Benzer Yazılar

Park Seo Joon YouTube kanalı açtı

Park Seo Joon YouTube kanalı açtıPark Seo Joon YouTube kanalı açtı

HABER: Park Seo Joon YouTube kanalı açtı “Hayranların verdiği sevgiyi geri vermek için”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+1,788, -72] Kanal gerçekten hayranlar içinse Kang Minkyung gibi reklam koymasın. Yoksa sadece para kazanmak için başka bir yöntem oluyor.

2. [+1,344, -177] Bu adamda açgözlü bir ilgi rspusuna benzeyen bir şeyler var. Dürüst ol ve reklam koyup para kazanmak için açtım de işte ㅋㅋㅋㅋㅋ

3. [+991, -104] Tabi tabi! Herkesin kanalı var diye sen de açıyorsun işte.

4. [+131, -7] Ünlüler YouTube kanalı açtıkları anda kaliteleri düşüyor gibi hissediyorum..;; Birinci sınıf bir ünlü birden ikinci sınıf görünüyor gözüme. Oyuncular gizemli bir hava vermeli ki farklı karakterler oynadıklarında odaklanabilelim, Youtube’da özel hayatlarını fazla gösterirlerse eğer imajlarını o kadar çok tüketiyoruz ki bir sonraki rollerine odaklanmak zor oluyor ve Youtube’daki hallerini hatırlıyoruz hep.

5. [+105, -7] Şimdi herkes bu yöntemle para kazanmaya çalışıyor

6. [+97, -4] Hiç reklam koymazsa inanırım

7. [+69, -7] Gelir yöntemi

8. [+58, -7] ㅋㅋㅋㅋㅋ Bir gelir kapısı daha

9. [+57, -5] Kanaldan iyi bir para kazanacak ama..

10. [+35, -3] Park Min Young ile sevgili skandalı çıktığından beri nefret ediliyor ondan. İmajı ‘Fight for My Way’e kadar çok iyiydi.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+213] Hayranlar için olsa bile youtube’dan para kazanmak yanlış bir şey değil? Hatta bu şekilde hayranlar para harcamadan sanatçılarını destekleyebiliyor? Her dakika 50523 tane reklam çıkmadığı sürece neden olmasın

 

Kaynak: Netizenbuzz

11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Kyulglkyun

Bence de oyuncular youtube hesabı açmamalı her anlarını gördükten sonra gizli kalan bir şey olmuyor zaten cezbedici gelen de bu , yarattıkları imajları korumalarına ve dizilerde canlandırdıkları karakteri daha izlenebilir kılıyorlar . Aynı şey idoller içinde geçerli sulli’yi buna örnek verebiliriz herhalde

lol

“Hayranların verdiği sevgiyi geri vermek için” asdfghjhgfdsdfg
farklı şeyler denemek istiyorum falan de bari bu ne saçma bahane

SURMEW-BTS

Ünlüler ya da hali hazırda zengin kişilerde youtube kanalı açabilir, bu kendi hayatları kendi kanalları, sonuçta kanalına abone olup video izlerken para vermiyoruz, reklamlardan para kazanıyorlar, sık reklam çıkmadığı, samimi ve günlük hayattan şeyler paylaştığı sürece bence sakınca yok kaldı ki kişinin kendi kanalı istediğini de paylaşır. Böylece fanlarıyla daha da yakın olabilir hem. Bunu facebook, instagram, twitter hesabı açmış gibi düşünebilirsiniz.

angel

4.yoruma katılıyorum.
Ünlülerin YouTube kanalı olmasını hala kabullenemiyorum, özellikle oyuncuların…

Leylak

şu youtube u salın artık ya yettiniz her yerden çıkmanıza gerek yok

Apikodora

4.yoruma aşırı katılıyorum.çünkü bir oyuncunun işlerini izlerken, onun hakkında bir şeyler öğrenmişsen anlam yüklemeye başlıyorsun.

Muziksever

Ah Lisa’nın youtube kanalı çok güzel mesela.Blackpink’i daha yakın halleriyle görebiliyoruz.
Ben Türk ünlülerin youtube kanalı açmasını sevmiyorum ama yabancılar açınca çok mutlu oluyorum.Normalde instagrama attıklarıyla yetiniyoruz ama youtubeda daha çok görme fırsatımız oluyor.

Hata

Ne alaka şimdi?

Muziksever

Yukarıda bir ünlünün youtube hesabı açması hakkinda yorumlar var daha sonra da başka ünlülerin youtube hesabı açmasıyla ilgili düşüncelerini yazmışlar ben de kendi yorumumu yazdım ve örneğimi de verdim.Bu alakayla.

Hata

Baya saçmalamışsın tebrikler

Muziksever

Arkadaşım seni niye ilgilendiriyor ne yazip yazmayacağim?Bu konuyla alakalı düşüncemi örneği ile yazmışım.Ha başka şey de yazabilirim istersem bugunkü duygu düşüncemi yazarim.
YAZDIĞIM YORUM YUKARIDAKI KONU ILE ALAKALI NASIL SAÇMA OLABİLİR?

Yeni Yazılar