Stray Kids ve Ateez Gibi Grupların Müzik Tarzı

77

Bu tür müzikten hoşlananlara, ciddi anlamda umut oluyorlar.
Sadece kolay dinlenen ve canlandırıcı şarkılara başyapıt gibi davranıyorlar ama bu kategorilere girmeyen pek çok popüler şarkı da var, yani bu yüzden Stray Kids ve ATEEZ daha başarılı olmalı. Dinlemekten hoşlandığım şarkılar yapıyorlar.

Gönderi Tepkileri: [+92][-13]

 1. [+36 -3]
  Bugünlerde Stray Kids dışında birini dinlemiyorum.
 2. [+35, -3]
  Stray Kids’e bakarsanız güçlü bir grup kimlikleri var. Şarkılarını dinlerseniz Stray Kids’in kendisi tarafından yapıldığını söyleyebilirsiniz. Böyle bir şeye sahip olmak kolay değil. Sadece albümleri kendileri yaptıkları için mümkün oluyor.  Ayrıca aşağıdaki yorumlara bakarak çeşitliliklerinin de oldukça geniş olduğunu görebilirsiniz. Başlık şarkılarında performansa odaklanıyorlar ama b-side olarak bir sürü kolay dinlenen şarkıları var. O tarz şarkılar yapamıyor değiller yani.
 3. [+33, -3]
  Bu yüzden Stray Kids’in müziğinin gürültülü olduğunu iddia etmeye bu kadar kararlı olan insanları anlamıyorum. Albümlerini indirmeyi denediğinizde bir sürü yumuşak şarkıları olduğunu fark edeceksiniz ve ne zaman bir şey yayınlasalar albümdeki her şarkıyı dinliyorum.
 4. [+31, -4]
  Stray Kids’in tüm diskografisini dinlemeyi deneyin, çok çeşit var.
 5. [+30, -3]
  Stray Kids ne zaman bir albüm yayınlasa, tüm listeyi baştan sona dinliyorum. Cidden çeşitlilikleri çok geniş ve çok meşgul olmalarına rağmen albüm için nasıl bu kadar çok şarkı besteleyebildiklerini merak ediyorum. Renkleri çok iyi tanımlanmış. Dahi değiller mi? Her bir üye şarkı söylemek, dans etmek ve rap yapmakla sınırlandırılmamış, tüm üyeler iyi vokalistler ve eşsiz seslere sahipler bu yüzden şarkılar çok güzel. Albümün bütünlüğü üst seviye ve özellikle son albümde rock müzikle gitmeleri beni şok etti.
 6. [+15, -0]
  ATEEZ’in Bouncy şarkısı çok iyi

 

K: Pannchoa

Önceki İçerikCha Eunwoo’nun ideal tipi
Sonraki İçerikWinter, Siyah Saçla İyi Görünmüyor
77 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments