Benzer Yazılar

Rihanna Seul’daki ‘Fenty Beauty’ etkinliğine iki buçuk saat geç kaldı

Rihanna Seul'daki 'Fenty Beauty' etkinliğine iki buçuk saat geç kaldı

HABER: [ÖZEL] Pop star Rihanna yine geç kaldı, kendi güzellik etkinliğini mahvetti ‘eleştiri’

KAYNAK: TV Daily via Nate

1. [+900, -6] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Kendi isminin olduğu bir etkinliğe iki saatten fazla geç kaldı. Bir de kuliste Instagram’dan yayın yapıyordu, manyak bu kadın.

2. [+771, -9] Asyalılara karşı ırkçıyken burada olması tuhaf

3. [+740, -12] Rihanna ve Ariana Grande gibilerin gerçek yüzü ortaya çıkmışken hala onlara deli olanları görünce şaşırıyorum. Psy’ın konserine gidenleri gördüğümde de böyle hissetmiştim. Ünlüler bu yüzden hiç utanmıyorlar işte.

4. [+28, -8] Buraya gelme, Japonya’ya git

5. [+25, -3] Bunun için bekleyen aptallar olduğuna inanamıyorum ㅋㅋ

6. [+15, -0] Böyle şeyler olduğunda yarım saat sonra herkes mekandan ayrılmalı.. bu ünlülere ders olur

7. [+11, -0] Rihanna ırkçı olması ve Asyalılarla dalga geçmek için gözlerini yanlardan çekmesiyle biliniyor, bu etkinliğe gidip o kadar zaman oturup bekleyenlere oh olsun. Sizin üzerinizden para kazanmak için buraya gelmiş bir ırkçıdan ne beklersiniz? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

8. [+9, -0] Kim niye bu ırkçı s*rtük için bekler ki? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

Rihanna Seul'daki 'Fenty Beauty' etkinliğine iki buçuk saat geç kaldı

HABER: Rihanna yine geç kaldı, bu sefer iki buçuk saat

KAYNAK: Sports Today via Nate

1. [+377, -1] En büyük s*rtük. Irkçı ama küçük gördüğü insanlardan para kazanmak istiyor… ama emek harcamak da istemiyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+334, -3] İki buçuk saat geç kaldı ha?; Çok saygısızca

3. [+19, -0] Rihanna niye sevilir hiç anlamıyorum ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+12, -0] Geç kalmak bir alışkanlıktır ve alışkanlıklar gerçek yüzünüzü gösterir

5. [+10, -0] İki buçuk saat geç kalmak ‘geç kalmak’ diye mi sayılıyor? Kontrat ihlali sayılmaz mı bu?

6. [+10, -0] Herkes kalkıp gitmeli ve onu utandırmalıydı

7. [+8, -0] Niye etkinliğe bir zaman belirledin o zaman? Canın istediği zaman gitseydin ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ah

8. [+4, -0] Bu kadar geç kalmak gelmek istemediğini gösteriyor. Niye zahmet etti?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+125] Gerçekten ama, Rihanna fena geç kalması ya da etkinliklerini iptal etmesiyle biliniyor. Stockholm’a üç defa konsere geldi ama sadece bir defa konsere çıktı. Bir keresinde kafası fazla iyi olduğu için son dakikada konseri iptal etti, diğerinde de hayranlar 40 dakika bekledi, sonra yine iptal edildiği duyuruldu. Biletler için paranın tamamını geri vermedi, sadece yarısını geri aldık. Müziğini ve makyajını seviyorum ama Rihanna’nın etkinliklerine gitmek için para vermeye değmez. Tabi bu 2015 yılındaydı, belki artık daha dikkat ediyordur ama yine de iki defa yaşanması hayal kırıklığı

 

Kaynak: Netizenbuzz

26 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Drbel

Justin de buraya geldiğinde aynısını yapmıştı. Hayır bir konser için başka bir ülkeye gidiyorsun ve kendi kendine triplere giriyorsun. Para vermeye değmezler valla.

KINGEXO

Dünyanın en ırkçı ülkesi riri için ırkçı diyor. Phsncnsjbxjwjsna

gezegentozu

Onların ırkı olması riri nin ırkçı olmadığı anlamına gelmiyor.

KINGEXO

Kadının yaptığı ırkçılık bile değil. Irkçılık öyle çekik gözlü demekle ya da ne bileyim pirinçle falan ırkçılık olmuyor. Insanlarda böyle bir algı var maalesef üstelik korenin %70’i siyahileri yerden yere gomerken böyle konuşmaları çok komik çünkü bir insan kendisine yapılmasını, denilmesini sevmediği şeyleri başkasına yapmamalı.

no one

Kore halkı “genel olarak” ırkçı evet ama yorum yapanların ırkçı olduğunu nereden biliyorsun ki? + Irkçılık tam olarak çekik gözlü demekle ve pirinçle oluyor. Bir ırk bir şeyden rahatsızsa ve sen bunu bilerek yapmaya devam ediyorsan ırkçısındır. Çekik gözlü denmesinden sadece Kore de değil tüm Asya rahatsız.

Lol

Duyduğuma göre dün gece New York’daymış. Uçuş gecikmeli olunca her şey aksamış, bu yüzden iki buçuk saat geç kalmış.

Ve ırkçı değil bence, bu “ırkçı” ithamını Cheers klibindeki bir görüntüyü kendilerince yorumlayarak yapıyorlar. Ha tamam oldu da zamanında ırkçılık yaptı, fakat şu an herkese hitap eden koleksiyonlar çıkarması, 90 farklı tonda fondöten yapması, Puma vb. için her kesimden modellerle çalışması gibi çalışmaları artık fikrinin hiç de öyle olmadığını gösteriyor bence.

minlep

rihanna eski sevgilisi asyalı bir kızla çıkmaya başlayınca twitterdan asyalılara gönderme yaparak pirinç esprileri yaptı.batılılar asyalılarla dalga geçmek için pirinç lafını çok kullanıyorlar hani çok tükettikleri bir gıda ya ondan.

May

Tamam 30dk geç kalırsın ama 2.3 saat fazla…

Rei

Uçaği rotar yaptığı için geç kaldı ve bunun duyurusu da yapılmıs yani oraya gelenler durumu biliyordu. İrkçı olan bir kadın 90 tonda fondaten çıkarmaz farkli ırklardan ve bedenlerden modeller ile çalışmaz bir kaç kez de çin ve japonya vouge için asyalı konsepti ile poz verdi bunun dışında kadının sevgilisi Arap ne ırkçılığı ya agagag

sel

rihanna 2009da 4minutele tanışmış ve gayoonun vokalini övmüştü içimden geldi yazayım dedim khjmnşhlb

melek_jenyer_4m

gayoon değil jiyoonun vokalini övmüştü

Nil💛

tamam geç kaldı,bencede saçma daha anlayışlı olmalı ama kadına neden sürtük diyorsunuz ki ya…koreliler hakaret etmeyi normal olarak görüyor sanırım. etkinliğe yetişememekle,ırkçı,sürtük falan ne alaka?

Hata

Sanırım Rihanna önceden Korelilere bir şey demiş o yüzden ırkçı diyorlar, olayı tam bilmiyorum ama

Nil💛

aaa bak bunu tam bilmiyordum. dediğin iyi oldu teşekkürler.💘

Loura

Rihanna ,chris brown ile sevgiliyken birthday cake adlı şarkı çıkarmışlardı sonra chris’ in vietnamlı yeni sevgilisine “rice cake” demişti. Asyalıların pirinç tarlalarına gönderme yaptı yani. Olay bu

Suna

Rihanna’nın ırkçılığı sizinkinin yanında devede pire kalır. İnsanların yüzünde siyah fondoten sürmesi ya da çekik gözlü gözükmesi için gözlerini çekmesi benim için ırkçılık değil farklı türdeki bir insana benzemektir. Irkçılık çok farklı bir durum. Geç kalması ise saygısızlık. Ya insanları soymayı kesiceksin ya da sana para verenlere elinden geleni yapacaksın

BlueElf

Rihanna’yı ilk zamanlarından beri tanırım ama para insanı değiştiriyor tabi yaşadıkları şeyler depresyonunda bunda etkisi var ama karakter olarak çok değişti şohret ve para kızın resmen yaşam enerjisini emmiş zaten şarkıda söylemiyor artık şöhretten sıkılmış bir havası var Riri’nin ırkçı biri olduğunu düşünmüyorum kendisi zaten çok ırkçılığa uğramış biri Coldplay ile olan şarkısı Princess of China var ordaki makyajınımı kast ettiler acaba ama ordada Çin makyajı yapmış bu Korelilerde niye sürekli ırkçılık yapıp başkalarının kendine ırkçılık yaptığını iddia ederler anlamıyorum.

Muziksever

Geç kalmasına yapılan yorumlara bir şey diyemem ama ırkçılık ne alaka?Gözlerini yana çerek poz vermesine ırkçılık olarak mı algılıyorlar cidden?
Neredeyse herkes gözlerini yana çekerek poz veriyor çünkü o zaman göz makyaji özellikle eyeliner çok güzel duruyor.

Jean-Baptiste

Allah’ın Cem Adrian’ı da konsere 2 saat geç çıkmıştı bir kere herkes alkışlayıp protesto edince çıktı. Berbat. Kendilerini ne sanıyorlarsa?

Uhu

Ariana ne yaptı bilmiyorum ben

tuğba

kim niye bu ırkçı …. bekleyen diyen kişi. Rihanna’nın tırnağı olamayacağının farkında mı?

Didem.x1

Zenci birinin ırkçılık yapabilmesi biraz zor canlar ya.

B.A.B.Y

*siyahi

Suna

Zenci kelimesi arapçadan dilimize geçmiştir. Kelime anlamı “kara derili, afrikalı” demektir. İngilizcede ki Nigga kelimesiyle yakından uzaktan alakası yoktur. Kısacası cahiliyetinizle burayı kirletmeyin. Zenci=Siyahi

B.A.B.Y

Madem sen bu kadar bilgilisin şunu da bil “Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp.” Senin bildiğin şeyleri bilmeyen kişilere bu tavırla yaklaşırsan bir yere varamazsın.

B:)

Irkçılık sadece siyahilere karşı yapılan bir şey değil

Yeni Yazılar