Benzer Yazılar

Psy, konserindeki kadın dansçıların fazla kışkırtıcı olmasından ötürü eleştiri aldı

Psy, konserindeki kadın dansçıların fazla kışkırtıcı olmasından ötürü eleştiri aldı

HABER: Psy konseri Netizenler tarafından aşırı kışkırtıcı kadın dansçılar yüzünden eleştirildi “gerçekten 2020 mi?”

KAYNAK: Top Star News via Nate

1. [+803, -113] Ben bir kadınım… Eğer bunun gibi şeyleri problematik buluyorsanız, nasıl Moulin Rouge’daki Can Can gibi şeyleri izleyeceksiniz? İnsanların ortaya çıkardığı her şeyin içerisinde cinsellik mevcut. Nasıl hepsini problematik bulabilirsiniz?

2. [+618, -118] Tabi ki de dansçılar böyle giyinmişler çünkü performansı seviyorlar? Neden PSY’ı suçlarsınız ki?

3. [+589, -123] Yani bir erkek karın kaslarını gösterince ve kıvırtınca herkes “kyaaah~~” diyor, ama bir kadın sahnede sütyen takınca, “öf seni oro~~” diyor… Koreli kadınlara yapılan iki yüzlülük.

4. [+53, -8] YouTube’da erkek dansçıların kıyafetlerini kadın dansçıların benzeri şekilde yırttığı videolar izledim. Psy’ın konserlerinde her zaman 19 yaş üstü sınırlamaları oluyor. Artık eski zamanlarda değiliz, bu tamamen mantıklı ve bu Hyuna’nın yakın zamanda sahnede gösterdiğinden daha az. Neden insanların ‘yıl 2020 mi’ dediğini anlamıyorum. Kendimi bir feminist olarak görüyorum ama bunun tartışmaya açık olduğunu düşünmüyorum. Cinsel çekicilik erkek tarafından da kadın tarafından da kullanılabilir, bu kötü bir şey değil…

5. [+43, -4] Bu sahnede hem kadın hem erkek dansçılar var. Erkek dansçılar sahneye önce çıktılar ve kadın dansçılar gelmeden önce seksi bir dansla beraber bluzlarını çıkarttılar. Niye nefret yorumu alsınlar diye bu kadar uğraşmışsınız?

6. [+35, -5] Çok fazla insan her şeyi problematik buluyor. Bu bir filmdeki çıplak sahne hakkında şikayet etmek veya bir kadının instada bikiniyle fotoğraf attığına kızmak gibi bir şey, s*k*yim ㅋㅋㅋ

7. [+33, -6] Bu onun kendi konseri, ne giyiyor olmalarını bekliyorsunuz? Hanbokla dans etmelerini mi?? Feministlerin kendi görüşlerini haklı çıkartmak için Amerika gibi açık görüşlü gibi davranıp daha sonra da başka sorunlar olduğunda Chosun zamanına dönmeleri komik.

8. [+30, -6] Yani kadınların erkek idollerin konserlerde tişörtlerini yırtmasıyla herhangi bir problemi yok? Bu yalnızca kadınlar yapınca bir problem? Bu dansçılar çıplak bir şekilde dans edip sizden para istemiyorlar sonuçta ㅋㅋㅋㅋ

9. [+26, -4] Tamam da Psy’ın konserleri her zaman 19 yaş üstü oluyor…

10. [+20, -4] Bunu ne kadar abartacağız? Bu canlı yayınla paylaşılan bir konser değildi ki, özel bir konserdi… Lütfen insanları bir suç işlemedikleri sürece rahat bırakın.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+176]

Gazeteci: Nefret yorumu gelsin diye saçma bir haber yazam
Netizenler: Böyle giyinmişlerse ne olmuş?
Gazeteci:  Psy, konserindeki kadın dansçıların fazla kışkırtıcı olmasından ötürü eleştiri aldı

Kaynak: Netizenbuzz

7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

3. [+589, -123] Yani bir erkek karın kaslarını gösterince ve kıvırtınca herkes “kyaaah~~” diyor, ama bir kadın sahnede sütyen takınca, “öf seni oro~~” diyor… Koreli kadınlara yapılan iki yüzlülük.
Bu yoruma katılıyorum Türk’lerde de böyle çok fazla yorum görüyorum ve bu beni sinirlendiriyor.

134340

Neden bu tarz olaylarda hemen feministlere laf söyleyip suçlu onlarmis gibi davraniyorlar? Biri şu Korelilere feminizmin ne olduğunu öğretsin lütfen.

Stunnnnn

İşin garibi kadın idoller normalde bunlardan daha kapalı giyinmiyor zaten bu neyin saçmalığı… Kore’nin gazetecileri cidden laf olsun prim olsun diye haber yapmaktan bıkmıyor

Akali

yabancı yorum LFKEŞDLAKGFDŞLASDELŞ

May ama telefonu bozuk

Uzun zamandır kpop idolleri ve dansçılar bu tarz giyiniyor yani bugün mü göze battı anlamadım.

MeU , Once , ReVeluv and Blink

3. Netizeni nikahıma alacam cidden bak

ox

koreliler de otu b*ku eleştiriyorlar

Yeni Yazılar