Benzer Yazılar

[PANN] Netizenler evlerdeki kameraların hacklendiğini ve görüntülerin satıldığını öğrenince şok oldu

Duvara monteli kameralar hacklenmiş, dark web’de 8 milyon won’a satılmış… ama bu videolar sadece normal aile hayatı bideoları. Apartman listesinde olan bir yerde yaşıyorsanız evde yaptığınız her şey kaydediliyordu anlamına geliyor.

image 28

“[ÖZEL] Apartmanların gizli kameraları hacklendi, dark web’de 8 milyon won’a satılıyor”
Kısa zaman önce dark web’de sıradan ev hayatı videolarının yüksek fiyatlara satıldığı ortaya çıktı. Hacker’a ulaşıldığında, bir iki tane değil çok çeşitli apartmanlardan videoları olduğunu açıkladı. Her videonun ücreti 0.1 Bitcoin (8 milyon won).”

Birinin evimizi izlediğini düşünmek tüylerimizi diken diken ediyor, ama bu görüntülerin üçüncü bir kişiye satıldığını düşünmek daha da şok edici.

Apartman listesi burada

image 2 9

(bunun gibi 8 tane liste var)

Bilmeyenler için duvara monteli kamera bu. Lütfen kamera üstüne bir sticker yapıştırın ᅮᅮ

image 6 3image 7 3

Gönderi tepkisi [+938, -8]

1. [+634, -16] Cidden Kore’deki röntgenci böceklerin kurtuluşu yok, evde bile hareketlerime dikkat etmem gerektiğini mi söylüyorsunuz? Bunların sorunu ne ya?

2. [+433, -10] Gerçekten merak ediyorum. Bu aletlerle ne yapabilirler de hackliyorlar…? Çekilen videonun tamamı izlerseniz yaşanan şeylerin çoğu sadece bir anlığına, 5 dakikadan daha az süre yaşanmaz mı?;;; Kaç kişinin duvar kamerasının önünden çıplak geçeceğini düşünüyorlar da hackliyorlar?

3. [+331, -2] Çok korkunçlar

image 8 3

“Hacklenen görüntülerin videolarına vaina, seks yapan insanlar vb. gibi görüntüler koyuyorlar. Ayrıca, başka suçlarla ilgili endişeleri artıran, özel hayatlarının birçok kışkırtıcı görüntüsü de var. Kalite iyi değil ma yüzleri yakından çektiklerinde insanların kim olduğunu anlayabilirsiniz.”

4 [+187, -6] Hannamları ve röngtenciliklerini s*key*m (Ç/N: Koreli erkeklere hakaret ederken Hannam diyorlar)

5. [+186, -1] Bu yüzden laptop kameramın üstünü kapattım

K: PAnnchoa

guest
36 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
hayrunnisa

Bunlarda ki gizli kamera merakı tiksinç. Asla yaşamak istemediğim bir ülke. Türkiye’de radarın bile gizli çekimine onay verilmiyor. Kamera olduğunu belirtmek için uyarı tabelası konuluyor. Bunlar suçu engellemek için olanını geçtim ev yaşamını, sokak çekimini bile kabullenmişler

shiny

1984 kitabı gibi korkunç cidden “Big brother is watching you”

rosie posie exo-l bir blink

Ay kız kitabı bitiriyorum yavaş yavaş dq tüylerimi diken diken ettin😨

erin

Kore’ye gittiğimde girdiğim her cafenin yada barın tuvaletini kontrol ediyordum gizli kamera var mı duvarda delik vs var mı diye. O kadar haber çıkmıştı ki artık paranoyak olmuştum cidden korkunç.

Last edited 4 gün önce by erin
hayrunnisa

Kendine çok dikkat et. Bu tür çekimlerin kime gittiği belli değil. Üstelik illa mahrem bölgelerinin açık olmasına gerek yok. Her şekilde rahatsız edici ve senin özelin. Umarım başına kötü bir şey gelmez

saerom

Koreli erkekler fazla korkunç. Evinde de rahat edemiyorsan nerde rahat edeceksin ki?

kedyy

Klozetlere gizli kamera koydukları haberini okuduğumdan beri şaşıramıyorum

Last edited 5 gün önce by Kedyy
jungkook'un tavşan dişleri

nE

jungkook'un tavşan dişleri

Yav bu kadar çok g*t görmek istiyorlarsa p*rn* açsınlar falan yani. Harbi böyle zihniyetleri anlamıyorum. Psikolojilerinin normal olmadığı belli

cfm

Kore’de p0rno yasak

jungkook'un tavşan dişleri

Türkiye’de de yasak normalde ama kimse dinlemiyor. Vpn’den giriyorlar. Kore bunu hiç takmıyordur. Programlarda bile bazı idollerle p*rn* izleyip izlemedikleri muhabbeti dönmüştü. Baktığın zaman zaten Korelilerin insanların orasını burasını sokakta çekip yayınlayıp izlemesinden öyle bir şeyin onları durdurmayacağı belli. P*rn* yasağı sadece lafta olan bir şey.

mirror

Birinin s*çışını izlemek nasıl bir fantazidir aklım almıyor.

what was the reason

bende korede bi programda çıkan yabancı damatların googleda kendi dillerinde bi de korece cadde kelimesini arattırdıklarında çıkan farklı görsellerden beri şaşırmıyorum.

bubu

ay evet o cadde şeyi ne kadar sapık olduklarının çok büyük kanıtı gerçekten

la ibo

neden bu kadar gelişmiş olup ama dışarıdan bu kadar tiksindirici görünüyorlar anlamıyorum. Hayır nüfusunuz da çok değil, genç sayısı da yaşlılara göre az bu beyin fırtınası nerden geliyor? olm ben üç gün dayanamam orda memleket hasreti çekerim harbi diyorum. Hele bir de orada ünlü oldun mu var ya çekeceğin var.

pinkı saçlı idoller candır

O sırada Türkler: Kore en güvenli ülkelerden biri, erkekler kadınları taciz etmiyor. Herkes birbirine saygı duyuyor…

aswium,minhoamaskzüyesiolan

Türkler değildir o küçük oppasını/unniesini görme hayali ile yanıp tutuşurken koreyi minnoş bir ülke sanan gözü boyanmış küçük fancıklardır

incirreceli

Olm internette insanlarin kendi rizalariyla yayinladiklari binlerce porno iceriği vs. var. Gizli kamera görüntülerinin ne çekiciliği var da vazgecemiyorlar bundan. Ne tür bi fetiştir bu gizli kamera görüntülerini izleme meraki aklım almiyo

hiçbir fandoma mensup değilim

Teknolojinin hem iyi hem de kötü yanları var. Acaba hayatımızının hangi evresinde Cyberpunk’a geçeceğiz merakla bekliyorum.

jade

Iğrenç cidden şu korede gizli kamera merakı nedir bir ara tuvalete koymuşlardı milletin bokuna bile merak salmışlar

kpop

bokuna değil,bel aşağısına merak salmışlardı.İğrenç

snsd'nin old ama gold sone'ı

Pezevenkler asla boş durmuyor

neocrackheadtech.ltd.şti

Hakkaten

zzzz

Hayır yani bir insanın nerden aklına gelir onu hacklemek? Cidden tüylerim diken diken oldu.

betül

Çok korkunç ya.

suzikisuzi

en korktuğum şey bu yüzden bilgisayarımın kamerasında bant var. eğer evimde böyle bi kameram olsa onun da yüzünü kapatırdım.

iwashere

gerçekten iğrençler. En güvenli ülkelerden biri olduklarını söylüyorlar ama gizli kameralar her yerde. Bazı evler tek odalı ve bu kameralar gayet odanın ortasında olabiliyor varın olayın boyutunu siz düşünün. i evinizi bile kullanırken iki kere düşünmeniz gereken bir yer.

sunmi

Bu kadar yokluktaysan aç p*rnonu izle kardeşim. Milletin hayatına musallat olmuşlar ya şaka gibi. Sağlıklı bir insanın yapacağı hareketler değil bunlar.

haneull

Benim de laptopta falan hep sticker var ama işte telefonda yok. Bilen var mı telden de görüntü alınabilir mi yada böyle kolay mı 😭😭
Teknolojinin geldiği ve gidebileceği tüm noktalar beni korkutuyor 😭😭

xoxo

Alınıyor bizim lisede bile birisi başkalarının telefonun kameralarını hackliyordu o kadar kolay yani

haneull

Neee🙀🙀

neocrackheadtech.ltd.şti

Valla bizde böyle şeyler pek olmamasına rağmen rahat edemiyorum laptop ımın ön kamerasını kapattım, böyle bi ülkede yaşasam ruh hastası olur çıkarım heralde
Gözetleniyor muyum acaba hissi çok korkunç bir şey çünkü

uwu

Bunların sapıklık seviyesi de ayrı ya

aswium,minhoamaskzüyesiolan

1. [+634, -16] Cidden Kore’deki röntgenci böceklerin kurtuluşu yok, evde bile hareketlerime dikkat etmem gerektiğini mi söylüyorsunuz? Bunların sorunu ne ya?
Cidden bu ülkede yaşamaya can atan küçük kızlar da görse keşke bunları ben buradan bile geriliyorum awsu

oksimoron

bazen bazı şeyleri göz ardı etmek gerekiyor 21.yüzyıl paranoyak insanlar için kötü bir dönem

mirajane

Göz ardı etmek mi? Durumu normalleştirmek değil mi bu

Yeni Yazılar

36
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x