Seunghan’ın arkadaşı onu ifşaladı

39

Hong Seunghan’ın arkadaşıydım, arkadaşlar aracılığıyla birlikte oyun oynarken yakınlaştık ve onun bir idol stajyeri olduğunu duymak ilginçti. Aramızda her şeyden çok dedikodu yapmasıyla ünlüydü, bu yüzden tüm idollerin böyle p*ç olup olmadığını merak ettim. Stajyer olduğu dönemde sokakta sigara, içki içiyordu. Yüzünün Instagramda yayınlanmasının sorun olup olmadığını sorduğumda, bunun özel bir hesap olduğu için şirketin bilmediğini söyledi. Kadın stajyerleri baştan çıkarmakla övünüyor ve sık sık çıkış yapan insanların arkasından konuşuyordu. Instagram canlı yayınını kimin kaydettiğini ve YouTube’da ifşa ettiğini bilmiyorum. Patolojik davranışları nedeniyle canlı yayınlarını izlemiyorum, dolayısıyla canlı yayının içeriğini bilmiyorum. Ayrıca insanlar onun konuşma tarzının sevimli olduğunu söyleyebilir, ancak kendisinden daha düşük seviyede olduğunu düşündüğü insanları utandırırdı. Bu yüzden onla bağlarını kesen çok kişi var.

“Çıkış yapmış bir gruba katılıyorum, o yüzden bir şey olsa bile şirket bunun doğru olmadığını söyleyebilir.” demişti.

Bana söylediklerinden hatırlayabildiklerimi yazdım:

– SM stajyerleriyle etkileşimde olmasıyla,  onların Instagram hesaplarını almakla ve kiminle iletişim halinde olduğuyla övünürdü. ( SM’in öğrenmesini istemediği için kadın stajyerleri umursamıyormuş gibi davrandığını da söyledi)
– Birlikte pratik yaptığı bir stajyerin ona sigara koktuğunu söylediğinde az daha yakalandığını söyledi.  (bana isimlerini söyledi ama tam olarak hatırlayamıyorum, çıkışlarına hazırlandıklarını söylemişti)
– Bir stajyere (A), kendisini iletişim halinde olduğu başka bir ajanstan olan bir kadın stajyerle tanıştıracağını söyledi, ancak A ilgilenmediğini ve şakayı bırakıp pratik yapmaya başlamasını söyleyince, o da aynı bir sunbae gibi göründüğünü söyledi.

Bu olaylar dışında stajyerlerin arkasından da çok konuşuyor. Sadece hatırladıklarımı yazdım, tam hatırlamadığım şeyler hakkında konuşmak istemedim. Ve Hong Seunghan bir INFP mi? Hayır, bu konsepti nasıl ortaya attığını bilmiyorum ama onunla iletişimi kestim ve arkadaşlarıma onun ‘F’ olduğunu gösteren gifler/resimler gönderdi. Ayrıca diğer üyeler için ne kadar üzüldüğünü ve tiksindiğini söyledi. Eğer bir imaj oluşturacaksa bunu inandırıcı yapsaydınız.  Artık onun ne yaptığını görmek istemediğimden ve de uyuşmadığımızdan, onla bağımı kestim.

Bunları yazdığım için dava edilecek miyim? Bilmiyorum, söylediklerim yalan değil, bu sadece gerçeklere dayalı bir karalama. O sadece kolay bir hayat yaşayan bir tanıdığım, ister grubundan bir üye olsun, ister çıkış yapmış biri olsun, ister onun bir tanıdığı olsun, onlar hakkında her türlü küfürü söyledi. Stajyerlik günlerinden çıkışına kadar hiçbir kısıtlama olmadan hareket etmesine rağmen hala hayran kazanacağını düşünen iyi bir idol gibi davranıyor. Her ne kadar kişiliği, fotoğraf ve videolarla açığa çıkmış olsa da şirketinin bunu bir kenara atıp atmayacağını merak ediyorum, bu yüzden bunu yazıyorum. Bir idol olarak sevilecek kadar iyi bir adam değil. Peki ya siz? Hepiniz? Lütfen Hong Seunghan’la bağınızı kesin ve mutlu olunㅋㅋ

 

1- Artık SM’in yapması gereken tek şey; onu gruptan atmak ve diğer üyeleri desteklemek ㅋㅋ Bu gönderiyi ve bunu şirketin haberi olmadan yaptığını gördükten sonra, asıl kandırılanların onlar olduğunu gördüm.  Eğer onu grupta tutarsanız, bu şekilde devam ederseniz gerçekten daha sorunlu bir hal alacak. Halktan onu grupta isteyen kimse yok ve ne kadar çok bilirsen, o kadar çok baş belası olacak, onun ayrılmasına kim karşı çıkıyor ki?

2- Diğer üyelere yazık  ㅠㅠ Shotaro sırf Kore’de çıkış yapabilmek için Japonya’daki dansını, ismini bıraktı ve Sungchan’la birlikte yedekte tutuldu. Sonunda kendi takımıyla çıkış yapabildi ama bu pislik yüzünden her şeyin mahvolacağını biliyor. Kalbi parçalanıyor olmalı

3- Onu görür görmez kişiliğinin ifşalanacağını anlamıştım. Pann kızlarının onu kibar bulduğunu görünce ‘Ha??’ oldum..

4- Arkadaşlarını kesinlikle gizlice zorbalıyordu ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Böyle olmaması mümkün değil. Artık arkadaşlarına nasıl bir saygısızlık ettiyse…arkadaşları bunca zaman onu ifşa etmek için bekledi

5- Anton: Babam buna itiraz etmekte haklıydı

 

K:Pannchoa

Önceki İçerikNetizenler Karina’nın fotoğraflarında idollerin sahne makyajının ağırlığını fark etti
Sonraki İçerikSon şarkılarıyla konsept değiştirmiş gibi görünen NewJeans ve LE SSERAFIM
39 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments