Benzer Yazılar

Park Yoochun mahkemede gözyaşlarını tutamadı

0004029407 001 20190614184710697screenshot entertain.naver.com 2019.06.14 08 35 56

HABER: ‘Uyuşturucu’ Park Yoochun, savcılar 1 yıl 6 aylık hapis cezası istedi.. gözleri yaşlı pişmanlık “Büyük bir suç işledim, özür dilerim”

KAYNAK: OSEN via Naver

1. [+2,373, -12] Seungri daha beter ama hala cezaevinde değil ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+1,015, -41] YG’de olsaydı ceza almazdı, yazık ㅠㅠ

3. [+469, -25] Şimdi tuvaletin yanı başında uyuyabilir, mutlu olmalı..

4. [+228, -49] Yalancı şeytan, sakın pişman gibi davranma

5. [+158, -21] Niye önceki gibi ellerini ceplerine koyarak oyunculuk yapmıyorsun?

6. [+56, -1] Seungri en büyük pislik olmasına rağmen tanıdıkları sayesinde cezaevinde değil

7. [+54, -3] Evet sakın oyunculuğa dönme

8. [+46, -2] Seungri’ye kıyasla Yoochun’un tek suçu uyuşturucu ve kadınları sevmek..

9. [+28, -1] YG’de olmadığı için ceza alıyor

10. [+14, -1] Seungri ise hayatında hiçbir şey değişmemiş gibi spor salonlarına gidiyor ve yabancı ünlülerle fotoğraf çektiriyor

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+353] Yoochun’dan nefret ediyorum ama Seungri pisliği nerede? Niye cezaevinde değil

 

Kaynak: Netizenbuzz

17 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
kingbang

Bu adam uyuşturucu kullandığı için hapse girmedi . Hana ile ters düştüğü için girdi. Hana ile düşman olmayıp sadece kullansaydı adaleti sağlayacak kadar parası vardı fakat ters düştüğü kişinin adaleti alacak kadar var . İkisinin de kullandığını herkes biliyor ama kimse neden Hana’nın dışarıda olduğunu sormuyor , garip.

raven

Şu s**ngri olayını tüm dünyaya duyurmazsak istediğimizi elde edemeyiz sanırım en az 6 büyük ülkeye sıçraması lazım bu olay

betül

Yoochun hapisten erkenden kurtulmak için her suçlamayı kabul ettiğini düşünüyorum. O yüzden tüm bu süreci dikkatle takip ediyorum.

ajaa

Arkanda güçlü kişiler yoksa ezilmeye mecbursun.Eğer senin de arkanda fuhuş ayarlayan milletvekillerinin kasetleri olan birisi olsaydı çoktan yirtmistin

surmew-bts

hwang hana, seun***gri vs dışarıdayken yoochun ın içeride olması büyük haksızlık…. herkesi içeri sokun .

kill this love shot

TVXQ 5 kişi kalsaydı ne olurdu? Arada oturup bunu düşünüyorum şimdikinden beter mi olurdu yoksa hala güçlü senior bir grup mu olurdu?

kübra

Hani 7 yıl hapis istenecek diyorlardı. 1,5 yılsa çok iyi daha çok süründürürler sanmıştım. Sevindim adına. Resmen bitmiş yanlış nasıl biz eziyet çekiyor yüzünden okunuyor.

fearless

Nerden nereye… Eskiden Yoochun’un dizilerini şarkılarını kendisini çok severdim bu halini görünce üzülmeden edemiyorum ama hak etti kendi elleriyle kendini bu hale getirdi keşke TVXQ hep 5 üyeli kalsaydı keşke sen de eski Yoochun olarak kalsaydın.

kingexo

Bazı netizen yorumları gördüm ‘sadece uyuşturucu kullandı onun için üzülüyorum’ ‘butun suç ona kaldı TT’ pardon ama keşke şu adama gösterdiğiniz anlayışı Hanbin’e de gösterseydiniz. Üstelik turklerde de gördüm bu adama üzüldüğünü söylen kişiler hanbin için YG’nin sanatçılarından ne beklersin ki diyor.

kingbang

Hiçbir İKON ve Hanbin sayfası desteğini kesmedi ve üye ayrılığını kabullenmedi .Bence en büyük destekti bu . Diğer fandomlardan da bir çok destek vardı hatta ARMY tek başına destekle gündeme girmişti onun dışında İKONIC 3 gün boyunca gündemdeydi. Kötüleyen insanlar her zaman vardır ama önemli olan fanlardı .

kingexo

Fanlar haricinde kpop dinlemeyen kişiler bile destek verdi ama ben netizenlerin bu adam için üzülüp hanbin’e sanki adam öldürmüş gibi yorum yaptıklarını gördüm sözüm onlara. Exo-L ve Reveluv olarak günlerdir twt dan IKONIClerin yanındayım. Çoğu fandom taglara ve imza kampanyalarına destek verdi.

kingbang

Söz konusu netizenler olunca ben fazla beklentiye girmiyorum ,değişik insanlar hala çözemedim

elif deniz

Vallahi ben en son sensory coupleda bu adamı bayıla bayıla izliyordum ne ara bu hale geldik anlamadım yazık etti kendine

lol

hem kelepçeyi bezle kapatmışlar bi de onun üstünü sansürlemişler mantığı ne bunun ya her seferinde buna şaşırıyorum korelilerin böyle acayiplikleri var televizyonda dövmeli insanları da sansürlüyorlar sanki dövme ayıp bir şey gibi…

diyphllia grayi

Bu adama ve BI’ye aşırı üzülüyorum. Her defasında dile getiriyorum ve sanırım Burning Sun olayına karışan kişiler hapsi boylamadan da bu söylemlerim son bulmayacak. Çünkü Yoochun ve BI’ye yapılanlar haksız yorumlar ve nefret içerikli sözler fazlasıyla abartılı!

aswium

yalnız Hanbin gerçekten suçsuz ama bu suçlu değil mi yanlış biliyorsam düzelt lütfen

kayısı

Başlığı okuduğum an şu tepkiyi verdim: JAKDKFKLLKL

Lütfen bu adamı daha fazla konuşturmayın ya. Nasıl her konuştuğunda daha da batabiliyor? Basın toplantısı rezaletinden sonra bir daha ağzını açmaması gerekiyordu. Söylediği her şey kendisini daha da küçük düşürmekten başka bir işe yaramıyor.

Yeni Yazılar