Benzer Yazılar

Song Seunghyun, bir veda mektubuyla FT Island’dan ayrıldı

Song Seunghyun, bir veda mektubuyla FT Island'dan ayrıldıSong Seunghyun, bir veda mektubuyla FT Island'dan ayrıldı

HABER: Song Seunghyun, “FT Island ile mutluydum… hayranlarımızdan özür dilerim” gruptan ayrılması hakkında duygularını paylaştı

KAYNAK: Star News via Naver

1. [+2,112, -46] “Şu anda uzakta olan lider hyung, sıkı ve güzel çalıştık!” ??? Gerçekten böyle bir zamanda Choi Jonghoon’dan mı bahsediyor?

2. [+1,706, -46] “Şu anda uzakta olan lider hyung” ㅋㅋ beyinsiz olduğunu kanıtladı

3. [+791, -26] “FT Island üyesi ve gitaristi olarak çok mutluydum. Son olarak, Hongki hyung, Minhwan, Jaejin hyung, ve şu anda uzakta olan lider hyung, sıkı ve güzel çalıştık! Çok şeyi aştık ve daha da havalı bir grup olacağınıza inanıyorum. Bana asla unutmayacağım hatıralar verdiğiniz için teşekkürler”……… delirmiş…….. ciddi mi….. gerçekten…??

4. [+717, -20] Ne kadar yakın olurlarsa olsunlar Choi’den bahsetmesi yanlıştı

5. [+662, -10] Ne kadar sadık ㅋㅋㅋ şu anda hapiste olan Choi’ye bile mesaj yazmış ㅎ

6. [+118, -3] “Üyelerim” deyip geçmeliydi, onun ismini anmak zorunda mıydı? Özellikle de mağdurların hala aramızda olduğu bir skandala karışmışken

7. [+83, -1] O senin liderin olsa bile yine de bir seks suçlusu. Onunla arkadaş olabilirsin taam ama topluma karşı bir suç işledi. Böyle açık açık onun ismini anman çok kişiyi rahatsız edebilir.

8. [+54, -1] Aaa… Choi lider miydi..?? O zaman böyle hareket etmemek için daha çok sebebi vardı… Lider olduğunu bilmiyordum…

9. [+46, -0] Oğlum, Choi Jonghoon hiçbir erkeğin yapmaması gereken şeyleri yaptı. Kadınlara zorla içki içirdi, Jung Jun Young ile onları videoya çekti ve topluca tecavüz etti. O bir pislik. Hayvanın teki o, insan değil.

10. [+53, -11] Ben Song Seunghyun diye bir üye olduğunu bilmiyordum ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

Song Seunghyun, bir veda mektubuyla FT Island'dan ayrıldı

KAYNAK: Naver

1. [+1,558, -61] Niye mağdurları hala aramızda olan bir seks suçlusunu anarsın ki..

2. [+1,283, -44] “Şu anda uzakta olan lider hyung” ㅋㅋㅋ bir seks suçlusu bile onun hyungu~~

3. [+1,161, -60] Onunla ne kadar yakın olursan ol Choi Jonghoon gibi bir suçluyla hatıralarını paylaşmamalısın… bu çok yanlış

4. [+652, -29] Biriyle yıllar geçirmiş olsam bile, seks suçlusu olduğu ortaya çıkarsa ondan asla bahsetmezdim

5. [+153, -5] Hyungundan bahsetmesi onunla hala görüştüğünü gösteriyor… ㅋ

6. [+139, -7] Lider hyungundan bahsetmemeliydin, özellikle de ne yaptığını biliyorken…

7. [+69, -0] Choi Jonghoon her şeyi mahvetti

8. [+72, -4] Liderden bahsetmesi yanlış değil mi?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+246] Arkadaşları berbat şeyler yapsa bile onları destekleyen insanlar çok tuhaf geliyor bana.

 

Kaynak: Netizenbuzz

11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Maraz Ali

Hongki-ya bu gruba girmek için nasıl bir günah işledin?

ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

Benim de mektubu okuduğumda takıldığım tek şey o cümle oldu birlikte gerçekten uzun zaman geçirdiler tamam ama yine de bu denli iğrenç bir insandan bahsetmemesi gerekirdi bence

mabel

Ah asla anlayamayacağım… tamam arkadaşındır ama mağdurlardan biri senin yakının olsa ona hala hyung diyebilir miydin. Günümüz toplumunda sıkıntı bu galiba empati eksikliği. Size zararı dokunmadıysa ne yaparsa yapsın önemli değil yeter ki bana dokunmasın.

İğrençlik

Nasıl o sapık ve tecavüzcü kişiden bahsedebilir, grubun lideri olsa bile onunla uzun süredir birlikte olsa bile hayatından böyle birini silmeli, annesi, kız kardeşi, ablası, sevgilisi vs varsa eğer onların başına da aynı şey gelebilirdi, böyle bir şeyi en çok sevdiği kadın yaşasa ne hissederdi. Biz ta buradan o yabancı kadınlar için empati kurup üzülüyoruz, sapıklara sinirleniyoruz lanet okuyoruz… Bunlar hala mağdurları düşünmüyor. Lee Hong Ki o sapığı hayatından silmişken bu kişi neden aynısını yapıyor. Ayrıca ben Hong Ki yi lider sanıyordum demek ki değilmiş. Choi Jung Hoon denen canavar lidermiş, şerefsiz.

Cansu

Niye ayrıldı şimdi

Cansu

Şimdi baktım kontratı bitmiş o yüzden ayrılmış ama soompide yazan mektupta pislik liderden bahsetmemiş acaba eksik mi çevrildi yoksa gazeteciler bir pislik mi döndürüyor ?

ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

Kontratı bitince oyuncu olarak devam etmek istediği için yenilemedi sözleşmesini. Kendi instagram hesabında paylaştığı yazıda o pislik adamdan bahsediyor maalesef.

Sunshine

Bence durumun ne kadar çirkin olduğunu yakınların idrak etmesi daha zor. İnsan inanmak istemez böyle bir şeye.. Yanlış olanı yapmadığını düşünür. Olay hırsızlık gibi bir şey değil, çok daha ciddi evet ama konduramamak diye bir şey var işte..

Army&buddyland

Tek kelime ile iğrenç

Maraz Ali

Bu bir iş salak herif o senin eski iş arkadaşın ve bir suçlu!!! Bir suçluyu anabiliyorsan onun suçunu da görmezden geliyorsundur.
CnBlue üyelerini bu olaydan biraz önce takip etmeyi bırakmıştım açıkçası başta Yonghwa olmak üzere Minhyuk ve Shin’in de Hongki gibi açık yüreklilikle Jonghyun için bişeyler söylemesini bekledim. Ama ne iyi ne de kötü birşey söylemiyorlar. Sadece bu salak gibi ileride bir gaf yapmalarını istemiyorum çünkü yıllarımı onlarla geçirdim samimiyetlerine güvenmek istiyorum onların iyi insanlar olduklarını bilmek istiyorum. Jonghyun gibi dışarıdan kendini her şeyden izole etmiş cool geçinen “burning” (aslında iğrenç bir yaratık) imajının aksine onlar içten insanlardı.

BRAIN

Aa bu çocuk oyuncu olmak için mi ayrılmıştı salak bir cümlesiyle hayatını başlamadan bitirdi aferin bu salaklıkla devam edersin koreliler sever seni

Yeni Yazılar