Benzer Yazılar

Savcılar Seungri için tutuklama kararı istedi

Savcılar Seungri için tutuklama kararı istedi

HABER: Savcılar Seungri için tutuklama emri çıkarttı… 29 adet fuhuşa teşvik+ uluslararası kumar, ve yanında başka şüpheler ile toplam 7 suç

KAYNAK: Herald Pop via Nate

1. [+320, -5] Arkasındaki kişi ne kadar güçlü?

2. [+262, -8] Amaç ne ki? ㅋㅋㅋ Bu şerefsiz güçlü pislikler tarafından destekleniyor.

3. [+253, -6] Eminim üzerine gitmeye devam edersek onu hapse tıkabiliriz.

4. [+16, -0] Spor salonunda, tutuklama emri düştükten sonraki gülümseyişini hala unutamıyorum ㅡㅡ Umarım savcılar bu sefer işlerini hakkıyla yapıyorlardır.

5. [+14, -0] Ortada bunca haber var ama hala araştırılıyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Big Bang Seungri cumhurbaşkanımızdan daha güçlü ㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+14, -3] En azından savcılar polisin yapamadığı şeyi yapıyorlar.

7. [+14, -0] Bu emre karşı çıkıp düşüren hakim açıkça kendisinin Seungri’nin tarafında olduğunu belli etmiş olacak.

8. [+14, -3] Daha yeni mi?

9. [+13, -3] Seungri’ye hapis!!

10. [+9, -1] İşte biraz iyi haberㅋㅋㅋ Ama eminim mahkeme davayı düşürecek.ㅋ Hepimiz biliyoruz ki YG mahkemelerle oldukça samimi ㅋㅋㅋㅋ

Savcılar Seungri için tutuklama kararı istedi

HABER: Seungri bu sefer cezaevine gidecek mi… Jung Jun Young ve Choi Jonghoon’a hapis cezası veren yargıç bakacak

KAYNAK: Korea Econ via Nate

1. [+990, -11] Umarım bu sefer cezaevine gider

2. [+835, -10] Lütfen Seungri’yi içeri tıkın

3. [+783, -8] Yang Hyun Suk… Seungri… çabuk olun ve onları içeri tıkın

4. [+21, -5] Lütfen bu sefer hapis cezası verin!!!

5. [+20, -1] Bu pislik nasıl hala dışarıda ya?

6. [+20, -4] Mide bulandırıcı p*ç

7. [+19, -1] Daha fazlasını istemiyorum, sadece yaptıklarının cezasını çeksin, eminim bu bir ömür hapis cezası demektir

8. [+14, -0] Böyle yazılınca ne kadar çok suç işlediğini fark ettim.. Umarım her biri için 50 yıl ceza alır da bir daha halk içine çıkamaz

9. [+13, -1] Hala cezaevinde olmaması inanılmaz

10. [+12, -0] Ülkemiz b*ktan olsa bile böyle bir şerefsiz cezavine girmiyorsa kim girecek?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+318] Umarım sonunda hapis cezasını hak ettiği bir suçu için yakalarlar onu. Hayranlarının bunu da açıklamaya çalışmasını izlemek komik olur 😂

Kaynak: Netizenbuzz

29 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
ISYAN EDIYORUM ARTIK 🤢

Ne zamandan beridir bu haberi bekliyorduk …

mabel

😂😂😂emin misiniz ya biraz daha bekleseydiniz tutuklama talebi filan çok ağır karar bunlar. Çok aceleci davrandınız .

pinki 🐥

1. [+990, -11] Umarım bu sefer cezaevine gider

Umarım bu pislik hak ettiği cezayı gerçekten alır

Olacak o kadar

Eğer ceza almazsa aptal olan fanların “o masum bir kere” şeklindeki savunmaları insanlık için çok acı verici olacak

la cha ta

Evet ya

Muziksever

Açılıın hukukçunuz geldi ghfhhf
Eveet en sonunda tutuklama kararı çıktı, bu karar çıkmadan önce de soruşturması sürüyordu şimdi yeni deliller buldularsa sonunda tutuklama için kararı verebilmişler. Tutuklama bir koruma kararı, ceza alacağını göstermez veya almayacağı anlamına gelmez. Fakat ellerinde yeterince güçlü deliller var ki bu kararı almışlar. Eh anladık ki Korede de her şey yavaş işliyormuş 😩

Sera

Aklandığı hakkında savunmalar yapan insta tayfası için o kadar sinirliyimki neymiş seungri bişey yapmamış bütün suçu ona yıkmışlar hayır bir insanın beyni bu kadar küçük olamaz krallar geri döndü diye kutlama yapıyor bana kalırsa domuzlar geri döndü olmalıydı bu p.ç kesinlikle içeri girmeli hatta ben idam cezası olsun isterdim kore nin hala ağır suçlar için idam cezası verdiğini okumuştum Bana kalırsa tüm kpop sektörü incelenmeli ve amerika gibi açık olmalı açıkçası ben kpop ta sevdiğim grup dahil bir çok kişi pis işleri biliyor ama elllerinden bişey gelmiyor acıyorum gerçekten ayrıca benim için merak konusu olan şey bunların cumhurbaşkanları nerde ülkesine… Read more »

Betüş

Hâlâ aklandı ve ön yargılı davranılıyor diyen fanlar var. Umarım bu sefer içeri tıkılır içeri pis herif .

Akali

ceza alsa bile alması gerekenden çoooooooook daha az alacak, 7 falan değil bence cinayet hariç her şeyi yaptı yüzünü de şeytan görsün p.ç kurusu, onu destekleyen fanları da çoğalmış yok aklandı falan filan :D?

:D?

Hakim suçsuz bulup serbest bırakırsa gerizekalı fanlarının Twitter gündemine sokacağı tag bile aklımda belirdi şu an.

Kyulglkyun

Açıkcası hapise tıkılırsa şok olurum o kadar kanıksadım ki bu adamın yg nin yg çevresinin ellerinde nasıl bir kirli güç var aklım almıyor. Küçük adamın büyük olayı görmesi durumuna bile düşemiyorum her şey bu olayda çok gizli çok fazla görünenin arkasında nüfuzlu insanlar var genel olarak gücünü kötüye kullanan insanların halka öyle ya da böyle bir açıklamada bulunması gerekiyor . Ama biliyoruz hiçbir hikayede as olan ceza almaz. Ya da senaryo şuna dönmüş olabilir seungri ile işleri bitti zaten bu kadar umursamaz ve suçlu olduğu ortada olan ana kişinin ceza alması çoğunu susturacaktır. Junyoung gibi küçük balıklar yeterli olmadı.

selen

korenin bizden farkı yokmuş insanlar sosyal medydan bir şeyleri duyurmaya adaleti sağlamaya çalışıyorlar . bs olayının üstüne bu kadar gidilmeseydi bunlar böyle şeylere hala devam edecekleri bizler hala bunları dinleyecektik . inanabiliyor musunuz yüzümüze baka baka iğrençlikleri yapacaklardı . sosyal medya ve teknoloji bazen işe yarıyor gerçekten . seungri sana hapis yolları gözüktü hayatta kaçamazsın askeri falan da unut .

ox

bana artık bu tür adaletsizlikler ve suçlar şaşırtıcı gelmiyor çünkü bizim ülkemizde daha kötülerini görüyoruz, kız arkadaşını darp edip 8 kişinin üstüne sürerek yaralanmalarına sebep olan, balkondan tüfekle rastgele ateş açan sırf annesi avukat babası da savcı olduğu için serbest bırakılan genç gibi. 8 yaşındaki kızına tecavüz ettiği için önce 30 yıl hapis istemiyle yargılanıp daha sonrasında tahliye edilen baba gibi.

Esra

Birilerine şantaj yaptığı çok açık o yüzden hapis de değil. O siyasilerin çocukları falanda kesin bunun fuhuş işlerine karıştı yoksa böle bırakmazlar. Gerçi korede adaletin olmadığınıda biliyoruz ama..

stan talent stan pentagon

adalet yerini bulur da birkaç medya oyunuyla manipüle olan, savunabilmek için o anları beklemiş akılsız hayranları da susar umarım yakında. şaka gibi ama neredeyse herkes inandı suçsuz olduğuna birkaç haber söyledi diye, bu konularda yetkisi büyük olan polisin bile onların işlerini örttüğünün açıklandığı zamanı hatırlatırım.

tata

bu adamın çevresi zaten belliydi devamlı kadınlarla yatıp kalkıyordu kktalk profil fotoğrafı Gri’nin 50 tonundaki adamdı. Gece kulübü işine bulaştı sonra. Bir ara ” Gatsby ” adında yılbaşı partisi düzenlemişti yurt dışından bir sürü kız getirmişti. Yani yurt dışındaki zengin iş adamlarına kadın pazarlaması şaşırtmadı beni. Adam nerden baksan p.zvnk gibiydi zaten ortada seks varsa Seungri’nin orda olmama ihtimali %1 gibi bir şey 7/24 birlikte gezdiği kankaları ceza aldı ama o almadı hadi bakalım bu sefer inşallah adalet yerini bulur.

Luvyourself

-Jung Jun Young ve Choi Jonghoon’a hapis cezası veren yargıç bakacak..
Bence bu pislikleri hapse atan yargıç zaten yg’yle bağlantılı bir adam ve o ikisini hapse attığında herkesin susacağını düşündüler. O ikisini de bir şekilde ikna ettiler ki ikisi de seungri hakkında kötü hiç bir ifade vermedi (en çok şaşırdığım şey buydu) şimdi yine aynı adama verildi şeklinde haber yapıyolar ki güya adaletli bir yargıç olduğunu düşünelim (neden çünkü o 2 pisliği hapse atmıştı) ve seungri’nin suçsuz olduğunu söyleyip saldığında herkes bunu kabullensin… çünkü bu insanlar salak sizin numaralarınız hiç belli olmuyo gerçekten!

İğrençlik

Hyunseung zamanından bunlar stajerken ve BB ye girmek için yarışırken Seungri pezevengine yumruk atmıştı,Seungri nin saygısızca hareketleri olduğu için sinirlenmiş köşeye çekmiş ve vurmuş bir tane keşke daha da fazlasını yapsaymış.

Zubbb

Hadi bakalım iyi bi haber gelir inş…

cns

Ceza almamasından daha komik olan şey hala fanları olup şu uçkur meraklısını savunmaları.

Yeta

Kesinlikle

Çomar dedektörü

Adam suç makinesi abi

Çomar dedektörü

Pardon adam demişim anksdkfnzk

Buse

Adın 😂😂😂

Candy

Bu kadar iğrenç şey yaptıktan sonra serbest kalmasını midem kaldırmıyor. Eskiden biasım olduğu için utanıyorum. Hak ettiği cezayı alır umarım 🤞

Yeta

Hala körü körüne savunanlar var ya aciyorum onlara.

Limpi

Komplo 😄😄

Maraz Ali

Biliyorum sen sadece medyanın gördüğü suç makinesisin eminim arkanda daha iğrenç insanlar var. Bok çukurunda geber!!!

xoo

Şimdi mi?… Neyse küfretmeyeceğim.

Yeni Yazılar