Benzer Yazılar

Rain’in ünlüler hakkındaki sözü beğeni topladı

Rain'in ünlüler hakkındaki sözü beğeni topladı

HABER: Rain, “Ünlüler eğlendiren insanlardır, beni eğlenmek için kullanın”

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+974, -28] Vay be, bu süper bir bakış açısı… ‘Hangout with Yoo’ şovuna konuk olduktan sonra onu sevmeye başladım

2. [+918, -37] İyi bir zihniyet. Diğer ünlüler bir sürü para kazanıp üstüne özel hayatlarının korunmasını bekliyorlar… Rain ise… star olmasının bir sebebi var. Harika bir zihniyete sahip ve çok çalışkan.

3. [+782, -30] Başarılı olmak kaderinde vardı, o ağacı değil ormanı görüyor

4. [+62, -4] Gerçek bir ünlü… iş adamı ve halk figürü gibi davranan diğer ünlüler yerlerini bilsinler

5. [+54, -4] Bu bakış açısı sayesinde Rain bir dünya starı ve Kore’deki herkes onu tanıyor…

6. [+42, -2] Bazı ünlülerin en sinir bozucu özelliği bu, tek yaptıkları halktan para kazanmakken kendilerini çok özel zannediyorlar. Skandalları çıktığında birden özel hayatım diyorlar, ‘geri basın, dava açarım’ diyorlar, halkın parasıyla avukat tutuyorlar, çok sinir bozucu.

7. [+36, -1] Gerçek bir profesyonel

8. [+32, -3] Kim Tae Hee’yi hak eden bir erkek

9. [+21, -0] Ünlüler hem para kazanıp hem de sadece pozitif şeyler duymayı bekliyorlar. Rain bu zihniyete sahip olmadığı için inanılmaz

10. [+16, -0] Artık antileri olacağını düşünmüyorum

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+228] Benim şarkılarımı eğlenmek için kullanın dedi, özel hayatımla eğlenin demedi sizi aptallar

 

Kaynak: Netizenbuzz

17 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Drbeyz

Bizdeki benim vergimle maaş alıyorsun cümlesini kendi ünlülerine söylüyorlar. Valla doktorlara söyleneceğine ünlülere söylensin bu cümle yav. Birkaç gündür bizim ülkede gereksiz birkaç ünlünün aldığı maaş , mal varlıkları falan konuşuluyor magazin sayfalarında, şahsen ben bile şok oldum. Hiçbir şey yapmayıp gün boyunca salak salak reklam ürünleri paylaşarak paraya para demiyorlar, bir de gereksiz ego kasıyorlar. Ayrıca zaten şu an instagramda influencer gibi takılan herkes günün sonunda ünlü oluyor ve reklamlarla paraya para demiyor, şaka gibi. Keşke bu ünlülerle bizim maaşlarımız arasında bu kadar uçurum olmasa, şahsen ben kendime yediremiyorum eşek gibi çalışıp meslek sahibi olup onlardan çok daha az… Read more »

tanıyantanır

Psikolojik açısına hiç bakmıyorsun para ne huzur ne mutluluk getiriyor sanıyorsunuz ki kıçım yırtılarak kazandigim parayi bir video ile kazansam mutlu olurum hayır insan nankördür oldukça daha fazla ister ve asla doymaz dur da demez kendine bu da sonsuz bir donguye girdirir onu Böyle hayıflanan insanlara diyorum 1 tıkla para kazanmak çok kolay buyrun sizde sosyal medya kullanin işinizi burada yayın diyetisyende bu mesleği okumuş cabalamis yirtinmis ama ne yapiyor aciyor bir youtube kanali aciyor bir instagram hem öneride bulunuyor hem online hasta kabul ediyor yine hastane köselerinde curuyen meslektaslarinda iyi kazaniyor tanidigim bir cildiyeci reklamini çok güzel yapti devletten… Read more »

tanıyantanır

Yalnız bizim aile düzenli hastası çünkü genetik olarak sivilceliyiz ve ne orda ki hastaların ne biz bir kere bile bu parayı hak etmiyor demedik çünkü kadın geçıriyor ve bir daha asla geri tekrarlamıyor randevu almaya çalışsanız 4 ay sonrasına alabiliyorsunuz ki çok seviliyor hak etmeyen doktorlar var hemşireler var ben epilepsi hastasiyim ilk nöbetimde acile kaldırıldım ambulans ile ve ailemin gram bilgisi yoktu hastaligim hakkinda söylememize rağmen sabaha kadar hiç kimse ilgilenmedi benimle sabah bir erkek doktor geldi sordu zaten duyduğu anda orda ki doktor ve hemşirelere bağırmaya başladı nasıl emara sokmazsınız neden bu kadar bekletiyorsunuz diye o an belkide… Read more »

tanıyantanır

Bir yerde saplanıp kalıyorlar zaten üretemezsen yaşayamazsın sektörde bende okunulmamasını karşıyım ama ülkemizde uni artık eninde sonunda okunulan bir şey oldu herkes uni mezunundan ziyade calisiyor mu isi var mi diyor okumanin pek anlami kalmadi sen bu platformlarda kendini icatlarini projelerini tanitmazsan kim biliyor ki Zeytin çekirdeğinden doğaya zarar vermeyen poşet üretti ülkemizde bir kadin türkiyenin kadin girişimci ödülünü aldı biliyor musunuz ismini sanını Ayşe diye bir kız var üni öğretmenleri referans vermemesine rağmen “Mültecilere para yardimi yaparak onlari bağlamamaliyiz onlari okutmali ve ekonomik ozgurluklerini kazandirip zekalarini kullanmaliyiz” diye düşünerek bir proje oluşturuyor 1 haftalik ingiltere gezisinde profosorlerin evlerini öğrenip… Read more »

blase

koreliler gerçekten gerizekalı ya. yani o kadar insandan hiç mi aklı başında yorum yapan insan çıkmaz hepsi kafayı yemiş

Bir Army

Rain’i çok severim ben iyi bir adam .Adamın sözlerini bu şekilde yorumlamanız da netizenler…

Queengi

Siz neden böylesiniz cidden? Başkalarının hayatına koca burnunuzu sokmayı marifet mi zannediyorsunuz? Gerizekalılar cidden.

Cansu Gcms

Siz delirmişsiniz smskdsk

Sunmii

Özel hayatıyla ilgili bir skandal çıktığı anda “beni eğlenmek için kullanın demişti ne kadar da iki yüzlü” diyecekler…

la cha ta

evet ya

canan

Rain hala Asyada acayip popüler mesela her sene Çinde(ki Çin dünyanın neredeyse yarısı demek) en popüler 10 koreliden birisi çıkıyor istatistiklerde çektiği Çin dizisinin rekoru hala kıralamadı mesela 😉 Japonya, Filipinler, Tayland gibi diğer asya ülkelerinde de durum aynı İşin dünya yıldızlığına gelirsek KPOP’a yeni girenler tanımıyor diye dünya yıldızı olmuyor demek değil bu durum Rain bu işi dünyaya yayan adam haliyle evet dünya yıldızıdır MTV’den ödül alan ilk koreli bir Hollywood filminde başrol oynayan ilk koreli Amerikada konser veren ilk koreli Madison Square Gardenda konser veren ilk koreli Time’ın en etkili 100 listesine giren ilk koreli(1 kez 1. oldu… Read more »

canan

Bu çok saçma bir mantık bu durumda Travis Scotta dünya starı değil dünya starı demek tüm dünyada tanınan kişi demek değil arkadaşlar ününü ve başarısını globale yaymış kişidir sizin dediğiniz başka bir boyut sizin dediğinize göre dünyada sadece Michael Jackson, Beatles falan dünya starı diğerleri tırışka o zaman. dünya yıldızı ününü ve başarısını dünyaya yaymış kişidir ben tanımıyorum o zaman dünya starı değil yeaaa çok sığ bir düşünce kalıyor 😉 Hollywood filminde başrol kapacak kadar ününü dünyaya yaymış Time listesine 3 kez girecek kadar ününü dünyaya yaymış MTV ödülü alacak kadar ününü dünyaya yaymış Amerikada 4 farklı eyalette konser verebilecek… Read more »

canan

Dediğim gibi “Dünya yıldızını yaptıklarını uzun uzun anlatmana gerek kalmadan herkes bilir tanır” saçma bir düşünce yapısı başardıkları zaten bir insanın ulaştığı noktadır 😉 Boys 2 men bir dünya yıldızı mıdır? Evet dünya yıldızıdır ama Boys 2 Men’i herkes tanımaz dönemsel popülerlik ve dünya yıldızı kavramı farklı şeylerdir

la cha ta

aynen

Suna

Yok ebenin eline alıp oynattığı kukla.. Çocuk ne demiş insanlar ne anlıyor

Sananesiiii

Neden bir idolün özel hayatına saygı duyulmasını istemesi aşırı bir davranışmış gibi geliyor korelilere anlamıyorum salaklar mı cidden her ülkenin zihniyeti farklı işte türkiyede de daha farklı olan aptalca zihniyetler var anlamak zor cidden toplumsal yapıları 🤷🏼‍♀️

Vincenteu

Ünlü olsaydım rol modelim bu adam olurdu😭

Yeni Yazılar