Benzer Yazılar

Seohyun ‘Hello Dracula’ dizisinde lezbiyen bir karakteri canlandırıyor

Seohyun 'Hello Dracula' dizisinde lezbiyen bir karakteri canlandırıyor

HABER: ‘Hello Dracula’ Seohyun annesine lezbiyen olduğunu itiraf etti “8 yıllık kız arkadaşım beni terk etti”

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+284, -35] İnsanlar diziyi izlemeden burada yorum yapıyorlar. Lee Chung Ah’ın sesi kısaca öne çıkıyor, ama hiç randevuya çıktıkları sahneler falan yok. Dizinin ana noktası, Seohyun’un annesiyle yaşadıkları, bu yüzden ilişkisini fazla abartmayın. Dizi aile arasındaki zorluklar ve bu zorlukları aşıp iyileşmek hakkında.

2. [+263, -32] Dizinin odak noktası bir anne ve kızı arasındaki ilişki, cinsel yönelimi neredeyse hiç ele alınmıyor. Eğer diziyi izlerseniz, bir anne ve kızı arasındaki sevgi ve nefret ilişkisini çok güzel gösteriyorㅠㅠ annemi özletiyor bana ㅠㅠ

3. [+233, -28] Karakter gelişiminin detaylarına şaşırdım. Seohyun’un karakteri, ebeveynlerinin kavga ettiğini ve sonunda boşandığını izleyerek büyüyor, bu da onun için travmatik bir anı oluyor ve duygusal bir dengesizliğe kapılmasına sebep oluyor. Babasının hayatında olmaması, kız arkadaşına yaklaşmasına yardımcı oluyor.

4. [+29, -6] Dizinin odak noktası, birden fazla kez boşanmış bir anne ile büyüyen, kötü bir çocukluk geçiren bir kadının daha sonra annesiyle birbirini anlamaya başlaması. Aslında karakterin cinsel yönelimi dizide neredeyse hiç ele alınmıyor.

5. [+27, -4] Bu, izleyici reytingleri hakkında endişelenmekten daha çok orijinal bir senaryo ortaya çıkarmaya odaklanan kısa bir drama. Seohyun’u ve annesini oynayan kadını seviyorum.

6. [+11, -7] Seohyun daha duygusal oynama konusunda çalışmalı…

7. [+10, -4] Seohyun’un oyunculuğunu seviyorum. Sesinde bir ağırlık var.

8. [+6, -1] Oyunculuğu çok gelişti. Çok çaba sarf etmiş gibi duruyor.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+189] “Aslında karakterin cinsel yönelimi dizide neredeyse hiç ele alınmıyor.” Nasıl ya? Herhalde “öpüşme sahnesi yok” demek istiyor sfdsf

SPOILER: Annesinin Seohyun’u ve kız arkadaşını tövbe etmek için kiliseye götürdüğü sahne çok fenaydı

 

Kaynak: Netizenbuzz

15 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
KINGEXO

Bunu anormal karşılayıp nefret kusan büyük bir kitle var hajdmwjsbha insanlar tahminen ne zaman eşcinsellerin varlığını kabullenip saygı duyacak?

KINGEXO

Neyse siz Homofobikler nefretinizde delirmeye devam edin bende gidip yeni aldığım call me by your name kitabımı okuyayım 💅🏻🏳️‍🌈

Hgs

Bence her insanın kendi hayatını dilediği gibi yaşama hakkı vardır kimseye zarar vermemek koşuluyla ..insanların tek bir hayatı var kimse kimseye zindan etmemeli nasıl istiyorsa öyle yapsın buna hakkı olmalı

KINGEXO

@Roxanne kısacası herkes birbirine saygı duysun istiyoruz. Ama 21yy da biraz zor gibi görünüyor.

artemisjisoo

🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈

ox

böyle bir rolde lisa’yı hayal ettim. kızı sürekli alakasız insanlarla shipliyorlar ama ben ciddi ciddi ondan gay vibeı alıyorum.

ox

lizkookcular seri eksi

atma ziya

lezbiyenim ve kızda hiç gay vibeı yok wtf

KINGEXO

@atmaziya lezbiyen olunca lezbiyen olanları ayırt edebilme özelliğin mi var?? Ilginçmiş.

ox

harbiden atma ziya

Mingikki

Lisa’dan gay vibe almak bana saçma geldi

ox

ilk çıktığı günden beri takip eden biri olarak böyle bir vibe alıyor olmam benim açımdan gayet normal, sadece abartılı aegyosunu gördüğünüz ve grubun konsepti gereği kamera önünde şatafatlı şeyler giymek zorunda olduğu gerçeği olduğu için sana saçma gelebiliyor olabilir ama lisa gerçek hayatta tam bir tomboy. ayrıca sadece saçını kısacık kestirip erkek gibi davranan kişiler eşcinsel oluyor diye bir şey de yok.

Herneyse

Umarım oyunculuğu gelişmişti moon lovers dizisinde donuktu çünkü.

Mirajane

Bencede ordaki oyunculuğunu beğenmemiştim

la cha ta

O ye

Yeni Yazılar