RIIZE Sohee hakkında merak ettiğim şey

21

Sungchan, Shotaro ve Wonbin çok sevilesi olduğu için RIIZE fandomuna katılmak istemiştim. Ama bu Seunghan pisliği yüzünden yapamadım. Ve son zamanlarda halkın Sohee’ye olan görüşünün pozitif yönde değiştiğini fark ettim. Peki neden? Pislik Seunghan’ın en aşağıda olması yüzünden mi Sohee daha iyi görünüyor?

Ya da grupla ilgilenmeye başladınız ve onun aslında hoş biri olduğunu gördüğünüz için mi?

Cidden merak ediyorum. Bir Hannam* gibi davranmadığı için mi yoksa?

 

1- Eğer onun hakkında olan yorumlara bakarsan yetenekli bir üye olduğunu görürsün. Artı olarak; uysal bir kişiliği var, üyeler onu seviyor. Seunghan’ın tartışmasının patlaması, halkın fikrini değiştiren bir etkiye sebep oldu ki bu da göz ardı edilecek bir şey değil.

2- BRIIZE (RIIZE fandom adı) gerçekten kibar..Eğer onun sadece yüzüne bakarsanız bir oyuğa benziyor.. asla onun hayranı olamayacağım ㅠ Elimde değil ama görselleri için hayranlık ediyorum sadece. Sungchan ve Wonbin için grupla ilgilenmek istedim ama bu zor ㅋㅋ

3-  Bahsedilen karşılaştırma etkisi bir yere kadar doğru ㅋㅋ

4- Onun geçmişine baktım ve çok fazla nefret alacağını düşündüğümden ona hayranlık etmedim. Ama içeriklerini izleyince fark ettim gerekmediği sürece konuşmadığını, sessiz ve çekingen biri olduğunu. Çevik bir zekası var gibi görünüyor, ve nerde ne yapacağını bilen biri gibi. Belki de bunları tartışmalar çıkmadan önce çektikleri içindir.. Ama o çalışkan duruyor ve de ortalamanın üstü. Seunghan gibi artmaya, gelmeye devam eden tartışmaları da yok. Ve.. o olmadan grubun şarkı söyleme kalitesinin düşeceğini düşünüyorum.

5- Geçmişinden hiçbir zaman bahsetmedi ve eğer içeriklerine bakarsanız onun oldukça sakin, ciddi durduğunu, diğer üyelere iyi davrandığını görürsünüz. Üyelerinin ne sevip ne sevmediğini bilen birine benziyor. Büyük üyelere karşı asla terbiyesizce davranmadı, küçükleriyle de ilgileniyor. Şarkı söylemede iyi ve diğer kısımlar için de sıkı çalışıyor. Ondan nefret etmek için hiçbir şey bulamazsınız

*Hannam: Kadınları aşağılayan Koreli erkeklere söyleniyor

 

K:Pannchoa

Önceki İçerikFifty Fifty Keena’nın Predebut Fotoğrafları
Sonraki İçerikRIIZE Seunghan aktivitelerine süresiz olarak ara veriyor
21 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments