Benzer Yazılar

Park Yoochun’un 2016’daki tecavüz skandalından sonra polisi evine davet ettiğinden şüpheleniliyor

Park Yoochun'un 2016'daki tecavüz skandalından sonra polisi evine davet ettiğinden şüpheleniliyor

HABER: [ÖZEL] Park Yoochun’un akşam yemeği için polisleri evine çağırdığından şüpheleniliyor

KAYNAK: No Cut News via Nate

1. [+1,137, -7] Polis fena çürümüş

2. [+902, -4] Ah….

3. [+878, -4] Her şeyi itiraf et ve hapiste birkaç yıl geçir

4. [+29, -0] Yani ünlüler polise çok fazla rüşvet veriyor demek bu…

5. [+28, -1] Yine mi sen? ㅡㅡ İğrenç

6. [+27, -0] Ah daha ne kadar düşeceksin

7. [+19, -0] Gangnam’da bir bina alabilmek için Gangnam karakolunda 1 yıl çalışmak yeter diyorlardı.. dedikodudan fazlasıymış galiba..

8. [+16, -0] Bu ünlüler kim olduklarını sanıyorlar da polisi arkalarına alıyorlar

9. [+16, -1] Gangnam’daki insanlar her şeyi parayla çözebileceklerini sanıyorlar

9. [+16, -0] Gangnam polisi tüm ülkenin en çürümüşü

10. [+12, -0] Yine Park Yoochun ㅋㅋㅋㅋ inanılmaz~!! Sürekli polis soruşturmalarına gitmekten kendine hiç vakit ayıramayacak

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+193] Sadece haber çıkıyor ama kimse cezalandırılmıyor, bıktık

 

Kaynak: Netizenbuzz

10 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
The Netizen

Polisten, avukatlardan, hakimlerden, milletvekillerinden bıktım. Rüşvet ve adam kayırmadan bıktım. Güçsüz olanın hakkını arayamamasından bıktım. Rabia Naz’ın katilinin bulunmamasından bıktım. Araçta hamile kadına saldıran Seydioğulları baklavası sahibi adamı karakola daha girmeden kapıda karşılayıp el pençe elini sıkan komiserden bıktım. Sırf cumhurbaşkanı oğlu diye Valisinden tut emniyet müdürüne kadar eller önde bağlı, ip gibi dizilenlerden bıktım. Valla bu adaletsizlikten bıktım.!!

SURMEW-BTS

Halkımızın cinnet geçirmesini, delirmesini böyle şeyler karşısında çok haklı buluyorum. Ama ilahi adalete güvenim tam, inşallah Allahın izni ve yardımıyla hepsi cezalarını çekecekler bir gün…..

sel

şaşırmadan izliyorum sadece

Raven

bu sitede bu herifin bir sürü fanı var bir de savunucam diye akılları çıkıyor görsen göt kanseri olursun fişdsagiwsd

SURMEW-BTS

Park Yoochun….. Lanet olsun sana…. 2008 de kpop û tvxq ile tanımıştım o zaman Japon grup sanmıştım çünkü One Piece animesinin We Are adlı açılış müziklerini yeniden yorumlamışlardı , Yoochun ı ne severdim ya…. Lanet olsun, taciz olayının sözde tuzak olduğu ortaya çıkmıştı ama polis evine gerçekten geldiyse ortada rüşvet vardır….. İğrenç…. Off… Bıktım şu olaylardan…. Dünya insanoğlunun işledikleri suçlar yüzünden rezalet bir yer……Allahım kimseyi şaşırtmasın inşallah…. Ama insanların paraya güce tapan hali son bulmazsa, sırf yakışıklı /güzel, zengin ünlü diye bazı insanların gözünde büyütme ilahlaştırma son bulmazsa bu daha çok devam eder maalesef…..

lol

“Gangnam’da bir bina alabilmek için Gangnam karakolunda 1 yıl çalışmak yeter diyorlardı.. dedikodudan fazlasıymış galiba..”

böyle bi sözün ortaya çıkması bile dedikodudan fazlası olduğunu gösteriyor gangnam polisi rüşvet almasıyla ünlüymüş yani ayy

INSPIRIT

Drama fanlığıyla daha çok ilgilenenler bilir belki, bir ara eskiden rüşvet-siyaset Kore dizilerinin yorumlarında hep ”Çok abartı değil mi?” ”Kore cidden bu kadar kötü değildir bence” ”Bu olayların gerçek olduğunu düşünmüyorum” gibileri olurdu. O zaman hep düşünürdüm, eğer hiç gerçek olmasa neden aynı konudan bir sürü dizi yapsınlar? Eh, yanılmamışım.

Betül

Lan adamın parası yoktu. Polise ne vermiş olabilir? Kirli donunu mu? Sanki trilyonermiş gibi göstermeye gerek yok. Tamam adam tahmin edilenilinir bir süreçte sadece “KENDİNE” zarar verdi.

WangWang

Nasıl sadece kendine zarar verdi? Hem parasının olmadığını nerder uydurdun ihtimali var mı öyle bir şeyin?

Kpop

TVXQ dayken JYJ üyeleri çok para kazanmışlardı ve JYJ ken de çok kazandılar ayrıca Yoochun ın bir sürü başarılı dizisi var. Adam zengin parası da var.

Yeni Yazılar