Benzer Yazılar

[PANN] Karanlıkta dans eden Jungkook

[PANN] Karanlıkta dans eden JungkookÖn kayıt yapılırken Jungkook karanlıkta, sahne ışığı olmadan dans ediyordu

Gönderi tepkisi: (+1,171; -68)

1. [+423, -12] Dans etmesine gerek yoktu, ama orada bulunan hayranlar için karanlıkta dans ediyordu ㅜㅜㅜㅜㅜㅜㅜㅜㅜ Onu sevmemek imkansız

2. [+351, -16] Jungkook’un canlı performansı iyi bence, Bangtan’ın ana vokalinden beklendiği gibi. Ama aynı zamanda iyi dans ediyor.

3. [+322, -12] Bu yüzden Jungkook’a bir kez kapılınca çıkamıyorsunuz ㅜㅜ

4. [+121, -1] Jungkookie personellerin sahneyi düzenlemesine yardım ediyordu. Her ödül töreninde personellere karşı düşünceli davranıyor.

[PANN] Karanlıkta dans eden Jungkook

5. [+106, -2] O kadar karanlıktı ki oradaki hayranlar görememiş olabilir ㅜㅜ Jungkook’a hayran olmamak zor…

 

Kaynak: Pannchoa

24 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
JenLisJisRos

Beni de en çok personele yardım etmesi etkiledi açıkçası bu yüzden bts ve twiceyi çok seviyorum üyelerin ne kadar nazik ve iyi kalpli olduklarını görmemek imkansız. Ayrıca son zamanlarda beni etkileyen diğer şeyde wendynin havaalanında ayakkabısını kaybeden bir fana yardım etmesiydi bunu da eklemeden geçmek istemedim.

Ulabe

Yalnız o gifde kook kırdı zaten orayı öxoamhxıdkşspxmwjdopsö

JenLisJisRos

Biliyorum ama sanırım ayağı takıldığı için yanlışlıkla oldu kendiside sendeledi hatta düşedebilirdi sonra personel geldiğinde jin ve ikisi yardım ettiler güzel şeyler bunlar.

Ulabe

Kanka düşebilirdi şöyleydi böyleydi diye abartmaya gerek var mı ya öxowmsksp Yardım etmesi de şaşırtmıyor artık çünkü muazzam kalpleri var aşkolarımızın 💞

Yılgın

Mütevazı yetenekli alçak gönüllü gelinde bu çocuğu sevmeyin son zamanlarda olan şeylere çok üzüldüğünü biliyorum gizlemeye çalıştığı halde anlayacak kadar uzun süredir takip ediyorum onu keşke hep bu kadar güçlü davranmak zorunda olduğunu düşünmese mma da sonuna kadar sürekli eğilip insanları selamlayıp durdu Bts i benim için diğer ünlülerden ayıran şey de bu kpopta pek çok grup yetenekli iyi sadece kpop açısındanda bakmamak lazım sevdiğim bir sürü müzisyen şarkıcı var ama beni bu yaşta fangirllük yapmaya iten Bts i ayıran şey müziklerine bayılmamın yanında ne kadar ünlenirlerse ünlensinler her zaman ayakları yere basıyor sizden biriymiş hissi veriyorlar Rm demişti müzisyen… Read more »

Nokta

Kang Daniel nasıl bir mesaj yayınlandı ????

Şaşkın

Aldigi nefret yüzünden zorlandığını yazmış mma da ödül aldığı için bile linclenmis bildiğin

Nokta

Ah bu netizenler asla akıllanmıyorlar…

rpmn

işte böyle birisi bu çocuk…güzel kalpli iyi yürekli cidden içinden geldiği ve saf sevgiyle olduğu için böyle hiçbir yaptığı üzerinde sırıtmıyor çünkü gerçek o olduğunu biliyorsun. kıskananlar da araba kazasını büyütüp dövmeleri hakkında leş yorumlar yapar👌

ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

İşte bizim Jungkook’umuz gerçekten çok çalışkan ve azimli bir insan.

Bir Army

Her zaman elinden gelenin en iyisini yapar Jungkook 💜

İğrençlik

Jungkook çok iyi biri bütün BTS üyeleride öyle, inşallah hep böyle kalırlar.

Nokta

Jeykeeeeeey 😍😍😍

Stunnnnn

Hepsi aynısını yapıyor… Önceden kayıtlı olan tüm performanslar yayınlanırken sahnede gerek olmadığı halde o performansları sergiliyorlar…. bu çok şey anlatan bir davranış. Oraya gelen bütün insanlara, fanlara ve işlerine olan saygıdan… şaka gibi ama hep yapıyorlar bunu. Jungkook zaten hep böyle bir çocuk 💜

BANGTANGWSN

Orada Jungoo merdiveni kırdığı için düzeltiyordu hahaha muhteşem bir insam yahu bayılıyorum kendisine<3

Krystal benim karım ok?Sulli ve Hara bir melek

😍❤️Düştüm

Aswium

Çok tatlış ya

Buse

Etkileyici 😍🥰

...

Show…

B.A.B.Y

Ben de BTS’e hayran falan değilim ama bunun neresi şov be? Çocuğun iyi huylu olduğu belli.

JenLisJisRos

Show derken? Bts in show yaptığı tek yer sahnedir ve bunu en güzel şekilde yerine getiriyorlar zaten. MMA sahnesinde harikalar yarattılar ve hayranlara verdikleri değeri bir kez daha gördük onun dışında gerçek hayatta ne kadar kibar ve kaliteli insanlar olduklarını herkes görüyor sense böyle güzel bir davranışa bile kötü yorum yaparak kendi kaliteni belli ettin zaten. K-POP gruplarının çoğu nazik hareketlerde bulunuyor ve ben hayranı olmadigim grupları bile yaptıkları hareket yüzünden tebrik etmeyi biliyorum lütfen sizde şu antilik kafasından çıkıp nefret yorumlarını bırakın artık yakın zamanda 2 tane insan öldü hiç mi ders almadınız?

İğrençlik

Şov mu!? Ne si şov!!!! Bu çocuk hep her yerde personele yardımcı oluyor ve samimi de olduğu belli, ayrıca hem ARMY en kötü en kanser fandom dersiniz hem de gelip bi BTS üyesine hakaret edersiniz…. İstediğiniz kadar ARMY den nefret edin ya da kötü fandom olarak görün bu sırf BTS in fandomu ARMY diye bi BTS üyesine hakaret etmenizi doğru göstermez ve gerektirmez, affedersin ama Jungkook sana ne yaptı sana ne zararı, BTS sana ne yaptı da onlara hakaret ediyorsun, bu her idol için geçerli, KANG DANIEL de hakketmediği halde nefrete maruz kalmış durumda ve çocuk yılmış, o çocuk bunu… Read more »

V TEAHYUNG

Nesi show gereksiz insan birde bize anlatsan?

rpmn

takık insan takık oluyor sizlersiniz işte onlar ruh hastası kıskançlar başka kapıya

Yeni Yazılar