Song Hye Gyo ve Jang Ki Yong yeni romantik dizide başrollerde yer alacaklar

49
3631

0000074010 001 20210310161440344

HABER: Song Hye Gyo ♥ Jang Ki Yong romantik dizide başrollerde olacaklar

KAYNAK: Insight via Instagram

1. [+338] Jang Ki Yong sizin neyiniz de Song Hye Gyo’ya ‘ona bulaşma’ diyorsunuz ㅋㅋ Song Hye Gyo onu canlı canlı yiyeceğini falan mı söyledi?

2. [+254] Bu seferki Jang Ki Yong mu olacak

3. [+175] Jang Ki Yong’a bulaşma

4. [+120] Sosyal medyaya nefret yorumu yazanlar, insanlarla dalga geçenler, okul zorbalarından farkınız yok. Song Hye Gyo size ne yaptı? Sizden çok daha güzel ve başarılı diye kıskanıyor musunuz? Hayatınızda yeterince sevgi görmediğiniz için hıncınızı ondan mı çıkarıyorsunuz?

5. [+94] Sırada Jang Ki Yong var

6. [+41] Kyah bu sefer Ki Yong’un peşine düşecek

7. [+40] Song Hye Gyo’nun yeni dizisini destekliyorum, fighting

8. [+27] Sonunda izleyecek yeni bir şey! Hye Gyo unni ve Jang Ji Yong ‘Misty’ yazarıyla buluştu 😍

9. [+12] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Bunu düşünen tek ben değilmişim.. Lütfen Jang Ki Yong’ı alma…

10. [+16] Birlikte iyi görünüyorlar

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+70] Song Hye Gyo güzel ve oyunculuğu çok iyi olmasa bile en popüler aktrislerden biri, ayrıca en seksi starlarla sevgili olabiliyor, insanlar kıskanıyor tabi

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikBig Hit Entertainment ismini ‘HYBE’ olarak değiştirecek
Sonraki İçerikAktor Cho Han Sun okul zorbalığıyla suçlanıyor
49 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Kumari

Song hye kyo 2003 yılında All in dizisinde rol arkadaşı Lee byung hyun ile sevgili oluyor ardından 2004 yılında Rain ile Full house çekiyor bu dizi devam ederken Lee byung hyun ile ayrılıyor ardından Rain ile sevgili oluyor daha sonra 2008 yılında Hyun bin ile The World They live in dizisi çekiyor sonra onunla da sevgili oluyor.Daha sonra 2014 yılında My brilliant life filmindeki rol arkadaşı Kang dong won ile sevgili oluyor. Daha sonra 2016 yılında DOTS dizisindeki Song jonki ile 2017 evleniyor .Evliligi devam ederken park boğum ile 2019 da boyfriend dizisi çekiyor ne hikmetse bu diziden sonra kocasından… Read more »

Melboomer (I.K.)

Ya şimdi, her şey tamam da o boşanma sebebinin aldatma olduğunu ima etmen olmadı bence. Çünkü eşiyle park bo gum yakın arkadaştı, söylentiler de yalanlandı. Ünlü bile olsalar günahlarını almayalım.

Kumari

Tamamen ona baglamadim aslında ama bu diziden sonra boşanma haberleri sonradan song jongki’ nin şirketini değiştirmesi park boğum la aynı sirkettelerdi bence bunun etkisi vardi

Sananelazım

Aldatmadı ama sjk nın babası ima etti baya olaylar oldu kadının şirketi iftira atanlara dava açtı sonra bir şeyler oldu tatlıya bağlandı. Hatta kadının şirketi aldatmadığına dair söylentiler de çıkardı hamile olmak istediğini söyledi falan filan . Kadını suçlamıyorum ama sjk nın babası ima ettiyse var bir şeyler.

Sude

Totonuzdan element uydurmuşsunuz. Rain ve Kang Dong Won ile çıkmadı, uydurma söylentiydi hepsi. Bo Gum ile zaten hiç alakaları yok. Lee Byung Hun, Hyun Bin ile çıktı, SJK ile evlendiler zaten. Kadın 90’lı yılların sonlarında oyunculuğa başladı çeyrek asır oldu, onlarca dizi-filmde rol aldı. 3 kişiyle çıkmış olması o kadar da garip değil. Rol arkadaşlarıyla ilişkisi olan bir sürü kadın-erkek ünlü var, Kyo Asya’daki en popüler aktrislerden biri olduğu için bu kadar göze batıyor sadece. Netizenler kudurup ağlamaya devam edebilirler.

Kumari

Evet totomdan uydurdugum haberin çoğunu kabul etmişsin .Zaten park boğum ile çıktığını söylemedim ama o diziden sonra kocasının ondan boşanması .Arkadaş evet birçok ünlü rol arkadaşıyla çıkıyor ama hye kyo’ nün ki başka seviyede

Kado

Kang dong won bilmem ama Rain ile kesinlikle çıktılar o çok açık. Ayrica evet olabilir kadının dizi çekerken sevgilisi yoksa karşı tarafında yoksa olabilir böyle şeyler kadin sanki onlara zorla sahip olmuş gibi davranmaya gerek yok abshsj

SeulgiWendy

Shk resmi olarak Lee Byung Hun ve Hyun Bin ile çıktılar Sjk ilede evlendi zaten. Rain ile hiç sevgili olmadı aynı dizide oynadı diye dedikodu çıkardılar kang dong ve Jo İn Sung için çıkan dedikodularda gerçek değildi şimdi kadın güzel Kore’deki çoğu aktör kadına yürüyor oppaları elden gideceği korkusu yaşayan netizen kızlarımızda tutuşuyor kadını kadın kazanova ilan ettiler. Zamanın da Lee min ho oppalarida en çok birlikte çalışmak istediği aktristin SHK olduğunu söylediği için yine kadını linclemislerdi. Kore’deki çoğu ünlü kadını ideal tipi olarak seçiyor bunda kadının suçu ne ne yapabilir yani.

__.

Eeee size ne bundan? Erkekler bir rahat bırakmamış demek. Öyle yorumcularla dolu bir yer ki az önce para verip kadın tecavüz etmeye giden erkek idolün haberinden geldim adamın yaptığı şey çok olağan sanki o biçim tepkiler. Şunun çok beğenilmesi hiç şaşırtmadı. Burası toksik kitlenin mekanı cidden.

ajumma #aşağıbakmayacağız#kayyumrektöristemiyoruz

Song Hye Gyo çook güzel kadın. Fakat oynadığı başrollerle sevgili olması çok fazla etik gelmiyor bana. Tuhaf bir kadın. Kendisi hakkında bir düşüncem yok. Çok gerçek hayatta ropörtajlarına ya da show programlarında izlemedim. Gizemli bir havası var. Ama Song Joong Ki ile neden ayrıldılar merak ediyorum asdfghj

ajumma #aşağıbakmayacağız#kayyumrektöristemiyoruz

Bu arada kimse rol partneri ile sevgili olamaz demiyorum. Yanlış anlaşılma olmasın. Sadece bu kadar çok olunca tuhaf buluyorum. Yoksa rol partneri ile evlenip çok güzel ilişki sürdüren insanlar var. Fakat Hye Kyo yanlış hatırlamıyorsam All ın dizisindeki partneri Lee Byun Hun, Autumn ın my heart dizisindeki partneri Song Seung Heon, Full House dizisindeki partneri Rain, Worlds Within dizisindeki Hyun Bin ile bazı sevgili haberleri çıktı. Bazıları gerçek bazıları değil sanırım. Hyun Bin ve Lee Byun Hun gerçek diye biliyorum. Bir de Song Joong Ki’yi katarsak 3 başrol oyuncusuyla sevgili olunca kadına bu imaj yapıştı. Bende kdrama sever olarak hepsi… Read more »

sametinyourarea

bu kadına bu makyaj cok yakısıyor

sametinyourarea

bu da cok güzel

betül

1. [+338] Jang Ki Yong sizin neyiniz de Song Hye Gyo’ya ‘ona bulaşma’ diyorsunuz ㅋㅋ Song Hye Gyo onu canlı canlı yiyeceğini falan mı söyledi?

Kadın oyuncu erkek oyuncudan büyük olunca tepkiler genelde böyle oluyor maalesef.

Hellöüvv

Büyük olduğu için demiyolar ki. Bu kadın sürekli rol arkadaşlarıyla sevgili olmasıyla ünlenmiş o yüzden böyle yorumlar yapiyolar

betül

Sevgili olurlarsa iki taraflı bir şey sonuçta. Jang Ki Young için endişelenmelerine gerek yok diye düşünüyorum.

Narengi

Hye gyo çok güzel ve yetenekli bir kadın olabilir lakin artık bence yaşını hafiften gösteriyor. Açıkçası bogumla yakıştırmadığım gibi bu oğlanla da yakıştırmadım.
Son yıllarda kadın olsun erkek olsun yaş farkı bariz olan kişileri dizilerde partner yapıyorlar ve izlemesi hiç keyifli olmuyor.

Blacksiyah

Song hye gyo nun oynadığı dizilerdeki partnerleriyle olması bana demet Özdemir hatırlatıyor 😂 Song hye gyo gerçekten güzel bir kadın ama oyunculuğunu pek de sevmiyorum

mlscofield

Ben de mi sorun bilmiyorum ama yaş farkı çok fazla olunca bilmiyorum izleyesim gelmiyor ;(

betül

Bence yaş farkları o kadar önemli değil ama anne-oğul ya da baba-kız gibi durunca izleyesim gelmiyor. Mesela Touch dizisinin başrolleri arasında 17 yaş var ve baba-kız gibi duruyorlar BENCE.

Melboomer (I.K.)

BABA KIZ DEĞİLLER Mİ 🙄

betül

İzlemedim ama dizide çiftlermiş.

Melboomer (I.K.)

Şu dizi ekibini oluşturanların yakalarından silkelemek istiyorum. Olmuş mu şimdi Allah aşkına?

dennis

aslında sevgiliden çok akıl hocası ile öğrenci gibilerdi romantik sahnelerini yoktu bile doğru düzgün

hiç bir gelin robot değildir!

alakasız ama adam yahşiii

林枫 lín fēng :D?

bu kadının gerçekten çok farklı bir güzelliği var. çok duru geliyo bana. ve kiyong çok yakışıklı ve başarılı biri bence. seviyorum oyunculuğunu

Sel cheshire

4. [+120] Sosyal medyaya nefret yorumu yazanlar, insanlarla dalga geçenler, okul zorbalarından farkınız yok. Song Hye Gyo size ne yaptı? Sizden çok daha güzel ve başarılı diye kıskanıyor musunuz? Hayatınızda yeterince sevgi görmediğiniz için hıncınızı ondan mı çıkarıyorsunuz?

Jean-Baptiste

Şu nefret yorumlarına bakın. Kadın hiç bir suç işlemedi ama insanlar densiz densiz yorumlar yazıyor. Sevmiyorsan dizisini izleme. Sanki kadın partnerlerine tecavüz ediyormuş gibi abuk sabuk konuşmuşlar

Narengi

Vergi kaçırmıştı.

Jean-Baptiste

Aa onu bilmiyordum. Ben de sadece evlenip boşandı diye yazıyorlar sanıyordum malum yobaz koreli kafası böyle çünkü

Carmen

Galiba bir tek benim güzellik anlayışıma uymuyor. Buna karşın benim için önemli olan mesleğini iyi icra etmesi. Ama oyunculuğunu kötü buluyorum o yüzden habere üzüldüm. Jang Ki Yong sevdiğim, başarılı bulduğum bir oyuncu çünkü.

Tuğba

Kadın silah zoruyla sevgili oluyor sanki milletle, demek ki erkek partnerlerini etkiliyor 😀

Aeri

Kadın 1 evlilik yapıp boşandı neden her rol arkadaşıyla evlenmek istiyor gibi muamele görüyor anlayamadım

ilvos

Rol arkadaşlarıyla sevgili olmasıyla bilindiği için aslında, en üstteki yoruma yazmış biri

Aeri

Benden sonra yazdı yorumu geç gördüm, o kadar detaylı bilmiyordum kadının sevgililerini

Mils

Dogru degil o yorum zaten cogu yalan soylentiydi. 2003-2008-2016’da dizi cektigi Lee Byung Hun, Hyun Bin, Song Joong Ki ile ciktilar. 90’li yillardan beri sektorde ve uc kisiyle cikti yani o kadar da abartilacak bi durum yok.
Ayni sekilde Hyun Bin vs aktorler de birkac rol arkadasiyla iliskisi oldu ama erkek olunca umurunda olmuyor cinsiyetci kiskanc kuduruk netizenlerin.

Bence böyle

Hye kyo daha önce bazı partnerleriyle sevgili olmuştu diye hatırlıyorum. Sonra da yine partneri olan Soong joong ki yle evlendi. Hatta ikisinin evlilik haberleri geldiğinde netizenlerden”oppamız kurtuldu”yorumu yapanlar vardı. Yani bu yorumlar yeni degil. Kadın kiminle partner olsa sevgili olacak diye korkuyor o adamın fanları. Hep böyle yorumlar alıyordu zaten.
Ha Allah var bence çok güzel kadın. Oyunculugunu yetersiz, güzelliğini çok iyi buluyorum.
Bu arada eski eşi Soong joong ki de şu an bir dizi çekiyor. Vincenzo adı. Boş vakti olanlar bir göz atsın. Karizma görün istiyorum 🤭

Last edited 3 ay önce by Bence böyle
dino

vincenzo efso ya ahashdsabhda

Heyuu

keşke bu kadın yerine Krystal falan olsaydı.. çocukla çok yakışırlardı

oncetwicetwicetwice

Jang Ki Yong’u uzun süredir kaliteli bir dizide eklemeyi bekliyorum, başrol kumaşı var çocukta. Ama Song Hye Kyo’nun donuk oyunculuğun hiç sevimyorum. Ayrıca bu kadın Song Joong Ki’yle oynadığı DOTS’tan sonra kimseyle kimyası uyuşmadı, aralarında 10 yaş var, bilmiyorum nasıl olurlar. Jang Ki Yong hatrına izlerim gibi, umarım güzel bir iş çıkar ortaya da yanlış düşünmüşüm derim.

Kingkong - exo ot12

Song hye gyo ve han hyo joo baya benziyor.

bakjiyon

Kafayı yemişler cidden.İstediğiyle çıkar sizi ilgilendiren hiçbir şey yok burda.Kadın sanki naptı tepkilere bak

__.

Song hye gyo mükemmel görünüyor. Hiçbir aktör onun yanına yakışmıyor.

Iwashere

Kadına da hak veriyorum ben de böyle yakışıklı adamlarla rol alsam aşık olurdum

Müstesna

jang ki yong her ne kadar model çıkışlı biri olsa da oyunculukta çok yetenekli. birçok oyuncuya taş çıkarır yani. ve bu işi ciddiye aldığı da belli çünkü hiç aynı karakter oynamadı ve hepsinin altından da başarıyla kalktı. ben come and hug me’den sonraki bütün dizilerini izledim(hatta go back couple ve web dizilerine de göz attım) ve oyunculuğunu çok sevdim. hyeri ile de bir dizisi yayınlanacak bu sene. ben daha hyeri ile partner olmasını kaldıramamıştım bir de song hye kyo çıktı. açıkçası bu kadını sadece bir dizide izledim ama sevemedim oyunculuğunu. bilemiyorum tek projesiyle de çok yargılamak istemem tabi. ama kadın… Read more »

cansu

adamın suratı çok itici değil mi?

Melboomer (I.K.)

Search www dizisinde oynadı. Orada izle çok tatlı bir adam. Hafif donuk ama karizmatik ya

cansu

o diziyi izledim ben işte orada görmüştüm ilk ve sevememiştim..:/

Melboomer (I.K.)

Zevkler ve renkler tartışılmaz. Demek ki farklı göz zevklerimiz var 🙂