Sulli insanların onun hakkında ne düşündüğünü umursamadığını açıkladı

18

HABER: Sulli, “Normalde diğerlerinin ne düşündüğünü umursamam, şirketten insanlar görevliler beni izliyor olsa bile tembelce dans ederim”
KAYNAK: Newsen via Nate

John Park: “Şahsen Sulli’yi çok havalı buluyorum. Gerçekten diğerlerinin düşüncelerini umursamıyor mu yoksa umursamamaya mı çalışıyor bilmek istiyorum.”
Sulli: “Bence diğerlerinin ne düşündüğünü umursuyor olsaydım kendimi bulmam çok zor olurdu çünkü onlardan etkilenirdim. Umursamamaya çalışıyorum ve gençken umursamaktan nefret ederdim. Uzun zaman önce dans pratiğindeydim, yorulduğum için tembelce dans etmeye başladım. Sonra şirketten önemli isimler içeri geldi, herkes birkaç dakika önce benim gibi tembel dans ediyordu ama onları görünce çok enerjik dans etmeye başladı. Rol yapmaları hoşuma gitmedi, bu yüzden ben tembelce dans etmeye devam ettim.”


1. [+1,841, -56] Bu “umursamamak” değil, saygısızlık yapmak. Sen sıradan bir şirkette çalışıyor olsaydın daima yalnız kalırdın. Anne babana şükret ki sıradan bir şirkette değilsin.

2. [+1,582, -38] Umursaman gereken durumlarda umursamaya başlar mısın? Çünkü sahnede de tembelce dans ediyordun.

3. [+1,347, -42] Eminim bununla çok gururlanıyorsundur

4. [+115, -4] Bireyci gibi konuşuyor ama aslında sadece bencil

5. [+115, -3] Sulli gibiler tek kuruşu hak etmiyor.. kan akıtana kadar çalışan stajyerler var ama yine de çıkış yapamıyorlar, onlar ne düşünür? Hiç katlanamıyorum ona

6. [+99, -3] Umursamıyorsun değil, umursayacak kadar farkında değilsin

7. [+90, -0] Krystal’in programı aşırı doluydu ama sahnede hiç tembellik yapmadı. Bayılana kadar dans etti.. Sulli’nin programı hiç onunki kadar dolu değildi ama sahnede tembeldi. f(x) üyelerine karşı hep sorumlu hissetmeli..

8. [+86, -1] Buna düşüncesizlik denir

9. [+74, -2] Sorumsuz olmayı ne güzel açıkladı

10. [+63, -0] “Diğerlerinin ne düşündüğünü umursamıyorum” demek yapman gereken şeyi düzgün yapıyorsan havalı bir şey olur ㅋㅋㅋ sen idolken işini doğru yapamadığın için çok nefret aldın ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

11. [+57, -0] Onun gibi insanlarla çalışmaya katlanamıyorum, tam bir baş belası

12. [+52, -0] Sulli ve Yoona, ikisi de şarkıcılık ve oyunculukta kötü ama Sulli’nin aldığı nefreti Yoona almıyor, çünkü en azından mütevazi biri

13. [+47, -0] Lee Soo Man ona bayıldığı için şirketteki görevliler hiçbir şey söylememiş, bariz belli. Her şirkette Sulli gibi biri vardır, tanıdıklarıyla işe girmiş olanlar..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+227] Tembelce dans etmek (sahnede ya da dans pratiğinde olsun) gurur duyulacak bir şey değil…

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikKim Heechul ‘Knowing Bros’da Momo ile sevgili dedikodusunu yalanladı
Sonraki İçerikPolis YG ofislerini aradı ve el koydu, arama 5 saatte tamamlandı
18 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments