Benzer Yazılar

Song Joong Ki yeni filminin çekimlerine başladı

Song Joong Ki yeni filminin çekimlerine başladı

HABER: Song Joong Ki, boşanma acısını aştı ve yeni filminin çekimlerine başladı

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+1,447, -161] Song Joong Ki fighting!

2. [+1,370, -164] Song Joong Ki-ssi, umarım artık sadece çiçekli yollarda yürürsün~~💕

3. [+1,193, -138] Sadece pozitif şeyler yaşamanı umuyorum. Güçlü ol!!

4. [+95, -19] Song Hye Gyo’nun tüm reklamları iptal edilmeli değil mi? İmajı çok.. artık şu klas, asil kadın imajına devam edemez, insanlar bütün bunları öğrendi, artık kimse inanmaz..

5. [+95, -19] Song Joong Ki boşandıktan sonra pozitif imajını koruyabilmiş tek ünlü muhtemelen

6. [+85, -16] Song Joong Ki boşanmış bir erkek olsa bile kadınlar onunla olmak için sıraya girer

7. [+78, -13] Boşansa bile çocuğu falan yok sonuçta. Yakışıklı, zengin, isterse yirmili yaşlarında bir kadınla evlenebilir!!

8. [+74, -22] Unut o s*rtüğü!!!!!

9. [+61, -11] Kendini işine verdiğine göre ne kadar zorlanıyor bir düşünün. Muhtemelen dönüş yolunun oyunculuk olduğunu düşünüyor.

10. [+33, -8] Zeki, yakışıklı, yetenekli.. tek başına yaşaması onun için daha iyi. Başka bir kötü kadına aşık olma. Sadece mutlu bir hayat yaşamasını istiyorum.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+44] İlk adımı atan ve Song Hye Gyo’dan ayrılan Song Joong Ki’ydi. Song Hye Gyo şu ana dek hiçbir şey söylemedi. İnsanlar da bu hareketlere bakarak kendi kendilerine sonuç çıkardı. Bu Song Hye Gyo kötü biri, Song Joong Ki iyi biri demek olmuyor. İlişkileri nasıldı bilmiyoruz.

 

Kaynak: Netizenbuzz

15 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Drbel

Bundan sonra çıkacak song hye gyo haberlerini merak ediyorum. Aldatma dedikodularına bir açıklama bile yapmadı, insanlar böyle düşünmekte haksız değil bence.

DaRa

Haklısin valla sessiz kalan song hye gyo bi insan sucsuzsa kendini savunmayi bilmeli song hye gyo ne kendini savunuyor nede bisey diyor

saklıkalan

koreli netizenler tam bir kadın düşmanı. neden ayrıldıklarını bilmeden varsayımlar üzerinden kadına hakaret ediyorlar. sjk’yi severim ama böyle yapacağını neden boşandıklarını açıklasın bu davranışları gerçekten çok çirkin sebep başkaysa kadını töhmet altında bırakıyor

Tuğba

Aldatıldı mı bilmiyorum ama boşanmanın ekmeğini bol bol yer zeki de adammış valla.Ortada aldatma falan yoksa hayal kırıklığı olur karakteri.

Cupid

Adam çökmüş resmen

suna

İlişkide ne olup bittiğini bilmiyoruz ama yine taşlanan taraf kadın oldu. Hemcinslerime acıyorum.

selen

valla bendee

SURMEW-BTS

bu iki insanın kendi özel hayatı, kapalı kapılar ardında neler yaşandı, neler söylendi bilemeyiz ve yabancı yorumunda dediği gibi biri iyi biri kötü diyemeyiz, taraf tutmak saçma. kanıt olmadan da kadını suçlamak haksızlık.

Kpop

Filminin reklamına iyi yaradı bu olay. Olurda cidden song hye kyo aldatmadıysa ortada başka şeyler varsa yanar. Ayrıca ne olursa olsun sonuçta o kadını sevdin evlendin, kadına yönelik böyle sert bir boşanma davası açıp hakkında dedikodular yayılmasına sebep olmayacaktın, bildiğim kadarıyla kadın hiç onun hakkında konuşmadı, arkadaşları sadece zayıfladı yüzüğü o yüzden takmadı vs gibi şeyler söyledi, song Jong ki yi kötü gösterecek tek bir hareket olmadı. En azından ilişkilerine, mahremiyetlerine saygı göstermeliydi.

kuki

ve song hye kyo’nun arkadaşı boyfriend’den sonra hamile kalmayı planlıyordu demiş

ece

Bence olaya sadece şu adamın gözünden bakmak epey yanlış kadın açıklama yapmıyorsa bu haksız olduğu anlamına gelmez ilişkilerine olan saygısından bunu yapıyor olabilir öte yandan adam haber bile vermeden boşanmış öncesinde konuşmamış bile bu tarz fevri birini gözlerinizi yumup savunmanız saçma neyse boşanma üstüne herkes onu desteklerken yeni film iyi pr yapar artık

Kpop

aynen ne olursa olsun kadın ne yaparsa yapsın habersiz boşanma davası açmamalıydı. millet zaten magazin sayfalarına sizi konu edinirken kendisinin böyle yapması ilişkilerinin mahremiyetine önem vermemesi kötü bi davranış. sonuçta bi yaşanmışlık geçmiş var, kadınların kore toplumundaki yeri alacağı tepkilerde belli, bunu yapması kötü oldu.

db db

Hye Gyo’ya bu aldatma yorumlarını yapanlar -ki olay belli bile değil- gider de LEE SANTA’nın dizilerini filmlerini izlerse işte o zaman görürüz iki yüzlülüğünüzü. AMA TEKRAR SÖYLÜYORUM HYE GYO HABERLERİNİN DOĞRU OLUP OLMADIĞI BELLİ DEĞİL!!!!

saklıkalan

izliyorlar zaten son dizisini ayıla bayıla izlediler sonra da adamı övdüler. o adamın karısı adamdan daha çok nefret aldı neden boşanmadı diye. kadın düşmanı bunların hepsi.

SeulgiWendy

Onuda geçtim adam aldattıktan sonra dahada bir yükseldi bir suru daesang topladı birde ilginç bir şekildede karısı nefret alıyor.

Yeni Yazılar