Sulli, gelecekteki sevgililerinde yaşı ve tipi göz önünde bulunduracağını açıkladıHABER: ‘Today’s Horoscope’ Sulli, “Gelecekteki erkek arkadaşımda yaşı ve dış görünüşü dikkate alacağım”

KAYNAK: TV Report via Nate

1. [+476, -36] Evet, Choiza ile ilişki yaşadığında bunları hiç göz önünde bulundurmadın

2. [+425, -16] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Direk boğazına atlamış adamın

3. [+350, -73] Eminim Choiza’nın da yeni kız arkadaşlarında dikkat ettiği şey akıl sağlığıdır

4. [+36, -4] Zenginsen eğer yakışıklı bir adamla evlenmeyi dikkate almalısın.. yoksa çocuklarınız çirkin olur. Fakirsen çirkinlerle ilişki yaşamak zorundasın ama zenginsen niye yakışıklılarla olmayasın? Uzun vadede daha iyi bu

5. [+24, -1] Son zamanlardaki giyiniş tarzı ve bu açıklamasıyla eski haline dönmüş gibi görünüyor

6. [+23, -4] Eskiden bunları dikkate almıyordu, doğru… Sulli istese Hollywood starıyla bile sevgili olabilir. Cha Eunwoo gibi birinin yanında bile durabilir.

7. [+20, -0] Kadınlar, erkeklerin dış görünüşü konusunda erkeklerin kadınlara olduğundan daha sertler. Kısa boylu ya da kel biriyle ilişki yaşamayı asla düşünmüyorlar.

8. [+20, -4] Choiza: ?

9. [+12, -2] Gerçekten ama, ilişki yaşadıkları dönemde Sulli çok genç ve çocuktu… ㅋㅋ

10. [+7, -11] Sulli aptal ve ilgi rspusu hareketleriyle biliniyor, istediği tarzda bir adamın onunla evleneceğinden şüpheliyim. Muhtemelen evlenilecek kadın olarak değil eğlenilecek kadın olarak görülüyordur.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+458] Aman tanrımmm jkfhdksjhfs Açıkçası iyi yapıyor, umarım nazik ve iyi birini bulur

“Kadınlar, erkeklerin dış görünüşü konusunda erkeklerin kadınlara olduğundan daha sertler. Kısa boylu ya da kel biriyle ilişki yaşamayı asla düşünmüyorlar.”

Yalan. Çirkin erkek arkadaşı olan o kadar çok kadın görüyorum ki..

 

Kaynak: Netizenbuzz

 

25 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
arcelia marcee

”4. [+36, -4] Zenginsen eğer yakışıklı bir adamla evlenmeyi dikkate almalısın.. yoksa çocuklarınız çirkin olur. Fakirsen çirkinlerle ilişki yaşamak zorundasın ama zenginsen niye yakışıklılarla olmayasın? Uzun vadede daha iyi bu” ne kadar saçma ve kaba bir yorum

DaRa

Fakirsen çirkinler ilişki yaşamalısın🙄 neeee🙄 yazııık beyni yok galibaaaa

Someone Call The Doctor

[+350, -73] Eminim Choiza’nın da yeni kız arkadaşlarında dikkat ettiği şey akıl sağlığıdır

Özür dilerim sulli ama bu yoruma istemsiz güldümaşkfsşfjlsnfls

Drbel

Genelde çok yakışıklılar da biraz daha çirkin denilebilecek kadınlarla çıkıyorlar bence. Çok güzel kadınlarda biraz daha tipsizlerle. Bunu adriana lima-metin hara çiftine bakarak söylüyorum, bir sürü böyle çift var yanlış anlamayın yani. Ilişkilerde tipten başka şeyleri umursayan insanlar karşısındakinin görüntüsünü umursamıyor, dışarıdan bakanlar umursuyor.

minlep

isterse Hollywood starıyla birlikte olabilir? :D:D bu kişi Hollywood filmlerindeki kadın oyunculara dikkat etmemiş galiba onlarla kıyaslanamaz bile

Suna

Hollywood’da uzak doğulu sevgilisi, karısı olan bir çok insan var. Neden böyle bir aşağılama yaptını anlayamadım. Sulli bence gayette o starlarla takılabilecek bir güzellik.

minlep

hollywood filmleri ve amerikan dizileri sıklıkla izlerim.Ve amerikanların güzellik anlayışıyla korelilerinkinin taban tabana zıt olduğunun farkındayım.Koreliler için sıkı güzellik kuralları var vs deniyor ama Amerika’ da kore kadar sıkı olmasa da böyle bir gerçek var.Uzun boylu renkli gözlü ve şirin değil de kendinden emin cool kadınlar güzel bulunuyor filmler ve diziler için konuşuyorum.Asyalı karısı olanlar var fakat ama çoğu genelde şaşırtıcı bulunuyor.Lost’taki Josh holloway in eşi asyalı ve kadınla adam yakıştırılamadığı için adam bir süre sonra ben dış görünüşe bakmam diye açıklama yapmıştı.Ben Asyalı hem de Batılı kadınları çok güzel buluyorum ama bu iki farklı kültürden insanların farklı tipteki ve… Read more »

Suna

Konu 1: Amerika dediğin ülke karma kültür bir ülke. Hollywood dediğin karma kültür bir sektör. Sanırım sen Hollywood’a sadece başrol oyuncularını katıyorsun. Başroller bu tipler seçiliyor lakin Hollywood dedin ortam başrollerden figüranlarına kadar geniş kapsamlı bir alan ve ben orada bir çok beğenilen asyalı görüyorum. En basitinden Lucy Liu. Yani bu kadını çok beğenen bir çok Amerikalı oyuncu var. Bence sen Amerikayı standart bir güzellik anlayışları var olarak görüyorsun ama yok çünkü karma bir ülke. Amerika da sadece Kardashian modelli insanlr beğeniliyor gibi bir algı çıkıyor ama bu algıya uymayan bir çok oyuncu gayet de popüler starlarla çıkıyor. Bence siz… Read more »

minlep

ben size gayet yapıcı bir dille fikirlerimi sundum sizse bana sen sen diyerek kavgacı bir üslupla konuşuyorsunuz anlaşılan amacınız tartışma çıkarıp haklı çıkmak üzgünüm bunu yapmayacağım.
Not:sulli cılız asyalı modelinden uzak değil kadın gayet de zayıf ve boyu da hollywood için uzun değil orta bir boy sevgiler..

DaRa

Gençler Sulli nim Hollywoodan biri ile evleneceğini hic zannetmiyorum o yüzden boşverin dndnendnen

Limpi

@dara😂😂

DaRa

@Limpi 😂😂😂

Olga

Koreliler güzelliğe cok cok önem veren insanlar var yani yeteneğe bakmıyorlar. Amerika yeteneğe cok onem veren ülke güzelliğe değil

Bende kalsin

Sulli’nin gündeme geldiği konular neden hep bu kadar boş …

DaRa

Galiba kendi boş olduğu için😂

Kill This Love Shot

Choiza ya gönderme yapmış direk yani KDDLSNDĞJ cidden ikisinin ilişkisi hep saçma gelmişti

Z_BTS

Gerçekten yapmalısın. Ne işin vardı genç bir kadın olarak o kart herifin yanında. O yaştakiler anca gençleri kullanmak ister. Aşk değil.

haechanınköpeğiyim

dedi ve iki ay sonra intihar etti çok özledim seni huzur içinde uyu

Pixy

3. [+350, -73] Eminim Choiza’nın da yeni kız arkadaşlarında dikkat ettiği şey akıl sağlığıdır.
👏🏻👏🏻

Zayrix

3.yorum 👍👍👍👍👍👍

Mr. Seo

Şu sektörde Sulli kadar boş ve ilgi delisi bir başka kadın daha yok

Ddm

Gelecek sevgililer! Kaç sevgili yapmayi düşünüyor acaba.

feniks

Sulli 25 yaşında, istediği kadar sevgili yapabilir

Ddm

Doğru sonra da . Neyse devamini söylemiyim sen anla.

R_456

Ne kadar zihniyetsizsin, pardon pis zihniyetli de olabilirsin