Benzer Yazılar

Sulli insanların onun hakkında ne düşündüğünü umursamadığını açıkladı

Sulli insanların onun hakkında ne düşündüğünü umursamadığını açıkladı

HABER: Sulli, “Normalde diğerlerinin ne düşündüğünü umursamam, şirketten insanlar görevliler beni izliyor olsa bile tembelce dans ederim”
KAYNAK: Newsen via Nate

John Park: “Şahsen Sulli’yi çok havalı buluyorum. Gerçekten diğerlerinin düşüncelerini umursamıyor mu yoksa umursamamaya mı çalışıyor bilmek istiyorum.”
Sulli: “Bence diğerlerinin ne düşündüğünü umursuyor olsaydım kendimi bulmam çok zor olurdu çünkü onlardan etkilenirdim. Umursamamaya çalışıyorum ve gençken umursamaktan nefret ederdim. Uzun zaman önce dans pratiğindeydim, yorulduğum için tembelce dans etmeye başladım. Sonra şirketten önemli isimler içeri geldi, herkes birkaç dakika önce benim gibi tembel dans ediyordu ama onları görünce çok enerjik dans etmeye başladı. Rol yapmaları hoşuma gitmedi, bu yüzden ben tembelce dans etmeye devam ettim.”


1. [+1,841, -56] Bu “umursamamak” değil, saygısızlık yapmak. Sen sıradan bir şirkette çalışıyor olsaydın daima yalnız kalırdın. Anne babana şükret ki sıradan bir şirkette değilsin.

2. [+1,582, -38] Umursaman gereken durumlarda umursamaya başlar mısın? Çünkü sahnede de tembelce dans ediyordun.

3. [+1,347, -42] Eminim bununla çok gururlanıyorsundur

4. [+115, -4] Bireyci gibi konuşuyor ama aslında sadece bencil

5. [+115, -3] Sulli gibiler tek kuruşu hak etmiyor.. kan akıtana kadar çalışan stajyerler var ama yine de çıkış yapamıyorlar, onlar ne düşünür? Hiç katlanamıyorum ona

6. [+99, -3] Umursamıyorsun değil, umursayacak kadar farkında değilsin

7. [+90, -0] Krystal’in programı aşırı doluydu ama sahnede hiç tembellik yapmadı. Bayılana kadar dans etti.. Sulli’nin programı hiç onunki kadar dolu değildi ama sahnede tembeldi. f(x) üyelerine karşı hep sorumlu hissetmeli..

8. [+86, -1] Buna düşüncesizlik denir

9. [+74, -2] Sorumsuz olmayı ne güzel açıkladı

10. [+63, -0] “Diğerlerinin ne düşündüğünü umursamıyorum” demek yapman gereken şeyi düzgün yapıyorsan havalı bir şey olur ㅋㅋㅋ sen idolken işini doğru yapamadığın için çok nefret aldın ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

11. [+57, -0] Onun gibi insanlarla çalışmaya katlanamıyorum, tam bir baş belası

12. [+52, -0] Sulli ve Yoona, ikisi de şarkıcılık ve oyunculukta kötü ama Sulli’nin aldığı nefreti Yoona almıyor, çünkü en azından mütevazi biri

13. [+47, -0] Lee Soo Man ona bayıldığı için şirketteki görevliler hiçbir şey söylememiş, bariz belli. Her şirkette Sulli gibi biri vardır, tanıdıklarıyla işe girmiş olanlar..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+227] Tembelce dans etmek (sahnede ya da dans pratiğinde olsun) gurur duyulacak bir şey değil…

Kaynak: Netizenbuzz

18 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
jennie

artık görmüyorsunuz mutlu olabilirsiniz gerizekalı mahluklar sizi

benveben

eminim mutlulardır.

xoo

Ya kız doğru birşey söylemiş bence. Hatta aradığım insan modeli. Diğer insanlar gibi yüksek mevkidekilere yalakalık yapmıyorum diyor sadece. En azından çok çalışıyorum deyip kasmıyor. Neyse o.

gezegentozu

Millet üst mevkiye yağ çekip popülerleşen sponsor parasıyla yaşayan üyelere alışmış ayol Sulli doğrusunu söyleyince bile algılayamıyorlar

Esma Morkoç

Yaptığı şey sorumsuzluk ve onun f(x) de yaptığı sorumsuzluklar yüzünden üyeler zarar gördü

harlone

Sulli gerçeği söylemeliydin kendin için söylemeliydin. Lanet SM artık sanatçılarına gelen kötü yorumlara hukuki süreç başlat.

gezegentozu

“Diğerlerinin ne düşündüğünü umursuyor olsaydım kendimi bulmam çok zor olurdu” idoller hayranlarına böyle mesajlar vermeli. Benim de okuldan arkadaşlarım aklıma geldi. Normalde tüm grup çalışmalarında uyuyup hiçbir işe yardım etmeyenler öğretmen başımıza gelince ilgiliymiş gibi birkaç soru sorarlar sonra da öğretmeni yağlayıp hep gözde olurlardı onun dışında kalan sürekli orta tempoyla çalışanlar ise sıradan öğrenci olmaya devam ederdi.

Esma Morkoç

Peki insanlar ya o umursamayan insanlar yüzünden zarar görseydi de böyle der miydin? Pek sanmıyorum, Sulli’nin vurduymazlığı yüzünden f(x) Red Light promosyonlarını yarıda kesmek durumunda kaldı.

XxX

Sulli neden yalan söyledin ? Kim söylettin sana bunları ? Keşke gerçekleri açıkça söyleseydin başkalarının senin hakkında ne düşündüğünü umursamadan.

5HINee_Forever

Tamam şu bir gerçek. Yorucu bir hayatınız var. Ama şu da bir gerçek ki dünyadaki milyonlarca insandan daha fazla para kazanıyorsunuz. Mesleğiniz ne kadar yorucu olursa olsun daha yorucu meslekler var. Doktorluk, askerlik, çöpçülük, madencilik gibi. Ve sizden daha çok yorulmalarına rağmen sizin 1 günlük kazancınızdan daha az para kazanıyorlar. Tembel dans etmek kolaya kaçmaktan başka bir şey değil. Bu sizin işiniz. Ve yorucu olmayan bir meslek de yok zaten. İdollerin fiziksel yorgunluktan şikayet etmeleri bazen çok saçma geliyor. Sabah 8 akşam 5 çalışan insanlardan olsaydınız da bu kadar yorulacaktınız. Tamam üst üste programlar bazen çok acımasızca oluyor ama her… Read more »

Esma Morkoç

Evet f(x) için üzerime oturmayan kıyafet dedi

lol

başkalarının her dediğini umursamamayı her yorumu ciddiye almamayı akıl sağlığını korumak için çok önemli buluyorum çünkü her şeyi ciddiye alınca sadece başkalarını memnun etmek için yaşıyoruz farketmeden … ama sulli başkalarını umarsamamayı çok yanlış anlamış yaptığı sadece saygısızlık ve şımarıklık yüzü güzel olduğu için çocukluğundan beri el üstünde tutulup her şeyi kolay elde ettiği için böyle olduğunu düşünüyorum ne kadar çalışkan olursan tembellik yapmazsan hep ilk tercihlerden olursun her şeyde başkalarıyla rekabet halindeyiz ama sulli zaten para ettiğini bildiği için herkesle dalga geçiyor başka açıklaması yok

ExoVelvet

Hakkini vermedigin şeyler sayesinde kazandığın parayı ve sevgiyi bırak o zaman.

Pixy

Bu övünülecek bir şey değil. Ayrıca programa çıkıp açıklama yapması bile aslında bir şeyleri umursadığını ya da içten içe taktığını gösterir..

Pixy

Gözümden tamamen düştü.

Esma Morkoç

Kalan üyelere “şirkete yaranıyor” demek, Amber senin için zamanında boşuna “o bencilin teki” dememiş

🍀:*

Umursamazlık ile bencillik arasında çok ince bir çizgi var. Çoğu kişi umursamaz davranıp havalı olduğunu düşünüyor ama aslında bencillik yapan çöplerden başka bir şey değiller. En sevmediğim insan tipi.

helo

şu ana kadar hiçbir Sulli gönderine yorum atmamıştım fakat bu son gönderi bardağı taşıran son damla oldu, madem kimseyi umursamıyorsun eden her katıldığın programda bunu dile getiriyorsun? Ayrıca tembelce dans etmek gurur duyulacak bir şey değil, senden kıdemli ve büyüklere yaptığın saygısızlıktır bu tür saçma tavırlarınla övünmeyi gurur duymayı bırak artık, seni seven insanları da kendinden uzaklaştırıyorsun ayrıca bunları söylediğinde havalı falanda olmuyorsun.

Yeni Yazılar