[PANN] Seolhyun Instagram’da beğendiği fotoğraftan sonra bazı netizenlerden nefret aldı

12

“Kadın olduğun için hapis cezasına çarptırılıyorsun,
Erkek olduğun için şartlı tahliye alıyorsun”

Gönderi tepkisi: (+497; -52)

1. [+836, -95] Bu kısa süre önce Pann’da yazılmıştı, Gu Yujung hakkındaydı, sanki hiç rastlanmayan bir şeymiş gibiydi. (Go Yujung’un eski sevgilisini öldürdüğünden şüpheleniliyordu, saldırgan bir insan olarak bilinmeyen biriydi) Erkekler genellikle kadınların yüzünü mozaiklemiyor, değil mi? 2 ya da 3 yıl önce birini et kesme makinesi kullanarak öldüren bir adam vardı, niye onun suratı gösterilmedi? Bu çok sık yaşanıyor, bir kadın öldürülürse eğer yüzü haberlerde gösteriliyor ama adam öldürülürse yüzü mozaikleniyor. Bir adamın metresinin yüzü gösterilirken adamın sadece parmakları falan gösteriliyor vs. Medya Go Yujung’u göreceğiniz en şeytan kadın olarak yansıtmıştı ve haberlerin arkası hiç kesilmedi. Ama katil erkek biriyse Kim-ssi, Park-ssi deniyor, isimleri gizleniyor. Feminist değilim ve bu ilgimi çekmiyor ama ülkemiz hala kadınlara karşı hala fazla ayrımcı, çok ciddi bir boyuttayız. Seolhyun’un yaptığı yanlış değil bence.

Erkek şüpheli Kim ssi 50’li yaşlarında

2. [+666, -30] Bunu gördükten sonra Seolhyun’u daha da çok sevdim

3. [+565, -30] Bu niye skandal oldu?

4. [+283, -3] Bu bir gerçek ㅋㅋㅋ Hongdae’deki gizli kamera olayında kadınlar binlerce kamera ortaya çıkardı ama medya bunu hafif bir şey gibi gösterdi, mağdurlar erkek olunca ise sürekli haberlerde duyuyoruz ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Seolhyun’un bir sürü erkek hayranı var, bir ünlü olarak bu yaptığı kolay değil, onu daha da çok destekliyorum artık

5. [+221, -5] Ne skandalı? Saçmalık. Sadece erkeklerin gözünde bir skandal bu. Tanrıça Seolhyun ^^

6. [+179, -2] Çok havalı ya. Pislik erkekler ona nefret yorumları yapıyorlar, niyetlerini çok belli ettiler. Herkes sosyal medya hesabında yaptıklarını görebiliyor bu yüzden Seolhyun’un bu yaptığı inanılmaz.

 

Kaynak: Pannchoa

Önceki İçerik[PANN] Black Pink stilisti üyeler arasında fazla ayrımcılık yapıyor?
Sonraki İçerik[PANN] EXO Suho yeni fotoğraflarıyla kalp hoplattı
12 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments