Shin Se Kyung ve Bomi’nin gizli görüntülerini çeken suçlu iki yıl hapis cezası alabilir

7

HABER: [Özel] Savcılar Shin Se Kyung’un evinde ‘gizli kamera’ görüntüsü çeken personel için 2 yıl hapis cezası talebinde bulundu

KAYNAK: Everyday Econ via Nate

1. [+2,363, -18] Ama uçağa binmeden önce gizli kamera ekipmanını hazırlayıp paketlemiş… nasıl yanlışlıkla olabilir…? Bence planlı gibi geldi?

2. [+1,981, -32] Poff, ülkemizdeki suçların ciddiyetine kıyasla verilen cezalar çok zayıf. İki yıl hapis cezası tıpkı başka bir yere kısa süreliğine seyahata gitmekle eşdeğer.

3. [+1,585, -101] Shin Se Kyung’da demek ki gizli kamerayı yakalayacak kadar güçlü bir his varmış

4. [+116, -3] “Sicili temiz ve yurt dışında olmasından ötürü yanlışlıkla bu suçu işlemiş” bu nasıl bir saçmalık? ㅋㅋㅋㅋㅋ “yurt dışında olmasından ötürü”? İnsan yurt dışına çıkınca beynini mi kaybediyor?

5. [+114, -1] Nasıl bir insan “yanlışlıkla” gizli kamera görüntüsü çekebilir…

6. [+112, -0] Acaba sektörde çalışan kaç kişi işin içinden böyle kurtuldu merak ediyorum… O personel Shin Se Kyung kamerayı odada buldu diye yakalandı, bir de diğerlerini hayal etsenize?

7. [+96, -2] 24 saatlik eğlenve şovlarından tonla gizli kamera görüntüsü elde edilmiştir kesin!! Shin Se Kyung yakalamasaydı bu personel de hiçbir şey olmamış gibi görüntüleri alıp gidecekti… ne kadar da akıllı bir kız.

8. [+64, -3] Gizli kamera koyduğu için iki yıl mı? Tecavüzcülere ve görüntü kaydedip yayanlara ne cezalar vereceklerini merakla bekliyorum şimdi.

9. [+48, -1] Kamera bulunmasaydı kızlara o görüntülerle şantaj yapabilirdi ama buna rağmen sadece iki yıl aldı… Bu suçu ilk defa yaptığından da şüpheliyim. Ünlü birini kaydedecek kadar cesareti varsa, iddiaya varım bu olaydan önce bir sürü deneyimi olmuştur.

10. [+25, -0] Amma merhametliler be…..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+156] Kore’nin Seungri’ye ceza vermemesine bakacak olursak, oho…

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikSuJu hayranları Kangin ve Sungmin atılana kadar bütün grubu boykot edeceklerini açıkladılar
Sonraki İçerik[PANN] Yabancı olduklarını bilmediğim idoller
7 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments