Squid Game Sezon Çekimleri Tamamlandı

10

Squid Game 2. ve 3. Sezon Çekimlerini Tamamladı + Netflix Yorumları

“Squid Game”in 2. ve 3. Sezonları arka arkaya yayınlanabilir!

14 Haziran’da OSEN, “Squid Game”in oyuncuları ve ekibinin yakın zamanda her iki sezonun çekimlerini tamamladığını ve bunu 11 ve 12 Haziran’da Gapyeong’da iki günlük bir kutlama partisiyle kutladığını bildirdi. 2. ve 3. Sezonların aynı anda çekildiği doğru. Daha doğrusu uzun bir hikaye çekildi ve bu hikaye 2. ve 3. sezon olarak bölünüp yayınlanacak.”

Rapora göre 2. Sezon altı bölümden oluşacak, 3. Sezon ise altı ila yedi bölüm civarında olacak. Daha önce çekimleri yapılan her iki sezonun da Netflix’in diğer hit dizisi “The Glory” gibi aralarında kısa bir boşluk kalacak şekilde yayınlanması bekleniyor.

Netflix, rapora yanıt olarak şu yorumu yaptı: “‘Squid Game’ 2. Sezonunun yayınlanmasına yönelik hazırlıkların son aşamalarındayız. 3. Sezon hakkında henüz kesin ayrıntılar veremiyoruz.”

“Squid Game”, 45,6 milyar won (yaklaşık 33 milyon dolar) ödülü olan gizemli bir hayatta kalma oyununa odaklanıyor. 2. Sezon, 1. Sezonda kazandığı ölümcül oyunla bağlantılı olarak kendi hedeflerinin peşinden gitmek için Amerika Birleşik Devletleri’ne gitmekten vazgeçen Sung Kihoon’un (Lee Jungjae) hikayesini konu alıyor.

“Squid Game 2”nin kadrosunda geri dönen yıldızlar Lee Jungjae, Lee Byunghun ve Wi Hajoon‘un yanı sıra kadroya Im Siwan, Kang Haneul, Park Gyuyoung, Jo Yuri, Won Jian, Park Sunghoon, Yang Donggeun, T.O.P, Lee Jinwook, David Lee, Noh Jaewon, Kang Aesim ve Oh Dalsoo gibi isimler katıldı.

17 Mayıs’ta Yoo Jaesuk’un YouTube programı “Pinggyego“ya konuk olarak katılan Lee Jungjae, “Squid Game 2.Sezon çekimleri son aşamalarında. Kış aylarında piyasaya sürülecek” açıklamasını yapmıştı.

 

 

 

K: soompi

Önceki İçerikNayeon’un “ABCD”deki Y2K Konseptine Tepkiler
Sonraki İçerikLGBTQ+ Temsilinin Yer Aldığı Kore Filmleri
Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments