Propofol bağımlısı kız grubu üyesinin Gain olduğu ortaya çıktı

46
4550

202106302132407852579 20210630213622 01 20210630214905784

HABER: [ÖZEL] ‘Propofol’ ilacını kötüye kullanan popüler kız grubu üyesi Brown Eyed Girls Gain

KAYNAK: The Fact via Naver

1. [+911, -45] Eski sevgilin Joo Ji Hoon uyuşturucu skandalından sonra promolara rahat rahat döndü… sen de dön. Brown Eyed Girls’ün ‘Abracadabra’ zamanı ne kadar popüler olduğunu hatırlıyorum

2. [+254, -7] Lütfen suçunun cezasını ‘Carnival’ part 2 ile dönerek öde~! ^^

3. [+214, -10] Eski sevgilisi Joo Ji Hoon da uyuşturucu kullanmıştı… ve son zamanlarda gayet iyi şekilde faaliyet yapıyor ama Gain’i bayağıdır görmedim…

4. [+155, -13] Joo-ssi daha da ağır uyuşturucular kullanıp düşünme süreci bile olmadan askere kaçtı, bu kimin umrunda~~ daha da fazla şarkı söyleyerek geri ödeme yap, Gain

5. [+100, -7] Herkes Park Bom olduğunu sandı ama yanlış kişiyi işaret etmişler

6. [+39, -3] Geçen Mayıs’tan beri hakkında haber yoktu… psikolojik sorunları olduğunu bildiğim için çok endişelenmiştim. Biliyorum hiçbir şey olmamış gibi dönmesi imkansız ama umarım tedavi görüp sağlığına kavuşur ^^ Müziğini ve vokalini seven biriyim…

7. [+46, -19] Gain-ssi, güç bul! Buna karşı savaşabilirsin! Yenilme.

8. [+38, -13] Ondan nefret edemiyorum. O keş herifle çıktı ve çok zor zamanlar geçirdi.. Yetenekli bir sanatçı ve onu yakında sahnede görmeyi umuyorum.

9. [+29, -6] Bu konuda bir şey söylemek yanlış geliyor ㅠ

10. [+24, -1] Eğer 450 tane aldıysa belli ki bir şeyi tedavi etme amaçlı değildi…

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+112] Michael Jackson’ı öldüren şey propofol ve ‘hayır’ diyemeyen berbat bir doktordu. Umarım tedavi görür, ünlülerin uyuşturucu bağımlılığına yenik düşmesi çok gördüğümüz bir şey, ona da bunun olmasını istemiyorum.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikTiffany, Song Joong Ki ile aynı dizide oynayacak
Sonraki İçerik[THEQOO] BTS ‘Butter’ konsept fotoğraflarının üçüncü versiyonları yayınlandı
guest
46 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
purple

neden linclememisler? normalde uyusturucuyla adi anilan bile lincleniyor sasirdim

lovesick

bende

purple

yanlis anlamayin linclensin demiyorum sadece sasirdim

Got lalesi

Cunku keyfi olarak kullanmadigini dusunuyorlar yasadiklari oyle gosteriyor yani

KINGEXO ama fandomsuz

Eski sevgilisinin uyuşturucu kullandığı ortaya çıktı ve işin içinden sıyrıldı kız ise büyük bir ihtimal onun yüzünden bağımlı oldu (emin değilim) böyle zamanlarda köstek olmak yerine destek olup iyileşmesini dilemek daha sağlıklı ilk defa netizenlerde böyle düşündü sanırım.

nicktir git

evet bunu kullananların genelde sorunları olduğu için kullandığını duymuştum zayn malik de kullanıyormuş bi ara benzer işler…

lovesick

kızın demek istediği ‘küt saçlı biri’ denildiğinde bom gösterilmişti olabilecek kişi olarak ve onu linçlemişlerdi bayağı propofol bağımlısı olan kimse zaten zarar görmüş mental olarak kötü biri değil midir zaten?

yyuyume

çünkü gain gerçekten çok ama çok ağır bir dönem atlattı. gain, hara, sulli ve birkaç kişi daha bir arkadaş grubu. eski sevgilisi sorunlu bir tipti ve uyuşturucu kullandığı ortaya çıktı. ilişkileri oldukça toxic bir seviyeye gelince gain ağır bir depresyona girip sosyal medya hesaplarında dahil olmak üzerine elini ayağını her şeyden çekip toparlanma sürecine girdi. derken sulli ve hara intihar etti. yıllardır sahnelerde görmüyoruz kendisini. halk açıkça bu dönemde doğru olanı yapıp köşesine çekildiği için oldukça destek oldu. ne olursa olsun gain neyi, ne zaman yapacağını bilen biri oldu. destek de bu yüzden anlayacağınız.

SUNMI

İlhoon:👁️👄👁️

yyuyume

ilhoon keyfine göre gidip istediği her şeyi yaptı. gain oldukça ağır bir dönemden geçti. mukayese etmek oldukça anlamsız.

Sel cheshire

En yakın arkadaşlarından ikisi intihar etti eski erkek arkadaşproblemleri ve genel olarak bazı sorunlar yaşayan biriydi zevk için yaptığını sanmıyorum ama umarım iyileşir bir an önce 🥺

betül

7. [+46, -19] Gain-ssi, güç bul! Buna karşı savaşabilirsin! Yenilme.

Dünyanın sonuna doğmuşum

Kadını linçlemeyip onun için üzülmelerine şaşırdım ama bu arada şunu demelerine de üzüldüm:
5. [+100, -7] Herkes Park Bom olduğunu sandı ama yanlış kişiyi işaret etmişler.
Valla bu ilaç mevzusu da kadına bir yapıştı, adım atsa bunu söyleyip duruyorlar. Bom için üzülüyorum (o zamanlar kpopla ilgilenmediğim için ayrıntılı bilmiyorum ama sanırım onun olayında kadının suçu yokmuş falan diyorlardı. Amerika’daki doktor bu ilacı vermiş, ilaç Amerika’da yasalken Kore’de kırmızı reçeteli kategoride falan olunca kadına keş gözüyle mi bakmışlar ne? Ben olayı böyle okumuştum)

Last edited 1 ay önce by Dünyanın sonuna doğmuşum
ahjumma deme bozuluyorum

Olay aşağı yukarı böyle bir şey. Roommate diye bir programda katılımcıydı. Apar topar kızı çıkardılar programdan. Tüm faaliyetlerini sonlandırdılar. Şirket korumadı, kız tam bir inzivaya çekildi. Sonra da pek faaliyeti olmadan grup dağıldı sanırım. Bir de grubun dağılmasının tüm yükünü bu kızın üstüne yıkıp nefret yorumu yazdı insanlar. O günden sonra her ne yapsa hep önüne çıktı bu olay.

Maruko

O dönem KORKUNÇTU.
Boma yapmadıkları kalmamıştı.

stan t-ara = stan talent

potansiyel sahibi yetenekli bir kadındı, yazık olmuş. sabah kısa küt saçlı kadın idollere bakarken hiç aklıma gelmemişti

lovesick

tuhaf olan durum şu: park bom olarak iddia edildiğinde bom fazlasıyla nefret almıştı ama gain öyle görünmüyor. Bağımlı kim olursa olsun zaten mental olarak kötü durumda olduğu için ortaya çıkıyor zaten bunu onlar da biliyor?

Aaa

Ki bomun liseden beri kullandığı bir ilaçtı. Ve ülkeye soktuğundan beride 1,2 tane içmiş bağımlı değilmiş yani. Polis raporu öyleydi.

lovesick

evet bende biliyorum. Ama iddia olarak onu öne sürdüklerinde bayağı nefret almıştı

begxlove

gain fanı olarak bu konuya bir açıklık getireyim; gain bir zamanlar zoraki prens ve kingdom dizisinden tanınan ju jihoon ile çıkıyordu birgün gain bazı mesajları ifşa etti ve mesajlarda gain’e uyuşturucu teklif edildiği yazıyordu hatta şikayetçi de oldu ve gain o zamanlarda da psikolojik olarak iyi olmadığı halde bu teklifi reddetti, grubu 4 sene boyunca aktif olamadı ve hep kendini suçlu buldu 2019da grup olarak cb yaptılar sonrasında gain solo gelecek diye haberler dönüyordu ama olmadı ayrıca gain, sulli ve go hara ile de çok yakın arkadaştı ve ikisini de kaybetti psikolojik olarak hala da iyi değil uyku problemleri yaşıyor… Read more »

Suna

Abi siz şaka mısınız ya? B.I almak istiyorum diye mesaj attı diye çocuğu sektörden sildiler, bu kadına yaptıklarına bak? CİDDEN ANLAMIYORUM

*****

Sevdikleri biri olunca ne yaptığı umurlarında olmuyor hala BB bile destekliyorlar Hanbin’e ve iKON’a çok üzülüyorum

Notoday

Bu kızın eski sevgilisi de daha önceden kullanmıştı ve onun(sevgilisinin) arkadaşlarından biri uyuşturucu önermiş o da ifşa etmişti sonra da ayrıldılar zaten. dolaylı yoldan acaba sevgilisi yüzünden mi bağımlı oldu diye düşünüyorlar bir de çok yakın iki arkadaşı peş peşe vefat etti. İki durumu karşılaştırmak doğru değil unutmayın ki hanbin o mesajlaşmaları yaptığında 2016 yılıydı ve kimsenin haberi olmadı 2019da çıktı. insanların çoğu 3 sene boyunca (hiçbir şey olmamış olsa bile) nasıl örtbas edildi veya haberlere çıkmadı diye kızıyor normalde biri kullanınca gördüğünüz gibi Gain ve ya Ilhoon gibi direkt haberlere çıkıyor fark bu. Son zamanlarda özellikle propofol kullanan ünlüler… Read more »

Last edited 1 ay önce by Notoday
*****

Hanbin çıkış yapmak için 3 tane survival geçirdi lider olduğu için sorumluluğu yaşına göre çok ağırdı şimdi 18 yaşındaki idollere bebek muamelesi yapılıyor ama Hanbin çok çalışmasına rağmen sürekli nefret alıyordu mesajlarda ‘dahi’ olmak için kullanmak istediğini söylemişti yani Hanbin’in psikolojisi de çok iyi değildi bu kadını linçlesinler demiyorum zaten linçlenmek bağımlı kişiler için bir çözüm değil onları daha çok kullanmaya teşvik eder ama sırf kullanmayı düşündü ve YG idolü diye Hanbin o kadar nefreti hak etmedi ki Ilhoon’da bağımlı olmasına rağmen ve yıllar sonra ortaya çıkmasına rağmen Hanbin’in aldığı kadar nefret almadı netizenler sevdikleri biri olunca böyle yapıyor hatta… Read more »

merve

Diğer idolleri Gain ile kıyaslamanız saçma olmuş. Gain uyuşturucu karşıtı birisiydi, kendisine uyuşturucu teklif eden kişiyi ifşa etmişti burdan belli. Ayrıca Gain sevilen birisi değil. Kadın fanları sayesinde Gain ayakta kalıyordu. Hakkında çıkan tüm haberlere girersen aldığı yorumları görürsün. Bu kadının yaşadıkları çok ağır şeylerdi. En yakın 2 arkadaşı Sulli ve Hara peş peşe intihar ettiler. Bu kızlar ölmeden önce sırf 3ü bir arada diye tencere kapak yorumu yapanlarla doluydu her yerde. Ne zaman Sulli intihar etti Hara ve Gain’e karşı yumuşadılar. Üstüne Hara intihar edince Gain’e aynısını yapmayı bıraktılar çünkü 2 kadında depresyondayken aldıkları nefretle öldü. Kadının yaşadığı her… Read more »

yyuyume

mukayese anlamsız. bu kadın sevgilisinin kötü muamelesine maruz kalıp, depresyonla mücadele edip, üstüne bi’de 2 yakın arkadaşını kaybetti. yıllarca YILLARCA sektörden kendini uzak tutup kendine gelmeye çalıştı. eski sevgilisi ona uyuşturucu teklif edince bunu ifşa etti hatta. bi’de böyle bir dönem grup fealiyetleri durdu diye sadece onu hedef belirleyenler oldu. 2019da da sulli ve hara’nı kaybetti. ve sen B.İ. diyorsun. konumlarının arasında o kadar fark var ki, anlamsız konuşuyorsu . onu fazlaca desteklerim ama böyle yapıp soğutmayın.

merve

Eski sevgilisi teklif etmedi. Eski sevgilisinin zaten olayı çıkmıştı daha öncesinde. Gain’in psikolojik rahatsızlıkları olduğu dönemde sevgilisinin arkadaşı teklif etmişti.

lovesick

ikisi birbirinden çok farklı ama hanbini linçleyenleri de anlamamıştım gerçekten

İrem

Eski jenerasyondan birinin haberi gelince varlıklarını hatırlayıp direk şarkılarını dinlemeye gidiyorum.Paradise Lost çok güzel bir şarkıydı.Kisa boyu ile seksi hareketler yaptığı için gerekeizce çok linclediler zamanında.Umarım bağımlılığından kurtulur çünkü gerçekten pontansiyel sahibi biriydi.

Ayla

Madem bu kadar anlayışlı olabiliyordunuz Bom’a neden demediğinizi bırakmadınız

lovesick

cidden ya..

Nokuo

Siteye girdiğimde tatlıdan bahsediliyor sanmıştım

Lana'nın kaşarı

Propofol bağımlılığı cidden tehlikeli. Ciddiye alınması bir konu bazi doktorlar bunun yasadışı satışını kolaylaştırıyor (özellikle Türkiye de) Aslında bu konularda hastanın ne kullandığında cok neden kullandigi daha önemli umarım gain hayatındaki şartları düzeltebilirsin.

ahjumma deme bozuluyorum

Umarım tedavi olur ve bir daha bulaşmaz bu illete. İnsanların kendine bu kötülüğü yapması çok üzücü.

Last edited 1 ay önce by ahjumma deme bozuluyorum
Beyzu

Ju Jihoon’un uyuşturucu kullandığını daha yeni öğrendim…
Bu uyuşturucu olayları gerçekten üzücü.

Maruko

Koredeki ünlülerin hiçbirinin zevk için bu bağımlılıklara bulaştığını düşünmüyorum. Koredeki sıradan bir koreli bile mental olarak çok ağır şartlarda yaşıyor. Ünlüler ise sıradan insanlarsan daha fazla zorluk yaşıyor. Çok para ve şöhret ruh sağlığınızın da iyi olmasını sağlayan şeyler değil maalesef. Kullanılmasını doğru bulmuyorum, kullanan bunu özendirici ve temin edici olmadığı sürece yaptığı yalnızca onu ve tabii en yakını olan ailesini ilgilendirir. Btob üyesini gruptan attırmadan önce ya da boma zorbalık etmeden önce keşke gaine olduğu gibi anlayışla yaklaşsalardı. Ülkede psikoloğa gitmek bile ayıp bir şey. Bu insanlar iyileşmek için doktora dahi gidemiyorlar, kendilerini başka ve yanlış yollarla tedavi etmeye… Read more »

Last edited 1 ay önce by Maruko
Cl’in mikrofonu

Netizenlerden korkmuştum ama bu olumlu yorumlar yapmışlar, bu da beni mutlu etti. Umarım sağlığına kavuşursun.

Like a buldozzer

Sabahtan beri hafiyelik yapıyorum propfol kullanan kadın idol kim diye. erkenden çıkmasına çok sevindim kimse zan altında kalmadı

uykucu

Gain çıkmasını beklemiyordum, netizenlerin linçlememesi de şaşırttı, 450 tane kullandığı dogruysa normal değil, cezasi varsa da çekmeli.. Bu arada twitter’de okudum, artık hukuki soruşturması olan ünlüler askere pat diye kaçamayacakmış 🙏

SonChaeyoungBenimÇileğim

psikolojik problemleri varmis bir seylerle bas etmek icin girdigi yol yanlis umarim iyi olur

Kpop

inşallah bağımlılığından kurtulur ve iyileşir. zor durumlar yaşadığını okumuştum daha önce.

aswium,minhoamaskzüyesiolan

ne daha önce bu kızı gördüğüm için şaşırmıştım ama 8. [+38, -13] Ondan nefret edemiyorum. O keş herifle çıktı ve çok zor zamanlar geçirdi.. Yetenekli bir sanatçı ve onu yakında sahnede görmeyi umuyorum. bu yorumu görünce daha da çok şaşırdım hayret siz nasıl da nefret kusmadınız

*****

Çifte standartınıza sıçıyım

Vivi

Bu ülkenin çifte standartı beni öldürüyor yemin ederim işine gelen idolü yaşadığı zorluklar diyerek destek verir işine gelmeyeni suçsuz olsa bile yerden yere vurur her idole aynı şekilde çıkışsılar ya da çıkışmasalar olmayacak

ıwashere

Peki o zaman Park Bom?

SNSD'nin old ama gold SONE'ı

Joo Jihoon’un olayı olalı seneler oldu ve hem cezasını çekti hem de çok pişman oldu. Sektöre dönmesi ise uzun seneler oldu öyle pat diye olmadı yani