Benzer Yazılar

Park Yoochun cezaevine gönderildi, soruşturması devam edecek

Park Yoochun cezaevine gönderildi, soruşturması devam edecek

HABER: Park Yoochun ‘gökyüzüne bakıp derin bir iç çekti’

KAYNAK: Ilgan Sports via Nate

1. [+2,097, -18] Bu da ne… bir Jung Jun Young tarzı fotoğraf daha……..

2. [+1,647, -38] Ah alnına bakın

3. [+1,540, -44] Kelleşmeye başlamış. Seni şerefsiz, kullandığın uyuşturucular yüzünden saçların dökülmüş.

4. [+103, -3] ㅋㅋㅋ Jung Jun Young ve Park Yoochun bize tarihin en komik fotoğraflarını verdi ㅋㅋㅋ

5. [+100, -2] Gözleri.. çift göz kapağı estetiğinden ötürü mü böyle?

6. [+68, -7] Çok komik ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ kelleşmeye başlamış

7. [+46, -5] Öf bu uyuşturucunun yan etkisi mi? Saçları dökülmüş ve çift göz kapağı estetiğinin izi de fazla belli oluyor.

8. [+40, -10] Hiç anlamıyorum.. yakışıklı, iyi bir şarkıcı, oyunculuğuyla da takdir almıştı.. evet eskisi kadar popüler değil ama yine de çok parası ve pozitif bir imajı vardı.. neden!!! Neden kendi şansını tepip bir keş canavara dönüştü? Eskiden hayranıydım.. gerçekten canım yanıyor.. ㅠㅠ

Park Yoochun cezaevine gönderildi, soruşturması devam edecekPark Yoochun cezaevine gönderildi, soruşturması devam edecekPark Yoochun cezaevine gönderildi, soruşturması devam edecek

KAYNAK: Naver

1. [+812, -8] Hala tam kendine gelememiş ㅋㅋㅋ

2. [+384, -10] Normal değil

3. [+179, -8] ㅋㅋㅋㅋㅋ Gülümsüyor mu??????

4. [+132, -10] Psikopata bak

5. [+110, -17] Ve bütün bunlar olurken saçlarını boyatmaya vakit buldu

Park Yoochun cezaevine gönderildi, soruşturması devam edecek

KAYNAK: Naver

1. [+1,018, -73] Ünlü olarak hayatın bitmiş olabilir ama bu tüm hayatının bittiği anlamına gelmiyor, her şeyi itiraf et, soruşturmalara katıl ve sonuçlarına katlan. Hayatının geri kalanını uyuşturucuya dokunmadan, sıkı çalışarak geçir.

2. [+441, -16] Sizce birlikte uyuşturucu kullanan bir çift ne yapmıştır? Yoochun dört kez bir salonda yakalandı ve tuvalet fetişi var, bunların hepsi onun sadece tek bir şeyle ilgilendiğini gösteriyor.

3. [+124, -2] Seungri tüm bu tartışmaların merkezinde hama hala cezaevinde değil, inanılmaz…

4. [+113, -4] Park Yoochun’un soruşturmaları o kadar hızlı ilerliyor ki, Seungri’yi ne zaman kelepçeli göreceğiz?

5. [+94, -15] Bunu hak ediyor ama arkasında güçlü insanlar olmadığı için yasalar ona çok sert davranıyor. Bir de hukukla oyuncak gibi oynayan güçlü suçlular var ㅠ Seungri ya da Burning Sun VVIP’leri ne zaman cezaevine atılacak ㅠㅠ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+86] Sfdsfs en son bu kadar erken geldiğimde Seungri hala tutuklanmamıştı… 🤔🤔🤔🤔

 

Kaynak: Netizenbuzz

16 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

Arena, Burning Sun, Jang Jae Yeon ve diğer sözde intihar eden bayan ünlülerin davaları, bu Gangnam da ki kulüplerde yaşanılan olayları soruşturup sözde intihar eden ama öldürülen polisin davasına ne zaman sıra gelecek. Adamlar hala elini kolunu sallayarak dolaşıyor.

Mustesna

5. [+94, -15] Bunu hak ediyor ama arkasında güçlü insanlar olmadığı için yasalar ona çok sert davranıyor. Bir de hukukla oyuncak gibi oynayan güçlü suçlular var ㅠ Seungri ya da Burning Sun VVIP’leri ne zaman cezaevine atılacak ㅠㅠ işte adalet sistemi.. resmen tecavüzcüler, belki katiller ellerini kollarını sallayarak ortalıklarda geziyor ama bir adam uyuşturucu kullandı diye ışık hızında tutuklanıyor. uyuştucu kullanmak suç olabilir bunu kabul edebilirim ama daha büyük olaylar bir türlü çözülemezken arkası olmayan yoochun’un hemen tutuklanmasını kabul edemiyorum.. resmen suçluların layığını bulması bile arkanda büyük insanların olup olmamasına göre ilerliyor.. bir de “o kadar başarılı ol, sevil ama… Read more »

yasoseng

Ben şunu söyleyeyim sektördeki neredeyse herkesin illaki buna bulaştığına inanıyorum kkkkk temiz olduğunu düşündüğüm çok az kişi var.

Guts

Ben çok üzüldüm şahsen tabii ki suçsuz demiyorum ama ne biliyim ya 7.5 yıl çok değil mi.Amfetamin ağır bir uyuşturucu tedavi de olması gerekiyor bence.Diğerlerinin yapmadığı şey kalmamış hala dışardalar ama bu adam anında girdi pes diyorum artık.

Dyphellia Grayi

Bu adama yapılanlar hiç adil değil, tecavüzcüler, kadın pazarlayanlar dışarıda elini kolunu sallaya sallaya geziyor, ama bu adamcağız kendisinden başka kimseye vermediği zarardan dolayı ışık hızıyla tutuklanıp 7. 5 yıl cezaya çarptırılıyor. Yapılan yorumlar da çok acımasızca.

feride

Bi tarafım onun için çok üzülüyor insan kendini neden bu hallere düşürür bilmiyorum herşeyin fazlası zarar işte hayatta herşeyi elde ettiğinizi düşünün bi yerden sonra sapıtıyolar herhalde yoochuni ne çabuk tutukladılar peki seungri o ne zaman tutuklanacak tabi tutuklanıcakmı orasıda meçhul bağlantıları olanlara neden dokunulmuyor çifte standanda bakın herkes yaptığı suçun cezasını çekmeli yoochun,seungri pis işlere kim bulaştıysa!

kpop

T.O.P uyuşturucu kullandı ama hapse girmedi, askerliğe devam ediyor. Yoochun sadece uyuşturucu kullanmış, sattığına ya da nişanlısına zorla kullandırttığına dair bir şey yok ama Hwang Hana da hapse girmedi. Elbette kullanmakta suç cezası neyse çeksin ama tecavüzcü ve tacizciler, fuhuş yapanlar, yaptıranlar,vergi kaçakçıları, rüşvetçiler hepsi dışarıda hala tutuklanmadılar. Hala polis onlar için “plan” yapıyor, planlıyoruz vs diyorlar. Yoochun için adalet hızlı ilerledide bunlar neden dışarıda hala.

BlueElf

Bir önceki haberede yazmıştım tekrar yazacağım kesinlikle Yoochun’u savunmuyorum yada desteklemiyorum ama bir insanın günah keçisi ilan edilmesine de göz yumamıyorum öncelikle Yoochun şirketinden ve grubundan ayrıldıktan sonra Kore’nin en çok kazanan ve en zengin idolü seçilmiş bir insandır bu onda farklı şeylere yönelme eğilimine neden olmuş olabilir çünkü büyük şirketlerde sürekli gözetim altında ve menajerlerinle haraket ediyorsun kız arkadaşı ve uyuşturucu dedikodularından sonra Yoochun’nun kariyeri yerlebir oldu ve şirketide hemen şirketten atıp emekli olacak dedi bu bana çok dokundu gerçekten çünkü şirketi JYJ sayesinde var oldu ve para kazandı en ufak bir şeyde sanatçısına tabiri caizsse tekmeyi basmak ne… Read more »

Zeynep

Uyuşturucu kullanan insanlar tedavi edilir tutuklanmaz derken pardon??Koreyi bilmem ama uyuşturucu kullanmak da bulundurmak da suç cezası da 2-5 yıl arası hapis cezası TCK md.191.Ayrıca işledikleri suçun niteliklerinin farklı olması demek illa daha hafif ceza alacağı anlamına gelmez.Demek ki Kore nin böyle bir ceza adaleti sistemi var.Araştırmadan lütfen kafanıza göre yanlış bilgileri yaymayın.Suçu kanıtlanmış faili de haklı çıkarmaya çalışmayın Allahtan asla savunmuyorum diyorsunuz birde savunsanız neler olacak….

BlueElf

Evet savunmuyorum ve buraya gelip TCK md 191 yazmanızda ayrı komik ben Kore yasalarından bahsediyorum ve Kore yasalarına görede uyuşturucu kullanan kişilerin 7,5 yıl ceza aldığını ne gördüm nede duydum (En fazla 1-2 yıl onuda para cezasına çeviriyorlar). Suçu kanıtlanmış birinide haklı çıkarmaya çalışmıyorum şahsın ne hayranıyım nede önceden hayranıydım ama düzinelerce suçu olan ünlülerin elini kolunu sallayarak gezdiği ülkede sırf zengin aileden birinin kızının eski nişanlısı olduğu için o şahıs tarafından yaptırılan test sonucunda ışık hızıyla tutuklanması bana adaletli gelmiyor bilmem anlatabildim mi suç işlemişsede uyuşturucu kullanıp kendine zarar vermiş beni ilgilendirmez ama iş çocuk ticaretinden kadınlara tecavüz izinsiz… Read more »

Zeynep

TCK yazmamın sebebi ülkemizden örnek vermekti.Sonuçta suçların ağırlığı niteliklerine göre farklı düzenlenmiş.Tabikide bir tecavüz suçu ile uyuşturucu kullanma suçu aynı kefeye konulamaz.Adalet kavramı bizim ülkemizde olduğu gibi Korede ‘de yerinde işlemiyor bana göre.Benim söylemeye çalıştığım şey ülkelerin ceza sistemleri farklı.Kore’nin de bir çok ülke aksine uyuşturucu kullanım ve satımında çok katı yasaları var.Ona bakarsan Park Bom’da yurtdışında kullanımı legal olan ama Korede drug kapsamına giren medikal ilacı ülkeye soktu diye linç yedi…

BlueElf

Benimde anlatmaya çalıştığım adalet terazilerinin Paraya göre değiştiği Hwang Hana denilen şahısın ne kadar zengin olduğunu bilmeyen yoktur ülkede arkasında güçlü biri olana birşey olmuyor bunuda çok net görebiliyorum. Park Bom T.O.P vs ismi uyuşturucuya karışan insanlarda oldu linç yeyip aklanıp özür dileyip sektöre geride döndüler ben Yoochun’un bir daha dönebileceğini sanmıyorum suçu neyse çeksin bende onun taraftarıyım ama adalet yağmuru sadece arkası olmayanlara yağmasın.

Vip

Bizim ülkemizde uyuşturucu kullanımı ne zaman hapis ile cezalandırıldı? Çağatay ulusoyun kullandığı kanıtlandı ama hapis cezası almadı. Çünkü insan hata yapabilen bi varlık uyuşturucu kullanan insan rehabilite edilmeli. Eğer kişi satış tedarik ediyorsa hapise gidiyor biz de. Kore de bu abartı boyutuna girdi. Bizde böyle bi uygulama olsa eğer emin ol ortaokuldan başlayarak ülkenin büyük bölümü şuan hapiste olurdu. Kandırılarak bile bu illete bağımlı hale gelmiş bi çok insan var oturduğunuz yerden bu kadar rahat konuşmayın. Bu adamın da ne hayranı ne de başka biseyiyim ama bu hassas bi konu

Kübra

Bende Yoochun u kesinlikle savunmuyorum ama bu olanlar bana çok çelişkili geliyor. Sanki hızlıca katlanan çamaşır gibi katlayıp paket yaptılar adeta Yoochun u. Diğerleri ortalarda gezerken o kadar ağır suçlara rağmen ceza almazken çok garip geliyor. Bence bir suçu varsa bine katlayıp onu kurban aradılar. Yarın öbür gün o Hana aklanır yada en hafif cezayı hiç şaşırmam. Suçsuzdur demiyorum ama yinede aşırı bir yüklenme var. Gün gelecek gercekler açığa çıktığında bir çok insan pişman olacak gibi hissediyorum.

lol

insanın kendine verdiği zararı başka kimse veremiyor işte, sen kore’nin en büyük şirketinden haksızlığa uğradığın için ayrıl o süreçte yine şirketin engellerini aşarak başarılı ol oyunculuğun takdir edilsin hayranların hala seni dinlesin paran ve ünün olsun sonunda kendini bu duruma düşür tebrikler

foreveryoung

“Seungri neden hala cezaevinde değil?!” diye sorarlar adama

Yeni Yazılar