Benzer Yazılar

Seo Shin Ae, Soojin’e gönderme yapan bir hikaye attı

Seo Shin Ae, Soojin'e gönderme yapan bir hikaye attı

Seo Shin Ae, Billy Eilish’in ‘Therefore I Am’ şarkısını hikayesine attı, şarkı sözlerinde “Benim güzel ismimi ağzına alma” geçiyor.

HABER: Seo Shin Ae Soojin’in ‘okulda zorbalık’ skandalıyla ilgili attığı belirsiz gönderi “İsmimi ağzına alma”

KAYNAK: Seoul News via Naver

1. [+7,305, -104] Soojin, üyelerini azıcık düşünüyorsan gruptan ayrıl

2. [+5,319, -69] Ben Seo Shin Ae’ye inanıyorum. Soojin ‘ben onunla hiçbir zaman konuşmadım’ deyip hiçbir şey olmamış gibi devam edebileceğini sanıyor ama Seo Shin Ae herkese Soojin’in okulda zorba olduğunu söylemek için uğraşıyor. Evet eminim onunla hiç konuşmamışsındır.. çünkü sen tek taraflı olarak ona saldırıyordun ve Seo Shin Ae’nin karşılık verecek sebebi yoktu.

3. [+2,541, -16] Seo Shin Ae bir çocukken bunlarla başa çıkmak zorunda kaldığı için ne kadar incinmiştir

4. [+1,163, -98] Soojin bara giriş sırasında en önde duran, sigara içen ve yere tükürenlere benziyor ㅎ

5. [+950, -14] Seo Shin Ae’nin sektörde 10 yıldan fazla deneyimi var. İsterse okul zorbalığı skandalı çıkan yeni yetme bir idolün kariyerini sona erdirebilir ㅋㅋ Seo Shin Ae Soojin’in böyle kolayca sıyrılmasına izin verdiği için bir azize olmalı.

6. [+905, -19] Seo Shin Ae alttan alttan Soojin’e laf gönderiyor, çok zekice

7. [+473, -9] Cube acele edip Soojin’in gruptan ayrıldığını duyurmalı;; Mağdur bu gece yeni bir gönderi atacağını söyledi, şu anda doğru kararı vermelisiniz~

8. [+454, -5] Cube bunu uzattıkça diğer mağdurlar öne çıkacak ve Cube için bu sefer grubun tamamını kaybetme riski olacak. Doğru kararı verin.

9. [+295, -7] Zorbalar her zaman yaptıklarını unutur çünkü onlar için bir anlık bir eğlence.. ama mağdurlar için o yaralar hep kalır. Zorbalığa uğramamın üzerinden 13 yıl geçti ve hala o günleri hatırlıyorum. Özür dileyince bunların yok olacağını düşünme. Mağduruna yaşattığın acıları yaşamayı hak ediyorsun.

10. [+280, -3] Seo Shin Ae işin içine girdi, Soojin’in işi bitti. Şirket acele edip gerçekleri açıklamalı ve Soojin ile bağlarını kesmeli, yoksa insanlar grubun tamamını boykot edecek.

Seo Shin Ae, Soojin'e gönderme yapan bir hikaye attı

HABER: Seo Shin Ae nefret yorumları alıyor, “Soojin’den özür dile” “B*k ye”

KAYNAK: Seoul News via Naver

1. [+3,574, -31] Böyle bir ünlünün hayranlarından beklendiği gibi

2. [+1,393, -18] Seo Shin Ae’yi destekliyorum!

3. [+927, -6] Umarım Seo Shin Ae bunlardan etkilenmez ve güçlü kalır

4. [+537, -12] Şu sözlü kavgalar yetti artık. Soojin temsilcileri ya karalama davası açsın ya da bunlar doğruysa Soojin’in kariyerini sonlandırsınlar. Kolay bir çözüm.

5. [+396, -46] Zamanlar değişti. Artık unutmuyoruz bu yüzden herkes hayatını düzgün yaşasın!

6. [+76, -0] Ortaokuldaki bir öğrenci sigara içiyordu, bu gerçek, daha fazlasını duymama gerek yok

7. [+69, -0] Seo Shin Ae iyi biri olmalı. O zamanlar çok ünlü bir çocuk oyuncuydu, buna rağmen zorbalığa uğradı, çünkü kendini beğenmiş davranmıyordu muhtemelen

8. [+60, -2] Shin Ae, nefret yorumlarını okuma. Seni destekliyoruz.

HABER: G-Idle Soojin’in açıklaması “Çocukken asilik yaptım ama…”

KAYNAK: Insight via Instagram

1. [+1,389] Tabi ki hatırlamaz… sadece mağdur hatırlar ㅜㅜ

2. [+894] Zorbalar hiçbir zaman olanları hatırlamaz çünkü şaka sanıyorlar. Bir kadın idol olarak çocukken sigara içtiğini kabul etti, başka neler gizliyordur düşünün…

3. [+607] Ben Soojin ile aynı ilkokul ve ortaokuldan mezun oldum, Shin Ae’nin yan sınıfındaydım. Shin Ae’nin sınıfından yakın bir arkadaşım vardı ve sık sık o sınıfa geçerdim. O zamanlar Soojin de ünlü olmak istiyordu ve Shin Ae’yi ne zaman görse kıskançlıktan ‘Sen bu suratla ünlü olabiliyorsan ben de olurum’ ya da ‘Bu suratla televizyonda olmaya utanmıyor musun?’ derdi. Bunları sık sık gözümle gördüm, Shin Ae’nin sinirleneceğini sanardınız ama onu görmezden gelirdi ve sorun yok derdi. Soojin ve Shin Ae hiç konuşmadılar doğru çünkü Shin Ae sadece Soojin’in söylediklerini dinliyordu.

4. [+534] Soojin’in ortaokul öğrencisi olarak sigara içmesi yeterli değil mi? Sigara içmekle zorbalığın ne ilgisi var diyeceksiniz biliyorum ama sigara içen çocukların kaç tanesi aynı zamanda zorbalık yapıp diğerlerinin parasını çalıyor? Soojin gibilerin başkalarına zarar vermediğini görmedim.

5. [+589] Bir belgesel izlemiştim.. gerçekten bir şeyi yapmadıysanız bu konuda öfkelenmelisiniz, ama suçunuzun kanıtı yoksa cezayı kabul edeceğinizi söylemek? Bu suçlu olduğunuz anlamına gelir. Suç işlemediysen niye özür diliyorsun?

6. [+1,085] Ve biri daha elveda der

7. [+767] Ah.. yani zorbalık yaparak asilik yaptın… ㅠ evet anlamıyorum

8. [+434] Grubuna zarar vermeyi kes ve ayrıl. Elveda

9. [+429] Umarım şirketler ünlüler için bahane üretmemeleri gerektiğini öğrenir. Yaptığınızla mağduru iki defa öldürüyorsunuz.

10. [+146] Keşke Soojin daha detaylı bir açıklama yapsaydı.. çünkü bu durumda nötr olmam zor.

KAYNAK: Dispatch via Instagram

1. [+425] “Meyve suyu ile yaşanan olayı gerçekten hatırlamıyorum ama öyle bir şey yapmayacağıma inanıyorum” ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ…

2. [+380] Sanki önemli değilmiş gibi sigara içtiğini itiraf etti ㅋㅋㅋ o yaşta sigara içmen bile saçmalık

3. [+257] Geçmişini unutan Soojin’se peki?

4. [+36] Soojin’e ‘Fighting’ diyenlerin aklından ne geçiyor? Gerçekten idollere hayranlık yapanlara katlanamıyorum. Mağdur sizin ailenizden biri ya da tanıdığınız olsaydı yine de ‘fighting’ der miydiniz?

5. [+59] Elveda

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+83] Şu yorumların ekran görüntüsünde bir kişi Seo Shin Ae’ye yapılan nefret yorumlarını takdir etmiş ve altında da ‘lütfen bodyshame yapmayın ya da ölüm tehditleri yazmayın 🥺️💫’ demiş… birine online olarak saldıran o grubun içinde bulunma??? Arkadaşlarına ‘ölüm tehditleri yazmayın’ diyorsan belki de yanlış taraftasındır? Ayrıca bütün bu haberlerin büyük bir olayın üstünü kapatmak için olduğunu iddia edenler: iki Olimpiyat voleybol oyuncusunun zorba olduğu ortaya çıktıktan ve takımdan atıldıktan sonra bütün bu ifşalar başladı. Okuyun.

Kaynak: Netizenbuzz

guest
177 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
buse

ya sevdiğim idollerin zorbalık haberleri çıkarsa diye gergin bir şekilde bekliyorum

7D68B320-FDC9-43A9-984D-683B26934795.jpeg
𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

Bende aynısını yaşıyodum çıktı….

kırmızıbaşlıklıkız

valla ben de bekliyordum fandomunda olduğum tek grup itzy onlardan böyle bir şey çıkacağını düşünmüyorum zaten onlardan da böyle bir şey çıkarsa artık kpop ile tüm ilişkimi keserim beni ne güzel kandırmışlar diye. fandomunda olmadığım ama çok çok çok sevdiğim diğer grup day6 ki onlardan da bir şey çıkmaz diye düşünüyorum bi kere kaç yıllık gruplar hem de üyeler yaş olarak da büyük çıksaydı şimdiye çıkardı heralde. son olarak da fandomuna girmeyi düşündüğüm grup stray kids.. dün soojin’den sonra içime doğmuştu kesin bu gruptan da bir şey çıkacak diye ve bugün hyunjin’in haberi geldi… bana doğru değilmiş gibi geldi inanmak… Read more »

Last edited 6 gün önce by kırmızıbaşlıklıkız
brntzr

profil fotoğrafın çok komik aslfkajfjhkahfkl yejiye benziyor diye shop yapmıştı fanlar değil mi jhjsdbzhfjlfalduzh

Kırmızıbaşlıklıkız

evet evet en son kız isyan etti her saçımı değiştirince tekrar yapıyorlar diye hatta şuna bakar mısın üşenmeden her seferinde tekrar yapıyorlar

Screenshot_20210222-210144_Samsung Internet.jpg
jeyan

AMA ÇOK GÜZEL YA AŞŞŞIRI TATLIIE

AÇIK

cidden benziyor bu arada

kırmızıbaşlıklıkız

https://www.youtube.com/watch?v=96p6MvQwa4Q 💕

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

😔

tuçe

hyunjin ne yapmış

kırmızıbaşlıklıkız

birisi kendisine zorbalık ettiğini iddia etti https://www.koreaboo.com/news/stray-kids-hyunjin-accused-school-bullying-violence-jyp-entertainment-looking-report/ 2018de de ilk çıkış yaptıkları zaman da böyle bir haber çıkmış hakkında ama daha sonra sınıf arkadaşları yalanlayınca asılsız olduğu ortaya çıkmış. hatta şu video o zamandan https://www.youtube.com/watch?v=larOM9N5Rd0&feature=emb_title eğer masum bir insanı bu hale getiriyorlarsa bu kişiler de zorbadır… her neyse bugünkü olayda netizen daha başka şeylerin olduğunu da söylemiş daha açıklama yapmadı. ardından hyunjin’in bir arkadaşı şunu yazmış https://www.koreaboo.com/news/stray-kids-hyunjin-former-classmate-counters-accusations-school-bullying-stating-hyunjin-friendly-trusted-student/ henüz türkçe kaynak ne yazık ki:( ve bu da jyp’nin açıklaması

photo_2021-02-22_23-37-04.jpg
kırmızıbaşlıklıkız

bu zorbalık haberlerinden özel olarak hyunjin’i takip etmeye çalışıyorum.allkpop bir haber daha paylaştı jyp açıklaması sonrası dediğine göre 3.bir netizenin çıkmış ve ilk netizenin haklı olduğunu söylemiş (ilk netizen hyunjin’in zorbalık yaptığını 2. netizen ise hyunjin’in arkadaşı olduğunu ve hakkındaki iddiaların yanlış olduğunu söylemişti) ve şöyle bir şey ”Hyunjin’in iddia edilen zorbalık söylentilerine ilişkin tartışmanın yayılmasının ardından çeşitli çevrimiçi topluluklarda birbirleriyle tartışan paylaşımlar oluşturan çeşitli netizenler var . Birçoğu Hyunjin’in gerçekten bir zorba olduğunu iddia ederken, diğerleri idol üyesinin fail olmadığını iddia ediyor.” geçiyor haberde.keşke türkçe ya da ingilizce çevirseler korece yazılanları. baya başlık açılmış.

la cha ta

ben de…

sametinyourarea

1. [+3,574, -31] Böyle bir ünlünün hayranlarından beklendiği gibi

üff abi bunun direkt Soojinle alakası yok ki bana bir grup soyleyin fanları böyle yapmayacak. Genel olarak global kpop kitlesi mal yani

la cha ta

her şeyi savunuyor fandomlar…

sametinyourarea

ve benim en saçma buldugum sey şu

1. [+425] “Meyve suyu ile yaşanan olayı gerçekten hatırlamıyorum ama öyle bir şey yapmayacağıma inanıyorum” ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ…

bu nasıl bir cumle ya yapmadıysan YAPMADIM diyeceksin abi o zaman sen daha kendini bilmiyorsun .

Last edited 6 gün önce by sametinyourarea
林枫 lín fēng :D?

3. [+607] Ben Soojin ile aynı ilkokul ve ortaokuldan mezun oldum, Shin Ae’nin yan sınıfındaydım. Shin Ae’nin sınıfından yakın bir arkadaşım vardı ve sık sık o sınıfa geçerdim. O zamanlar Soojin de ünlü olmak istiyordu ve Shin Ae’yi ne zaman görse kıskançlıktan ‘Sen bu suratla ünlü olabiliyorsan ben de olurum’ ya da ‘Bu suratla televizyonda olmaya utanmıyor musun?’ derdi. Bunları sık sık gözümle gördüm, Shin Ae’nin sinirleneceğini sanardınız ama onu görmezden gelirdi ve sorun yok derdi. Soojin ve Shin Ae hiç konuşmadılar doğru çünkü Shin Ae sadece Soojin’in söylediklerini dinliyordu. soojin cidden bunları dediyse sonsuza dek defolsun. yüzünü bile görmek… Read more »

SUNMI

Olayın en kötü tarafı hiçbir şeyin doğruluğundan emin olamamamız. Ama bunları dediyse umarım bir an önce gruptan ayrılır ve bir daha sektöre hiç dönmez.

AÇIK

bence mağdur tarafın dedikleri çok inandırıcı ve samimi

SUNMI

Çıkan bütün gönderilerle ben de olayın doğru olduğuna inanıyorum.

G*t deligi

Bazıları şey demiş iki voleybolcu un skandalini örtmek için bunlar çıkmış ama o ikiz voleybolcular atıldı yani birşey ört bas edilmiyor # metoo geri döndü ve herkes cesaretini topladi ve olayları bir bir anlatmaya başladı.Sadece bu olayın cadı avına dönüşmesinden korkuyorum

la cha ta

bu sektör öyle illa cadı avı yaşanır…Umarım olmaz ama…

stream stayc so bad

donustu bile..

yorummer

Kpop fanları iyi çocuklardı. Ama fena bir kusurları vardı. Sırf seviyor diye idolleri tanıdıklarını sanırlardı. Dönüp baktığımda onlara demek isterdim ki unutma yeğen; her ihanet sevgiyle başlar..

Öylesine

HAJLAMAJAHHAHAHAHAHHA

blinkie

cnbskabsnsbsnsbsb

DNAME

Yalnız metoo hareketine benzer bir şeyler oluyor. The Boyz, iki aktör ve maalesef birçok kişinin daha zorbalık haberleri çıktı. Şimdilik kaçı doğru bilinmez

sametinyourarea

uff hepsi birlikte gelince insan yetişemiyor ahahah 2 aydır surda boş boş pann idol övme postu okuduk şimdi hepsi beraber geliyor

DNAME

İnsanın yüreği de kaldırmıyor. Stanlediğim çok grup var korkuyorum valla. Kimseye de kemalim yapmaz diyemiyorum yapabilirler çünkü. Hatta yabancı kaynaklardan birinde gördüğüme göre çok sevdiğim bir grubun çok popüler bir üyesinin de hakkında dedikodu çıkmış ama mağduru destekleyecek pek bir şey yoktu o anda. Umarım yalandır.
Böyle haberler iki haftada bir gelince iyi oluyor da arka arkaya kalp dayanmıyor yani yok

yorummer

Abi bu evinde pijamayla 12-13 yaşındaki veletler Kore hükümetinin planlarını çözüyorlar ya şaka gibi. Hepsi yalanmış. Vay be nerden anladın onu demek iki voleybolcu için oldu her şey vay anam vay 😂. Her skandalda ‘benim idolüm kullanıldı’. Bu sayfanın 30K kitlesi var ve admin devamlı ama devamlı idollerin yanlışlarını savunuyor. Kesinlikle şikayet edip kapatılması lazım Koreli şarkıcılara tapan bir gençlik büyüyor asla zorba olduklarına inanmıyorlar birileri onlara gerçeği anlatmalı.. Kore’nin dünyada en çok intihar edilen ülke olduğunu, en büyük sorunlarından birinin zorbalık olduğunu ve ekranlara inanmamaları gerektiğini anlamarı lazım. Seungri’yi savunan gönderi bile atmış şaka gibi ya. Ulan her çıkan… Read more »

188450C3-3205-4EAD-AC09-20B1B0E2D7A0.jpeg
𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

Bruh

Last edited 6 gün önce by 𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺
uykucu

Bu ikizler baya popüler, videolarını falan izlerdim hatta uzun saçlı olan kadın, jin biaslı idi… Kore sen neymişsin🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

myeon

Voleybolcularında Kore de o sekiz idolden daha tanınır olmasından başka bir sorun yok. Oldu ki zaten ikisininde kariyeri bitti . Devlet bunu saklayacak bir şey yapmaz daha . Olay bir kere patlak verdi.

Last edited 6 gün önce by myeon
Drbeyz

En sonuna da soojin’in yüzü gözü şişmiş bir fotoğrafını koymuş, haberlerden dolayı ağlamış diye hdgdhdgdh Şu haberin altında iyi linç yedim, şeref yoksunu bile yazdılar. Normalde hiçbir tartışmaya girmem ama gına geldi. Bir iki neyse de hepsi mi iftira? Ciddi ciddi öyle düşünüyorlar. Kpop fanlarının bence de beyinleri falan yıkanmış, artık müdahale gerektiğini düşünüyorum. Ana babaları gibi savunuyorlar idolleri.

yorummer

Seungri’yi, marijuana kullanan idolleri, zorbaları, sektörde berbat kim varsa hepsini savunuyor hepsi hakkında çok ‘iyi niyetli’ tweetler atıyor. Konu hakkında da bari iki gram fikri olsa yani madem bu kadar büyük kitleye hitap ediyon boş boş fanların asla yapmaz yazılarını da atmazsın yani haberi öğren doğrusunu yanlışını ayırt et artık ortada incinen insanlar var mağdurlar var o kadar gıcık kapıyorum ki sinir bozucu ya şarkıcı savunmak için ruhunu satıyorlar. kimse idollerin skandallarına inanmıyor o gün çıkan diğer haberleri bulup işte üstünü örtmek için kullandınız!!! falan yazıyorlar komedi valla yabancı hamam böceği lafına kızamıyorum artık özellikle Türkiye çöpten olsun yeter ki… Read more »

Drbeyz

Sayfanın admini tek kişi sanırım ve linç yememek için sürekli aklayan gönderiler paylaşıyor. Kendi bile fikrini söyleyemiyor, ne düşünüyorsunuz diye soruyor hep. S*ungriyi ve z*coyu suçlayan bir post paylaşmıştı ama yine linçlerden korkup savunan yorumları başa tutturdu, arkasından da aklandığını söyleyen saçma sapan tweetleri post attı. O kadar kitleye hitap edip fikrini gram söyleyememek de çok komik gerçekten. Ne düşünüyorsunuz yazıyor, millet zaten yorumlarda gaza gelip ters cevap vereni linçliyor. Ama bir noktada ikpop mıydı neydi o hesaptan iyidir diye düşünüyorum çünkü onun bayağı admini var ve cidden yine idoller için ters bir şey söyleyince engelliyorlar. Sayfa huzurevi gibi. Haberler,… Read more »

yorummer

Bir ara ikpop magazinde admin olmuştum, idollerin skandallarını atıyordum sonra attılar beni ahhanamsnflekelekdel

Cfm

oha KHVFLKGHLRSKFİKNDİFOKLJKERGKRDEŞLKJCFĞSEŞLDVC

Melboomer

Gördüm 2-3 tane saygısız almış aralarına hakarete boğmuşlar sizi, yazık yani ne diyeyim? Ben sadece bir okul dönemi sözlü zorbalığa maruz kaldım, üstünden 4 yıl geçti ama kızın değil kendisini, attığı bir tweeti veya ismini görsem bile yarım saat şiş gözlerle geziyorum.

Baebae

Abi bu sayfa tam bir leş ve dediğin gibi bir admini var sanırım bu admin işine gelen şeyleri paylaşıyor sadece ve bazı gruplara anti olduğuna da eminim mesela armyler bu sayfanın admini de kitlesi de bts antisi diyordu ama ben kesin abartıyorlardır diye inanmamıştım sonra kendi gözlerimle bts hakkında yalan, karalayıcı tweetler paylaştığını gördüm ayrıca yorumlarda kitlenin sevdiği gruplar hakkında kötü bir şey dersen anında siliyor yorumunu ama bu sayfada son olaylardan dolayı hiç army kalmadı bu sayfanın adı çıktı resmen bts antisi diye o yüzden yorumlarda isteyen btse sallıyor admin de bir şey yapmıyor geçen gün çok alakasız bir… Read more »

Falondia

Benim anlamadığım oyuncu kızımız neden kinayeli ve söz oyunları içeren paylaşımlar yapıyor. Gerçek basittir ya evet ya hayır söyle gitsin işte böyle her şey daha da karmaşıklaşıyor. Kpop gittikçe b.ka batmaya başladı…

señorita

Soojin’in kameralara oynadığını düşünen var mı ya sjdkdoc egosu çok belli oluyordu, özellikle de bir ara soyeon ile şarkıları domine ettiği dönemde. Ben hiç ama hiç şaşırmadım, grup üyelerine de zorbalık yapmıştır. Bir o bir de soyeon, ikisinden her şeyi beklerim. Egolarını kontrol edemiyorlar, şiştikçe şişiyorlar

Nick bulmak zor anam

Soyeonu gram tanımadığın o kadar belli ki.

señorita

Üf şaka mısın ya utanmasa soojin de savunacak bana. Al tanıdık bir üyenizi yakında soyeonu da tanırız

Last edited 6 gün önce by señorita
Nick bulmak zor anam

Soojin savunmuş muyum hayır. O zaman onu karıştırıp konuyu değiştirmeye çalışma. Soyeonu anca saçma sapan söz dağıtımı bilmem ne tartışmalarında görüp de sırf şurda iki üç beğeni almak için hakkında bomboş atıyorsun.

señorita

Soojin’in olayı belli savunan fanların soojini tanımıyorsunuz diye onu savunduğu da bir gerçek. Grubun bir üyesi böyle bir şeye karışmışken gidip soyeon’u böyle savunman sadece komik duruyor akJjskdocp zamanında soojin ve soyeon için başka postlarda bunları belirtmişliğim var, yani fazla savunma moduna geçme de patlamasın bir taraflarında

Nick bulmak zor anam

Ben soojini takip etmiyorum, olaylarını takip etmiyorum, fanlarının nasıl savunduğu da umrumda değil. Soyeonu kişi olarak tanıdığımı da söylemiyorum zaten. Tanımaktan kastım takip etmek. Bir şey çıkacağını sanmam ama eğer çok istediğin taraflarıma patlarsa da burda söylemiştim diye kudurup bir taraflarına zil takıp oynayıp aldığın iki üç likela mutluluktan ağlarsın artık ne diyeyim dşxşsöd hayatınız o kadar umutsuz vaka ki başkasının tökezlemesini sizin gibi aşağı düşmesinden deli gibi zevk alıyorsunuz ne diyeyim Allah birazcık yaşama sevinci verir umarım size

señorita

Kesin takip etmiyorsundur aynen sjskkdc buradan laf yediğini anlayınca nasıl da çevirdin ama skxkcks ben grubu takip ediyorum genel hatlarıyla, senin aksine yani, grubu tanıdığımdan konuştum anlayacağın :d zorbalık yapan biri hakkında yanılmadığımı belirtiyorum bu kadar psikolojik analiz yapılacak bir durum yok ortada skdocppv bu arada soyeon ile ilgili de bir takım haberler dönüyor zaten sjkdkc yakında onun da kokusu çıkar, deşerler olayı. madem takip ediyorsun ya hani smkdld bilirsin sen. al oynuyorum zilimi takıp kuduuuurrrrr 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

Nick bulmak zor anam

Bir yerden çevirmedim hiçbir zaman soojini takip etmedim zaten ben unpretty zamanlarından beridir soyeonu takip ediyorum ve soojin de üyesi olduğu için ne yaptığına hakimin o ladar basit. Gerçekten zorba çıkarsa da yapacak bir şey yok, ben üyelerine karşı zorbalık yapmadığını savunuyorum diğer kısmında ben hayatında yoktum ne yaptığını bilemem sonuçta. Ben kudururum sen ağlama da dkmdkd Boş hayatına renk gelmiş olur böyle devam et başka insanların hatalarını beklemeye ama sakın kendine bakma sonra ne kadar başarısız olduğun aklına gelir ğsşdldö

señorita

zorbaya zorba dedim diye başarısız olduğumu iddia ediyor olman sjkskdlcp bir şey beklemiyorum ben, grubu izliyorum bu insanların davranışları bu yönde ilerliyor diyorum ve 1-2 yıl içinde zorba haberleri geliyor. Olay bu kadar basit nesini anlamıyorsun bunun sjskkdkxkc git yastık kemir ya bajskdkpf

Last edited 6 gün önce by señorita
Nick bulmak zor anam

Zorbaya zorba dediğin için değil, soyeonun üyelerine karşı zorbalık ettiğini iddia ettiğin için sana onu anlatmaya çalışıyorum ama işte boş yani. İstediğini düşün ne diyeyim artık bana ne yani. Şimdi üzgünce yastık kemirmeye gidiyorum mxldldöd

señorita

Soyeon hakkında bugün zorba haberleri de geldi yalnız, tam olarak bir şey iddia ettiğimde yok yine ama sen bilirsin sjkskdoc

uykucu

O zaman neden grup üyelerinden biri zorbalık olaylarına karışmışken, kendisi lider olmasina rağmen bir düşünce dile getirmedi, Tanıdığına göre bu tarz konular hakkında da bir fikrin vardır bence.

Nick bulmak zor anam

Kpop endüstrisinde kim bir şey olunca tepki verebiliyor? Üyesi ayrılınca hakkında konuşan bile çok az gördüm ben. Konuştularsa bile aylar yıllar sonra. Endüstri böyle işliyor.

uykucu

Bakınız aynı şirketten olan btob lideri eunkwang, aynı şirket örneği olmasın ft island lideri hongki(ki bu grupların Kore’deki tanınırlığı çok güçlü). Hadi diyelim kimse konuşamıyor, daha soojin için olaylar ilk patlak verdiğinde soojin utangaç, yapmaz diyen birçok fan oldu ama sonrasında işler sarpa sardı… Demek istediğim kamera karşısında yansıtılanlar üzerinden bir kişiyi tanımak ne kadar doğru olabilir ki, hele Kore gibi bir ülkede ?

Nick bulmak zor anam

İşte çok tanındıkları ve sağlam bir kariyerleri oldukları için konuşabiliyorlar. Soojine de ben yapmaz demedim zaten o yüzden soojinle alakalı konuşmuyorum bile.
Ben soyeonu seceresini biliyorum tarzında tanıyorum demeye çalışmadım aslında zaten orda hangi kısma dediğimle ilgili anlatım problemi yaşamışım doğru ama soyeonun üyelerine zorbalık yaptığını düşünmüyorum, üyeleriyle ilişkisini bilmiyorsunuz demeye çalışıyordum aslında.

uykucu

Umarım dediğiniz gibi soyeon zorbalığa karışmamıştır. Zorbalığı savunan fanlara tahammulsuzlugumden dolayı idolümü tanıyorum vs. Yorumlarını görmekten gına geldi…. sizin yorumunuzu görünce ister istemez yükseldim. Teşekkür ederim düşünceniz için.

Nick bulmak zor anam

Rica ederim saygılılığınız ve kibarlığınız ve açık fikirliliğiniz için. Ben de daha iyi anlatabilsen iyi olurmuş tabi.

uykucu

Rica ederim🤗

Kumari

Aslında soyeon yanlış anlaşılmaya müsait biri insanlar onu yüzüyle çok yadirgiyor baktığımızda sarkilari yaptığı için genel olarak grubu kordine ettiği için dışardan sadece kendisini düşünüyormuş gibi görünüyor evet kimseye inanmayın ama soyeon dışardan soğuk gozukuyo ama videolarını izlersen guleryuzlu bir insan

marie

nasıl desem minnie miyeon yuqi bin kat daha yetenekli soojin den ama soojin şarkılarda hepsinden fazla söylüyor hatta soojin ve diğerleri gibi. tamam dansta önde olmasını anlarım da kız herkesten fazla vokal yapıyor. soyeon ve soojin şüpheli bu konuda perde arkasında bir şeyler dönüyor olabilir

Last edited 6 gün önce by marie
señorita

Soyeonun bilerek soojini çok fazla öne çıkardığını düşünüyorum, belki grup içinde daha yakındırlar çünkü cidden elinde yuqi ve minnie gibi bir ses varken soojine bu kadar fazla part vermesi abes kaçıyor. Özellikle Queendom sonrası abarttılar bu durumu, Queendomda sergiledikleri performanslar bile bu ikisinin üstüneydi yani onlar daha çok dikkat çekiyorlardı

Last edited 6 gün önce by señorita
Nick bulmak zor anam

Aynen hepsinin arkasında da illüminati var zaten xkmdldmd şarkılara oraya uyan kişiyi veriyorlar. Idollerin umrunda bile değil ne kadar part aldıkları çoğu zaman ki ıdle da shuhua dışında az part alan da genellikle yok. Varsa da o şarkının konseptine uymuyordur. Ki az part alsa bile killing partları veriyorlar genelde ya da bir sonraki şarkıda daha çok veriyorlar. Ayrıca idle başlık şarkıalrı kadar b sidelara da önrm veren nir grup vr bsidelara bakarsanız soyeon genelde neredryse hep en sonlarda. Soojini bilmiyorum açıkçası çünkü takip etmiyorum.

Last edited 6 gün önce by Nick bulmak zor anam
señorita

Illu esprisi yapacak kadar ne yaşadın sjskdmdkd kafa mı buluyorsun ya nasıl umrunda değil idollerin part almak? herkes sahnede kendini göstermek ister. Yapmaya çalıştığı savunmaya bak skdklf yuqi ve minnie çok da güzel taşır soojin’in partlarını, o kadar çok almasına gerek yok. Queendom sonrası abartmışlardı son şarkıda biraz daha düzgündü. güya bir de olayları ve soojini takip etmiyormuş sjkskzkdkx grubu savunmak için didiniyorsun kaç saattir djdkkclco

Nick bulmak zor anam

Ben soyeonu takip ediyorum, idle da onun grubu ve part dağılımını savunuyorum. Aradaki bağlantıyı kurmayı da mükemmel zekana bırakıyorum. Daha da bir şey demiyorum senin burda bu böyle şu şöyle olsaydı demen bir şeyi değiştirmiyor aynı benim burda sadece nefret etmeye çalışan size bir şeyler anlatmaya çalışmam gibi. Sadece zaman israfı yani o yüzden artık uğraşmıyorum istediğiniz gibi düşünün. Bir pencere falan açıp arada hava almanızı da öneririm.

señorita

Aynen shuhua ne kadar part alıyor biliyorsun killing partlarını da biliyorsun ama soojini falan bilmiyorsun idle diye bir grubu da bilmiyorsun tek soyeon biliyorsun sen evet skkdkd

Nick bulmak zor anam

Evet soyeonun içinde olduğu gruba yazdığı ve besteldiği şarkıların line dağılımlarına bakmam kadar anormal bir şey olamaz değil mi aynen xlzşsl

señorita

sevdiğin için soyeon’un partlarının ne kadar olduğuna bakarsın da ilgili olmadığın grubun üyelerinin neyi ne kadar aldığını bilecek kadar bakman anormal evet kskflfpf

Nick bulmak zor anam

Of aynen aynen en haklısı sensin lxmödl resmen bir taraflarından anlamak, nefret etmek için kırk takla atıyorsun. Evet en haklısı sensin artık hep senim dediğin olacak yüce senorita yalvarırım bu densiz düşünvelerim için beni affet ldmdldmdö

señorita

Birinin kötü ya da hatalı olduğunu belirtiyorum diye ondan nefret etmem gerekmiyor. Evet en haklısı benim sonunda bunu anladığın için teşekkürler affeder miyim bilmiyorum biraz daha zaman tanı bana skdkdooc

Nick bulmak zor anam

Hahaha.

betül

Şirketin bir sonraki açıklamasını merak ediyorum. Şaka Maka bugün bol kaos dolu bir gün oldu. Koreaboo’da sayfa yenileyince yeni bir zorbalık iddiası geliyor. Koreaboo birkaç saat önce de Soyeon ile ilgili bir haber atmış

IMG_20210222_201030.jpg
betül

Hyunjin

IMG_20210222_201235.jpg
betül

Sunwoo

IMG_20210222_201349.jpg
Kill This Love Shot

Hyunjin için baya açıklama yapıldı kesin bir dille yalanlandı dendi ama bilmiyorum bilen aydınlatsın

kırmızıbaşlıklıkız

ben bunu başka bir haberin altına da yazdım ama kopyala yapıştır yapayım bir dakika

kırmızıbaşlıklıkız

var ya dün soojin olayını gördükten sonra kesin stray kids’ten bir olay çıkar diye düşünmüştüm bilmiyorum içime doğdu sanırım. sonra redditten acaba hiç böyle bir haber var mı diye baktım grup ilk çıkış yaptığı zamanlarda 1 hafta falan sonra bir netizen hyunjin’in zorba olduğunu yazmış ama daha sonra doğru olmadığı çıkmış zaten kanıt falan da yokmuş allkpop’tan falan bakabilirsiniz.şu bugün çıkan haber  https://www.koreaboo.com/news/stray-kids-hyunjin-accused-school-bullying-violence-jyp-entertainment-looking-report/ umarım doğru değildir fandoma girmeyi düşünüyordum artık bu olayların sonucuna bağlı.soojin olayından sonra kimsenin görünmediği gibi olduğu ortaya çıkmıştı zaten ama ne bileyim bu çocuk beni yine şaşırttı.bu da bi arkadaşının yazdıkları söylenenlerin gerçek olmadığını belirtiyor  https://www.koreaboo.com/news/stray-kids-hyunjin-former-classmate-counters-accusations-school-bullying-stating-hyunjin-friendly-trusted-student/ bu olay… Read more »

Kill This Love Shot

Çok sağol aşk

Last edited 6 gün önce by Kill This Love Shot
kırmızıbaşlıklıkız

💕

jeyan

hyunjin’in adı geçtiği her zorbalık haberinde” yakışıklı olduğu için iftira atıyorlar” denmesi…ummm chile

kırmızıbaşlıklıkız

ay valla koreliler o kadar takık ki dış görünüşe biri ölür pek güzeldi üzüldüm derler,birine bu çirkin başarılı olamaz derler birine yakışıklı olduğu için kıskanıyor derler 🤷‍♀️

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

AY EVET BENIM SEVDİĞİM IDOLLERINDE ÇIKTI ARTIK KİME GÜVENECSĞİME ŞAŞIRDIM

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

ANLIK MOOD
https://youtu.be/ev13JeB485k

Asl

umarim yalandir soyeon icin ya yoksa hayal kirikligina ugrayacagim

betül

Chuu

IMG_20210222_201750.jpg
𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

BENİ EN ÇOK ŞAŞIRTAN CHUU OLDU ZATEN BEN HEP GRUPTA EN ÖNEMSEYEN KIŞI O DIYE DUSUNDUM BIR GRUP UYESI (YEOJIN) KONSERDE YERE DUSUNCE DIREK ILK KALDIRAN CHUU OLMUSTU INANILMAZ CIDDEN EGER ZORBALIK DOGRUYSA

la cha ta

chuu doğruysa çok şaşırırım nazik tatlı biri gibi geliyordu ayrıca gay queendi hayal kırıklığı olur

Jinx

haberde geçen bi cümlede “izinsiz kalemini almış” var LKFDWAOGRKDWOAERD tamam hala idolleri bilemeyiz ama bununla soojin bir mi yani şimdi

betül

Çok haber geldi diye örnek olarak attım sadece. Bir tutmuyorum.

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

Niye ona takıldın ki? Kız ondanda bahsetmiş ama sadece onu yaptı dememiş ki ne alaka

evet chuu kötü kokan birine git duş al demiş olay tamamen bu, betüle lafım yok bu arada ortaya yazdım hazır konusu açılmışken

Jinx

bu yorum süt gibi eskidi…

SUNMI

Bu haberlerin çevirisi de gelir mi acaba merak ediyorum. İş artık kıskançlık boyutuna da gelmiş olabilir, bu tarz durumlarda iftira atmak daha kolay o yüzden her iki tarafın da olayı düzgünce araştırması ve kanıtlar sunması gerekli bence. Özellikle chuu haberi doğruysa çok şaşırırım.

Kill This Love Shot

Chuudan da darbe gelirse çok üzülürüm

sametinyourarea

önüm
arkam
sagım
solum
ZORBA

la cha ta

koreans be like

betül

Yarın Kingdom açılış sahnesi yayınlanacak ve katılacak 2 gruptan böyle haberler var. Umarım sadece iftiradır 😔

jeyan

Ya abi bu 4.jen grupları mı voleybol oyuncularının skandalını örtecek kadar güçlü de kumpas ya da tir tir titretecek kadar güçlüler de mi kingdom öncesi iftira diyorsunuz delulu olmayın bu artık yeni bir metoo hareketi

Last edited 6 gün önce by jeyan
betül

İftira demiyorum sadece iki gruptan da haber gelmesine şaşırdım.Zaten voleybolcuların olayı belli yani skandal örtmelik bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Last edited 6 gün önce by betül
Jey

Koreaboo saçma sapan bir site. Olmayan şeyden olay çıkartır. Diğer sitelerde de haberleri çıkmadan yada netizen yorumları gelmeden bir şey demek istemiyorum ben.

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

Pannda gönderi var

betül

Allkpop da paylaştı.

Jey

Evet sonradan diğer kaynaklarda da gördüm. Pann’da da baya olay olmuş. Bilmiyorum valla ne diyeceğimi şaşırdım artık. Tek dileğim umarım kimse iftiraya kurban gitmez.

Buse

Kaynak: bana güven dostum

Jey

Tamam sana güveniyorum 👍

Lila

Soyeon okulunu evde okuduğunu söyledi bu haber asılsız gibi.Bu sürenç içinde farkli idollere iftiraların da atılacağı kesin.

Last edited 6 gün önce by Lila
Buse

Baya kaos dolu bir yıl geçecek kpop sektörü açısından. Masum görünümlü idollerin gerçek yüzleri gün geçtikçe çıkıyor. Bazıları zorba olarak anılırken bazıları da afedersiniz ama istismarcı olarak anılıyor.

Öylesine

Valla zorba olan herkes inş sektörden sürülür bol linçle ben t ara fanıyım bu kızların boş yere acı çekmesini izledim kaç yıl şimdi gerçek zorbaların taşlanma zamanı

tiana

soojin hakkında bir şey söylemiyorum ama soyeonun okul zorbası olması imkansız çünkü kız okula fiziksel olarak gitmedi zaten okula çok uzun bi süre evden devam etti. bunu çok öncesinde kendisi söylemişti ve dersleri de iyiymiş lise zamanı zaten p101 ve upr survival showlarında geçti “evde olduğum için dans pratiği yapmak daha kolay” da demişti yani işin asıl yüzünü bilmeden sırf soyeona gıcık oldukları için veya “yüzü sert durduğu için” zorba damgası yapıştırmaları çok saçma. tekrar söylüyorum soyeon okula uzun süre evden devam etti kalan zamanlarında ise survival showlarda diss battlelar yapmakla meşguldü. Ayrıca line dağılımlarından bahsedenler olmuş ama shuhuaya part… Read more »

tiana

Ayrıca soyeonu suçlayan kişinin yazdığı şey şu “soyeon bana zorbalık yaptı ssler vardı ama nereye kayboldular bilmiyorum. ben bunları söylemesem de soyeonun ödeyeceğine inanıyorum. Ayrıca queendomda seni izlediğimde keyif almıştım” aynen hepimiz zorbalarımızı televizyonda izlerken keyif alırız zaten flşwkdked yazdığı şeyin tutarsızlığına bakın ssler yok olmuş izlemekten keyif almış falan gel külahıma anlat

Nick bulmak zor anam

Cidden Soyeon kadar üzüldüğüm biri yok şu an herhalde. Kızın başına ne zaman iyi bir şey gelse hemen ardından kötü bir şey oluyor. Çıkış yaptıklarında da yine Soojin’in olayı çıkmıştı. Sevgilisinin olması sorun değil ama korede grubun imajını kötü etkiliyor sonuçta.

Falondia

O kadar haklısın ki… Daha çıkış yapmadan dış görünüşüyle ilgili nefret aldı. Grubu resmen sırtladı yeteneğiyle ve prodüktörlüğü ile. Tam tanınmaya ve kitle oluşturmaya başlamışlardı çok üzücü

sametinyourarea

ehehehehehe

ed235feac27adc7a9cb7d4637b4bfa81.jpg
sametinyourarea

ve sevdigim idollerden cıkıyormuş mood

559c80fc107181bb0de3fd96e00ef13f.jpg
Who

Taeilden yana bi sıkıntın olmasın

sametinyourarea

taeil cıkarsa varya oturur :OOOOOOOOO olurum vve kpopı bile bırakabilirim o derece

la cha ta

iki yorumun da doğru

Her

Anlık Jennie haberi gelir ve artık o kadar da eğlenmiyorumdur

mlscofield

Ortaokulda ünlüleri kıskanmak falan bodyshaming nasıl akılları eriyor valla anlamıyorum bu ırkı sinsiler mi desem zekiler mi bilemedim

Last edited 6 gün önce by mlscofield
Milkshake

2 günde dönen aksiyona bak.
Sektör iyiye gider mi derken iyice suyu çıktı.
Yeni müzik türleri bulmam gerekecek sanirim kendime.
Takip ettiklerimden ifşa olan olursa kpoptan emekli olma zamanım gelmiş demektir.

SUDE

kaos kaos derken belamızı bulduk.. bir sürü kişi şuan zorbalık yapmakla suçlanıyor. Bu gidişle her gruptan bi zorba çıkacak heralde. Keşke beynimi eşek arısı soksaydı da kaos istemeseydim…

SUNMI

Gkskkfkd biz zararsız kaos bekliyorduk ne ara buralara geldik çözemedim

Loura

Valla ya kaos derken ben bir sevgili haberi falan bekliyordum olaylara bak

really12

kaos derken 2021 aşk fırtınalarını kastetmiştik.. iş çok farklı yerlere geldi. anasayfayı her yenilediğimde başka birinin zorbalık haberi düşüyor shsjssk

Last edited 6 gün önce by really12
Aaa

Cube soojinden vaz geçmez bence onun üzerine çok emek harcadılar. Bunun için linç yiyebilirim ama dans konusunda ortalama bir idol grubu ana dansçısıyken baya iyi bir dansçı gibi lanse edildi zorlama seksi hareketler ile.

nøx skywalker

Aktris zor şeyler yaşamışa benziyor. Soojin adam gibi özür dileyip gruptan ayrılmalı

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

ARKADAŞLAR BAŞKA BİR SÜRÜ IDOL HAKKINDA HABER ÇIKTI

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

NEY DOĞRU NE GERÇEK BİLEMİYORUM ARTIK SOYEON GIDLE LOONA CHUU LOONA HYUNJIN STRAY KIDS HYUNJIN BUNLAR ÇIKANLAR

Hangi siteden okuyorsun

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

Koreaboodan baktım pann gönderileri olarakta var

Teşekkür ederim

Who

Soojin diyince aklıma sadece yuqi ile olan anlaşmazlıkları geliyor

sametinyourarea

aha kaos dökül olay ne

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

SOME REAL TEA

images.jpeg
Who

Aslında ben de geçen sene grubu fazlasıyla araştırdım https://youtu.be/e4tUYqTT_qc bu videoda da 5.55de soyeonun dediklerine biraz takılmıştım grubun videolarını izleye izleye aralarında bi gerilim var gibi hissettim belki de ben kuruntu yapmışımdır bilmiyorum

la cha ta

NE dökül

Cfm

anlatsanaaaa

mlscofield

Madem kapsu araladın bi arada izone sakuranın olaylarını konuşalım

betül

spill the tea please

Cfm

o ne yaptı

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

WHAT

Who

Bu olayı bilmiyorum spill the tea

la cha ta

sakura olayı ne dostum dökül

Kill This Love Shot

Sakura yüzünden tekrar linç yiyen Chen geldi aklıma 😑

sametinyourarea

arkadaşlar direkt olayı anlatın nereye yorum attıgımı unutuorum her yerde kaos ahahaaha

Kill This Love Shot

Body shaming olayı pedofili olayı ve evlilik nefreti olayı var. Kiloyla dalga geçtiği olaylar var reşit değilken yaşlı adamlarla buluşmaları var, çamaşır çekimleri ve sektördeki idolleri evliliğine karşı olduğunu yanlış olduğunu söylediği şeyler var gibi gibi

Who

Haaa şeyi mi diyosun ilişki olayı

Who

Herkes bu anı bekliyormuş ckwbekfjwhkf bi kaç fanı olan arkadaşlarım da aralarının böyle olduğunu düşünüyor ya da bizim boş kuruntumuzdur

mlscofield

Çok ayrıntı girmeden bildiklerimi söylüyorum belki biri açıklar 1.akbdeyken center pozitonu için daha 17 yaşındayken 57 yaşındaki prodüktörle date e gitti fotoğraflandılar
2.ondan daha kilolu bi kız için o beni yeri serer ben narin ve şirin bir kızım demişlikleri var ve daha fazlası bunların tabiriyle sns de hesabından grup arkadaşını paylaşıp elbise patlayabilir be kadar bakarsam bakayım hala komik deyişi var
Sunucular falan onun için çok n sahte idol falan da diyolar kısacası bir sürü olayı var yetişemedim ing kaynak atabilirim

mlscofield

HT48 miş

mlscofield

https://www.quora.com/Is-there-any-K-Pop-idol-that-you-hate-who-is-it-and-why/answer/Jack-Wong-420

RALLATPA👈

Çok haklısın bunu hiçbir hayran konuşmuyor ama doğrusu bu sakura hakketigi için bu kadar popüler olmadi. Bu da patronla yemeği yanında pahalı eşyalar almış

main-qimg-c2ab967baf877068d3b23ad309d50d08.jpeg
Who

Pek anlaşılmıyor o olduğu bilemedim

jeyan

✨uWu✨o✨beni✨yere✨serer✨mmmm✨miniciğim✨ben✨ellerin✨ne ✨kadar✨ büyük ✨bak✨ benimkiler ✨minicik✨

nix

ayy daha fazla dedikodu var mı çok seviyorum kpop dedikodusu yapmayı klkcnlsclk

RALLATPA👈

Bir yorumda soojin’ in onu kiskandigini söylüyordu nedense bu bana çok haklı bir yorum gibi geldi belli soojin ünlü olmak isteyen birisiymis zaten gidle’den önce bir grubtaydi sonra çıkış yapmadan çıktı bence o da hyuna’ gibi olmak istiyordu zaten bir yerde şirketin onu cesaretlendirdi gibi söylüyordu o da ünlü olmak için herşeyi yapabilecek bir insan şahsen ben onda o hırsı gördüm herkes soyeon’ un kendini one soktuğunu söylüyor ama asıl öyle yapan soojin birden seksi konseptler yapmaya başladı

la cha ta

obaa kaos

Drbeyz

Instada soojin ile ilgili fikirlerimi belirttim ve linç yedim 🤦‍♀️ Özür mektubu onları tatmin etmiş, yaptıklarına yaptım demiş yapmadıklarına yapmadım demiş. Soojin aklanmış arkadaşlar haberiniz olsun

Last edited 6 gün önce by Drbeyz
la cha ta

ben de…Sırf utangaç diye yapmamış olamaz deyince bile linçlediler ig ve twt tayfa şaşırtmıyor

la cha ta

i think therefore i ammm

Öylesine

Oyuncu olan kız neden çıkıp doğru düzgün bir şey diyemiyor şirketi mi izin vermiyor anlamıyorum eğer idol olsaydı ve böyle üstü kapalı şeyler paylaşsaydı nefret alırdı bayağı

kkpop

bence manyak fanlardan korkuyordur ya da şirketi izin vermiyordur sektörde diğer tarafın şirketiyle sıkıntılar çıkmasın diye belki iki şirketin hissesine sahip ortaklar yatırımcılar vardır belki iki şirkette üst yönetici olan kişiler arkadaştır vs… hali hazırda kızın instagram hesabına ona zorbalık yaptığı söylenen idolün fanları nefret yorumları yazdılar bile.

Öylesine

Bende şirketlerin bir alakası vardır diye düşündüm

Loura

4. [+537, -12] Şu sözlü kavgalar yetti artık. Soojin temsilcileri ya karalama davası açsın ya da bunlar doğruysa Soojin’in kariyerini sonlandırsınlar. Kolay bir çözüm.
Ay cidden polisiye romanları gibi niye herkes belirsiz şeyler söylüyor?

elif

ortalık karışmış

Aycik

Bunlar doğruysa(?) umarım gruptan ayrılır. Bir kişinin geçmişi yüzünden diğerlerinin zarar görmesinden nefret ediyorum. Doğruysa kabul edip özür diler ve gruptan ayrılır umarım. Değilse de bunu ķanıtlamasını istiyorum şahsen. Aklanmadan %100 güvenemem.

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

ANLIK FANDOMLAR : https://youtu.be/ev13JeB485k

nix

beklediğimiz kaos çıktı kzksnwozksk daha çok uzar bu iş

sudeas

Bugün pek çok zorba haberi geldi hepsini yakından takip ettim ama soojin ve kihyun gerçekten çok süpheli diğerleride doğru olabilir ama soojinin o utangaç ekrana yansıttığı kişiliğin oyunculuktan ve imaj için yapılmış yalandan ibaret olduğunu düşünüyorum.Zamanında seolhyun çok utangaç olduğunu söylemişti hiç inandırıcı gelmemişti…Kihyun haberi daha gelmedi ama bana çok şüpheli geldi umarım doğru değildir şok üstüne şok yaşadık bugün

tiana

cube soojin ve soyeon hakkında kötü haberler çıkaran kişileri şirkette görüşmeye ve olayların aydınlanması için beraber çalışmayı teklif etmiş ama şirketle görüşmeyi kabul etmemişler, madem soojin size zorbalık yaptı madem onun zarar görmesini istiyorsunuz gidin şirkete her şeyi aydınlatın gerekirse yüzleşin telefon başından isim vermeden suçlamalarda bulunmak çok kolay şu an ben herhangi bir siteye anonim olarak “ben aleyna tilkiyle aynı okulda okudum bana zorbalık yaptı” desem ve aleynanın temsilcileriyle konuşmayı reddetsem tamamen ayni şey o zaman bana da mı koşulsuz inanacaksınız

tiana

ayrıca soojin olayı henüz tamamen aydınlanmadı erkenden suçlamak veya tamamen suçsuzdur demek yanlış ama aynı ithamlarda bulundukları diğer kişi de soyeon halbuki soyeon eğitimini evde tamamladı okula bile doğru düzgün gitmedi ayrıca soyeonu suçlayan kişinin yazısı şu: “aslında sslerim vardı ama nereye kayboldular bilmiyorum. Ben konuşmasam da bunları ödeyeceğini biliyorum. Bu arada aueendomda seni izlerken keyif almıştım” açıklamaya bak bi de izlerken zevk aldım diyo dünyanın en tutarsız iftirası olabilir hiçbir kanıtı da yok bu arada, dediğim gibi soyeon evden okudu zaten

Wivvola

Abi boşuna bir kaç haber öncesinin yorumlarına bak burdakilerin neredeyse hepsi olay çıksın skandal çıksın diyordu zaten istediklerini aldılar soojinin masumiyeti mahkemede kanıtlansa dahi saçma sapan konuşmaya devam edecek hayatsızlar

Kokobop 🐧

Niye bu kadar şaşırılıyor anlamadım, her alanda rekabetin bu kadar üst seviyede olduğu bir ülkede elbette hasbelkader üstün gelmiş insanlar zorbalık edecekler…

jennienin enayisi

Bu arada gidle ayrılsa daha iyi olur solo iyi olurlar soyeon aşırı aşırı yetenekli ve kısa zamanda baya skandalı çıkan bi grupta harcanacak

Ally

3. [+607] Ben Soojin ile aynı ilkokul ve ortaokuldan mezun oldum, Shin Ae’nin yan sınıfındaydım. Shin Ae’nin sınıfından yakın bir arkadaşım vardı ve sık sık o sınıfa geçerdim. O zamanlar Soojin de ünlü olmak istiyordu ve Shin Ae’yi ne zaman görse kıskançlıktan ‘Sen bu suratla ünlü olabiliyorsan ben de olurum’ ya da ‘Bu suratla televizyonda olmaya utanmıyor musun?’ derdi. Bunları sık sık gözümle gördüm, Shin Ae’nin sinirleneceğini sanardınız ama onu görmezden gelirdi ve sorun yok derdi. Soojin ve Shin Ae hiç konuşmadılar doğru çünkü Shin Ae sadece Soojin’in söylediklerini dinliyordu. Eeee bu zorbalık değil mi şimdi geçmişimi hatırlamıyorum demesin kimse… Read more »

Pan

Bts veya Lisa için böyle skandallar çıkmadığı sürece kaos ortamından zevk alacağım bundan sonra böyle

F23479A1-D527-4F9F-BBAC-EE5A17054CF1.jpeg
jennienin enayisi

Ayrıca bütün bu haberlerin büyük bir olayın üstünü kapatmak için olduğunu iddia edenler: iki Olimpiyat voleybol oyuncusunun zorba olduğu ortaya çıktıktan ve takımdan atıldıktan sonra bütün bu ifşalar başladı.
Bunların birden bunun üstünü kapatmak için yapıldığı çok belli baya tanıyoruz koreyi artık

Yeni Yazılar

177
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x