Park Bogum, Song Joong Ki ve Song Hye Gyo'nun boşanmasında rolü olduğu dedikodularını yalanladı

HABER: [ÖZEL] Park Bogum, Song Joong Ki ve Song Hye Gyo boşanmasındaki dedikodularda adı geçtiği için çok öfkeli ‘yasal işlem başlatacağım’

KAYNAK: Sports Chosun via Nate

1. [+5,905, -142] Evet, umarım dedikodular doğru değildir. Sadece duyması bile rahatsız edici.

2. [+2,862, -157] Park Hwanhee: Teşekkürler Song Song çifti

3. [+831, -54] Ne olursa olsun Park Bogum o diziyi kabul etmemeliydi

4. [+669, -18] Dispatch, işe koyul. Gerçeği söyle bize.

5. [+618, -12] Song Joong Ki kendisi çıkıp sebep Park Bogum değil demediği sürece inanmam…

6. [+597, -72] Aldatmamış olsalar bile, en yakın arkadaşının eşiyle aşıkları oynayacağın bir diziyi nasıl kabul edebilirsin anlamıyorum. Piyasada sadece 1-2 tane dizi yok sonuçta, niye bu diziye tamam dersin ki…

7. [+493, -26] Song Hye Gyo artık erkek oyuncuların kaçındığı 1 numaralı aktris olacak

8. [+451, -22] Song Joong Ki ve Park Bogum aynı şirketteler… Song Joong Ki boşanma sürecinde şirketinin yardımını istemiyor olsa bile, kenarda durup arkadaşının suçlanmasını izleyecek birine benzemiyor. Buna rağmen ‘dedikodu yaymayın’ tarzı bir açıklama yapmaması beni biraz şüphelendirdi.. Park Bogum ile ilişkisi artık eskisi kadar yakın değil gibi.

9. [+418, -33] Ben gerçekten de Song Hye Gyo’nun aldattığını düşünüyorum, sadece kimle aldattığını bilmiyoruz

10. [+366, -23] Sen niye en yakın arkadaşının eşiyle dizi çektin ki? ㅠㅠ dedikodular doğru olmasa bile rahatsız edici bir durum..

Park Bogum, Song Joong Ki ve Song Hye Gyo'nun boşanmasında rolü olduğu dedikodularını yalanladı

KAYNAK: Naver

1. [+9,005, -951] Song Hye Gyo nasıl bir insan

2. [+6,345, -381] Bence Song Joong Ki’nin dedikodular hakkında açıklama yapması daha hızlı bir sonuç verir

3. [+6,298, -625] Park Bogum en yakın arkadaşının eşiyle ilişki yaşayarak ne kazanır ki? Ben bu dedikodulara inanmamıştım. Umarım dedikoduyu yayan her kimse dava eder.

4. [+5,644, -183] Dedikodular doğru değilse eğer Song Joong Ki ortaya çıkıp Park Bogum adına açıklama yapardı, onun ismini temizlemek için. Onun yüzünden yakın arkadaşının böyle görülmesini istemezdi, bu konu hakkında bir şeyler yapardı.

5. [+3,189, -319] Lütfen dava aç, affetme

6. [+2,010, -578] İyi biri ama bir tarikata inanıyor, çok normal biri olduğunu düşünmediğim için sözlerine de pek güvenmiyorum

7. [+1,454, -49] Bunu bu kadar karmaşıklaştırmanın bir sebebi yok, Song Joong Ki “Bunun Park Bogum ile alakası yok” dediği anda dedikodular biter.

8. [+1,382, -118] Song Hye Gyo Lee Byung Hun ile evlenmeliymiş…

Park Bogum, Song Joong Ki ve Song Hye Gyo'nun boşanmasında rolü olduğu dedikodularını yalanladı

HABER: Song Joong Ki önce medyaya açıkladı, “Boşanmamızın sebebi Song Hye Gyo’nun tarafındadır”

KAYNAK: Joongang Ilbo via Nate

1. [+4,612, -314] Song Hye Gyo onu aldattı mı?

2. [+4,232, -342] Eminim Song Hye Gyo’nun eski sevgilileri bu boşanmanın sebebini biliyordur..

3. [+2,475, -130] Amma öfkelenmiş olmalı… Song Hye Gyo’yu sektörden sürmeyi kafasına koymuş

4. [+580, -48] Song Joong Ki çok sinirli görünüyor, gerçekten de Song Hye Gyo aldattı galiba. Park Bogum ile bir şeyler olmuş olabilir mi cidden? Başka nerede biriyle tanışmış olabilir? Bu doğruysa beş para etmez bir kadın değil mi?

5. [+558, -11] Song Joong Ki onu gerçekten seviyor gibiydi.. bu kadar ileri gittiğine göre gerçekten bir şeyler olmalı. Seni en çok seven kişi sana sırtını döndüğünde en korkutucusu olur derler…

6. [+555, -9] Burada önemli olan şu, Song Joong Ki davayı açan ilk kişiydi ve boşanmalarının sebebinin Song Hye Gyo olduğunu da bariz belli etti. Song Joong Ki bavulunu toplayıp gittiyse gerçekten bir şeyler olmalı..

7. [+549, -12] Tabii ki neler olduğunu bilemeyiz ama Song Joong Ki medyaya böyle bir şey söylüyorsa ve Song Hye Gyo yalanlamıyorsa, şu anda Song Joong Ki’yi rahat bıraksa en iyisi olur..

8. [+467, -34] Song Joong Ki zeki ve nazik olmasıyla tanınıyor, böyle davranmasının bir sebebi olmalı

9. [+439, -6] Adam bayağı sinirlenmiş

10. [+349, -3] Yani niye boşandıklarını bilmesek de Song Joong Ki’nin öfkeli olduğunu biliyoruz… ㅋㅋㅋㅋ

Park Bogum, Song Joong Ki ve Song Hye Gyo'nun boşanmasında rolü olduğu dedikodularını yalanladı

HABER: Song Hye Gyo’nun yakın arkadaşı, “Son zamanlarda evliliğinden bahsederken ağladı.. çektiklerinden dolayı 5 kilo verdi”

KAYNAK: Donga Ilbo via Nate

1. [+4,016, -349] Medya oyunu yavaş yavaş başlıyor..

2. [+3,455, -320] Onun için üzülmemizi mi istiyor?

3. [+3,199, -192] Yakını şöyle söylemiş, “Song Hye Gyo zayıflayan yüzük parmağına uyması için daha küçük bir yüzük arıyordu ama şimdi gerek kalmadı” ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ gerçekten söyleyebildiği en iyi şey bu muydu?

4. [+393, -37] İnanılmaz şişmanken 30 kilo vermediysen yüzüğün o kadar bol gelmez, gerçekçi olalım. Ona acımamızı ne kadar çok istiyor da yüzüğünden bahsediyor?

5. [+366, -25] Genellikle aldatan insanlar duygusal şeyler söyleyip sonrası için ortamı hazırlarlar

6. [+337, -12] Song Joong Ki kendisi açıklama yaparken Song Hye Gyo arkadaşlarından raporlar yayınlatıyor ㅋㅋㅋㅋㅋ bu ne demek oluyor

7. [+332, -10] Aman, Song Joong Ki’yi daha fazla kızdırmasın yoksa adam gerçeği söyler ㅋㅋ

8. [+245, -12] Song Joong Ki, boşanmalarının sebebinin Song Hye Gyo olduğunu söyledi, o zaman niye çektiklerinden dolayı 5 kilo veriyor?? Lütfen böyle medya oyunu yapmayın.. Song Joong Ki’nin boşanma sebebini açıklaması lazım.

9. [+224, -5] Ne yazık ki insanlar Song Joong Ki’ye daha çok güveniyor ㅋ

10. [+222, -6] Song Hye Gyo’nun şirketinin şu anda baskı hissettiği çok belli

Park Bogum, Song Joong Ki ve Song Hye Gyo'nun boşanmasında rolü olduğu dedikodularını yalanladı

HABER: [ÖZEL] Song Hye Gyo 5 yıl sonra ‘Anna’ filmiyle sinemalara dönecek

KAYNAK: Sports Donga via Nate

1. [+1,683, -235] Peki erkek başrol kim?

2. [+1,600, -330] Hafife alınacak biri değil orası kesin

3. [+1,349, -261] Aa, yer aldığı tüm filmler flop oldu ve şimdi bir film daha mı çekiyor?

4. [+135, -16] Gerçekten Lee Byung Hun ile evlenseymiş daha iyiymiş ㅋ

5. [+124, -18] Şimdi rol arkadaşını çok merak ediyorum..

6. [+120, -27] Bu kadın yeni avını arayan bir canavar gibi..

7. [+119, -14] Erkek başrol her kimse bayağı baskı hissedecek..

8. [+82, -9] Boşanmayı falan bir kenara koyalım, insanlar Song Hye Gyo’nun dizilerini izlese de sinemada para verip onu izlemek istemiyorlar, bilet satma gücü yok.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+96] Lee Kwang Soo’nun Instagram’ı “lütfen Song Joong Ki’nin boşanmasını engelle” tarzı yorumlarla dolmuş. İnsanların beyni var mı ya..

 

Kaynak: Netizenbuzz

Abone Ol
Bildir
guest
57 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Tumi

Bu kadına güvenmiyorum bazı insanlar vardır kötülüğü yüzüne vurur ya bu kadın öyle gibi bütün şirretliği yüzüne vurmuş gibi

Melis

Bana da tam tersi yüzü çok masum ve karakterini hiç yansıtmıyomuş gibi geliyo gfgkdfg

Soon

Song joong ki nin boşanmamızın sebebi karşı taraf diye açıklama yapıp , yakın arkadaşını temize çıkarmak adına park bogum la ilgili açıklama yapmaması ilginç geldi . Bence anlaşmazlık yüzünden bir boşanma olsaydı en azından dizisi bitene kadar beklerdi . Hemen boşanmak istediğine göre çok önemli bir nedeni olmalı . Gerçi netizenbuzz daki haber başlıkları genelde gerçek açıklamalarla oynanmış şekilde veriliyor . O yüzden gerçekten böyle bir açıklama yapılmış mi onu da bilmiyorum . Zaten 1 haftaya kadar çıkar kokusu . Az çok hepimizin kafasından ayni şey geçiyordur ama birilerini suçlamak için erken .

saklıkalan

eylülden beri ayrı yaşıyorlarmış o yüzden dizisi devam ederken açıklama yapması beni şaşırttı. bogumla da araları açık sanırım dizi zamanı pek destek veren açıklama yapmamıştı

ece

Ortada bir kanıt yokken kadını bu derece iğrenç şeyler ile suçlamak çok yanlış nasıl direk aldattı etiketini yapıştırabiliyor insanlar anlamıyorum

db db

ben de senin gibi düşünüyorum.

Kubo

Bende

BlueElf

Önceki habere de yazmıştım şimdi yazma gereğide duyuyorum neden söz konusu bir kadın olunca kadını aşağılayıcı ithamlarda bulunuluyor ve kadınlar hem cinslerine böyle kötü şeyler söylemeye devam ediyor? Her dizisinde ki oyuncuyla sevgili olmadı ki olsa bile ilişki karşılıklı yaşanan birşey sadece Song Hye Kyo değil karşı tarafında isteğiyle olan birşey ben geçmişte hatırlıyorum Song Hye Kyo ile dizilerde çalışan erkek oyuncuların kadın hakkında çok güzel çok etkilendik vs tarzı haberlerini kadınında peşinden koşuyorlar sonra kadın suçlu niye erkekler ilişki yaşarken sorun değil ama kadın olunca nedir bu. Bu kadın yere göye sığdıramadığınız Won Bin ile de dizi çekti sevgili… Read more »

SURMEW-BTS

çok haklısın, katılıyorum.

SeulgiWendy

Haklısın erkek sevgili yapınca değiştirince çapkın kadın yapınca kaşar…

lol

şimdi song joong ki ile park bogum yakın arkadaşlar ve park bogum ile song joong ki’nin karısı song hye gyo romantikli dizi çektiler song hye gyo’da başrolünü paylaştığı yakışıklı erkeklerle sürekli ilişki yaşamış biri her projede sevgili değiştiriyor olarak insanların aklında kalmış boşanma davasını ilk song joong ki açınca da insanlar park bogum’dan şüphelenmişler ve joong ki henüz park bogumla alakası yok deyipte şüpheleri yakın arkadaşının üzerinden kaldırmamış kim olsa aynı şeyi düşünür ben de şuan böyle düşündüm
ay bide kadının arkadaşı acıtasyonlu açıklama yapış adam direk kendi açıklamış net bir şekilde açıkça ortada her şey…

nurish

Kızı hiç sevmezdim zaten soğuk nevaleyi benim yakışıklıma daha iyileri layık 😏😏

SURMEW-BTS

ünlülerin özel hayatlarının herkesin önünde yaşanması çok üzücü ve sinir bozucu, dünya üzerinde pek çok çift evleniyor, boşanıyor, sorunlar yaşıyor…. ama ünlüler aynı normal şeyleri yaşayınca böyle medyada hepimiz yorum yapıyoruz… varsayımlarda bulunuyoruz, kadını ya da erkeği suçlayıp tahminlerde bulunuyoruz, her iki taraf içinde sıkıntılı olmalı… Lee Kwang Soo nun instagramına yorum yapanlara ekstra şaşırdım…o.O ….biz ünlüleri medyada yer aldıkları kadar tanıyoruz, ne diye boşanmalarını engelle diyorlar arkadaşlarına anlamıyorum. Park BOGUM a gelirsek Song Hye Kyo la aynı dizide yer alması , iki yetişkin insanın seçimi ve onlar oyuncular, beraber bi dizide kurguda yer almaları, arkadaşları ve eşleri açısından sorun… Read more »

Hola hola

Yalnız tarafsız ve kişisel duygularımı katmadan söyleyeceğim bunu çünkü iki oyuncuyu da hatta Bogum’u da izlesemde oppa unni diye gezen biri değilim yani biasım değiller. Neyse eğer ki işin altından aldatma çıkarsa ki bariz bir şekilde herkes öyle olduğunu düşünüyor asıl bu kişi Bogum çıkarsa siz o zaman görün kıyameti bomba etkisi yapar var ya. Ve tabi ki olan seven tarafa olur gerçek bir kdrama konusu ortaya çıkar. Umarım altında Bogum yoktur en yakın arkadaş ve karısı insanın canını çok yakar bu. Aklıma birden TVD Ian ve Nina geldi onlarda tam evleneceklen ayrıldılar çok geçmeden Nına’nın yakın arkadaşı Nikki gitti… Read more »

coolbirisim

Yalnız İan ve Nikki’nin arasını Nina yaptı.

DaRa

Insan nasil eski sevgilisi ile arkadasinin arasini yapar demek ki gercekten sevmemis

Yav he he

Emin misin benimde hatırladığım kadarıyla habersiz oldu. Nina bu yüzden diziden ayrıldı şahsen büyük bir TVD fanı olarak dizi partneriyle ilişkinin ne kadar tehlikeli olduğunu fark ettim o zamanlar güzelim dizi bir sezonda mahvoldu. Sonraları işler düzelsin dizi izleyicilerinin kızgınlığı geçsin dire bir foto paylaşmışlardı ama bunların çoğu da aksine kötü yorumlar almıştı.

Mghc

Neden sürekli ‘hemen hepiniz kadını aşağılıyorsunuz, kadının düşmanı kadın’ minvalinde konuşuyorsunuz anlamadım? Kimse kimseye kadın diye saldırmıyor. Neden kadını sadece bir insan olarak göremiyorsunuz? Sürekli kadınlık vurgusuyla mi yaşamak zorundayız biz. Kadınız diye korunmalı kadınız diye eleştiri almamali mıyız? Bu kadar kırılgan mıyız, bildiğiniz dümdüz bir insan olamaz mıyız? Kimse song hye gyo’yu kadın diye eleştirmiyor. Bir çift var ortada ve gerek açıklamalardan gerekse daha önce yansıttıkları karakterlerinden ötürü yorum yapıyorlar. Evet kadın bir şey yapmış gibi duruyor ve iyi de elektrik vermiyor. Şimdi kadın diye biz bunu savunmak zorunda mıyız? Bir insan olarak bir insan olan song joon ki’yi… Read more »

Tuğba

Savunmak zorunda değil kimse ama tahminler üzerine eleştiride bulunmak çok yanlış.Sonuçta kimse bilmiyor ama eleştiriyi alan kadın oluyor.Geçmişte oynadığı dizilerdeki adamlardan bazılarıyla çıkması olayında yanlış olan ne var ki bu kadını kötü mü yapıyor ?sonuçta her şey karşılıklı.Sırf öyle diye kesin aldatmıştır eleştirisi alıyor bu tahmin yürütülecek bi olay değil

Mghc

Ne alakası var peki bunun kadın olmasıyla? Tahminler üzerinden eleştiri yapmanız yanlış dersiniz olur biter. Ama kadın eleştiriyi alıyor demek başka bir şeydir. Böyle bi durumda erkek olsa burda birçok kişinin erkeği de elestireceğine eminim. (Daha önce bircok iliskisi olan erkek ünlülere benzer yorumlar gelmişti). Şu durumda song hye kadin olduğu için değil olayın gidişatından ötürü eleştiri alıyor. Ha bu doğru yanlış değişir bana göre magazin böyle bir şey, insanlar tahmin yürütüp yorum yapıyor ama ünlü birini takip ediyorsan sevdiğin konularda da asla bilmedigin şeyleri seversin. Yani ünlü biriyle ilgili yaptığın her yorum zaten sadece bir çıkarım ve yorum. Bu… Read more »

SeulgiWendy

Bızde cinsiyetin olmadığı bir toplum arzuluyoruz ama maalesef öyle olmuyor yapılan çifte standart ve iki yüzlülük var erkek aldatmış olsa eleştrenler olur demişsiniz ama eleştiren kadar savunanda olacaktır ama kadın için bu geçerli değil toplu linç Korede karısınınaldatan biri gayet hayatına devam edebilip tvlere çıkıp oduller alabiliyor ama kadın sugun olur çıkamaz tacize uğrayıp intihara kalkışan bir kadın gebersin ilgi çekmeye çalışıyor derken erkek için aynı şeyler geçerli değil. Mesele x veya y kişi değil ben hayranlarıda değilim Song Joong Ki’yi boşanmış biri yaptı yorumu var daha fazla söze gerek yok bence Song Hye Kyo’da boşanıyor aynı durumdalar.

Mghc

Korede sistemin nasıl olduğuyla ilgilenmiyorum. Bu haksızlığın bilincinde olan sizler sürekli sürekli kadın olduğu için şöyle böyle derseniz, kadın olduğu için eleştirilmemesi gerekiyormuş gibi davranırsanız cinsiyetsiz toplumu daha çok arzularız. Ki ben bir kadin olarak şöyle davranmaliydi tatzi bir yorum da gormedim. Song joon ki’yi boşanmış biri yaptı cümlesinde de toplumun boşanmaya olan tabusundan başka bir ayrımcılık göremiyorum. Ha derseniz bütün yorumları inceleyip tek tek bulalım, elbette cahil söylemler göreceğiz. Ama biz tek tük olan yanlış yorumları ciddiye alıp genele vurursak hiçbir şeyi düzeltemeyiz. Ayrıca, ben lee min ho’nun çok ilişkisi oldu diye eleştirildiğini (bu minvaldeki eleştirileri doğru bulduğumdan değil,… Read more »

SeulgiWendy

Kadın olduğu için eleştirilmemesi gerektiğini söylemiyorum çifte standarttan bahsediyorum çifte standart olmadığını dusunuyorsanızda o da sizin fikriniz saygı duyuyorum. Pann kızlarının yazdıklarına çok takmıyorum ama toplum olarak yaklaşımlarının farklı olduğu bariz belli.

Mghc

Elbette ben de size saygı duyuyorum :)) Sizin tabi ki böyle bir çifte standart beklentiniz olmadığını anladım. Ben sadece burdaki yorumlarda böyle bir şey görmediğim için song hanıma karşı eleştirileri olanlara ‘kadın olduğu için’ eleştirmiş tepkisi gösterenlere bence öyle değil, ben öyle algılamadım demek istedim. Eğer hayatın içini kastediyorsak çifte standartın ötesinde şeyler yaşıyor kadınlar, ama sosyal medyanın çok daha bilinçli olduğunu düşünüyorum. Sadece buradaki yorumların öyle olmadığını gördüğüm için bu anlamdaki tepkileri yersiz gördüğümü belirtmek istedim.

Tuğba

Her kadın kelimesini pozitif ayrımcılığa yormayın.Elbette ki hepimiz böyle düşünüyor ve arzuluyoruz cinsiyetin olmadığı dönemlere keşke gerçekten girebilsek.Siz de gereksiz duyar ortamına girmişsiniz şahsen böyle olaylarda kadın olan tarafın daha tepki aldığı aşikar toplum nezdinde

Mghc

Genelde var olduğunu düşündüğünüz bir konu üzerinden şu anda bu ortamda var olduğunu düşünmediğim bir şeye tepki verildiği için böyle bir konuya girdim. Kadınlıkla ilgili bir eleştiri olmadığı halde kadın kadın denmesi gereksiz bir duyardır, ama yapılmış olan bu yorumların gereksiz olduğunu düşünmem gereksiz bir duyar değil bence. Buluttan nem kapmakla toplumsal bir bilinç oluşturmak arasında çok fark var. ‘Bir birey olarak’ hakkında tahmin yürütüp tepki göstermenin yanlış olduğunu vurgulamakla, ‘kadın olduğu için böyle yapıyorsunuz’ demenin aynı şey olmadığını anlamak zor değil. Bu hareketlerin çoğu kavramın içini boşalttığını, insanların neye özen göstermesi gerektiğini karıştırdığını düşünüyorum. Toplumda kadına çizilen rolün hakkını,… Read more »

Tuğba

Sizin ne demek istediğiniz anlıyorum haklısınızda ama buradaki yorumlar o seviyede değil o yüzden bahsettiğiniz şeyin buradaki yorumlarla pek alakası olmadığı düşünüyorum.Okuduğum sadece bir yorum “neden hemcinsinize yükleniyorsunuz”tarzında o da muhtemelen -“o kadın zaten öyle böyle”yorumlarına ithafen yazmış siz sanki buradaki tüm yorumlar öyleymiş gibi yazmışsınız.Ben şahsen olaya çok genel bakıyorum kadın erkek farketmez hiçbir “insan” hakkında sırf izlenimlere göre kötü şeyler söylemeyi doğru bulmuyorum ve o tarz yorumlar daha sıkıntılı

Mghc

Elbette zaten benim de söylemek istediğim buydu, genel bakılması. Ben izlenim kısmına göreceli katılıyorum üslup korunduğu sürece magazinin zaten böyle bir sey olduğunu düşünüyorum. Ama siz bundan rahatsız oluyorsanız ve kabul etmiyorsanız genel ve bir ‘insan’ olarak kabul etmemeniz ne doğrusu bana göre de.
Ve sadece bir yorum görmedim. Facebook üzerinde ve burada bu konudaki her haberde iki üç yorum gördüm. Tüm yorumlar için söylemedim, ama sürekli de gördüm ki sürekli gördüğümü söyledim.
Bunun da bir önemi yok aslında, umarım yapılan tahminlerdeki şeyler yaşanmamıştır. Ve umuyorum ki bir gün hepimiz ‘kadınlar’ için yaşadığımız endişelerden tamamen kurtulduğumuz günleri görürüz :))

Tuğba

🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Eiflfkdk

Keşke bu yorumun alnı olsaydı da öpseydim 👌👏

🍀:*

Boşanmak bu kadar zor bir olayken bir de medya önünde boşanmak..😵 Allah her iki tarafa da sabır versin valla ne diyelim.

Öl de ölelim Jessica reis

Boşanmaları beni hiç ilgilendirmiyor zaten diğer haberlere de yorum yapmadım ama bu kadını ilk gördüğüm andan beri gözüm tutmadı, hiç de sevmem. Eğer aldattıysa da harbiden söverim çünkü Song Joong Ki sevdiğim bir aktör. Neyse benim asıl sinirlendiğim nokta: İnsanların hiçbir nedenleri olmadan Park Bo Gum’a yükleniyor olması. Hayranı falan da değilim. Adam bu işten para kazanıyor. Normal olarak en çok ilgiyi çekeceğini düşündüğü diziyi ya da kendine en uygun karakteri seçer. Bu kadar yakın arkadaşlarsa ve aynı şirkettelerse Song Joong Ki karşı çıkabilirdi. Arkadaşı, şirketi ve karısından bahsediyoruz sonuçta istese bal gibi engel olurdu. Adam rahatsız olmamışken siz niye… Read more »

NotReal

Her şey çok yeni açıklandığı için umarım Song Joong Ki Park Bogum için dedikoduları sonlandıran bir açıklama yapar diyorum. Aksi takdirde geçmiş olsun…

Moşp

Kadın bizde ki demet özdemir heralde

DaRa

Demet Özdermir de her partneri ile cikti demi boyleleri oyuncu olmasin zira dizideki karakteri ile gercegi karistiriyorlar

Yav he he

Bizimkiler prim ve reyting için yapıyor ciddi olan adam Halit-Bergüzal ya da Fahriye-Burak gibi evlenir çoluk çocuğa karışır. Bunlar gündemi taze tutmak için bana göre. Ama Kore’de kariyeri bitiriyor işte.

Selin

Bi de olay Hye Gyo’nun Jong Ki’yi yeni dizi yüzünden Ji Won’dan kıskanmasıymış Jong Ki de diyormuş ki ulan sen benim kankimle dizi çektin öpüştün de şimdi ben de mi sıkıntı oldu profesyonellik nerde falanmış ndkcndpxmğm

kuki

KZŞDMSŞSMSŞSLDSŞMSŞWLF HARİKA LSŞSLSŞDKSĞSLDĞSLSĞS

Hutazone

Umarım Bogum bu saçmalığa karışmamıştır

kuki

2. [+2,862, -157] Park Hwanhee: Teşekkürler Song Song çifti
bunu anlayan biri açıklayabilir mi park hwan hee ne alaka?

DaRa

Beraber dots dizinde oynadilar ve songsong couple buyuk fanı diye duymustum

db db

Park Hwanhee’nin eski eşi ve çocuğla olayları falan çıkmış. Fakat SongSong çiftinin boşanması tüm medyayı etkisi altına aldığı için o kadının olayı geri planda kaldı.

kuki

ikinize de teşekkür ederim

DaRa

Rica ederim❤

assoface

bu insanlar kim ki boşanmaları böyle konuşuluyor. Hiç tanımıyorum…

kuki

descendants of the sun dizisinin başrolleriydi dizi çekimleri sırasında yakınlaşıp sevgili oldular ve 31 ekim 2017 de evlendiler

Birisiiii

Sanırım kdrama izlemiyorsun yoksa tanırdın

Soon

Kore’nin şu anda en çok tanınan çiftiydiler . Güney Kore de genellikle çiftlerde sadece bir taraf çok ünlü olur ama bu çiftte her iki tarafta çok ünlü . Bizdeki Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti gibi düşün . Birde Güney Kore de ünlülerin boşanma haberi çok nadir çıkar . O yüzden de hangi çift olursa olsun baya konuşulur zaten boşanma haberleri .

Limpi

İkisi de k-dramanın en popüler oyuncuları. özellikle kadını kore dizisi sevenler kesinlikle tanır.

kıvırcık

açıkçası ben park bo gum ile alakalı olduğunu düşünmüyorum , düzgün bir açıklama gelmediği sürece de düşünmeyeceğim

B.A.B.Y

8. [+451, -22] Song Joong Ki ve Park Bogum aynı şirketteler… Song Joong Ki boşanma sürecinde şirketinin yardımını istemiyor olsa bile, kenarda durup arkadaşının suçlanmasını izleyecek birine benzemiyor. Buna rağmen ‘dedikodu yaymayın’ tarzı bir açıklama yapmaması beni biraz şüphelendirdi.. Park Bogum ile ilişkisi artık eskisi kadar yakın değil gibi.

saklıkalan

diziyi ilk bogum kabul etmişti yani nasıl en yakın arkadaşının karısının olduğu diziyi kabul eder gibi bir eleştiri saçma. ayrıca da gerçekten aldatma gibi bir durum var gibi.ama bogum olduğunu düşünmüyorum. bir ara song joon ki aldattı diyorlardı ama kendisi aldatsa bu kadar kolay karşı tarafı suçlayamaz

saklıkalan

bu arada yüzük olayı çok saçma bol geliyorsa gidersen bir kuyumcuya hemen parmağına göre ayarlarlar.

Büşra

Açıkçası beklediğim bir haberdi. Hiç bir zaman uzun mutlu bir evlilikleri olacağını düşünmüyordum. Maalesef kadının adı oynadığı çoğu adamla aşk dedikodusuna karıştı. Şimdi erkek tarafından da böyle açıklamalar gelince haklı olarak insanın aklına şüphe geliyor. Sadık mıydı değil miydi bilemeyeceğim ama şıpsevdi olduğu kesin. O yüzden evlilik haberlerini duyduğumda asla sevinmemiştim.

Drbel

Bence bogumla alakalı olmasa song jong ki onu karıştırmayın, alakası yok falan derdi çünkü bayağı yakın arkadaşlardı. Song hye gyo oynadığı tüm adamlarla ilişki yaşadığı için laflarına güvenemiyorum, aldattığını düşünüyorum ama bu kişi bogum çıkarsa fena olur.

ponyo

Aklıma James Charles geldi.

Judy

Ahaha bu ben