Shin Se Kyung ve Bomi'nin gizli görüntülerini çeken suçlu iki yıl hapis cezası alabilir

HABER: [Özel] Savcılar Shin Se Kyung’un evinde ‘gizli kamera’ görüntüsü çeken personel için 2 yıl hapis cezası talebinde bulundu

KAYNAK: Everyday Econ via Nate

1. [+2,363, -18] Ama uçağa binmeden önce gizli kamera ekipmanını hazırlayıp paketlemiş… nasıl yanlışlıkla olabilir…? Bence planlı gibi geldi?

2. [+1,981, -32] Poff, ülkemizdeki suçların ciddiyetine kıyasla verilen cezalar çok zayıf. İki yıl hapis cezası tıpkı başka bir yere kısa süreliğine seyahata gitmekle eşdeğer.

3. [+1,585, -101] Shin Se Kyung’da demek ki gizli kamerayı yakalayacak kadar güçlü bir his varmış

4. [+116, -3] “Sicili temiz ve yurt dışında olmasından ötürü yanlışlıkla bu suçu işlemiş” bu nasıl bir saçmalık? ㅋㅋㅋㅋㅋ “yurt dışında olmasından ötürü”? İnsan yurt dışına çıkınca beynini mi kaybediyor?

5. [+114, -1] Nasıl bir insan “yanlışlıkla” gizli kamera görüntüsü çekebilir…

6. [+112, -0] Acaba sektörde çalışan kaç kişi işin içinden böyle kurtuldu merak ediyorum… O personel Shin Se Kyung kamerayı odada buldu diye yakalandı, bir de diğerlerini hayal etsenize?

7. [+96, -2] 24 saatlik eğlenve şovlarından tonla gizli kamera görüntüsü elde edilmiştir kesin!! Shin Se Kyung yakalamasaydı bu personel de hiçbir şey olmamış gibi görüntüleri alıp gidecekti… ne kadar da akıllı bir kız.

8. [+64, -3] Gizli kamera koyduğu için iki yıl mı? Tecavüzcülere ve görüntü kaydedip yayanlara ne cezalar vereceklerini merakla bekliyorum şimdi.

9. [+48, -1] Kamera bulunmasaydı kızlara o görüntülerle şantaj yapabilirdi ama buna rağmen sadece iki yıl aldı… Bu suçu ilk defa yaptığından da şüpheliyim. Ünlü birini kaydedecek kadar cesareti varsa, iddiaya varım bu olaydan önce bir sürü deneyimi olmuştur.

10. [+25, -0] Amma merhametliler be…..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+156] Kore’nin Seungri’ye ceza vermemesine bakacak olursak, oho…

 

Kaynak: Netizenbuzz

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Kill This Love Shot

Arkadaşlar Kore göründüğünden de pis bir ülke. Güçlünün çok güçlü olup onun bunun süründüğü, adaletsiz ataerkil bir toplum. Öyle bir toplum ki kadın haklarını savunmak ayıplanırken Se**** gibi şerefsizler dışarıda kol geziyor. Sonra yok o teknolojide ilerideyiz yok böyle temiziz falan ayakları. En kötüsüde ileride ülkemizi terk edip “mükemmel” Korede yaşamak isteyen insanlar. Bizim toplumu eleştirip eleştirip onlara özenenler…. Onun yerine bizim için yeni çözümler üretebilirz ama iş çözüm üretmeye gelince kimsede tık yok. Fan olabilirsiniz ama at gözlüklerinizi çıkarın arkadaşlar özellikle şu Kpop çöplüğünde neler dönüyor kim bilir, bildiğimiz kadarıyla bile iğrenç.

SURMEW-BTS

İnşallah bu olaylar Kore de yaşamak isteyenlere, körüne oppa sevdalığı yapanlara ders olur.

Kill This Love Shot

Umarım…

Dalgomi🐶

Korede böyle tehdit edilen binlerce kadın var tuvaletleere gizli kamera yerleştirenler ki söylememe gerek yok bazı şeyleri seungri göz önünde zaten caydırıcı olması gerekiyor bu tür cezaların bizim ülkemiz içinde geçerli. İki yılla kalmaması gerekiyor bence ayrıca yanlışlıkla mı :d

nE ?!

Öl de ölelim Jessica reis

Bu ülkede kadına verilen değer bizim ülkemizdekinden bile az.

SURMEW-BTS

2 sene az, keşke daha da caydırıcı ve emsal teşkil edecek cezalar verilse o zaman kimse artık gizli kamera koymaya cesaret edemez. Ve cidden Kore asla yaşanılacak bir yer değil, güvenli falan değil. Ve Keşke S****** gibi pislikler gerçekten gerçek bir ceza alsalar. Fnc de ki J****** bile hala dışarıda, şirketten, gruptan bile atılmadı.

Perihan

Bu olayın bomi ile alakası ne anlamadım 🤔

SURMEW-BTS

Sanırım ikiside bi program için birlikte uçmuşlar o programda çalışan bi personelde otel odalarına gizli kamera yerleştirmiş, muhtemelen ikiside aynı otel odasında kalıyordu, BOMI ve SHIN SE KYUNG. Başlıktada belirtmiş, ikisinide görüntüye almış ve kamerayı SHIN SE KYUNG farketmiş bulmuş.

Lisa

Seungriyi salın artık Allahın cahilleri ya