Benzer Yazılar

Soyul, Crayon Pop üyeleriyle olan ilişkisinden bahsederken ağladı

Soyul, Crayon Pop üyeleriyle olan ilişkisinden bahsederken ağladıSoyul, Crayon Pop üyeleriyle olan ilişkisinden bahsederken ağladı

HABER: Soyul’un gözleri doldu, “Crayon Pop üyelerine Moon Hee Joon ile evleneceğimi söyleyemediğim için üzgünüm”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+2,045, -102] Dürüst olması gerekiyordu. Şimdi çıkıp özür dilemenin hiçbir mantığı yok. Üyelerin nasıl bir cevap vermesini bekliyor? Sırf gece daha rahat uyuyabilsin diye böyle davranması itici.

2. [+1,338, -45] Bugünkü bölümün Jam kısmı Crayon Pop reklamı gibiydi

3. [+1,071, -275] Yine de çok iyi bir evlilik yaptı. Kocası bir zamanlar en popüler idol gruplarından birinin lideriydi.

4. [+153, -10] Gruplarına bela olan üyeler: Soyul, Yulhee, Sunye

5. [+152, -6] Ama niye ünlü babaların çocuklarıyla zaman geçirmesiyle ilgili olan bir şovda bunu söylüyor…

6. [+140, -4] Bir anne neden ‘Superman Returns’ şovunda kendi hikayesini anlatıyor??

7. [+120, -6] Tanıdıklarınız arasında da böyle biri vardır, ona olan tüm saygınızı kaybediyorsunuz. O kişilerle mesafeli olmak gerekir.

8. [+112, -2] Anne niye bu bölümde yer alıyor? Şovun amacı zaten babaların çocuklara bakması, onları besleyip bezlerini değiştirmesi falan…

9. [+100, -6] Onun yüzünden bir grup mahvoldu. Tam Sunye gibi. Bencil.

10. [+89, -2] Bu şov ünlü çocuklarıyla ilgili, annelerle ilgili değil. Diğer anneler hiç görünmüyordu

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+165] Grubu mahvedeceğini bile bile hamile olduğunu ne kadar gizli tutabileceğini sanıyordu acaba? Crayon Pop üyelerinin kendi kariyerlerini planlama şansını hak etmediklerini mi düşünüyordu? Herkesi gafil avladı ve buna rağmen sonra çıkıp ‘panik bozukluk’ yalanını uydurdu.
Soyul ve Moon Hee Joon bunu doğru şekilde halledemedi.

 

Kaynak: Netizenbuzz

13 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
yalandanacıtasyon

Seninle gecesine gündüzüne katan emek veren üyelerine yalandan bir şey uydurup gruptan ayrılıyorsun evleneceğini söylemiyorsun sonra da çıkıp bir tv şovunda ağlıyorsun adama demezler mi madem bu kadar üzgünsün bu konuda bunu tv şovunda yapmak yerine üyelerle halletseydin onların söz hakkı olsaydı bu konuda konuşmak için diye? Çıkıp şimdi ağlamak bir şey değiştirmez inandırıcılık samimiyet sıfır yani sen hayatını mutlu mesut yaşarken üyelerin yaşadığı şoku ve kırgınlığını,kızgınlığı düşünüyorum.

Krystal benim karım ok?Sulli-Hara❤️

Ayn

BlueElf

Evlenmek yada idol hayatını bırakmak suç değil bunu kabul ediyorum. Ama idol olup olmayacağına karar vermen gerekir bu iş oyuncak değil ordaki kızlar o grupta ne hayaller kurarak geldiler ve sizin sorumsuzluğunuz yüzünden olan her zaman kalan üyelere oluyor tek bir üye kaybı bile çok büyük hasarlar açıyor gruplarda. Gerçekten idollüğü sevdiği için idol olmalı insanlar para ve şöhret için değil.

shining

Hadi ama kim para için idol olmuyor bu sektörde herşey para için

Zzzz

İlk olarak öğrenmek diğer üyelerin hakkıydı. Şimdi bu döktüğün gözyaşları sadece timsah gözyaşları oluyor

Mianxxx

Neden erkekler grubundan ayrılmak zorunda kalmıyor da kadınlar ayrılıyor ? Doğumdan sonra geri dönemez mi sanki ?

angel

Normal bir işte çalışan anneler için bile bebeğini emzirmek amaçlı izinler verilirken bence bu iş(seyahatler, uzun çekim süreleri) yeni doğum yapmış bir anne için çok zor ama bir süre gruptan ayrı kalıp daha sonra devam ederse bence olabilir fakat buna izin verileceğini sanmıyorum.

yalandanacıtasyon

Nereden baksan 1,5-2 yıl gruptan ayrı kalacak demek ki bu diğer grup üyeleri için ara vermiş üyenin yokluğunu kapatalım açısından yorucu şirket tarafından eksi yönde keza yurt dışı konserleri,mv çekimleri,program çekimleri vs oluyor hepsini bir arada götürmek anne içinde zor yani mümkün değil kabul edilmez. Minhwan çocuğuyla baş başa zaman geçirirken bir iki hata yaptı diye yerden yere vurdular kadın çocuğa baksın erkek işine kafasındalar.

yalandanacıtasyon

Dönemez dönse de tutunamaz çünkü Koreli erkekler çocuğu olan kadın idolü diğerlerine baktığı gibi bakıp fantezi unsuru olarak görmeyecek ilgi azalacak ve şirketler getirisi yok diyerek istemeyecek. 1 ve 2inci jenerasyon idolleri dışında evlenen erkek idoller de sektörden uzak duruyor sanırım

Öylesine biri

4. [+153, -10] Gruplarına bela olan üyeler: Soyul, Yulhee, Sunye
Koreli bir netizene katılacağımı hiç düşünmemiştim

Bende kalsin

Yulhee grubuna bela olduğunu düşünmüyorum. Parlak bir grup değildi zaten

RavenTheBlue

Kpopta bir grubun durumu hiç belli olmuyor, parlak değildi diyerek yullhe’yi aklayamayız. O skandal olmasaydı bir şarkıyla, fancamla, dans figürüyle, fotoğrafla ya da çok farklı bir yolla bir anda önleri açılabilirdi. gelecekte ne olurdu bilemeyiz.

Ei97821

Ama işte olmadı. Bazı yükselişler nasıl bu saydığınız olasılıklara dayanıyorsa düşüşler de olasılıklara bağlı. Olan olduktan sonra keşkelerin hiçbir anlamı yok.

Yeni Yazılar