Park Yoochun’un Yeni Romantik İlişkisi

12

Şarkıcı ve oyuncu Park Yoochun’un Tayland’da yerli bir kadınla romantik bir ilişkisi var.

Ayın 3’ünde yapılan bir habere göre, Park Yoochun Tayland’daki etkinlikleri sırasında yerli bir kadınla buluşmuş. Kız arkadaşı, üst düzey bir Tayland hükümet yetkilisinin kızı ve güzel bir iş kadını. Kadın yakın zamanda bir cilt bakımı markası açtı ve Park Yoochun da markanın modeli ve de aşklarını birlikte büyütüyorlar. Park Yoochun, kız arkadaşını desteklemek için etkinliklerine katılıyor ve evlilik niyetiyle ciddi bir şekilde görüştükleri bildiriliyor.

Tayland eğlence sektöründeki içeriden bir kaynağa göre, bir yıldan fazla süredir ilişki yaşıyorlar. Park Yoochun’un, ajansı LOGBOOK Entertainment ile anlaşmazlık yaşadığı ve sevgilisinin Yoochun’un yerel ajansına yardım ettiği açıklandı. İçeriden biri “Bir yıldan fazla süredir çıktıklarına dair hikayeler var.” dedi ve kadının Tayland’da bir sürü iş yürüten başarılı, yetenekli birisi olduğunu ekledi. Kore müzik endüstrisinden kişiler de romantik ilişki söylentilerinin dolaştığını söyleyerek haberi yinelediler. Ancak LOBGOOK Entertainment iddialara cevap vermedi.

  1. Sponsoru o olmalı ㅋㅋ
  2. Hul mikrofonları görünce böcek sanıp şok oldum.
  3. Umarım ailelerine katılmayı başarırsın ^^
  4. Bir zamanlar onu Twitch’te görmüştüm. Yani artık yapmıyor mu?
  5. Cidden, bu yılın en fazla TMI* (*Aşırı bilgi) haberi oldu.
  6. Tayland ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ
  7. Tebrikler, lütfen hemen evlenin ve mutlu bir hayat yaşayın.
  8. Of doğru, o Hwang Hana ile ilişkilendirilen adamdı.
  9. Anlamadığım bir sürü insan var… Bir hayran olsam bile bias’ım bir skandala karışırsa artık ondan hoşlanamam ve [Yoochun’un] görünüşü de mahvolmuş, neden başarılı bir iş kadını onun gibi biriyle görüşüyor…
  10. Of yani iyi bir şekilde yaşıyordu.

 

K: Pannchoa

Önceki İçerikJungkook İçin Mükemmel Takma Ad
Sonraki İçerikf(x) Victoria Ne Yapıyor?
Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments