[PANN] Seo Yeji ile çalışmış bir personelin ifşa gönderisi

112
5823

Ben oyuncu Seo Yeji ile çalışmış bir personelim.
Şirketteki hiç kimse Seo Yeji ile çalışmak istemedi, ben de şirketime ağlayarak onunla çalışmak istemediğimi söyledim. Ama bana buna katlanmamı, bunun ileride kariyerime faydası olacağını söylediler, bu yüzden Seo Yeji ile birkaç yıl çalıştım.

Onunla çalışırken küfür yemek rutin haline gelmişti. Çok duyarlı gibi davransa da bahse girerim pasif içiciliğin etkisini bilmiyordu. Her zaman arabada sigara içerdi ve hatta bana sigara satın aldırırdı.
Küçük bir hata yaparsam, yanıma gelir, yüzüme sigara dumanını üfler ve sinirlenirdi. Eğer tuvalete giderse ve ben yemek yediğim için onunla gelmezsem, “s*key*m be” der ve bana küfür ederdi. “Ya biri beni kaçırırsa? Sizler (personeller) beni korumalı ve yoluma çıkan arabaları engellemelisiniz” gibi şeyler söylerdi. Bize insan gibi değil, hizmetkarlar gibi davranırdı. Bizi hor görüyordu.

Ayrıca, kötü bir ruh halindeyse ve yemek yemiyorsa biz de yemek yiyemiyorduk. Çünkü “aktris yemek yemiyor”.

Ara sıra telefonlarımızı inceliyorlardı, bu yüzden hiçbir şey kaydedemiyorduk
Yanımda kullanmadığım bir telefon olmalıydı. Ünlüler bazı devlet figürleri gibi değil. Bir videoya-ses kaydına falan sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu anladım.

Çekimlerden önceki gece beni odasına çağırdı ve bütün gece kendisinden bahsetti, sadece 1-2 saat uyuyabildim. Çekim gününde, gece boyunca çekim yapmak zorunda kaldık, bu yüzden o çekime gittiğinde ben uyuyakalmıştım ve uyuyakaldığım için beni azarladı. Bu yüzden bir daha azarlanmamak için bir şeker yedim. Ama bir şekilde beni şeker yerken gördü, bu yüzden yönetmenden “kes”i duyar duymaz bana geldi ve “Oyuncu çalışırken sen kim olduğunu sanıyorsun da şeker yiyorsun?” dedi.
Bu gönderiyi okursan hatırlar mısın? Cidden, oyuncu nedir ki? Bir tanrı mı?

Bana her zaman sette sadece onu izlememi söylerdi, eğer şirket beni aradıysa ve bu yüzden telefonuma baktıysam, ‘niye bana bakmıyorsunuz, ne yapıyorsunuz’ derdi, kızardı ve bizi arabada azarlardı… Ve bizi diğer personellerle konuşurken görürse, arabada bize ne hakkında konuştuğumuzu sorardı, siz buraya eğlenmeye mi geldiniz derdi. Öyle bir hale gelmişti ki, setteki diğer personeller bize acıyordu, bizim için üzülüyorlardı.

Ayrıca oyuncu olduğu için her zaman duygularıyla çalıştığını söylüyordu, bu yüzden ona uyum sağlamamız gerekiyordu
Duygularıyla çalışan Seo Yeji-ssi buradaki tek insan mı? Domuz muyuz biz?
Bize küfrettin ve öfkeni üzerimize saldın, bizim duygularımız yok mu?
Kanımızı kurutuyordun. Yaptıklarını telafi etmek için mi bilmiyorum ama bazen bize hediyeler verip “benim gibi bir oyuncuyu nerede bulabilirsiniz? Kim personellerine böyle hediyeler alır? Benim gibi bir oyuncuyu bulamazsınız” derdi.

Seo Yeji’den sonra başka oyuncularla çalıştım, tüm oyuncular onun gibi değil. Ondan daha insancıl birçok oyuncu vardı.

Bir keresinde, sen bana kızdıktan sonra ağladım. Sen bana ağlaman ne işe yarar diye sordun, bu yüzden çekimler bittikten sonra eve giderken gözyaşlarımı tuttum ve ağladım.
Senden yaşça çok büyük olan menajerine o kadar kötü davranıyordun ki çevrendeki insanlar bile utanıyordu. Menajer gözyaşlarını tutuyordu ve bize istifa ettiğini söyledi. Sen o projeye menajerin sayesinde girmiştin. Birkaç kez menajer değiştirdin değil mi. Bu sektördeki birisinin sürekli menajer değiştirdiğini ilk kez görüyorum.

Bize birlikte çalıştığımız oyuncuyu sevmemiz gerektiğini ve bu yüzden telefon arka planımızı senin resmin yapmamızı söyledin, değil mi? Hakkında haberler yayınlanırken bize “çok güzel, oyunculukta çok iyi” gibi yorumlar yazmamızı söyledin. Bizim kullanıcı adımızı ezberledin ve yorumlarımızın neden bu kadar benzer olduğunu sordun, farklı yorumlar yazmamızı söyledin. Senin için alba*lık yapmak (*Ç/N: bir ünlü hakkında olumlu yorumlar yapan insanlar) çok yorucuydu.
Hatta bizi fancafen “Yeji-Holic” e katılmaya zorladın.
Her zaman çevrendeki insanları zorladın ama sen niye insanlara karşılık olarak sevgi veremedin?

Ayrıca, hakkında kötü söylentiler çıktığı zaman ‘bu sizin suçunuz, sektör küçük, ağzınızdan çıkanlara dikkat edin’ derdi. ‘Sizin bir daha çalışamadığınıza emin olurum’ diyerek bizi tehdit ettiğini hatırlıyor musun?
Bu kişiliğinle insanlara eziyet etmeyi bırak, televizyonda görünmeyi bırak.

Çok iğrençsin. Nazikmiş gibi davranıyorsun.

Bu gönderi hakkında açıklama yapacak mısın?
Belki de bizimle (personellerle) sevgiden kaynaklanan bir kavgaydı bu yaşananlar ha?
Seo Yeji-ssi, bunun bir skandal olduğunu düşünüyorsan, o zaman personellere karşı yaptığın her şeyi mantıklı bir şekilde açıklamanı rica ediyorum.
Bu yazdıklarımın sahte veya uydurma olduğunu söylerseniz, onunla çalıştığım zamandan bir resimle doğru söylediğimi kanıtlayacağım.
Bunun gerçek olmadığını söylersen ve reddedersen, umarım bu sektörde seninle çalışmış insanlara ve Recalled’da seninle çalışanlara nasıl davrandığını hatırlarsın.

Ayrıca Seo Yeji-ssi, seninle çalışırken bu sektörde çalışmaya devam etmek istiyordum, bu yüzden korkuyordum ve sen beni tehdit ederken hiçbir şey söyleyemedim. Sözlü tacizin nedeniyle psikolojik danışmanlık aldım ve seninle geçirdiğim zaman için çok üzgünüm. Seninle çalışırken gerçekten delirdiğimi düşünüyordum.

seoyeji1 imageseo

Gönderi tepkisi [+4,618, -39]

1. [+2,109, -47] Irene de böyleydi. Gerçekten onları hiç anlamıyorum. Yaptıklarının ne kadar kötü olduğunun farkında değiller mi? Farkında değillerse eğer, yaptıklarının kötü olduğunu biliyorlar ama haklarında söylentilerin çıkmayacağına mı güveniyorlar? Başka bir şey daha çıktı.. Seo Yeji setteyken bir yönetmenin onu yanan briket gazını içine çekmeye zorladığını ve neredeyse öldüğünü söyledi. Bunun hakkında bir röportaj verdi. Film bu yüzden başarısız oldu çünkü insanlar boykot etti. Ama gerçek şu ki Seo Yeji o gazı içine çekmedi, bir kez bile. Yönetmen Seo Yeji’den bir açıklama istedi ama Seo Yeji cevap vermedi. Yönetmen filmin sonuna kadar hiçbir şeyi ifşa etmedi ve şu anda hala büyük bir travma altında. Kısa bir süre önce bir gazeteci  bununla ilgili bir yayın yaptı. Şuna bakın https://youtu.be/r3G7ZYBQrgs

2. [+1,901, -4] Bu gönderiyle birlikte tüm ünlü sektörünü temizlemeye başlayalım. Bu gönderiyi okuduktan sonra etkilenmiş çok kişi vardır.

3. [+1,111, -5] Bu doğruysa… cidden korkutucu biri

4. [+837, -3] Cidden öylesine söylemiyorum, bu kadın gerçek bir sosyopat.. bu unnini anlattıkları, Kim Jaewook’un anlattıkları, Kim Jung Hyun olayı… hepsi doğru olmalı

5. [+751, -4] Bu yüzden ünlüleri adeta tapacak şekilde sevmemelisiniz… ben de Seo Yeji’yi severdim, ama hayranları gerçekten çok fena. Seo Yeji ne yaparsa yapsın övgü alıyor ve hayranları sanki o bir tanrısal figürmüşçesine ona her türlü iltifatı yazıyor. Bu yüzden Seo Yeji kendisini bir tanrı olarak görüyor, diğerlerini kendisinden aşağıda görüyor. Günümüzde hayran kültürü gerçekten aşırı övgüye dayalı ve bu çok tuhaf

 

Kaynak: Pannchoa

Önceki İçerik[THEQOO] aespa üyelerinin yeni saç renkleri
Sonraki İçerik[THEQOO] Bugünkü ‘Kingdom’ bölümünün sıralaması
guest
112 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Bu kadın ve Amber Heard çok iyi kanka olurmuş. İkisinden de aynı enerjiyi alıyorum

Melboomer (I.K.)

Amber heard 🤢

kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Allah’ım sen Johnny’i tez zamanda şu Şuküfe’nin elinden kurtar. Amin.🙏

Exonun enayisi

Yeji de parmak koparmis midir cok korkunc cidden ikisi de ama neyaeki yejiye inanan yok🤢

kuzeytekinoğlununikoniktulumu

O kadar iddia çıktı ki, bunlar doğruysa onu da yapsa şaşırmam. İddialar gerçekse zaten parmak koparmış kadar olmuş.😖

Last edited 1 ay önce by kuzeytekinoğlununikoniktulumu
JKW

Amber ne yapmış ya bilmiyorum ?

kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Johnny Depp’e bana şiddet uyguladı diye iftira attı. Adama karşı öyle bir cephe aldırdı ki, milleti. Adamın kariyeri durma noktasına geldi ve birçok rolü kaybetti. The Sun karısını döven adam diye bahsetti Johnny’den. Sonra, olayların tam tersi şekilde geliştiği anlaşıldı. Aslında Amber’ın, Johnny’e şiddet uygulayan taraf olduğu ortaya çıktı. Hem psikolojik hem de fiziksel. Adamın parmağını kopardı. Johnny karanlıkta kopmuş parmağını aramış. Adamı aldatmışta. Yatağa falan da işemiş. Hâlâ daha Amber’ı savunan bir kesim var. Bunlar ortaya çıktığı halde, Amber’a pek bir şey olmadı. Johnny’nin cephesinden gelen son açıklamada, herkesi susturacak ve akıllarda soru bırakmayacak delillerimiz var.

Last edited 1 ay önce by kuzeytekinoğlununikoniktulumu
bae

ayrica o zamanlar Alice harikalar diyarında’nin devam filmi cikmisti Johnny Depp tepki alddigi icin en dusuk hasilati almisti o seytan kari yuzunden adamin isleri boka sardi

kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Johnny’nin annesi öldüğünde de parti vermişti sanırım. Bir çiğlik yapmıştı da hatırlamıyorum orasını. Beni boğmaya çalıştı falan diye haberler sızdırdı. Adam ölüm tehditleri alıyordu. Deli gibi linç yiyordu. Yaptıkları ortaya çıktıktan sonra da, bazı şeylerin Johnny ile özelimiz kalmasını istedim ama müdahale ettiniz özelimize gibi bir açıklaması vardı. Timsah gözyaşları akıtıyordu. Allah’ın Şuküfesi yine sinirlendirdi beni.

Last edited 1 ay önce by kuzeytekinoğlununikoniktulumu
bae

yanlis hatilamiyorsam Johnny o zamanlar baya kilo vermisti ayrica bu seytan kilikli kari savas destekcisi diye biliyorum hatta imajını düzeltmek icin Afrika’da ki çocuklara bagis falan mi yapmıştı ne tabi yemezlerr ayrica James Franco ile asansörde birbirlerini yerken videolari falan var o zamanlar Johnny ile birlikteydi herhalde asufteye bak aldatti adami yemedigi halt kalmadi

kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Doğru. Hatta Cara Delevigne, Elon Musk ile üçlü yapmış. Geçenlerde de evcil hayvanlarını Avusturalya’ya kaçak yollarla sokmaya çalışmıştı. Bir sürü vukuatı var. Say say bitmez. https://youtu.be/NSmF6wmDVOE şu bile özeti olayların.

Last edited 1 ay önce by kuzeytekinoğlununikoniktulumu
bae

uff dinledim ses kayitlarinda kadinin toxicligi o kadar cok belli oluyor ki boyle insanlar yok olsa citim cikmaz

__.

istismarcı erkeğe karşı koymak toksiklik değildir kadın düşmanı.

JKW

Ha o amber teşekkür ederim, biliyorum onları az çok. Bir an aklım nedense f(x) Amber’a gitti. Teşekkür ederim açıklama için bu arada, emek vermiş ve yazmışsın 💗

__.

Yalan söylüyor. johnny denen herifin haberleri çıktı onu hiç görmüyorlar. Telefonda bir erkekle konuşup amberin kafasını koparmaktan bahsetmiş. Kadın kendini koruyor diş gösteriyor. Bunlara bakma sen sinmeyen, korkmayan kadın görünce fail etiketi hemen yapıştırılıyor bunlarda kadın düşmanı olunca havada kapıyorlar.

wang

burada yazılan her şeye araştırmadan inanıyorsunuz.ya da düşünmeden birisi ne diyorsa bir de o yorum olumlu oy almışsa sürü gibi aynı kafa da gidiyorsunuz. sonra topla arkasını toplayabilirsen. her yazılana inanmayın biraz düşünün kendi fikirleriniz olsun araştırın. adamın mesajları ortaya çıktı. johnny’nin kendi parmağını kendi kesti. doktoruna “Orta parmağımın üst kısmını kestim. Ne yapmalıyım? Elbette, hastaneye gitmek dışında… Onunla (Amber Heard) her şeye atladığım için çok utanıyorum” şeklinde mesaj gönderdiği, 12 gün sonra ise, “Her şey için çok teşekkürler. Parmağımı bir daha asla kesmemem gerektiğini hatırlatmak için sol orta parmağımı kestim! Seni seviyorum kardeşim.” dediği mesajları ortaya çıktı. ancak şiddet konusunda kadın… Read more »

kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Düzelttiğin için sağol. Kaçırmışım

__.

Kadın düşmanı yalanlarını kendine sakla.

kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Kaçırmışım, düzelttiğin için sağol yazmışım. Eğer o parmak mevzusundan bahsediyorsan. Hangi yorumumu kadın düşmanlığı olarak düşündün? Bunu samimi bir şekilde soruyorum. Bir hata yaptıysam düzeltmek isterim. Çünkü yanlış anlaşılmak istemiyorum.

ImYeon

”Günümüzde hayran kültürü aşırı övgüye dayalı” katılıyorum. futbol fanları, bilgisayar oyunu fanları ya da kitap fanları eleştiri yapıyor ama ”insana” fan olan kişiler eleştiri duygusunu rafa kaldırıyor. Sadece övgü. Binlerce kişi sabahtan akşama kadar (hata bile yapsam) beni övse, ben de ne oldum delisi olabilirdim. Ayakları yere basmıyor. İnsan olduklarını unutmuşlar.

Last edited 1 ay önce by ImYeon
Istegeldimburdayim

Maalesef dediğin gibi. Oyun, futbol vs de insanlar kaybetmeyi, işin olumsuz tarafını da gördükleri için daha farklı bakıyorlar. İnsan odaklı fan kültüründe ise fanlara sadece görmek istediklerini veriyorlar ve insanlar da bunu delicesine savunuyor. Oysaki işin sadece imaj olduğunu arada böyle şeyler çıkıyorda biraz da olsa görüyoruz

Last edited 1 ay önce by Istegeldimburdayim
nix

16 yaşından küçük fanlara göre tüm kore melek zaten. bu kitlenin hiçbir şeyden haberi yok. 16-19 yaş aralığındaki fanlarda ise kore magazinine ciddi mesai harcayanlar ve “idolü” ne yaparsa yapsın melek olduğunu düşünenler çok fazla. soojini savunmayan 1 kişi bile bulamadım ben twitterda tüm fandomlar el ele tutuşup soojin savundu mesela. 19 yaşından sonra ise bi farkındalık geldiğini ve üniversiteyle beraber hayata daha çok odaklanıldığı için bu işlerden biraz daha kopulduğunu düşünüyorum. ben de twitterdan 19 yaşımda ayrıldım ve benimle yaşıt çoğu kişi de bu yaşlarda twitterı kapatıp temelli gittiler. istisnalar var mı tabi ki var kız 26 yaşına gelmiş… Read more »

Last edited 1 ay önce by nix
nix

twitter ya da instagramda bir fan hesabı açınca hayatını oraya adıyorsun cidden. benim de lise hayatım boyunca çok takipçili twitter hesabım vardı milletle sürekli kavga edip dururdum armylerle fanwara filan girerdim… ne kadar salakmışım diyorum şimdi kendime. boşu boşuna kendimi yordum, üzdüm hatta başkalarını da yorup üzdüm. 7 24 blackpink hakkında tweet atıp kızları korumanın (?) hiçbir yararı olmadı aksine hem zaman kaybı hem de dümdüz salaklık. takip ettiğimiz idoller 1 milyar değil de 1 milyon izlense ne olur? ya da ödülleri almasalar nolur? sanki parayı bana kazanıyorlar. lise bittiğinde sitedeki akranlarım bir bir hesap kapatıp gittiler ben de her… Read more »

ece

senin alnından öpmek istiyorum düşüncelerime tercüman oldun.

bae

31 martta bütün sosyal medya hesaplarimi sildim çünkü hayatımı bosuna harciyormusum gibi hissediyordum zaman kaybediyordum surekli armylerle Twitter’da kavgaya girmemin ne onlara ne de bana yarari vardi 19 yaşında yetişkin bir birey olarak yaptıklarımı kendime yakıştıramıyordum bence hikayelerimiz benzer 😊

Burioos

SEO Yeji:benim gibi bir oyuncuyu nerede bulabilirsiniz? Kim personellerine böyle hediyeler alır? Benim gibi bir oyuncuyu bulamazsınız

Me:

Exonun enayisi

Ay kadin oyuncu olmasa bile iyi rol yapardi su unlu dizisinde cunku resmen kendini oynamis oyunculuga gerek yok oyle dizileri filmleri patlayinca da kendini bir sey sanmis

Drbeyz

Ay şimdi evde oturmuş kendi hakkında çıkan makaleleri okurken kriz geciriyordur siz kimsiniz de beni eleştiriyorsunuz diye guhfhyffhfh Son dizisinde oynayana kadar bir türlü patlayamamıştı, yatsın kalksın kim soo hyun ve kuzenine dua etsin. Yani manitalarına mı desem hgghhfgh

Last edited 1 ay önce by Drbeyz
kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Ne kadarı doğru, ne kadarı yanlış bilemem ama, ben şu sevgili kıskançlığı(!) olayında baya bir soğumuştum.

Melboomer (I.K.)

Normal bir kafa değil bu. Seo yeji’yi kırmızı odaya alalım bir biz.

Ad:*

Kırmızı oda yaramaz ona. Vakit harcamaya gerek yok, nereye gidileceği belli bence 💀

Öylesine

Bahse varım şuanda kişiliği bok gibi olan tüm oyuncu ve idoller korkuyordur. Umarım hepinizin gerçek yüzünü görürüz dipnot: Allahım nolur ryu hwayoungın başka pislikleri de dökülsün ortaya utanmadan sıkılmadan sektöre geri dönüyor ruhum kaldırmıyor

jeyan

hiçbiri korkmuyordur bence ifşa gönderilerinden sonra bile bir özrü çok gören var o kadar korkusuz ve üstün sanıyorlar kendilerini

stan t-ara = stan talent

🤲🏻

Istegeldimburdayim

Cahil pislik. Kendini ne sanıyorsa. Nasıl çıktıysan oraya öyle de inersin pislik. Şöyle kendini yukarıda gören insanların kendinden mevki olarak alttaki insanlara böyle davranmasına sinir oluyorum. Buram buram cahillik akıyor. Bir yandan bir insana azar atıp, kötü bakışlar sergilerken diğer taraftan rollere girip nasıl gülücükler saçtı acaba. Ciddi bir psikolojik tedaviye ihtiyacı var dicem de kadının eski zorbalık haberlerine bakınca da bunun kişiliği olduğunu düşünüyorum

stan t-ara = stan talent

kadın net hasta. normal kafada birisinin söyleyeceği laflar değil bunlar, sektörden elini eteğini çeksin bi klinikte tedaviye başlasın

aswium

aklıma hwayoung geldi onla iyi kanka olur bu biri manüpuleci biri de iftiracı ikisi de birbirinden beter

Aeri

Bu iddialar doğruysa defolsun gitsin sektörden bu ne ya, bu yazılanlar iğrenç bir karaktere sahip olduğunu gösteriyor

lsy

Hayır bu kız son dizisi ile ünlendi ondan önce adını bile bilen yoktu ve ta o zamanlar bile bu neyin havasıymış ben anlamıyorum .

BRIAN

Seo yeji nagajuseyo

KINGEXO

Sadece birkaç aylığına buralardan uzaklaşayım dedim sektör de skandalı çıkmayan idol/oyuncu kalmamış…
Şaka gibi.

ilvos

“Çekimlerden önceki gece beni odasına çağırdı ve bütün gece kendisinden bahsetti.”

Hem köle gibi davranıp hem de böyle şeyler yapması… Diyebileceğim tek şey “korkunç biri”.

ilvos

O değil de böyle bir sektörde, onlarca insanın içinde ne cesaretle bu tarz bir üslup takınır insan?
Eninde sonunda ortaya çıkacak olması bariz değil mi?

jeyan

“Ya biri beni kaçırırsa? Sizler (personeller) beni korumalı ve yoluma çıkan arabaları engellemelisiniz”
gerçekten psikoloji ile ufak bir şekilde de olsa ilgilenen fark eder hakkındaki fikirlerini o kadar açığa çıkarmış ki kadın ayaklı sosyoloji tezi resmen; aşağılık kompleksi (personeller ile uğraşması), tanrı kompleksi ve niceleri ama bir şeyden eminim ki umarım yardım alır bunlar norm dışı hareketler şirketi uzun bir tatil ile uzun süreli yardım alır ve sektörden ayrılır ama bu cümleler ağzından çıkıyorsa yardımı kabul eder mi emin değilim ona göre biz norm dışı gibi görünüyoruz şuan.

bae

ŞEYTAN KARI

Ad:*

Bu yorumdaki tepki o kadar temiz ki KDFNSKFNSKNF

bae

QLSOJXİDKDNJSOD

betül

Dünkü haberde olayın Kim Soo Hyun ile ne alakası var diyenler vardı.Merak eden vardır diye atıyorum. Aynı gazeteci videosunda Kim Soo Hyun’dan da bahsetmiş. Bu attığım hesap da çevirmiş.

betül

+

betül

+

betül

Bir de dün 2014 yılında çıkmış Yoona ve Kim Soo Hyun hakkında sevgililerdi önceden diye bir netizen haberi gördüm ve KSH için psikopat tarzı yorumlar vardı.Karakter olarak da iyi biri gibi değil yazmışlar

Last edited 1 ay önce by betül
betül

+

lsy

ona bir şey olmaz olmaz arkadaşım çocukta ne kalkan var ben anlamadım yıllardır, konu kıyısına kadar gelip gelip geri dönüyor tüm bu söylentiler yıllardır pannda bi post şeklinde çıkıyor ama büyük bi gündem olamadan sönüp gidiyor bu çocuk yine işine devam ediyor. Bu kızın eski sevgilileri hakkında konuşuyorlar KSH un adı geçiyor kızı ajansına alan o ama bu büyük bi gündem olmuyor, Yunho bile daha çok konuşuluyor, dün LSJ ile sevgilisi bile daha çok gündem oldu bu olayla hiç bi alakaları bile yok.Kimse konuyu KSH na getirmiyor.

(!)

Kim Soo Hyun’un daha büyük bir skandalı var Park Hae Jin’inde yanlış hatırlamıyorsam aynı skandalda adı geçmişti. Mankenlik yaptıkları dönemde Kore’de şu patlayan siyasi skandallardan da birinde baş aktör olan bir kadına hizmet veriyorlarmış. Yani o kadın genç erkeklere fuhuş yaptırtıyormuş tabi çok özel müşterilerine hatta kemer bir şifreydi ve Kim Soo Hyun’da ve Park Hae Jin’in de gençken o kemeri taktıkları fotoğraflar var. Ama adam Kore’ni Gülben Ergen’i gibi hakkında ne skandal çıkarsa çıksın Kore gibi bir yerde makaleler yayınlanmıyor böyle manşet olmuyor. Hatta çıplak fotoğrafları da çıkmıştı bi ara ama o da bir kere konu olmuştu. Bu kadar… Read more »

kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Betül sende istihbarat gibi çalışıyorsun. Koreli amca’nın bu sitedeki fahri temsilcisi gibi bir şey oldun.🤣

betül

Bedava reklamını yapıyorum kskksksk. Umarım altyazı ekler videolarına da hepimiz nasipleniriz ksjsk

lsy

Hacı hacıyı mekkede deli deliyi dakkada bulurmuş

Cey

Koreli netizen Kim Jaewook’un açıklamasından bahsetmiş, hiç görmedim. Betül senin istihbarattan var mı bununla ilgili bir şey ahgshsahhs

sirene

birlikte 2015 te film çektikleri zaman araba sürme sahnesi varmış orda yeji arabayı çok delice kullanmış hatta denilenelere göre yanlış yola girip neredeyse kaza yapıyorlarmış Kim jaewook onun için çok korkutucuydu gibi şeyler söylemiş eski bir röportajda onu kastediyorlar sanırım

https://pannative.blogspot.com/2021/04/seo-yejis-old-interview-about-her-dui.html

Last edited 1 ay önce by sirene
Cey

Aaaa oradaki oyuncu Kim Jaewook muymuuşş:o Teşekkür ederimm. Ay Yeji sanki etrafında sağlam psikoloji bırakmamaya yemin etmiş ha, bunlar ne

bae

coffee prince fav karakterim oydu😭

cansu

kadın tam bir NARSİST, SOSYOPAT, PSİKOPAT, BOK saymadığım ne kaldı?

Burioos

Oyuncu kaprisinin de bir sınırı var güzellik,senin yaptığın resmen tanrıça gibi davranmak

Hadwyn

.

uykucu

Seo Yeji setteyken bir yönetmenin onu yanan briket gazını içine çekmeye zorladığını ve neredeyse öldüğünü söyledi. Bunun hakkında bir röportaj verdi. Film bu yüzden başarısız oldu çünkü insanlar boykot etti. Ama gerçek şu ki Seo Yeji o gazı içine çekmedi, bir kez bile. Yönetmen Seo Yeji’den bir açıklama istedi ama Seo Yeji cevap vermedi.
Bu doğruysa yaptıkları başka bir boyutta… Kelime bile bulamıyorum yaptığına.

Çinça

2-3 gün sonra seo yeni sektörden ayrıldı diye haber gelmezse daha fazla rezil olucak bence bi an önce ayrılsın

bae

Bunun gibi sektörde boklugu donen bi suru insan vardir kesin yazik yaaa midem bulandı

林枫 lín fēng :D?

yeji git bi tedavi ol

EXOL

kusura bakmayında İrene’yi bu kadınla bir tutamazsınız

Kiminhayranıbu

İkiside kötü

JKW

Gerçekten psikopat ya. Rezil kadın, işini yapan insanları hor görmeye ne hakkın var senin acaba ya ?? Defol cidden, ben bu kadını bir ara ciddi ciddi sevdiğime inanamıyorum ya

Mirajane

Hakkında haberler yayınlanırken bize “çok güzel, oyunculukta çok iyi” gibi yorumlar yazmamızı söyledin. Bizim kullanıcı adımızı ezberledin ve yorumlarımızın neden bu kadar benzer olduğunu sordun, farklı yorumlar yazmamızı söyledin. Senin için alba*lık yapmak (*Ç/N: bir ünlü hakkında olumlu yorumlar yapan insanlar) çok yorucuydu

Yaptıgı her sey cok kötü ama kullanıcı adını ezberleyip yorumlara bakmak psikopatlık.

Bununla uğraşıp vaktini buna harcamasına bilr cok şaşırdım yaptıklarının hiç bir açıklaması olamaz.Kadın sağlıklı bir insan değil.

Boom

KSH den de nedense aynı vibe ı alıyorum.Şu zamana kadar bir tek SYJ ile olan dizisini bitirebildim diğer dizileri hep yarım kaldı nedense beni çekmek yerine itiyor bu çocuk.Şu ana kadar ilk defa SYJ de yanıldım diğer bütün skandallar olaylar ilişkiler tam isabet.

ahjumma deme bozuluyorum

Etrafındaki herkese korkunç davranmış, psikolojileriyle oynamış, manipüle etmiş ve herkese oldukça zor anlar yaşatmış. Bu olayların bunca sene gizli kalması bile tuhaf. Kim bilir bilmediğimiz ne olaylar dönüyor. Umarım hepsi dökülür ortaya tek tek.

Rsm

2. Yorum 🤗🤗🤗 gelsin kaoslar o zaman. Herkes hak ettiğini çeksin bakalım.

LilM

Eeee daha kimleri dokuyoruz -mis gibi davranan yeji sadece suan bizim gordugumuz arka planda baska kimler var acaba dokulsun hepsi en kisa zamanda zorba saygisiz iki yuzlu -mis gibi davranan kimseye katlanmak zorunda degiliz degil mi 🤍

Selene

Şeytan seni görse utanır

Carmen

Narsistlik kişilik bozukluğundan şüphelendim.

A X

Ohaaa Kim Jae Wook ne anlattı acabaa onun bu konuda konuştuğunu bilmiyodum sadece briket olayından bahsettiğini biliyodum

Vivi

2. [+1,901, -4] Bu gönderiyle birlikte tüm ünlü sektörünü temizlemeye başlayalım. Bu gönderiyi okuduktan sonra etkilenmiş çok kişi vardır.

Her önüne gelen ünlü olursa normal tabi artık şaşırmıyorum

Blair

ayy güle güle seo yeji

Bia

Tam ruh hastası ya

Bir Army

Bu iddialar gerçekse sosyopat bu kadın .

INSPIRIT

Kim Seon Ho annem canım benim sektörde çok manyak var nolur dikkatli ol güzelim benim valla korkuyom artık

ajumma#istanbulsözleşmesiyaşatır#aşağıbakmayacağız

Aa Kim Seon Ho severrrr <3 Yoldaş asdfgh Tam da 2days1night izliyordum. Seviyoruz kendisini.

sassyxie

Pisliğe bakın her gün yeni marifeti çıkıyor

Heyuu

Kadın resmen psikolojik şiddet fırtınası yapmış insanlara… psikopat! yaşayanlar için ne kadar zor olduğunu hayal edemiyorum. ünlü sektörü bencil, kötücül, çıkarcı, prens-prenses kaynıyor. Bu kendilerini üstün görme, markalar, lüks, ün ile bir halt olduklarını sanmak Kore’nin genel hastalığı. Böylelerinin hepsinden iğreniyorum

Last edited 1 ay önce by Heyuu
what was the reason

haberi böyle okudum. manyak kadın

Jhye

Yazık rolden role girecem diye şizofren olmuş. Git tedavi gör de insanları rahat bırak.

depresifpanda

irene ile bu kadını nasıl bir tutuyorsunuz ya saçmalamayın

Red Velvet Manyağı

Artık onların kafasını sorgulamıyorum çünkü işlerine gelince pezevenk bile destekliyorlar

Mils*

Netizenler guzelligiyle unlu kisilere ekstra bi dusman. Kiskancliktan herhalde.

Neocrackheadtech.ltd.şti

O değil de camdaki kız Sedat da Christian Grey çıktı ya la

çok eğleniyorum

cok korkunc yazdıklarına inandım o cok korkunc birisi

la cha ta

bu kaos amma uzadı olay ne onu bile bilmiyorum malum kdrama kaosu.Ama bayağı kabaymış kadın bb

Dalgom

manyak

aswium

 Cidden, oyuncu nedir ki? Bir tanrı mı?

o kadar haklısın ki ben hayatımda bunun kadar egoist bencil kendini beğenmiiş bir m*nyk daha görmedim hayatımda gördüğüm en egoist kişiden bile daha egoist hatta o bile insancıldı ama bu ne ya bu ne sen kim olduğunu sanıyorsun senden öyle tiksindim ki eskiden çok güzel bulurken şimdi aşırı derece çirkin geliyorsun gözüme en sevdiğim iki oyuncudan biriydin ama artık benim için hiçsin seni savunan bir sayfa gördüğümde anında spamlayıp engelliyeceğim keşke sektörden de sonsuza kadar spam yesen