Benzer Yazılar

So Ji Sub ve Jo Eun Jung’un ilk röportajına yeniden bakış

So Ji Sub ve Jo Eun Jung'un ilk röportajına yeniden bakışSo Ji Sub ve Jo Eun Jung'un ilk röportajına yeniden bakış

HABER: ‘One Night’ So Ji Sub ♥ Jo Eun Jung, ilk görüşmelerinde bile aralarında bir çekim vardı, kendi dünyalarında kaybolmuşlardı

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+1,219, -24] Muhtemelen önce So Ji Sub onun telefon numarasını istedi. Kadın kalp krizi geçirmiştir ㅠㅠ

2. [+1,179, -27] Yan yana bakınca çok yakışıklı ve güzel bir çift. So Ji Sub ona ilk bakışta aşık oldu, yanında Son Ye Jin gibi biri olmasına rağmen. Gerçekten birlikte olacağımız kişi hepimizin kaderinde var…

3. [+816, -14] So Ji Sub.. elveda.. mutluluklar..

4. [+127, -5] Jo Eun Jung diğer röportajlarına kıyasla o gün aşırı güzeldi. Kaderinde varmış demek ki.

5. [+86, -9] So Ji Sub’ın dış görünüşe çok takık olduğunu düşünmüyorum. Son Ye Jin ünlü olduğu için bize güzel geliyor ama üniversitede ondan daha güzel fiziği ve cildi olan bir sürü kız görüyorum

6. [+81, -7] Bu videoyu izledim… gözlerinden bal damlıyor resmen ㅋㅋㅋㅋ Jo Eun Jung ile konuşurken gülümsüyor, Son Ye Jin’le konuşurken pek gülümsemiyor… Yakışıyorlar ㅜㅜㅜ mutluluklar~~~~

7. [+72, -10] Jo Eun Jung bu röportaj için aşırı güzelleşmişti ve sürekli So Ji Sub’a beğeniyle bakıyordu. So Ji Sub da fark etti ve karşılık verdi.

8. [+66, -30] Jo Eun Jung muhabir dünyasının Cinderella hikayesi ㅋㅋ bir top starla evleniyor ㅋㅋ burada Son Ye Jin’den bile daha güzel.

9. [+66, -5] Jo Eun Jung’un gözlerinden bal damlıyor son ekran görüntüsünde ㅋ sinyal diye buna denir

10. [+65, -4] Yanında Son Ye Jin oturmasına rağmen Jo Eun Jung’a bakıyordu, işte gerçek aşk

11. [+62, -7] 17 yaş fark var ama… So Ji Sub ilk aşkıyla evlenseydi Jo Eun Jung onun kızıyla yaşıt olurdu.

12. [+60, -18] Kadın çok asil bir güzel..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+173] Jo Eun Jung niye evlendikten sonra işinden ayrılmayı seçti acaba. Üniversite okudu, sunucu/muhabir olarak iyi bir yere gelebilmek için çok uğraştı. Kore’de muhabirlik ve bir kanalda çalışmak aşırı zor ve rekabet dolu diye biliyorum, ama Jo Eun Jung işi sırasında tanıştığı bir aktörle evlenip emekli oldu lol

 

Kaynak: Netizenbuzz

42 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Aaa

Düşünsene kocan so jisub çıldırırsın. 😂

Usagi

Bu çifti baz alarak yorum yapmıyorum ama bir kadının kimle evlenirse evlensin daima kendi ekonomik gücünün olması gerektiğine inanıyorum. Kimseye muhtaç kalmadan, birinin cebine bakmadan yaşamak bir kadının ilk önceliği olmalı. Kocasının himayesinde el bebek gül bebek yaşayıp boşandıktan sonra dımdızlak çoluk çocukla baba ocağına dönmek zorunda kalan nice genç kızlar var. Bileğinizde altın bileziğiniz mutlaka olsun, sizi düştüğünüzde yine ayağa kaldıracak, kimseye muhtaç etmeyecek olan şey aldığınız eğitim ve iş tecrübeleriniz olacaktır. Kendi paranızı harcamanın tadı her zaman bambaşkadır. O yüzden evlenirken ekonomik özgürlüğünüzün olduğundan mutlaka emin olun.

Nur 🌼

Ne kadar kendi fikirleri, kendi hayatları olsada da dayı yaşında bir adam ve gençliğinin baharında bir kız. Bir ilişki de en fazla beş yaş fark olmalı daha fazlası jenerasyon farkına giriyor. Şimdiler de bir yaş farkı olanlar bile düşünce tarzları bambaşka oluyor.

Nokta

Ya arkadaşlar kadın isterse mesleğini bırakır isterse bırakmaz ister 20 yaşında evlenir ister 25… saygı duymanız gerek. Aklı başında bir insan sonuçta. Mutluluklar dile geç.

INSPIRIT

mantık bulunan tek yorum teşekkür ederim

Loura

Peki benim kaderimde ki kişi ne zaman karşıma çıkacak beklemekten çürüdüm.

Starlight

Mutluluklar diyelim. So Ji Sub’u en son Gong Hyo Jin ile olan dizisinde izledim. Bayadır izlemiyorum. Güzel projeler seçer umarım.

Elif

Aslında bu videoyu izlemistim.bal bakış falan yoktu.adam en iyi aktorlerinden biri,kizi begense bile rol yaparak hissettirmez.tipik cringe koreliler.her seyden bir hikaye cikariyorlar.neyse yakisiyorlar ,mutlululkar

Tuğba

Kadının oldukça sıradan bunlar bir şeyi abartmaya bayılıyorlar. Ayrıca oku kariyer yap daha 25 yaşında evlenince bırak. Bu nasıl bir vizyonsuzluk saygı duyamıyorum şöyle şeylere.

BIKTIM

Evet çalışmalı kendi parasını kazanmalı. Kadınlar erkeklerin kölesi değil diyoruz hep, erkeklerde kadınların kölesi değil. Ayrıca olur da boşanırlarsa onu bekleyen işler olmayacak. Tabii konu saygıysa buna da saygı duyarım. Yine de doğru gelmiyor.

Tuğba

Kimseye saygı duyarı kasmıyorum. Herkes çalışmak zorunda değil ama sırf evlendi diye kariyerini çöp eden kadınlara saygı duyamıyorum

INSPIRIT

Yabancı yorum biraz önyargılı olmamış mı? Belki de yoruldu, belki farklı bir işle/hobiyle ilgilenmek istiyor. Kore’de kadın çalışan olmak zaten zor bir şey, belki iş yerinde zor zamanlar yaşıyordu nerden bilebilirsinki? Ben de koca parası olayından nefret ederim ama ‘NeDeN eVlEnİnCE iŞİnİ bIraKtI LOL’ diye bilmeden tepki vermek de ne biliyim

BIKTIM

Tek bu kadın için söylenmiş bir şey değil bence yabancı yorum. Bir çok kişi evlenince işi bırakıyor. Hepsinin tabiki de kendine göre sebebi vardır. Ama erkek çalışma koşulları çok mu iyi? O zaman onlarda işi bıraksın. Tamamen lüks bir şey isi bırakmak. Zengin bir adamla evleniyor olmasa işini bırakıp hobiyle ilgilenmesi zor olurdu… Tabii şu konuda haklısınız belki bu işi bırakıp başka bir işe geçmeyi düşünüyor olabilir.

Suna

Bayılıyorum böyle vizyon sahibi kişilerle çıkan evlenen ünlülere. Kendi kalitelerini de belli ediyorlar böylelikle. Ji Sub’ı kaybettiğim için üzgünüm ama böyle bir kadın olduğu için mutluyum. Umarım çooook mutlu olurlar. (Ji Sub aşkım ben daha iyiydim ama sen kaybettin. Beni çok düşünme yoluna bak)

balrimnyk

ÖQMFLWMFŞQMFQLDMMADN

Ntty

Vizyon mu? Kadın kocası için kariyerini bırakıyor isteyen de kaliteli dediğin kocası. Hiç vizyon sahibi biri gibi görünmüyorlar yani klasik ataerkil zihniyet🤢

Suna

İşi bırakmasını Ji Sub mı istemiş? Bu konu hakkında bilgim yoktu. Link atar mısınız lütfen haberin?

Cansu

Son ye jin korelilerin tabiriyle ajumma gibi gözüküyor burada jsjdkdkdk

sny

O dönem herkes sağındaki SYJ ile shipliyordu 🙂 sen sağındaki ile sevgili çıktı çıkacak derken git en umulmadık solundaki kadınla evlen 🙂

Cansu

Şu an Son ye jin hyun bin le çıkıyor söylentileri var umarım doğrudur

selen

çok sevindim . kaptı gül gibi adamıı . ağlamaya gidiyorumm

minlep

kadının işini bırakmasına niye laf etmişsiniz ki 😀 Feminist olduğu düşünülen ünlülerin linç edildiği bir toplumda kadının hemencecik erkeğin hegemonyasına altına girmesine açıkcası hiç şaşırmadım.Ha bir de şurdan bakmak lazım belki kadın işini severek değil de sırf geçinmek için yapıyordur artık para kaygısı çekmeyecekse niye uğraşsın ki ? Kısacık hayat para derdi olmadan yorulmadan günlerini istediği gibi geçirmeyi de tercih etmiş olabilir.

Somniadess

Bence bırakmasında bir sıkıntı yok sonuçta kendi kararı elbette kendi gelirleri olsa daha iyi olurdu ama bir aile olacaklarını düşünürsek mantıklı bir seçim.

mabel

Daha 2 ay öncesine kadar işime sahipken bir erkek için kariyerimden vazgeçmem derdim ama salgın sırasında çocuğunu evinde bırakıp işe gelen ve sonra tekrar eve giden ama içi rahat etmeyen arkadaşlarımı görünce yok arkadaş çalışan anne olmak zor. Zengin koca bulup evde takılın orda çay partisi burda alış veriş gezin. Çocuğunuzu kime bırakıcam diye düşünmeyin. Ayrıca çalışırken herkes melek değil ne patron ne iş arkadaşı stresi çekilir oldu….valla mis gibi kendi evin.Çalışmaktan kitap okumaya ,sinemaya ,aktiviteye vaktin de yok. Iyi bir eş ile mantık evliliği, istifanı da ver takıl kafana göre ….. Bence doğru bir karar vermiş.

Leila

Boyle dusunmen beni cok uzdu.tabiki insan ev hanimi da ola bilir.ama esini secerken bu bir kriterin olmamali.sosyallesmek,calismak evde bebek bakmaktan cok farkli.ev hanimlarinda bir sure sonra ozguven eksikligi de baslaya bilir.bu yuzden ilk kriteriniz kendi isiniz,size her zaman destek verecek guzel esiniz olmali.

KINGEXO

Erkekler sizin köleniz mi? Neden sürekli onların eline bakıyorsunuz? Bastan sona saçmalamışsın çevremdeki çoğu kadının hem çocuğu var hem işi hemde eşi gayette mutlular. Kadınları bu kadar küçük görmen, erkekleri para makinesi olarak görmen iğrenç bir şey.

Beqq

Kız gayet de mantık evliliğinden bahsetmiş ve biriyle parası veya yakışıklılığı veya iyi niyeti için evlenmek mantıklı şeyler. İster para makinesi olarak görür ister görmez. Bir çok çocuk çalışan anne babasını doğru düzgün göremediğinden sıkıntılı insanlara dönüşüyor. Madem erkekleri para makinesi olarak görmek iğrenç, gidip temiz kalpli ama işsiz güçsüz biriyle evlen ki dediğin şeyin iğrençliğini kanıtlamış ol.

Tuğba

O kadar anlamamışsın ki kız ne demiş.

KINGEXO

@beqq ablam ve eniştem çalışıyor yeğenim ise gayet sağlıklı ve güzel yetişiyor. Akşam vakti yeğenim ile ilgilenip oyunlar oynuyorlar bu saydıklarının hepsi bir bahane eğer çocuğunu seviyorsan aranıza zaten iş giremez. Senin düşünce yapın korkakca.

Beqq

@KINGEXO Herkes senin aile yapına ya da ablan ve eniştenin psikolojik gücüne sahip değil kusura bakma. Herkes hepsini birden idare edemiyor ve sevgi de durumları düzeltmeye yetmeyebiliyor kusura bakma; ama tek yaptığınız siz bir şeyi başarabildiniz ya da başarabiliyorsunuz diye herkesten aynı performansı beklemek ve kendi düşüncelerinizi onlara dayatmak. Her insanı bir tutmayın. Benim düşünce yapım korkakça veya değil, kime göre neye göre? Sen öyle düşünüyorsun, ben değil. Her insanın gücü bir değil ve kişinin kendini bilip ona göre davranması da gayet mantıklı bir durum.

Beqq

Benim babam bile işten döndüğünde bize katlanamıyordu, bir de annem çalışsaydı olacakları düşünemiyorum. Madem senin ablanın ailesi mükemmel, öyle olmaya devam etsinler ve başkalarını yargılamadan önce bir zahmet çevrelerinde neler görmüş, neler yaşamış olabileceklerini de düşün. Herkes siz değil. Herkes aynı sabra da sahil değil.

BIKTIM

Önce kendinize saygı duymakla başlasanız erkekleri köle olarak görmeyi, işi zorunluluk olarak görmeyi bırakırsınız. Hem çalışıp hem mutlu olan çok insan var. Babanızın durumuna bakarak ya da çevrenize bakarak genelleme yapamazsınız, yanlışlarınızı kendinizce mantığa çevirmeye çalışmayın…
Istediğiniz gibi yaşayın ama çoluk çocuğun olduğu sitelere gelip böyle şeyler yazarak onları da etkilediğinizin farkında olsanız iyi olur.

Beqq

Pardon da erkekleri köle olarak görmüyorum. Bir insanın çalışıp ailesini geçindirmesini ya da bir başkasının ev işi yapıp çocuk bakmasını kölelik olarak gören sizsiniz. Benim kendime saygım var. Ve dediğiniz gibi çalışıp mutlu olan insan var ama bir o kadar mutsuz insanın da olduğunu görmezden gelmeyin. Yorumumu düzgün okursanız her insanın aynı yapıya sahip olmadığını ve olamayacağını da görüp bir zahmet anlamış olmanızı beklerim. Ayrıca size göre yanlış olan şey bana göre doğru olabilir ve tam tersi de olabilir. Kişinin yanlış veya doğruyu algılama şeklini yaşadığı hayat etkiliyor kusura bakmayın, böyle bir durumda kendi doğrularınızı başkalarına dayatamazsınız. Benim insanları etkilediğimi… Read more »

KINGEXO

ilk yazdığın şeyle son yazdığın şey arasında dağlar kadar fark var. yazdığın yorumları baştan sona bir oku hiç birimizin ailesi mükemmel değil bazılarımız sevgiyi alamıyoruz ama bu annelerin çalışmasıyla alakalı değil baban tek başına bir aileye bakmaya çalışıyor para konusunda bütün yük onun üzerinde ama sen sadece ‘bize katlanamıyor annemde çalışırsa öyle olacak’ diye bencilce düşünüyorsun. Eminim ailen senin kendi ayaklarının üzerinde durabilen erkeğin eline bakmayan birisi olmanı istiyordur. azıcık mantıklı düşün.

Beqq

Sana göre, annelerin çalışmasıyla alakalı değil. Babamın durumunu bilen benim ve problem yalnız başına bir aileyi geçindirme çabası değil akşama kadar öğrencilerle ilgilenmek zorunda olmasıydı. İnsan sabrını işinde tüketince kusura bakmayın ama eve de bir şey kalmıyor. Olan buydu ve kendi ailemi tanıyan biri olarak annemin de çalışırsa öyle olacağını ve hem eve hem işe yetişmek için kendini yıpratmaktan başka bir şey yapmayacağını gayet iyi biliyorum, çünkü çalışmayı denedi. Yani, bencilce veya değil ben kendi gözlemlerimi söyledim ve bunun bencillik olduğunu düşünüyorsan bu senin problemin çünkü ben kendi adıma ailem söz konusu olduğunda bencilim senin deyiminle. Ailem kendi ayaklarım üzerinde… Read more »

BIKTIM

Sizin dediginiz gibi olmuyor. İnsanlar kendi kafalarını kullanarak hayatlarına yön veremiyor. Çünkü doğar doğmaz bu toplumda yaşıyoruz. Yani ne görürsek onu yaşıyoruz. Bana kalırsa birini parasından dolayı ya da iyi yemek yapmasından dolayı sevmemiz tek bir kişiyi değil tüm toplumu etkiliyor. Ayrıca “Ister para makinesi olarak görür ister görmez” yorumu bana ait sanırım? Ben böyle yaşayamazsınız demiyorum ama doğru değil? Birinin başka bir insanla sadece çıkarı için birlikte olması sağlıklı değil hiçbir açıdan. Savunulacak bir yanı yok. Bu kadın içinde boyle erkek içinde. Dogru olmayan bir seyi savunmak için kırk takla attığınız için yorumlarınız kötü etkileyebilir diyorum. Bu yüzden küçücük… Read more »

Liya

Anne babam doktor.su donem eve bile gelmiyorlar.hep yogundular zaten.ama yine mutlu cocukluk gecirdik.ne sacmalik ya vakit ayirmamak.vakit ayiramiyacaksan,cocuga bakamiyacaksan zaten cocuk yapazsin.cocugun sorumlulugu alamiyorsan niye cocuk yapiyorsunayrica ben de tipta okuyorum.bu yerlere gelmek icin canim cikti okumaktan.sacma salak zengin koca hayali nedir ya.kendin zengin olmayi hedefle.
Ayrica boyl dusunen insanlarin buyutucegi cocuklar da dar kafali olucak ona yanarm

Beqq

Problem ne biliyor musunuz, herkes siz veya aileniz değil, her insanın yapısı farklı, sizin mutlu bir çocukluk geçirmeniz herkesin mutlu bir çocukluk geçireceği anlamına gelmiyor, sizin ailenizin size vakit ayırabilmiş olması herkesin bunu yapabileceği anlamına da gelmiyor. Bunu şu kafanıza sokun. Ayrıca bir insan iş ve çocuk yapmak arasında kaldığında her zaman işi seçmek zorunda da değil. Çocuğa vakit ayıramayacaksa işi bırakmayı seçip çocuk yapmayı tercih etmiş diye kimseyi suçlayamazsınız, herkesin kendi hayatı. Zengin koca hayali ise bazı insanlar için kolay yol olabilir, bu durum zengin kocanın da işine geliyorsa bundan kime ne. Yetiştirecekleri çocukların nasıl olacağı konusuna bir şey… Read more »

Beqq

Siz farklı bir toplumdan geldiniz sanırım, ya da düşünceyi etkileyen tek şey toplum değil sizde de göründüğü üzere. Ben insanın tamamen yaşadığı topluma göre şekillendiğini düşünmüyorum, kafasını biraz kullanan herkes fikirlerini istediği yönde şekillendirebilir ki jenerasyonlara biraz bakarsan artık kimsenin yaşadığı topluma göre hareket etmediğini de görürsün. Ayrıca o yorum bana ait, çünkü siz ya da bir başkası burada ne kadar konuşursa konuşsun insanlar yine de istediği şeyi düşünecek, yani bırakın kim ne yapıyorsa yapsın madem. Bu da bir özgürlük sonuçta, doğruluğu da kişiye göre değişir. İnsanların doğrularını değiştiremezsiniz. Ayrıca ilişkiler çıkarlar üzerine kuruludur, kendinizi kandırmayın. Sevgi sizi duygusal olarak… Read more »

Tuğba

Israrla anlamıyorsun sanırım kızların sana söylediği şeyden çıkardığın sonuç ısrarla yanlış. Başkasından medet ummak yerine kedini yetiştirmek mesele ve öyle çocuk yetiştirmek.Çıkar gözetmediğin ilişki sürer tam tersi ortadan çıkarın kalkınca boşancan senin mantığına göre. Çalışmaya bilirsin o ayrı ama zenginle evlenip koca parası yicem gezcem tozcam düşüncesi başka bir olay oluyor

Beqq

Problem şu, sen de onu anlamamışsın, ben kimseye kendini geliştirmesin demiyorum. Kendini geliştirmek demek sadece çalışıp para kazanabiliyor olmak değildir. Git önce kendini geliştirmek tabirini iyice bir öğren, çünkü bir işte çalışmayan biri de kendini gayet geliştirebilir. İlişki konusunda, günümüzde ilişkiler artık çıkarlar ters düştüğü veya tükendiği için bitiyor farkında mısın? Çıkarı sadece maddi olarak ele almadım farkındaysan, sevgi, mutluluk da bir çıkardır, her insan için bu böyledir. Artık aranızda sevginin veya bağlayıcı herhangi bir başka şeyin olmadığı bir insanla taş olsan ilişkini devam ettiremezsin. Bir yaştan sonra da durumlar alışkanlığa döner ve o alışkanlık da güven veren bir duygudur… Read more »

Tuğba

Başkasının öyle yorumunu eleştirene karışmışsın insanlar bunu eleştiriyordu sen konuyu başka yerlere çektin. Başkasının hayatı ilgilendirmiyor diyorsan onu eleştiren de seni ilgilendirmiyor. Çıkarı bu kadar genişletmeye gerek yok ordaki kastımın sevgi çıkarı olmadığı aşikar. Neyse uzun uzun yazını okuyamam her şeye cevap veremicem. Kısaca konuyu başka yerlere çekme

Yeni Yazılar