Benzer Yazılar

[PANN] Seolhyun Instagram’da beğendiği fotoğraftan sonra bazı netizenlerden nefret aldı

[PANN] Seolhyun Instagram'da beğendiği fotoğraftan sonra bazı netizenlerden nefret aldı [PANN] Seolhyun Instagram'da beğendiği fotoğraftan sonra bazı netizenlerden nefret aldı“Kadın olduğun için hapis cezasına çarptırılıyorsun,
Erkek olduğun için şartlı tahliye alıyorsun”

Gönderi tepkisi: (+497; -52)

1. [+836, -95] Bu kısa süre önce Pann’da yazılmıştı, Gu Yujung hakkındaydı, sanki hiç rastlanmayan bir şeymiş gibiydi. (Go Yujung’un eski sevgilisini öldürdüğünden şüpheleniliyordu, saldırgan bir insan olarak bilinmeyen biriydi) Erkekler genellikle kadınların yüzünü mozaiklemiyor, değil mi? 2 ya da 3 yıl önce birini et kesme makinesi kullanarak öldüren bir adam vardı, niye onun suratı gösterilmedi? Bu çok sık yaşanıyor, bir kadın öldürülürse eğer yüzü haberlerde gösteriliyor ama adam öldürülürse yüzü mozaikleniyor. Bir adamın metresinin yüzü gösterilirken adamın sadece parmakları falan gösteriliyor vs. Medya Go Yujung’u göreceğiniz en şeytan kadın olarak yansıtmıştı ve haberlerin arkası hiç kesilmedi. Ama katil erkek biriyse Kim-ssi, Park-ssi deniyor, isimleri gizleniyor. Feminist değilim ve bu ilgimi çekmiyor ama ülkemiz hala kadınlara karşı hala fazla ayrımcı, çok ciddi bir boyuttayız. Seolhyun’un yaptığı yanlış değil bence.

[PANN] Seolhyun Instagram'da beğendiği fotoğraftan sonra bazı netizenlerden nefret aldı

Erkek şüpheli Kim ssi 50’li yaşlarında

2. [+666, -30] Bunu gördükten sonra Seolhyun’u daha da çok sevdim

3. [+565, -30] Bu niye skandal oldu?

4. [+283, -3] Bu bir gerçek ㅋㅋㅋ Hongdae’deki gizli kamera olayında kadınlar binlerce kamera ortaya çıkardı ama medya bunu hafif bir şey gibi gösterdi, mağdurlar erkek olunca ise sürekli haberlerde duyuyoruz ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Seolhyun’un bir sürü erkek hayranı var, bir ünlü olarak bu yaptığı kolay değil, onu daha da çok destekliyorum artık

5. [+221, -5] Ne skandalı? Saçmalık. Sadece erkeklerin gözünde bir skandal bu. Tanrıça Seolhyun ^^

6. [+179, -2] Çok havalı ya. Pislik erkekler ona nefret yorumları yapıyorlar, niyetlerini çok belli ettiler. Herkes sosyal medya hesabında yaptıklarını görebiliyor bu yüzden Seolhyun’un bu yaptığı inanılmaz.

 

Kaynak: Pannchoa

13 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
The Netizen

Kendisi kadın olduğu için ilişkide en çok zarar gören taraf oldu ama Zico en kolay şekilde sıyrılan. Bu bile yeterli değil mi, kadınların sürekli daha çok yıprandığının?
Seolhyun gözümde kocamann oldun 👏👏

Büşra

Vay be, şuan gözümde inanılmaz yükseldin seolhyun. İdol camiası genelde etkiye sütlüye karışmayan insanlarla dolu. Bazı kesimlerden tepki göreceğini bile bile doğrularından şaşmaması, ayrımcılığa dikkat çekmesi çok etkileyici.

xoo

Bilinçsiz erkelerden istediği kadar nefret alsın. Bu netizenleri bile arkasına almış ya sırtı yere gelmez.

Hutazone

Seolhyun harika birisi şuan onu 10 kat daha fazla seviyorum. Çok haklı. Her zaman kadınlar ve erkekler çok farklı muamele görüyor bu bizim ülkemizde de böyle. Erkekler kadınları öldürüyor ama “iyi hal ya da kravat takmış” diye indirim alıyor ya da tahliye ediliyorlar ama kadınlar öldürdüğünde direkt ağır suç sayılıyor ve hapse giriyorlar.

Kill This Love Shot

Başlığı atanın da erkek olduğuna eminim. Kızım benim mükemmelsin Umarım seni hakeden birini bulursun ♥️👌

Ei97821

Ulen bizdeki erkekler hiç değilse öyle düşünceleri varsa açıktan nefret göstermiyorlar, gösteren de ağır linç yiyor. Koreli erkeklerin elinde olsa sektörden afaroz ederler Irene, Seolhyun gibi ünlüleri. Bizimkilerin dötü yemez fjldhdşeo

seulrene

Gurur duydum! Bravo kızıma!

flumroi

Seolhyun doğru olanı yapmış bukadar.

ExoVelvet

Seolhyun u severdim şimdi daha da bir sevdim

mel

2. [+666, -30] Bunu gördükten sonra Seolhyun’u daha da çok sevdim

Ahbe

Her zaman çok sevdiğim bir kadın olmuştur kendisi bu hareketinden sonra daha da çok sevdim ❤

4lana

İste benim kızım yürü be kim tutar seni kral

SURMEW-BTS

Seolhyun la gurur duyuyorum, kız en iyisini yapıyor, bizim Türkiye de de maalesef kadınlara karşı büyük bir ayrımcılık var, meşruu müdafaa (nefsi müdafaa) ile kocasını öldürmek zorunda kalan kadın hala yıllardır yatıyor, eğer kocası kadını öldürmeyi adam bi takım elbise kravat, elleri önünde bağlı, başı yere bakar ve mağrur şekilde duracak pişmanım dicektim bir sürü yalan iftira ve bahane sunacaktı ve tahrik indirimi ile iyi hal indirimi ile serbest bırakılacaktı maalesef.

Yeni Yazılar