Song Hayoon’un Temsilcisi: ‘Okul Değiştirdiği Doğru Ama Saldırı Yok’

21

Oyuncu Song Ha Yoon, zorbalık nedeniyle önceki lisesinden atıldığını kabul ettiği için ciddi tartışmalarla karşı karşıya. İddiaların ortasında, ajansı davanın son suçlamalarla ilgisi olmadığını açıklayarak, çevrimiçi karalamayı ele almaya çalıştıklarını vurguladı.

Son zamanların popüler dizisi Marry My Husband’daki rolüyle tanınan Song Ha Yoon, geçtiğimiz günlerde zorbalık iddiaları nedeniyle önceki okulundan atıldığını itiraf etti. Song Ha Yoon’un ajansı Starship Entertainment’den King Kong, 2 Nisan’da K-media’nın sorularına yanıt olarak oyucunun okuldan atıldığını doğruladı.

Ajans, okuldaki şiddet nedeniyle okuldan atıldığını kabul etmekle birlikte, bu durumun yakın zamanda başka bir kişi tarafından kendisine yöneltilen zorbalık suçlamalarıyla ilgisi olmadığını vurguladı. Song Ha Yoon’un kendisini suçlayan kişiyle hiç karşılaşmadığını ve şu anda çevrimiçi hakaret iddialarını araştırdığını açıkladı.

Bu açıklama, bir gün önce eski bir okul arkadaşına zorbalık yaptığına dair iddiaların ortaya atılmasıyla birlikte aktris hakkındaki iddiaların arttığı bir dönemde geldi. Ajansın hızlı yanıtı, durumu şeffaf bir şekilde ele almayı ve aktrisin geçmişiyle ilgili yanlış anlamaları açıklığa kavuşturmayı amaçlıyor.
CR: Pinkvilla

 

1. Birinin alkollü araç kullandığını ama içki içmediğini söylemek gibi

2. O bir 86’lı… cidden etkileyici

3. Bu eğlenceli

4. Nedir buㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ bu bir şaka konseri mi?

5. Ne diyorlar; bizi aptal mı sanıyorlar?

6. İçtim ve araba kullandım fakat bu alkollü araç kullanmak değildi.?

7. 🤷‍♂️

8. Bu açıklamayı gerçekten düşündükten sonra mı yayınladılar?

9. Buna kim inanır?

10. Bu nedir… “ona vurdu ama vurmadı” demek gibi bir şey.

 

K: pannchoa

Önceki İçerikLee Hyori’nin Makyajsız Yüzü Bir Şaka Olmalı..
Sonraki İçerikSong Kang’ın Askerlik Fotoğrafı ㅠㅠㅠㅠ
Subscribe
Bildir
guest
21 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments