RIIZE Seunghan ve TXT Soobin Yayınında Gerçekte Ne Oldu?

97

Gerçeklik Kontrolü:TXT’dan Soobin ve RIIZE’dan Seunghan, Sızdırılan Canlı Yayın Sırasında LE SSERAFIM’den Eunchae’ye Hakaret mi Etti?

 

Sızan bir videonun ardından, TXT‘den Soobin ve RIIZE‘den Seunghan, LE SSERAFIM‘den Eunchae‘ye kötü söz söylemekle suçlanıyor, ama gerçekte durum bu mu?

16 Kasım’da TXT Soobin ve RIIZE Seunghan’ın yer aldığı bir video internette yayınlandı. Klipte iki kişinin, yalnızca dört izleyicinin olduğu paylaşılan bir Instagram Canlı yayınında konuştuğu görülüyor.

Bölünmüş ekranda konuşurken, Seunghan olduğuna inanılan kişinin Eunchae’den bahsetmeden önce birisi hakkında aşağılayıcı şeyler söylediği duyulabiliyor. Soobin olduğu düşünülen kişi, ayak parmaklarını kullanarak orta parmak hareketini taklit etmeden önce ona bir şey göstereceğini söyleyerek yanıt verdi.

Ç/N: Haberin yayınlanması sonrası tweet sahibi videoyu ve gönderisini sildiği için video mevcut değil.

Seunghan: Bu bir gerçek. Dans edemez, şarkı söyleyemez veya rap yapamazsın. Hepiniz Music Bank’te sunuculuk yaptığınız için heyecanlanıyorsunuz. Hatta Eunchae’mizle tanışmalısın
Soobin: Sana göstermem gereken bir şey var. *hareket yapan ayağını göstermek için kamerayı çevirir*

Sohbetin gerçek bağlamına ve Soobin’in tepkisine bakılırsa, Seunghan’ın bu şeyleri Eunchae’den ziyade Soobin hakkında şaka yollu söylediği daha muhtemel. Sözü muhtemelen Soobin’in 2023’ün başlarında Eunchae ile birlikte Music Bank’e ev sahipliği yapmasıyla ilgiliydi.

Bu, Seunghan’ın sızdırılan video ve kliplerle ilk karşılaşması değil; RIIZE’nin ilk çıkışı sırasında, Seunghan’ın bir kadınla ve arkadaşlarıyla Instagram’da canlı yayın yaparken çekilmiş fotoğrafları internette ortaya çıktı.

Videonun Eunchae’ye kötü söz söylemediğine dair kanıt paylaştıktan sonra hayranlar, bu tür gizlilik ihlallerinin bir daha olmayacağına dair umutlarını paylaştılar.

 

 


RIIZE SEUNGHAN ve TXT SOOBIN’in Yayın Sırasındaki Sözleri

Soobin: Sen/Bu sıkıcı
Seunghan: Hayır ama bu bir gerçekken sıkıcı olmak kimin umurunda, bu bir gerçek. Dans edemezsin, şarkı söyleyemezsin, rap de yapamazsın.
Soobin: Bekle
Seunghan: Sırf bir Mubank sunuculuğu yaptın diye heyecanlandın
Soobin: Bekle
Seunghan: Bizim Eunchae’mizle tanışacaksın
Soobin: Sana gösterecek bir şeyim var *Orta parmak (ayak parmağıyla)*
Seunghan: İğrençsin

1. İkisinden de nefret ediyorum

2. Offf ne kadar da sıkıcı bir durum

3. Oldukça yakın görünüyorlar, nasıl yakınlaştılar ki?

4. “Bizim” ㅋㅋㅋ

5. “Dans edemiyor, şarkı söyleyemiyor ve rap yapamıyor” derken kimden bahsediyorlar?

6.Bu adam hala çaylak kahretsin… Sadece kadın idolden bahsedildiği için üzülüyorum

7. Çok yakın görünüyorlar ve bunlar 20’li yaşlarındaki 2 erkeğin söyleyebileceği türden şeyler ama sorum şu bahsettikleri kızla yakınlar mı?

8. Sorunu anlamıyorum… Sadece arkadaş olarak sohbet etmiyorlar mı? Tabii ki kadın idolden bu şekilde bahsetmeleri biraz anormal ama neden onlardan nefret ettiğimizi anlamıyorum?

9. Çok iğrençler, onları ilk kez görüyorum

10. Eunchae başka bir idolün adı mı? Ah… Bunu hak edecek ne yaptı?

 

 

 

K: koreaboo, pannchoa

 

Önceki İçerikRIZEE Seunghan, Eunchae’nin arkasından konuşurken yakalandı
Sonraki İçerikITZY Lia, Bir Sonraki Albümde Yer Almayacak
97 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments