Benzer Yazılar

Polis Seungri için yeniden tutuklama emri talep etmeyecek, netizenler imza kampanyası başlattı

Polis Seungri için yeniden tutuklama emri talep etmeyecek, netizenler imza kampanyası başlattı

HABER: Seungri ‘tutuklama emri’ verilmedi, polis “Mahkemenin kararına saygı duyuyoruz.. bir daha talep etmeyeceğiz”

KAYNAK: Money Today via Nate

1. [+3,594, -30] ㅋㅋㅋㅋㅋ Gerçek yüzlerini gösterdiler ㅋㅋㅋ

2. [+3,533, -29] Yozlaşmış ilişki diye buna denir!! ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

3. [+3,360, -24] ㅋㅋㅋ Bu bir komedi ㅋㅋㅋ Bu saatten sonra onu soruşturmaya niye zahmet ediyorlar ki??????

4. [+174, -3] Vay be, böyle yapacaklar demek ㅋㅋㅋ Mahkeme izin vermedi diye ellerinden gelen bir şey yok gibi davranacaklar ㅋㅋㅋ Bu skandalın sonunu görebiliyorum ㅋㅋㅋ Kurgulanmış bir oyun

5. [+143, -2] İmza kampanyasına katılmak istiyorum, bu bir rezalet

6. [+109, -3] Sorun yargıç değil, polis… tutuklama emri istemeden önce Seungri’nin kanıtlarını yok ettiklerine bahse girerim..

7. [+106, -5] ㅋㅋㅋㅋㅋ Şaka mı?

8. [+95, -2] Yozlaşmış ilişkilerini ne kadar bariz şekilde sergiliyorlar

9. [+81, -1] Bu olaydaki gerçek suçlu polistir ㅋㅋㅋ

10. [+67, -5] Evet, bunu bekliyorlardı! Polis soruşturmaları erteleyip durdu ki Seungri tutuklanamasın. Ama siz de bunu “Seungri’nin yaptıklarını yapabilirim ve tutuklanmam” olarak anlayabilirsiniz değil mi?

Polis Seungri için yeniden tutuklama emri talep etmeyecek, netizenler imza kampanyası başlattı

HABER: Netizenler Seungri’nin tutuklama emrinin geri çevrilmesine sinirlendi -> yargıcın görevine son verilmeli

KAYNAK: Sports Seoul via Nate

1. [+3,140, -18] Başkanı bile cezaevine attık, böyle bir adamı nasıl hala yakalayamadık?

2. [+2,760, -16] O da yüksek mevkidekiler kadar bu işin içinde, kesinlikle tutuklanmaz.. Tutuklanırsa diğerlerinin de başı yanacak, bu yüzden ellerinden geldiğince engellemeye çalışıyorlar.

3. [+2,654, -24] Bütün bunlar komedi gibi geliyor artık. Ülkemizin hukuk sistemi komik, bir köpek bile güler.

4. [+106, -9] Yargıç Shin Jong Yeol Park Geun Hye olayından beri ünlü zaten. Gücü ve parası olanların gitmesine izin verdiği için tutuklama emri çıkarmıyor hiç.

5. [+101, -3] Böyle bir ülkede yaşıyor olmak beni öfkelendiriyor

6. [+88, -3] Polis bir tutuklama emri daha istemeyecek.. insanlar bunun için mumlu protesto yapmalı

7. [+65, -0] Bu ülkenin daha gidecek çok yolu var… hala içi çürük bir ülke

8. [+46, -1] Bu gidişle yargıcın da onlarla uyuşturucu kullandığı ortaya çıksa şaşırmam

9. [+39, -1] Seungri’de bir sürü şantaj materyali var herhalde~~~~~ ㅋ

10. [+33, -0] Paranın gücü ㅋㅋ para ile elde edilemeyen bir şey yok.. iğrenç bir dünya.

KAYNAK: Naver

1. [+4,638, -29] Kanıtların yok edilmesinden korkulduğu için tutuklama emri çıkardılar, ama yeterince kanıt olmadığı için tutuklama emri reddedildi, bu ne biçim bir saçmalık? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Yargın inanılmaz

2. [+2,802, -23] 25’inde Gangnam istasyonunda Burning Sun protestosu yapılacak

3. [+1,916, -16] Bu ülke öyle rezalet ki

4. [+1,274, -7] Hukuk sistemi önüne geçilemeyecek kadar çürümüş.. saçmalık

5. [+232, -2] Bu yargıcın önceki duruşmalarında verdiği kararlara bakın, çok sorunlu… soruşturulması gerek

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+240] Artık bir şeyleri üstü kapalı bir şekilde yapmaya bile uğraşmıyorlar

 

Kaynak: Netizenbuzz

24 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Dionysus

Aptal hayranları da “tutuklanmadı yani suçsuz gördünüz mü eğv eğv” diyerek ortalarda dolanacak. Twittirda bu tip insanları gördüm bile tutuklanmadığı için suçsuz olduğunu söyleyenler… Hayır canım oppan suçsuz olduğu için serbest değil “arkası sağlam olduğu için” serbest. Rezalet gerçekten rezalet, seungri de hâlâ onu savunan hayranları da.

Raven

evet ya beni en çok o triggerlıyor gözleri kör olduğu için oppalarının masum olduğunu sanıyorlar..

deliyimben

Valla biz VIP olarak illallah ettik bu şeref yoksunu çapsızı hala ısrarla savunanlardan keza kaç yıllık T-VIP fan sayfası bu herifle ilgili paylaşım yapmayacağını,savunmayacağını söyleyince linç yedi. Allah akıl fikir versin

Naneli Çikolata Sevenler Takımı

Gerçekten inanılmaz! Seungri’nin bulaştığı bunca şeye rağmen hala hapiste olmaması inanılmaz. Parayla adaleti satan ve Seungri’nin suç almaması sağlayan herkes belanızı bulursunuz inşallah. Hiçbirinizin kızı yok mu? Unutmayın ama bugün bu kararı verdiğiniz bu adam yarın sizin kızınızın da bu durumundan mağdur olmasına neden olabilir. Bütün bunlar iğrenç ve utanmadan hala onu savunan fanların da olması iğrenç. Seungri, paralı köpekleri ve Seungri’nin beyni gelişmemiş oppacıları… imkansız da olsa birgün hepinizden kurtulmak dileğiyle!!!

KINGEXO

Artık adalet sosyal medya tarafından sağlanıyor sosyal medyadan çok fazla tepki geldiğinde tekrar soruşturma başlatılıyor bu yüzden korelilerin sürekli gündemi ayakta tutması lazım bu olaylara biz türkler o kadar çok alıştık ki adaletin olmadığı yerde biz ses çıkarmaya çalışıyoruz.
Çok üzücü bir durum…

yasoseng

Sosyal medya kesinlikle bi işe yaramacak arkasında ki güç bunu engelliyor.

KINGEXO

Oda doğru arkada devlet adamları varsa adalet hiçbir zaman sağlanamayacak…

KINGEXO

Ünlü olmasına gerek yok tanıdığı bir siyasetçi varsa arkası sağlamdır. En büyük örneği 12 yaşındaki çocuğa tecavüz eden din adamının şuan dışarıda olması.

Raven

bu devirde paran ve gücün varsa adaleti bile bozabiliyorsun…

KINGBANG

İki fakir hakim karşısına çıkarsa adalet sağlanır , bir zengin bir fakir hakim karşısına çıkarsa adaleti konuşturan para olur eğer iki zengin hakim karşısına çıkarsa hakim istifa eder. İşte bu yazdığım 3 olay bütün hukuk dünyasının özeti .

Dyphellia Grayi

Adaletsizliğin dik alası!Allah hepsini bildiği gibi yapsın ne diyeyim. Sırf uyuşturucu kullandığı için kendinden başka kimseye zarar vermeyen Yoochun’un 5 günde tüm testlerini yaparak alelacele paketleyip ceza evine tıktınız, adam 7,5 yıldan başlayan bir ceza ile yargılanıyor. Kendi de dahil birçok insana zarar verip mağdur eden ve birçok suç işleyen Seungri şerefsizi aylardır dışarıda. Pes doğrusu!! Allah yanına bırakmasın! Artık söyleyecek söz bulamıyorum gerçekten.

SURMEW-BTS

Türkiyede çok ünlü ve zengin olup iğrenç suçlara karışıp dışarıda olan bi sürü insan var…. uyuşturucu, tecavüz, taciz, rüşvet, kara para aklam, vergi kaçaklığı, pedofili vs gibi suçları işleyip, siyasilerden, güçlü ve zengin kişilerden olup ya da bu tarz tanıdıkları olup serbest serbest dolaşan çok maalesef… her ülkede durum aynı…

SURMEW-BTS

maalesef insanlar aç gözlü olduğu, maddiyata önem verdiği, gözlerini para, hırs, şehvet, arzuları kör ettiği ve öteki tarafı ahireti unuttuğu sürece, Allah korkusu olduğu ve bir gün yaşlanıp güçsüzleşip öleceklerini vs unuttukları sürece bu böyle devam edecek…..

SURMEW-BTS

Allah korkusu olmadığı*

0LoL0

Böyle olucağı belliydi.Polis oyalamaya çalışti o kadar insanlari ama daha fazla gizliden oyalayamayinca simdide acik acik belli ediyor.Millet iste bu nedenle suan bu dunya daki en buyuk guclerden biri para.Sonucta Ariana baba”Paranin satin alamayacagi seylerin oldugunu soyleyenlerin sorunlarini cozmek icin yeterince parasi yoktur” demis degil mi?Bu sozun gercek amaci bu degil biliyorum ama bence bu duruma uyarlayabiliriz

Zeynep

siyasetçiler ve sanatçılar olmak üzere bir sürü örnek var araştırabilirsin…

SURMEW-BTS

Alalh bilir işin içinde hukuk sisteminde, polis teşkilatından, zengin iş adamalrından ve siyasilerdne kim var ki içeri atmıyorlar Seungri yi, eğer Burning Sun ve Arena da VIP odalarda suç işleyen müşteriler ortaya çıkarsa Kore de yer yerinden oynar… inşallah ortayada çıkarlar ama görünen o ki köklü değişiklikler olmadıkça bu mümkün olmayacak, mahkeme kararını veren Yargıç Allah bilir ne kadar rüşvet aldı ya da kimleri koruyor veya o da mı işin içinde düşündürücü… İnşalalh Koreliler tepki göstermeye devam ederler.

elitzy

korede polis yolsuzluğunu yöneticilerden başlayarak çözmeleri gerek

Elif Deniz

yg hala ona destek mi çıkıyor ki? Arkasındaki bu gücü nereden buluyor ya inanılmaz

deliyimben

İşin içinde Hyunsuk var zaten bu belli ama bunun arkasını kollayan daha büyük bir güç bence yani ya bir devlet adamı yada devlet adamının oğlu falan

MonVie

Adam bizdeki Gülben ergen vari “bana hiçbir şey olmaz”ın erkek versiyonu çıktı resmen. Yazıklar olsun adalet duygusunu yitirmiş her sisteme!

Dadaist

Bizi örnek alıyorlar sanırım ama daha kırk fırın ekmek yemen lazım çaylak Güney Kore

Queen Twice

Arkadaşlar para özgürlüğü satın alabiliyor

yasoseng

Seungri gibi bi herifin içeri girmesi saçma zaten. sonuçta onun içeri girmsi demek birçok siyasi adamın ve ceonunda içeri girmesi demektir. Yani bu olay başından sonuna kadar böyle bitecekti çünkü güç adalet demek onlarda.

Yeni Yazılar