Benzer Yazılar

SM, iki yıl önce aramızdan ayrılan Jonghyun’u andı

SM, iki yıl önce aramızdan ayrılan Jonghyun'u andı

HABER: SM Jonghyun’un ikinci ölüm yıldönümünde onu andı “Seni seviyoruz”

KAYNAK: TV Daily via Nate

1. [+281, -8] Jonghyun-ah, orada mutlu ol

2. [+227, -10] Jonghyun-ah, seni seviyorum

3. [+177, -5] Seni seviyorum, Jonghyun-ah. Yolunun sonunda biz de olacağız.

4. [+18, -0] Onu düşünüyordum… Bir yıl geçti, bir Noel daha geldi. Orası nasıl? Her şey daha mı kolay…? Umarım artık zorluk çekmiyorsundur. Güzel şarkıcı. Jonghyun-nim.

5. [+15, -0] İki yıl oldu bile… zaman uçup gidiyor…

6. [+11, -0] Lütfen cennette mutlu ol…

7. [+11, -0] Jonghyun’un yazdığı Lee Hi ‘Breath’ şarkısını hala dinliyorum… kalbimi acıtıyor çünkü o şarkıyı kendisi hakkında yazmış sanki.

8. [+11, -3] İki yıl oldu bile ㅜ Jongdi-ya~ nasılsın? Hava soğuk, kendini sıcak tut ve mutlu ol.

9. [+11, -0] Aramızdan ayrılanları anmak iyi ama lütfen hala aramızda olanlarla da ilgilenelim… özellikle Taeyeon. Sulli’den sonra en çok nefret yorumu alan kadın ünlü. Antilere artık hoşgörü göstermek yok, lütfen doğru düzgün ceza alsınlar.

10. [+10, -0] İki yıl oldu bile öyle mi? Zaman çok acımasız.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+240] Noel geliyor, bazı insanlar için bu yılın en zor ve en yalnız zamanı olabilir. Umarım herkes kendisine ve çevresindekilere iyi bakar, mutlu ve sıcak bir kış geçirir.

 

Kaynak: Netizenbuzz

11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Krystal benim karım ok?Sulli-Hara❤️

🙁
Umarım orada rahatsındır

KINGEXO

Çoktan 2 yıl oldu mu?
Onu kaybedeli daha dün gibi aklımda…

jung

bugün benim doğum günüm ve jonghyunu kaybedişimizin ikinci yılı 🥺🥺💖

Scherbatsky

jonghyun’u ne yazık ki aramızdan ayrıldıktan sonra tanıma şansım oldu. bu kadar geç kaldığım için o kadar üzgünüm ki… gerçek anlamda melek gibi biriymiş, bundan çok daha fazlasını hak ediyordu. lütfen çevrenizden çok fazla baskı görüyorsanız bunu ailenizle ya da arkadaşlarınızla ya da sizi dinleyebilecek kim varsa onunla paylaşın. bu gerçekten ciddi bir sorun, özellikle siber zorbalık bile bu kadar artmışken… siz, çevrenizde olup biten her şeyden çok daha değerlisiniz. tüm netizenturkey ailesine şimdiden mutlu seneler dilerim. umarım birbirimizi ve çevremizi incitmediğimiz bir sene geçiririz.

ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

Kendimi en şanslı hissettiğim konulardan biri seni yaşarken tanıyıp yüzlerce güzel anı biriktirmek sanırım. Üstünden 2 yol geçmiş olmasına rağmen sanki daha 2 gün olmuş gibi acın çok taze. Her daim bana umut olan şarkılarını, yüzümü güldüren muhteşem gülüşünü ömrün boyunca hatırlayacağım. Seni çok seviyorum. Bugün de sıkı çalıştın Jonhgyun.

Billgesue

Şimdiden 2 yıl olduğuna inanamıyorum. Daha dün gibi aramızdan ayrılışı…Jonghyun umarım çok mutlusundur. Huzur içinde uyu seni her zaman çok seveceğiz ❤️

EXO-L ie

EXO hayranı olduğumdan SHINee grubunu da çok sık takip ederdim. Biasım da Jonghyun’ du. Sesini çok beğenirdim ve yapımcılığına daima hayran kalırdım. O gün Jonghyun öldüğünde ev işleriyle meşguldüm ve K-POP haberlerine bakamamıştım. Gece olduğunda telefonumu alıp KoreZİN’e girdim. Kan beynime sıçradı. Ağlamak istiyordum ama ailemin kötü tepki vermesinden çok korkuyordum. Bir hışımla tuvalete gittim. Önce kavrayamadım durumu. Beynim tüm algılarını yitirmişti sanki. “Nasıl?” Dedim önce. Panik Atak hastasıyım. Eğer yaşadıysanız herhangi bir korku halinde düşünme yetileriniz yerle bir olur. Olayı yavaş yavaş kavradığımda hıçkırmaya başladım. Duymasınlar diye öyle bir sıkıyordum ki kendimi, boğazım acıyordu. 1 hafta. Kendime gelmem 1… Read more »

EXO-L ie

Ve bunu, herhangi bir idol için tartışma içine girdiğim bütün hayran arkadaşlarımıza da cevap olarak yazıyorum.

Deniz

Jonghyun söz veriyorum nefes aldığım sürece seni unutmayacağım ve gittiğin yerde mutlu olman için her gece dua edeceğim .

donutsaii

Çoktan iki yıl oldu ve o gittikten sonra sektörde hiçbir şey eskisi gibi olmadı~

evet evet

Zaman cidden çok acımasız .

Yeni Yazılar