Benzer Yazılar

Park Yoochun sektöre dönme niyetini paylaştı

Park Yoochun sektöre dönme niyetini paylaştı

HABER: [ÖZEL] Park Yoochun, sektöre dönüyor mu.. “Gerçekten zor oldu ama bunları aşıp promosyonlara döneceğim”

KAYNAK: SpoTV News via Nate

1. [+463, -10] Uyuşturucu kullandığım doğru çıkarsa sektörden ayrılacağım dememiş miydi?? Shin Jung Hwan’dan sonra gördüğüm en büyük yalancı…..

2. [+416,- 10] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Utanmaz ya

3. [+242, -5] Bir suç işledi, yapabileceği en temel şey pişmanlıkla ara vermek değil midir? Gerçekten bu kısa zamandan sonra dönüş mü yapacak? Utanmaz

4. [+19, -0] Tüm utanmasını tuvalete atıp sifonu çekmiş

5. [+18, -1] İnatla uyuşturucu kullanmadım diyordu ㅋㅋ basın konferansında ağladı, kendi ağzıyla test pozitif çıkarsa sektörden ayrılırım dedi, ne oldu peki?? Beş para etmez biri ㅋ

6. [+17, -0] Saçmalık. Sektörden ayrılmak ne demek bilmiyor mu?

7. [+16, -2] Ben o TXVQ üyesiyken masum görünüşü ve hareketleriyle kalbimi çalmıştı. Ne manyak ve utanmaz bir p*çmiş, gerçekten görüntünün hiçbir şey olmadığını gösteriyor. Nasıl bu kadar utanmaz olabilir~~ televizyona çıkmasına kesinlikle karşıyım.

8. [+15, -1] Neyi “aşıyor”? Kendi mezarını kazdı, aşacağı ne var…? Sessizce yaşa hayatını…

9. [+12, -1] Emekli olacağım derken kafası iyi miydi?

10. [+9, -0] Ünlüler bizim hayal edemeyeceğimiz psikolojilere sahipler

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+240] Bu adam bir tecavüzcü ve uyuşturucu bağımlısı, s*ktir git, para istiyorsan git ticaret yapmayı falan öğren

 

Kaynak: Netizenbuzz

18 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Mel

Bu sapık şerefsizler gerçekten insanı çıldırtır. Uyuşturucu aldıysam emekli olurum demesini geçiyorum hadi bir hatadır yapmış desek bile tecavüzcü ya bu herif. Bildiğiniz tecavüzcü. Fotoğrafını görmek bile beni sinirlendiriyor inşallah yaşattıklarını yaşamadan ölmez *** herif

DilbetEr

Gerçekten sanırım ünlü olmak için yüzsüz ve utanmaz olunması gerekiyor. Bu saatten sonra bu enbesile fanlık yapanlar da aptaldır net. Gerizekalı karaktersiz.

Rojo

Bir miktar bu sektörü bilen biri olarak söylüyorum cidden yüzsüz ve utanmaz oluyorlar akıl olarakta çok farklı alemdeler. Bazen diyorum ki Allah ım iyi ki ünlü değilim dmdmdm Hiçte özenilecek birşey değil ünlü olmak

DilbetEr

Aynen öyle valla.

Aaa

Anlamadığım bu tipin tecavüzden aklandığına dair haberler okuduğuma eminim. Aklandımı aklanmadımı.

Krispi

Ben de aklandığına ve mahkemeyi kazandığına dair haber okudum ama belli ki halk karşısında imajı çoktan mahvolmuş. Ya da medya karalama haberlerini aktif bir şekilde yaydığı kadar aklanma haberlerini yaymadığından da olabilir.

Aaa

O konuda medya öyle karalama haberleri heryerdeyken doğrulama haberleri olmuyor. Gerçi bu adam her türlü suçlu askerdeyken olmaması gereken yerdeydi uyuşturucu kullandı ki ben genelde uyuşturucu kullanıp kullanmamalarını önemsemem çünkü kendilerine zarar veriyorlar ama kullandıysam bırakırım diyip geride dönmesin yani.

Bay

3 maymunu oynayanlar şu an dışarda. Bu kişi seungri ve zico tecavüz videolarini izleyip haberleri vardi ama…

Aaa

Bu kişi seungri ve zico olayıyla alakası yok diye biliyorum. Bu tamamen başka bir olay tuvalette taciz ki diğerleri de aklandığını söyledi ve de uyuşturucu ile ilgili yargılanıyor.

Ikonik

Kore neticeye değil haticeye bakar, doğru ya da değil sadece olay önemli sonuç değil

Skz

Adam haklı niye emekli olsun ki nasıl olsa ne yaparsa yapsın onu affedip ona pata yağdırmaya devam edenler var.Ben de olsam yemeye devam ederim

Skz

Para

Majo

[+19, -0] Tüm utanmasını tuvalete atıp sifonu çekmiş.
Nfncncncncncnncvnc

Bu arada gerçekten bir insan hiç mi çekinmez, ben o kadar kötü şey yaptım, artık şu sektörden tamamen soyutlansam, hatamdan ders çıkarsam falan hiç demez mi?

Chickenisnotmystyle

Yüssüz ite bak

Öyleişte

Nasıl mutluysan öyle yaşa kuzum. Sen cezanı çektin, iftiralardan da aklandın. O ortada fink atan ş.sizin derdini düşünsün b.k atanlar.
Kadın pazarlayan birine suç yok ama biriyle ilişkiye girdi diye (karşı taraf bana tecavüz etti diye iftira attı sevgilisiyle ve suçlu bulundular.) sen köşede durup gizleneceksin öyle mi??

la cha ta

9. [+12, -1] Emekli olacağım derken kafası iyi miydi?
nE diyor bu

Cart Curt

(Netizen insan hakları mahkemesi)

Cart Curt

Medyanın gözünü seveyim şu herifi çok afedersiniz itin bi tarafına sokup çıkardınız ama kadın pazarlayıp tecavüz eden, ülkesinden vergi kaçıran aşağılıklara doğum günü partileri bilmem neleri yapıyorsunuz Hayırdır adalet sadece Yoochun’a işliyor herhalde? Nefret ediyorsan görmezden gel bu kadar eleştiriyorsan para kazandırma destekleme sanane kardeşim. Ne kadar çok bu baskılara ve nefrete dayanamayan can var gencecik yaşında göçüp giden ama akıllanmazsınız siz.

Yeni Yazılar