[PANN] Woollim CEO'su canlı yayında INFINITE Woohyun ve Sunggyu'ya olan hareketleriyle eleştiri aldı“Woohyun, Sunggyu ve şirket CEO’su Lee Jung Yeop ile içerken Instagram’dan yayın açtı. CEO’nun yayın sırasındaki hareketleri tepki çekti. CEO yayın sırasında küfür etti, Woohyun ona durmasını söylediğinde devam etti. Sungyu ise, “Yarın bundan pişman olacaksın, dikkat et” dedi. Yayının sonuna doğru CEO Woohyun’un şapkasına vurdu. Woohyun da “Görüyor musunuz? Bana böyle vuruyor. Bana fazla vuruyor.” dedi. CEO da “Evet sana vuruyorum, sorun nedir?” diye cevapladı. CEO bugün özür diledi.”

Woollim CEO’su INFINITE’i çok sevmiyor mu? Sunggyu askere gidince ağlamış diyorlardı. Gerçekten şok oldum 

Gönderi tepkisi [+201, -22]

1. [+124, -0] CEO şirketinin yok olmasını mı istiyor? Ah gerçekten utanç verici

2. [+118, -0] Nam Woohyun niye IG yayınını kapatmadı diyenlere söylüyorum, burada suçlu Woohyun değil

3. [+103, -0] Gazeteci çok ciddi şeyler yaşanmış gibi yazmış, o kadar ciddi değildi. Bir önceki gün Sunggyu yapamadığı için Woohyun ile birlikte canlı yayın yaptılar, CEO da vardı, dayak falan olmadı, sadece şapkasına vurdu. Hayranlar bile haberleri okuyunca şok oldu çünkü çok dramatik yazılmış

4. [+57, -0] Buna dayak diyorlar ama ortada dayak yok ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ama ben de izlerken sinir oldum, abarttın Jung Yeop…

5. [+47, -1] Bunu ilk defa görenler büyük bir olay olduğunu sanabilir ama dayak falan yoktu ortada, CEO bayağı sarhoştu. Böyle şeyler arkadaşlar arasında yaşanır, ama tabi hayranların bunu görünce kötü hissetmesi normal

Kaynak: Pannchoa

14 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Roli

Of netizenler boş boş yorumlar yapmış yine. Infinite çıkışının en başından beri o ceoyla birlikte çalıştı. Resmen şirketi beraber kurdular. Birlikte çok sıkı çalıştılar. Ceonun durumu o kadar kötüydü ki infinite e yurt bile tutamıyordu bazen beraber kalıyorlardı parası olmamasına rağmen infinite için bir şeyler yapmaya uğraşıyordu . Bu kadar zorluğu beraber atlattılar bu yüzden de gayet yakınlar. Senelerin dostluğu bi şapkasına vurdu diye zedelenecek değil boş yorumlar yapmışlar yine

Burioos

Anlaşamıyor olsalar birlikte icmeye gitmezlerdi.Sarhoşluğun etkisiyle öyle davranmıştır.Adam gibi içkinizi için olaysız dağılın neden canlı yayın açarsınız ki ?

Last edited 4 ay önce by Burioos
Kira

Daha önce Ceo’ları ile beraber içki içen bi grup görmüş müydünüz? Hemde bunu canlı yayında yapmaları ve bu derece sarhoş olmaları. Gerçekten yakınlar demek.

starlight

çoğu kıdemli grup içiyor 🙂

belgisiz sıfat

Yayıni izlemedim ama bana da biraz abartmışlar gibi geldi. Patronlarıyla samimi bir ortamda içen kaç tane idol var ki? Woollim diğer gruplarına çok fazla ilgi göstermiyor olabilir ama bu ceo Infinite çıkış yapabilsin diye evini satmıştı diye hatırlıyorum. Üyelerle sürekli birbirlerine takılırlar hatta. Haberciler her şeyi amma abartıyorlar kaostan besleniyorlar resmen.

aswium

3. [+103, -0] Gazeteci çok ciddi şeyler yaşanmış gibi yazmış, o kadar ciddi değildi. Bir önceki gün Sunggyu yapamadığı için Woohyun ile birlikte canlı yayın yaptılar, CEO da vardı, dayak falan olmadı, sadece şapkasına vurdu. Hayranlar bile haberleri okuyunca şok oldu çünkü çok dramatik yazılmış cidden ben de izledim ve aslında şakalaşıyorlardı. çok da ciddi bir şey yoktu Woohyun şirketini gerçekten çok sever hatta yg stajyeriyken vazgeçip woollimi seçmiş birisi o. baya övmüştü hatta şirketini uzun uzun açıklamıştı neden woollimi seçtiğini. zamanında üyelerle evini paylaşan bu üyeler sayesinde büyüyen bir şirketten bahsediyoruz. çoktan arkadaş aile gibi oldular ayrıca woohyun ve… Read more »

The Gül

Infinite be CEO arasındaki bağı bilmeyenler konuşuyor işte. Takmayın. Onlar çok yakın.

lululali

ah infinite üzümlü keklerim.

Sunmii

Ciddi bir olay olsaydı yayın kapatılırdı herhalde. Demek ki aralarına şakalaşmışlar hepsi bu.

Boş yapmayın

Ben hala anlamıyorum sarhoşken ve içerken neden canlı yayın açıyorsunuz? Yoona ve Lee Hyori de açmıştı ve ertesi gün onlar da özür dilemişlerdi. Evet içtikleri için kimse bir şey demiyor ya da bunun için özür dilemiyorlar ama aklı olan anlar bir hata olacak diye. Salaklık bence .

INSPIRIT

Yayını izledim arkadaşlar, önce en yakın arkadaşlarından Sunggyu şapkasının ucuna vurdu birkaç kez yavaşça uğraşmak için, sonra CEO bir kere daha hızlı vurdu yine şapkanın ucuna sivri yere yani Woohyun’a gelen bir darba yok, sonra Woohyun bana hep vuruyolar diye dalga geçti gülüştüler sonra saçım uzadı falan diye konuşmaya başladı bilmiyorum tabii yaşayan ben değilim ama izleyici gözüyle ciddi hiç bir şey yoktu???

la cha ta

iyi diye duymuştum bu adamı:/

la cha ta

çok kaba ayrılsınlar bu şirketten

la cha ta

Yanlış anladım galiba boşverin yorumu