Benzer Yazılar

[PANN] Uçakta bir hasta için çevirmenlik yapıp hayat kurtaran idol

[PANN] Uçakta bir hasta için çevirmenlik yapıp hayat kurtaran idol [PANN] Uçakta bir hasta için çevirmenlik yapıp hayat kurtaran idol

NU’EST Aron

KCON konserinden sonra uçağa bindiler, başka bir yolcu bir sağlık sorunu yaşadı. Neyse ki uçakta bir doktor vardı ama dil engeli yüzünden iletişim kuramadılar. Aron da araya girip çevirmenlik yaparak iletişim kurmalarına yardım etti ㅜㅜ Kendisi de iyi hissetmiyordu ama o yolcuya yardım etmek istedi ve bu gerçekten takdir edilesi..

Kalbi çok güzel ve takdiri hak ediyor
Seni seviyorum, Kwak Aron ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

[PANN] Uçakta bir hasta için çevirmenlik yapıp hayat kurtaran idol [PANN] Uçakta bir hasta için çevirmenlik yapıp hayat kurtaran idol

Gönderi tepkisi: (+480; -8)

1. [+98, -2] Bunu benim idolüm yapmış olsa fandomumun ne kadar sevineceğini hayal bile edemiyorum.. Hayran değilim ama onu tebrik etmek istiyorum~~

2. [+81, -1] Gerçekten çok iyi..

3. [+75, -1] Aron çok tatlı, arkadaş canlısı ve zeki biri ㅠㅠ Kendisi de sağlık açısından pek iyi hissetmiyormuş ama yine de yardım etme isteğini hissetmiş ㅠㅠ Gerçekten harika biri

4. [+41, -0] Ah… Çok tatlı ve havalı
(Ekran görüntüsü koymuş, Aron akıcı İngilizcesiyle yolcu ve çevirmene yardım etmiş)

5. [+35, 0] Utandığını söyledi ㅠㅠㅠ Çok tatlı ya! Bu haberin kaynağı da aynı uçaktaki başka bir yolcu
(Ekran görüntüsü koymuş, Aron bu haber çıktığında utanmış ve bu kesinlikle yapacağım bir şeydi, yolcunun iyileşmesini diliyorum demiş)

 

Kaynak: Pannative

20 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Kwakkwak

Nu’est Kore’de çok şükür değer görmeye başladı ama bence uluslararası da çok fazla değer görmeyi hakediyorlar. Aklım almıyor nasıl 5 üyenin beşi de hem çalışkan hem yakışıklı hem yetenekli hem de harika karakterlere sahip olabilir? O kadar mükemmeller ki onlarla ilgili gördüğüm her şeyde daha da fazla düşüyorum. Piyasanın onlardan hem karakter olarak hem de çaba yetenek olarak ders alması lazım.

Betüş

Ben bir yandan böyle sanatçı kişiliklerin çok duyulmamasini daha çok seviyorum galiba .çünkü şu “popüler”algısı işin içine girince üretkenlik değil de popülerlik ön plana çıkmaya başlıyor. Sanki bir yerden sonra ölçü kaçıyormus gibi geliyor.Tabi bu her popüler olan kötü anlamına gelmiyor, yanlış anlaşılmasın . Sadece birileri dediği için değil de kendim keşfediyorum böyle grupları ve daha samimi geliyor.

ExoVelvet

Düştüm

Kill This Love Shot

Bu Ülkenin Aron gibi idollere ve insanlara. Nu’est gibi de kaliteli gruplara ihtiyacı var

*-*

o değilde profil resmini nasıl yaptın

Kill This Love Shot

Word Pressten

Kill This Love Shot

NU’EST hakkında konuşalım biraz bu çocuklar gerekli değeri ne zaman görecekler, o kadar kaliteli şarkıları,MV leri, dansları, idolleri, kişilikleri var ki. Şu an gördükleri değer az bile.

Burran tüm Nu’Est e selamlar sjksjsjsısljs
(Sizde bu postun altında grup hakkındaki düşümcelerini ve ekstra bilgilerinizi verenilirsiniz)

Kill This Love Shot

Hadi burda konuşalım

Matmazel

Bir şey diyeceğim bu neden eksilenir Allah aşkına???? 🙄🙄 ve bencede Nu’Est harika bir grup face hala deli gibi dinlerim.

Kill This Love Shot

Ah eksilemişler mi bana antiler var heralde xjkzjsks. Matmazel nicki ne kadar da hoş Fransızca cidsen güzel bir dil

Matmazel

Teşekkür ederim aslında Fransızca’yı bende severim ama nick ismim aşk-ı memnudaki Matmezelden geliyor😂

Kill This Love Shot

Vay be Matmazeli ordan mı akıl ettin. Çok mantıklı Matmazel o dizide ki tek gerçek iyiydi bir de Bülent zjPnslajoKzkajK. Aklıma Bihter geldi.

(Burdan herkese seslenwyim Fransızca çok güzel bir dil bence öğrenin)

Matmazel

Bu yaz o kadar izledim ki psikoljim bozuldu 😂Hatta Bihter’in meşhur repliğini bile ezbere biliyorum😂😂

denniss

Ben onları ilk çıktıkları zamanlar hep takip ediyordum( ilk grubum SHINee idi ama sonradan Nu’est e takıktım) Türkiye deki Kore sayfalarında çok çıkardı hatta hatırlıyorum baya kişi de severdi onları. Face şarkıları çıktığında okulumda zorbalık görüyordum. Face şarkısının konusu da buydu o şarkıyla hele herkes baya bi ısındı gruba. Sonradan bi kaç daha geri dönüş yaptılar ama bir şey oldu. Japonya ya gitmişdiler sonradan Çinle alakalı bir şeyler hatırlıyorum yeni bir üye girdi gruba (sonradan çıktı tabi) . Bayaa Koreden uzak kaldılar ben de işte tam o zamanlarda bıraktım(muhtemelen çoğu kişi de aynı şekilde) . Yani sonuç olarak seviliyordu ama… Read more »

Kill This Love Shot

Sen de haklısın çok fazla grup var sektörde ve aralarında ilgiyi çokça hakedenler. Face tam bir hitti en iyi çıkış parçası hala odur bence. Benim de ilk tanıdığım grup SHINee isi o zamanlar Türk kpop severler azdı ama SHINee yine de baya popülerdi. Ben yine de Nu’est in ve sevdiğim grupların daha çok ilgi görmesini isterim. Bir çok grup var hakkettipi değeri göremeden dağılan keşke herkes ilgi görse ama olmuyor sen de haklısın Zorbalık görmen cidden kötü bir durum. Başa çıkabilen güçlü kişilikli birisi olman takdiri hakediyor. Umarım herkes senin gibi cesue olur. Bunu dile getirmwn bile bir cesarettir gözümde.… Read more »

denniss

sağ ol seninde

Cansu

Bugün Minhyun’un doğum günü eheheh

Kill This Love Shot

Doğum günü kutlu olsun o zaman Minnoş Hyunun

Acelya

Maşallah NU’EST üyelerimizin her biri harika görünüş ve harika seslerinin yanısıra harika karakterlere sahipler. KWAK ARON SEN HARIKA BIR KALBE SAHIPSIN KURBAN OLDUGUM!

estuko

nuestin türkiye etkinliğine katılmış oldlar burada mı jrkcndkdhd

Yeni Yazılar