Benzer Yazılar

Shindong ‘Juvis’ ile 17 kilo verdi

Shindong 'Juvis' ile 17 kilo verdiShindong 'Juvis' ile 17 kilo verdi

HABER: 116kg -> 99kg, SuJu Shindong 4 haftada 17 kg verdi… yakışıklı

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+455, -4] Sırf 17 kilo verdi diye şimdiden fotoğraf çekimi mi yapıyor?? Çok aceleci davranıyor…

2. [+403, -7] 99 kilo ne zamandır ‘yakışıklı’?????????????????

3. [+248, -4] ‘Sonrası’ fotoğraflarında 99 kilo mu????

4. [+22, -0] Aa, Juvis fazla aceleci davranmıyor mu????? Fotoğraf çekimi yapmadan önce bari 80-70 kiloya inmesini beklemeleri gerekmez mi? 17 kilo verdi diye nasıl reklam yapabiliyorsunuz ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ 1 kilo alsa 100 kilo olacak yeniden.. kötü bir reklamcılık bence

5. [+18, -2] Şaka mı bu?

6. [+16, -2] Günde 3 öğün yese kilo verebilir muhtemelen..

7. [+15, -1] 99 kg hala şişman… ve fotoğraflarda kilo verdiği pek belli değil

8. [+11, -0] Belki de Juvis bile Shindong’a güvenmiyordur ㅋㅋㅋㅋ

9. [+11, -1] Daha gidecek çok yolu var. Göbeği hala çok. Juvis fazla hızlı davranıyor.

10. [+10, -1] Juvis ismini muhafaza etmek için en az 75 kg olmalı

11. [+8, -1] Bang Shi Hyuk’a benziyor

12. [+7, -1] Hepsini geri alacak.. ㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+204] İnsanlar 116 ile 99 arasında pek fark yok sanıyor ama fazla kilolu insanlar için bu BÜYÜK bir kilo kaybı. Diyet yapmak basit bir şey değil.

 

Kaynak: Netizenbuzz

18 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Simon says

[+204] İnsanlar 116 ile 99 arasında pek fark yok sanıyor ama fazla kilolu insanlar için bu BÜYÜK bir kilo kaybı. Diyet yapmak basit bir şey değil.

Birferda

şu juvis diyetinin içeriği nedir bilen varsa hayrına aydınlatsa. bizde nasiplenelim.

Bet

Zayıfladığında para veriyorlar sanırsam

İğrençlik

Shindong un bazı tavırları ve sözleri benim de hoşuma gitmiyor ama kendisi bence öyle çokta kötü biri değil, öküz odun kaba diyeceğimiz erkeklerden, eğer vücudu fit kaslı yakışıklı olsaydı eminim tepki almazdı. Sırf yakışıklı ve fit vücudu olsaydı şu sapıklar gibi hala desteklenirdi, Ft İsland ın eski üyesi suçu kanıtlanıp hapse girse bile hala masum olduğuna inanıp savunanlar var, Seungri yi hala sevenler ve savunanlar var…. Ben de bu durumdan hoşlanmıyorum.

GUCCI Global Ambassador KAI

Shindong’dan çok hoşlanmıyorum ama 17 kilo azımsanacak bir kilo kaybı değil,,, imrendim :’)

Sejun's Wife

Katılıyorum sonuna kadar

lavely.sone

Gerçekten diyet zor bir şey kaç kere açlıktan bayıldığımı hatırlıyorum ve shindong dahil diğer idoller sizin bu saçma takıntılarınız yüzünden kısa bir sürede bu ölümcül diyetleri yapmak zorunda bir de onların her defasında sahneye çıkıp dans edip sesini kontrol etmeye çalıştığını düşünün şimdi gelip birde dalgaya mı alıyorsunuz sadece duygusuz köpeklersiniz.

İğrençlik

4 haftada 17 kilo vermek çok sağlıksız, en güzeli bir haftada en fazla 2 kilo verip, sağlıklı beslenme ve sporla kilo vermektir. Shindong kendi sağlığıyla ve ondan etkilenip aynı yolu deneyeceklerin sağlığı ile oynuyor, elbette Juvis denen marka artık neyse o oynuyor, sağlıksız ve güvenilmez yollarla hızlı kilo verirseniz aynı kiloları hızla geri alırsınız. Ayrıca insanın kan değerleri çok önemli, hızlı kilo verince vücuttaki sıvı elektrolit dengesi şaşıyor, ayrıca B vitamini gibi değerlerde düşüyor. Dikkat etmek lazım. Bir doktora diyetisyene gidin. Yürüyüş yapın, bol bol su için, akşam 8 den sonra yemeği kesin. Abur cubur yemeyin, şeker yemeyin, beyaz ekmek… Read more »

BlueElf

17 kiloda ne ki canım yani demi haha ya Shindong baya eritmiş yağları kesinlikle farkılı görünüyor. Siz istediğinizi düşünebilirsiniz SuJu ve üyeleri hakkında sadece umrumuzda değilsiniz netoşlar. Bu yorumları yapanlarda hayatında acaba birşeyler başarabilmiş insanlar mı? oda bir muamma.

Kayısı

Lan 17 kilo az mı? Dalga mı geçiyorsunuz? Adamı sevmiyorsunuz onu anladık da, durun bi düşünün 17 kilo 1 ayda nasıl verilebilir diye.

Hsny

Kilo vermek, diyet yapmak zaten zor bir şey. Adama moral verici yorumlar yapın da daha da şevklensin bari

isimsizdüş

ayıp ya ayıp cidden bu klavye başında yazan kişilerin görüntüsü merak ediyorum doğrusu. Sadece Kore değil ülkemizde de bu acımasızlık var Hadise yine kilo almışmış geçende Aleyna Tilki’nin bir videosuna denk geldim altta yazılan yorum aynen şu:Sallanan göbeği midemi bulandırdı iğrenç.
Tamam kızı sevmeyebilirsiniz anlarım da Aleyna ‘nın yaşı daha çok küçük ve ergenlik yaşıyor kilo alıp verebilir ve de bu yorumları düşünmeden yazıyorlar bu kız bundan etkilenebilir ciddi şekilde psikolojik sorunlar ortaya çıkabilir ve hatta intihara gidebilir yapmayın gözünüzü seveyim ya!

Litzz

Bu bir nefret yorumu degil ama fotograflara bakinca 17 kilo vermis gibi gorunmuyor. sadece gobegi erimis. En fazla 7 kilo vermis gibi gorunuyor 🙁

rien

Shindong bile kilo verdiyse benim de diyet yapma zamanım gelmiş

Sehunais

Bunlar diyet yapmayi bayılmak falan sanıyor herhalde. Diyet zordur ve kilolu insanlar için her sayı önemli.

karslı selo

Shindong helalll 💚 seni seviyorum çünkü yaptığın işler güzel. Yaratıcı ve üretken bir adam. Küçük bir şirketteki grubun tanıtımını yapmak için bulduğun zekice fikir ve yaptığın şarkılar, mv yönetmenliği çok başarılı. Kişiliğini bilemem tabi ki ama bu kadar antipatiyi hak edecek bir şey yaptığını düşünmüyorum.

Krystal benim karım ok?Sulli bir melek

Susun

Monika

2. [+403, -7] 99 kilo ne zamandır ‘yakışıklı’?????????????????

3. [+248, -4] ‘Sonrası’ fotoğraflarında 99 kilo mu????
Sanirim bunlari yazan 35 ile37 kl araligi
Insanlarin bedeniyle dalga geciyorlar resmen

Yeni Yazılar