşe ya da restoranlara gitti, kanal açtı.. B.I hayranları ve üyeleri hayal kırıklığına uğratmış bir hata yapmış olsa da ben onu yine de desteklerim

4. [+176, -126] Keş bir suçlunun mutluluğunu dilediğiniz manyak bir dünya
> Bunu B.I/iKON hayranı olmayan biri olarak söylüyorum, uyuşturucu sebebiyle yakalanan ünlüler arasında Hanbin kadar düşünme sürecine giren, gönüllü iş ve bağış yapanını görmedim. Geri dönmeyi planlamıyor ve hayranları onun mutlu olmasını diliyor… ayrıca uyuşturucu testi negatif çıktı

5. [+171, -16] B.I 300 milyon wonluk maske bağışladı ve çocuklar, yaşlılar, Lou Gehrig hastaları için gönüllü çalıştı… bir hayır kurumunun ana sayfasında ismi var çünkü çocuklara oyuncak getirdi

Kaynak: Pannchoa

66 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Nene

Ülkeye bak…
Taciz,tecavüz,fuhuş,pedeofili neredeyse serbest ama bir insanın sadece kendi tercihi olan ve kendine zarar verdiği uyuşturucu yüzünden ömür boyu linç edilirsin.
(Tabi ki bağımlılık kötü birşey ama bahsettiğim şey şartların eşit olmaması)
Kusura bakmasınlar ama ne Wonho ne de Hanbin bunları hak etmedi.

Last edited 7 ay önce by Nene
Nokta

YG bigbang üyelerini her şeye rağmen korurken aynı YG diğer bir sanatçısını harcıyor….

Last edited 7 ay önce by Nokta
ImYeon

Umarım günün birinde bu düsünme süreci son bulur ve bize yeni hit şarkılar verir. Umarım bir gün yeniden iKON ile yolları kesişir. Seni seviyorum Hanbin. Sağlıklı ol. Ve yorumların birinde dediği gibi testleri negatif çıktı. Testlerin (kan testi olduğu içinmiş emin değilim) seneler önceyi gösterdiğini söylüyorlar ki göstermeseler bile 2016dan sonra kullanmadığını kanıtlar diye düşünüyorum çünkü internette 2 ila 4 sene öncesine kadar gösterebildiği yazıyor. Tabii sağlıkçı değilim, netten baktım sadece.

NeNe

Valla olsa her türlü çıkar hayatım.Wonho’ya saç testi yapıldı 7 yıllık bir süreç içinmiş. Taa 2013’te kullanıp,kullanmadığını gösteren bir test.2019’da yapıldı ve sonuç NEGATİFti.
Olan bu çocuklara oldu.Bak hala keş diye geçiyorlar.Bu çocukları harcayan ahlaksız ise pozitif. Bakalım o nasıl sıyrılacak bu işten?

ImYeon

Umarım adalet yerini bulur. İftira atmış olmasa bile onun tutuklanmasını isterdim cünkü satıcılık asla kullanıcı olmakla aynı seviyede değil. Ailesi zengin ama daha once çıktı hapisten, belki tekrar çıkar…

Leehi

Koltuk altından bile örnek aldılar aynen sonuçlar negatif çıktı

ImYeon

Demek ki yanlış bilmiyormuşum. Tekrardan mutlu oldum. Umarım haksızca girdiği düşünme sürecinden güçlü bir şekilde çıkar ve bize yine yeni yeniden güzel şarkılar verir.
 

Last edited 7 ay önce by ImYeon
Leehi

Umarım tek istediğimiz o şu anda😭

RIM

Şapkalı eğer sahip çıkmak isteseydi çoktan sahip çıkardı Hanbine. Resmen harcadı çocuğu. Aklasın demiyorum ama en azından yanında olabilir bi açık kapı bırakabilirdi ortada kaldı resmen. İKON ‘un YG’den çıkış yapması büyük talihsizlik umarım gelecekle çok daha başarılı olurlar

la cha ta

Haksızlık yapıldı bence bu çocuğa.Çok hoş bir davranış

KINGEXO

Uyuşturucu kullanmış ve bırakıp düşünme sürecine girmiş birisine hakaret edip nefret kusmak yerine onun için iyisini dilemeniz daha doğru olmaz mı?
Satmak farklı kullanmak farklı bunu bilmeniz lazım önce.

KINGEXO

The Basketball Diaries filmini izlemenizi öneririm emin olun onlarda bağımlı olmak istemiyor ama ipin ucunu bir kere kaçırınca toparlamak daha da zorlaşıyor.

TheBlackandWhiteandGrey

Topluma kazandırılmalılar hele bu çocuk özellikle kazandırılmalı. Şimdiye kadar bir sürü şaheser çıkarmıştır. Çook yetenekli.

Leehi

Yahu topluma kazandırılmalı diyorsunuz bağımlı gibi konuşuyorsunuz bu çocuğa zaten adli bir test yapıldı vücuduna giren bütün maddeleri gösteren 5 yıllık bir test yaptılar ve sonuç negatif çıktı.

TheBlackandWhiteandGrey

Topluma kazandırılmalı çünkü kardeşim şu anda senin de dediğin gibi yapmadığı bir şey yüzünden acı çekiyor. İnsanların çoğu aşağıda yazdıklarından habersiz. Kazandırılmalı çünkü kötü bir şey yapmadığını gösterebilsin. Kimse bağımlı demiyor zaten amma alıngansın.

TheBlackandWhiteandGrey

Bir tek bağımlı olanlar için kullanılmaz bu tabir bunu da belirtmiş olayım kimse alınmasın.

ImYeon

Bir yıldır düşünme sürecinde. Bu süreçte gelen resimler son yorumun dediği gibi hep bağış yaptığı sayfaların paylaştığı yarı bulanık grup resimleriydi. Hanbin uyuşturucu satmadı. Testleri negatif çıktı (yukarıdaki yorumlardan birinde de bahsedilmiş). Hatası mutlaka olmuştur, adem evladı sonuçta o da. Ama diğer insanlara zarar vermedi. Umarım günün birinde onu dinlemeye devam edebiliriz. Desteğiniz için çok teşekkürler. Yorumun kalbimi umutla doldurdu 💕

KorecanAngel-İKONİC

Bu arada “Uyuşturucu kullanmış ve bırakıp düşünme sürecine girmiş.” diye belirtmiştiniz. Aslında kullanmadığı ortaya çıktı. Telefon görüşmekerinde denemek istediğini söylemiştir. Ve sonucunda da almamış, kullanmamıştır.

Leehi

Üstelik kullanmadı 5 yıllık adli test sonucu negatif çıktı

KINGEXO

Iyi de niye böyle saldırganca cevap veriyorsun ben negatif çıktığını bilmiyordum korelilerin de haberi yok sanırım çünkü hâlâ aynı tarz yorumlar yapıyorlar. Ister pozitif olsun ister negatif olsun ben sadece bağımlı olan kişilere nefret yorumu yazmayın demek istedim hem.

Leehi

Amacım saldırganca cevap vermek değil yapmadığı bir şey yüzünden çocuk kardeşlerini ve kariyerini kaybetti artık insanların bilip bilmeden böyle konuşmasına tahammül edemiyoruz. Evet senin yorumun genele olabilir ama bilmeyen kişiler de haberlere falan baksın biraz ve aklandığını görsünler işte. Kendini bizim yerimize koyarsan ne demek istediğimi anlarsın.

TheBlackandWhiteandGrey

“2013-2016 yılları arasında başarılı olmak için çok hırslı gibiydi? Gözlerinde toksik bir bakış vardı, ama bir süre sonra çok sakinleşti ve hayatı akışına bırakarak yaşamak istedi.”
Çok doğru lan. Birden o kadar fazla değişmişti ki ondan soğumaya başlamıştım. Sonraları bu geçti ama sonra bu olay patladı. Açıkçası ben uyuşturucu kullanan insanlara kızamıyorum (satmadığı sürece). Hanbin satmış mı bilgim yok ama satmamış diye hatırlıyorum. Eğer öyleyse gelecekte onu görmek isterim. Çok yetenekli.

Last edited 7 ay önce by TheBlackandWhiteandGrey
Leehi

Hem satmadı hem de kullanmadı zaten bize korkup kullanmadığını söyledi. Vücuduna giren her şeyi gösteren 5 yıllık adli test sonucu negatif çıktı

TheBlackandWhiteandGrey

Ne mutlu size

Leehi

Neden mutlu olalım yapmadığı şey yüzünden hem kariyerini hem kardeşlerini kaybetti

TheBlackandWhiteandGrey

Bir şey diyeyim mi seni anlıyorum haksızlık zoruna gidiyor ama nedir bu öfken? Onun için mutlu ol çünkü bir hata yapmamış? Kimse burda ona sallamıyor zaten sakin ol. Onun geri dönmesini senin kadar ben de istiyorum şüphen olmasın. Senin yazdıklarına gelince de.. durum gerçekten üzücü ama onun için hayırlısı buymuş diye düşünüyorum. Kim bilir kendindeki bir sürü pürüzü bu sancılı dönemle törpüledi. Belki de ilerde eskiden olduğundan çok daha başarılı olacak? Bilemezsin, bilemeyiz.

koniçiva

Kim bilir ne şarkılar çıkarmıştır. Geri dön lütfen 🙁

selen

şu çocuğu hiç kimse hak etmiyor . yufka yüreklim ya nasıldı şaşırmış ve mutlu olmuştur . tüm güzellikler seninle olsun . iyi günler seni bekliyor hanbin ah hissediyorum .

Jean-Baptiste

Ikon B.I, EXO Chen ve NCT Taeyong jjy, roy kim, s**ngri’den daha çok nefret alıyor şaka gibi

Renjun

Özür dilerim az önce yanlış anladım bir şeyi yorum silmeyi de bilmiyorumda

Last edited 7 ay önce by Renjun
rundevilrun

keşke geri dönsen

Blair

İyi bir insan olduğu çok belli. Onun için iyi şeyler diliyorum 💛💛

lululali

hanbin için üzülmüştüm ve biraz da kızmıştım ama şu an cidden çok özledim.internette bobyi gördüğümde sürekli aklıma geliyor.umarım bundan sonra mutlu olur.

Leehi

Hanbin’e kızmanızı gerektiren bir şey yok cidden çok büyük bir adli test yapıldı koltuk altından bile örnek alındı vücuduna giren maddeleri 5 yıla kadar gösteren bir test yapıldı ve negatif çıktı. Zaten korkak biri ve dediği gibi korkup kullanmadı

Deniz

İlk uyuşturucu haberini duyduğum da şok oldum ve inanmadım açıkçası çünkü Hanbin bu sektörde hatta Dünya’da görebileceğiniz en korkak ve yasaları çiğnemekten en çok tırsan kişidir . Fakat İKON çıkış yaptıktan sonra onlara ” YG’nin yüz karası .” denilen ve BI’ın deli gibi hırslandığı çalışmaktan 2 3 sene dışarıya çıkmadığı dönem geldi aklıma . Bu sektörde hiçbir zaman birini uyuşturucu kullandı diye yargılamadım ve yargılamayacağım da , çünkü bu sektör normal bir insanı delirtecek düzeyde ve idolleri 3 çeşit yola sürüklüyor . Kimisi psikolojik tedavi alıyor , kimisi kendince kısa süreli çözüm olan maddelere baş vuruyor ve kimisi de maalesef… Read more »

Leehi

Aynen öyle Hanbin’in korkap bir bıldırcın olduğunu bildiğimiz için korktum kullanmadım demesine hep inanmıştım zaten ona yapılan 5 yıllık adli test de negatif çıktı. Asla hayal kırıklığına uğratmadı bizi

Sunmii

Uyuşturucu kullanmak iyi bir şey değil ama legal olduğu ve başkalarına zarar verilmediği sürece suç olarak sayılamaz. Adamın hayatını mahveden bu bağımlılıktan kurtulmak için çaba sarf ettiği belli oluyor.

Leehi

Yahu ne bağımlısı birazcık araştırın lütfen 5 yıllık adli test yaptılar çocuğa negatif çıktı. Zaten korkup kullanmadığını söylemişti

Efendim

Uyuşturucu kullanan kişilerin bırakmaları için yanların da olmalı ,topluma kazandırılmalı keş diye hakaret edilmemeli, acaba kendi yakınları ,çok sevdikleri arkadaşları da uyuşturucu kullansa böyle mi diyecekler. Bırakan ve bırakma aşamasında olan kişilere ise daha fazla sevgi ve destek gösterilmeli yoksa gene başlama ihtimalleri var , en ufak bi olumsuzluk ta gene alabilirler ve uyuşturucu satıcıları para kaynakları elden gitmesin diye asla peşlerini bırakmayabiliyor , B.I düşünce süreci mi haltsa gayet iyi sürdü umarım sektöre döner ,şirketten ve gruptan atılması büyük haksızlıktı.

Leehi

5 yıllık adli test yapıldı ve vücudunda hiçbir yabancı maddeye rastlanmadı kısacası çocuk ygnin uğrattığı zihinsel çöküş döneminde sırf kullanmayı düşündü diye bugün kardeşlerinden müziğinden oldu.

HarloneCd

> Bunu B.I/iKON hayranı olmayan biri olarak söylüyorum, uyuşturucu sebebiyle yakalanan ünlüler arasında Hanbin kadar düşünme sürecine giren, gönüllü iş ve bağış yapanını görmedim. Geri dönmeyi planlamıyor ve hayranları onun mutlu olmasını diliyor… ayrıca uyuşturucu testi negatif çıktı

Böyle bir yorum arıyordum buldum 🙂 anlından öperim by cevabın

Ece

Hanbin’in yaptığını desteklemiyorum tabiki kendine zarar verdiğine düşünüyorum ki öle oldu zaten ve bence pişman görünüyor üzüldüğüm tek şey onun müziğini duyamıycak olmak yani ikon ile beraber

Leehi

Hanbin kötü bir şey yapmadı ona vücuduna giren bütün maddeleri gösteren adli test yapıldı sonuç negatif çıktı. Yg’nin uğrattığı zihinsel çöküş yüzünden kullanmak istedi ama fanların da çok iyi bildiği gibi kişiliği korkak bir bıldırcın olduğu için korkup kullanmaya cesaret edemedi. Zaten kullanasaydı adli test sonucuna yansırdı. Koltuk altından bile örnek aldılar.

SNSD'nin old ama gold SONE'ı

Regl dönemimin de etkisiyle şu an ağlıyorum bildiğiniz resmen
bir k-dramadan bir sahne okudum sanki

Beyzu

Canım Hanbin… Umarım çok mutlu, çok huzurlu olursun. Kalbi güzel adam.

..beauty

Uyuşturucu kullandı mı kullanmadı mı bilmiyorum testlerden temiz de çıkmış ancak kullandıysa bile ne olmuş adam mı öldürmüş kadınlara tecavüz mü etmiş yoksa bunu yaparken videoya mı çekip yaymış? Ne yapmış bu çocuk bu kadar nefret alacak nu uyuşturucu konusu neden bu kadar abartılıyor hatasının farkına varması neden yetmiyor anlamıyorum. Siz daha çocuk yaşlarınızdan itibaren bu çocuğun yaşadığı stresi sorumluluğu yaşasaydınız altından kalkamazdınız. Sadece kendine yaptığı kimseye zarar vermediği bir hata bu çocuğun bütün emeklerine hayallerine mâl olmamalıydı. Hanbin çok iyi bir insan. Her şeye rağmen iyi kalabilmeyi başarıyor. Geçmişte uyuşturucu kullanıp kullanmaması umrumda bile değil. Onun o güzel kalbi… Read more »

Last edited 7 ay önce by ..beauty
yunghwa

Benim en çok sinirlendiğim şey bu dünyada bağımlıların olması ve onların da desteğe aç olmaları ancak netizenlerin inatla keş diyerek gerçek bağımlıların hayatlarını hiçe saymaları. Bu bir hastalık, anlıyor musunuz? Kendi parasıyla aldı da içti olayı falan değil bu bağımlılık. Bu kadar basit bir süreç değil. Bununla mücadele eden uluslararası kuruluşlar var. Ayrıca Hanbin de bağımlı değil zaten. Bağımlı olsaydı geçtiğimiz aylarda yapılan testi negatif çıkmazdı… gerçekten adam özrünü diledi sektörden çekildi bu süreçte bağış yapmaya da devam etti. Şöyle bir karşımıza çıksa suratındaki pişmanlığı hissedeceğiz gibi geliyor ama bir de bigbang üyelerine bakıyorum. Ağızlarında hala daha sigaraları bilmem neleri… Read more »

Last edited 7 ay önce by yunghwa
Lee Chi Chek

Seni özledim B.İ,bir yəl geçti ama hala canım yanıyo

C3YI3I

😍

Kpopfangirl

Of bu yg varya…gül gibi çocuğu kaçırdılar yemin ediyorum.yg nin ceo su hanbin için geleceğin GD u dedi.sonra gruptan attı.uyuşturucu kullandı dediler.böyle bir şey gruba yakışmaz biz bunu gruptan atalım helallik isteyelim sonra gitsin dediler.test yapıldı hanbin in uyuşturucu testi negatif çıktı.bu da zaten yg nin yalan söylediğini ortaya çıkarır.antiler hanbin için vicdansız dediler.sonra hanbin vakıflara gönüllü oldu hayranların kendisi için paralarını harcamamalarını söyledi.milyonlarca bağış yaptı.çocuklara oyuncak hediye etti.bir hayranı için (üşüteceğini bile bile)şemsiyesinden vazgeçti.o havada bir de ikonic’i teselli etti.ve antilere bir sözüm var hani hanbine vicdansız diyorsunuz ya,az önce saydıklarım yaptıklarının sadece 1000 de 1 i.eğer hala ona… Read more »

아수만

Bu yorumu B.I için yapmıyorum lütfen yanlış anlamayın.Sadece yeri gelmiş gibi hissettim. Uyuşturucu hafife alınabilecek birşey değil. Asla! Öyle satmamış sadece kendi kullanmış demek çok da kolay değil aslında. Annemin kuzeni Almanya da doğmuş ve belli bir yaşına kadar orada büyümüş sonra İstanbul’a taşınmışlar ve girdiği ortamlar arkadaşlık kurduğu insanlar yüzünden bir yerden sonra uyuşturucuya başlamış. Çocukken onu ne zaman görsem korkar kaçardım çünkü bakışı bakışı değil sanki herkesi bir kaşık su da boğmak istiyor gibi bakardı.Sonra evlenmek istiyorum dedi. Ailesi annesi ablası yengesi kim varsa yapma kıza yazık sen bu illetten tam kurtulmadın dediler hatta kıza bile söylediler ama… Read more »

Last edited 7 ay önce by 아수만
*****

Ama şöyle bir şeyde var ki Hanbin bağımlı değil hatta test sonuçları da negatif çıktı. Ya da gerçekten denediyse bile bakışlarının öyle olma sebebi ondan değil hırsındandı. İkon çıkış yapabilmek için gerçekten çok uğraştı. İki tane hayatta kalma şovuna (win, mixandmatch) katıldılar. Bunlar yetmezmiş gibi birde yg B.I ve Bobby’i SMTM gönderdi. Tüm bu süreç boyunca lider olduğu için bütün yük onun omuzlarındaymış gibi hissediyordu. Çıkış yaptıktan sonra da çok bir şey değişmedi hatta asıl hayatta kalma yarışları başladı. Yg hiçbir zaman çocuklara hak ettiği değeri vermedi. Çıkışlarından hemen sonra tam parlayacakları zamanda çocukları Japonya’ya sürgüne gönderdi. Zaten Hanbin’in olayıda… Read more »

Leehi

Güzel diyorsun da canım kardeşim 5 yıllık bir adli test yaptılar sonuç negatif çocuğun herhangi bir madde kullanmadığı ortaya çıktı.

아수만

İlk cümlem de B.I için yazmadığımı sadece yeri gelmiş gibi hissettiğimi yazmışım di mi? Ben sadece uyuşturucunun hafife alınmaması gerektiğini ciddi bir tedavi ile iyikeştirilebileceğini aksi halde hoop dön başa bir lanet olduğunu anlatmaya çalıştım.

Leehi

Yahu genele yazdığını biliyorum sadece ben B.I için sürecin nasıl gittiğini bilmeyenler de varsa görsün diye anlatıyorum. Neden saldırmışım gibi tepkiler veriyorsunuz. Yani çocuk yapmadığı şey yüzünden hem kariyerinden hem de kardeşlerinden oldu bizi de anlayın ne kadar hassasız ve kanıtlanan masumiyetini duyurmak istiyoruz

Spam yiyen SEN

Tüm şirketin içeride görmediklerimiz dahil tüm günahlarını tek bir çocuğa yıkıp günah çıkarmaya çalıştılar. Yaptığını doğru bulmuyorum ama içeride onun gibi olan onlarca çalışan olduğuna yemin edebilirim. Zaten hiçbir zaman YG tarafından desteklenmedi ikon. Hiç kimse bir bp değil ne de olsa. El üstünde tutulup prenses/prens ilan edilsin. Bunlar hayvan gibi çalışmak zorundaydılar. Başka şansları yoktu. Tek yanlışlarında da tekmeyi bastılar.

FOD

Bp mi prensesdi ? Ay Allah aşkına ya bir sus..nasil prensesler ki onca ölüm tehtidi geldiğinde şirket kılını kıpırtdatmadi, 4 yil olmuş hala full albüm yok , yilda 1 cb yaptirdi diye koredeki fan kitlesini az daha öldürüyordu,13 şarkıyla şirketin paçasını kurtarmak için 1.5 yildir dünya turundaydılar, fanlar sürekli cb sorduklari için onlarin da verecek cevaplari olmadığı için iletisimler kopuktu şu 14 ay sırtlarında şirketin yüküyle ve sorumluluğuyla çok çalıştılar, şirketleri yüzünden masum olmalarina ragmen hakaretlere nefrete uğradılar,her şeyden her etkinlikten uzak tutuldular, haklarındaki onca kötü söze , iftiraya,hakarete şirket yaptırımda bulunmadi, korumadı kızları , korede doğru düzgün promosu hala… Read more »

Last edited 7 ay önce by FOD
Truth

Boş ver yorma kendini. Bu kullanıcıya yorum yaparken harcadığın efora yazık. Hayatında yanlış giden şeylerin hıncını burada genelde Blackpink’e nefret dökerek çıkarıyor.

selen

birilerinin hakkını savunmanız gerçekten çok güzel . ama bunu yaparken lütfen diğerlerine haksızlık etmeyin . iyi günler

Hgs

Bp prensesmiymiş ? Ne djdjsjsjsjj

Last edited 7 ay önce by Hgs
luka

bp ne alaka ne alaka yeter artık yeteeeerrrrrr

TheBlackandWhiteandGrey

Aşıksın sen bizim kızlara aşık. Yazık ama platoniksin sadece😭😭

TheBlackandWhiteandGrey

Bu arada BLACKPINK ancak kraliçe olabilir. Sonraki takıntılı yorumunda kraliçe dersen çok makbule geçer.

Burioos

Oha 2016’dan beri düşünce sürecinde mi?Daha geçen sene girmedi mi?Vay canına zaman kavramım yok olmuş resmen

yeahhhright

“düşünme sürecinde” derken kişiliğinden bahsediyor. 2018’de hanbin çıkış yaptığı sıralarda çok hırslı olduğu ve artık öyle olmadığını hissettiğini söylemişti.

The Gül

:””

Yeni Yazılar