Benzer Yazılar

Sulli’nin hiç görüşmediği babası şimdi onun evini almaya çalışıyormuş

Sulli'nin hiç görüşmediği babası şimdi onun evini almaya çalışıyormuş

HABER: Sulli’nin abisi, “Sulli’nin babası ona yabancı gibi yaşadı ama şimdi onun mirasıyla alakalı problemlerini arkadaşlarıyla paylaşıyor ”

KAYNAK: Top Star News via Nate

1. [+5,477, -40] Neden şimdi gelip babası gibi davranıyor?

2. [+4,835, -33] Ah……. Sulli bu diyardan gittikten sonra sonra bile acı çekiyor ㅜㅜㅜ Onun için kötü hissediyorumㅜㅜㅜㅜㅜ

3. [+4,348, -37] Bir sürü kişi iyi birer insan olmaktan vazgeçiyor

4. [+395, -0] O annesiyle ayrıldıktan sonra ne çocuk nafakası ödemiş ne de onunla iletişime geçmeye çalışmış bir baba, neden şimdi…

5. [+359, -1] Doğrusu Sulli’nin annesi de babası da iyi insanlar değiller… Sulli’nin annesi onu gençken SM’nin ellerine bıraktı. Sulli bir yurt odasında tek başına büyüdü… Daha sonra annesi tekrar evlendi ve başka bir çocuğu oldu, bu da Sulli’nin tek başına yaşamaya başlamasına sebep oldu. O kocaman bir evde yalnız başına yaşadı ve öldü.

6. [+325, -1] Nasıl bir baba kızına kıymetli demektense kızının mirasına kıymetli der…

7. [+267, -1] Babasının tek yaptığı kızının kalbine bir çivi sokmak.

8. [+228, -3] O katolik, ne bekliyorsunuz? Eminim o parayı tanrıya vereceğini ve bu nedenle ihtiyacı olduğunu söylemeye başlayacak, kızıyla onun babası olarak bir kere bile iletişime geçmemiş olsa bile.

9. [+202, -0] Sulli’nin çocuk nafakasını bir kere bile ödemedi… Onu doğurmuş olman seni onun ebeveyni yapmıyor

10. [+189, -1] Sulli’nin annesi ve babası, onun mirasından bir şey alamayacağınızı bilecek kadar utanmanız olsun

KAYNAK: Nate

1. [+1,450, -26] O bir baba değil, sadece katolik bir köpek

2. [+1,386, -21] Boşandıktan sonra bir yabancı gibi yaşadı, Sulli’nin ölümünü böyle yaparak daha da zorlaştırmak zorunda mı? Katolikler Tanrı’yı bahane olarak sunarak istedikleri gibi yaşamayı kesmeliler.

3. [+1,151, -18] Ah, ölümde bile ne kadar üzücü bir yaşamㅠㅠ Sulli’nin abisi, lütfen gücü bul. Onun Sulli’nin mirasını almasına izin verme.

4. [+71, -2] Sulli büyürken ne kadar yalnız hissetmiştir. Yaşamının ilk 20 senesi senin nasıl bir kişi olacağını belirliyor. Zor engelleri aşarken yanında kendisini destekleyen güçlü bir ailesi olan insanlar, nasıl geri yükseleceklerini biliyorlar. Sabit olmayan bir gençlik ve ergen yılları geçiren insanlarsa o zamanların oluşturduğu psikolojik baskıların altında yıkılıp kalıyorlar. Sulli’nin babasına sormayı isterdim… İncil’de çocuğunu sevgiyle büyütmeni isteyen hiçbir şey yok mu?

5. [+64, -2] Babası “kıymetli kızım tarafından bırakılan bir miras” demedi… O “Kızım tarafından bırakılmış kıymetli bir miras” dedi.. Bu tüylerimi diken diken yapıyor

6. [+53, -2] Detayları bilmiyorum ama eğer kızıyla hiç iletişim halinde kalmadıysa ve yaşamasına yardım etmediyse, o para bir yabancının parası gibi bir şey. Lütfen senin olmayan bir şeyi alırsan Tanrı’nın seni cezalandıracağını bil.

7. [+46, -1] Sulli’nin adını öldükten sonra bile böyle üzücü şeylerin altında görmek beni üzüyor. Bir baba nasıl böyle olabilir? Kızı kendi canına kıydı… Umarım yalnızca kendi doyumsuzluğunu gidermek isteyen bu deli adama bir kuruş bile gitmez.

8. [+41, -1] Hangi cürretle kendisine bir baba der… Nasıl utanmıyor? En azından gerçek bir ebeveyn gibi davran! Onu dünyaya getirmiş olmanın hiç bir anlamı yok… Utanmalısın.

9. [+31, -0] Eğer parayı topluma geri vermek istiyorsa, bunu yapabilmek için kendi parasını kazanmalı. Bu paranın kızının hayatıyla değiş tokuş edilmiş gibi olduğunun farkında değil mi?

10. [+26, -1] Bence babasının Sulli’nin büyürken insanlardan ilgi istemesinde büyük bir rolü var. Gerçekten de şu anda mirasının peşinde mi?… İnanılmaz

Sulli'nin hiç görüşmediği babası şimdi onun evini almaya çalışıyormuş

KAYNAK: Naver

1. [+1,010, -7] Onun gibi bir adam kızına bir yabancı gibi yaşadıysa asla mirası almamalı. Umarım abisi bu işi güzelce halleder..

2. [+729, -15] Açıkçası, intihar etmesinin büyük bir kısmı babasından dolayı değil mi? İntihar eden bir sürü ünlü güvenilmez ailelerle, hak ettikleri sevgiyi veremeyen ebeveynlerle büyümüşler. Fiziksel olarak büyüyüp yetişkin olmuş olabilirler, ama bu insanların hayatlarında karşılarına çıkan zor engelleri aşmakta güçlük çektiklerini fark edebilirsiniz. İntihar eden insanların çoğunun görevlerini tamamlamamış ebeveynleri olduğunu görürsünüz. Yalnızca doğurdun diye anne baba olmuyorsun.

3. [+577, -5] Kızı hayattayken onu hiç görmeyi umursamaması, ama şimdi ağlamak için kendisini zorlayıp aniden parasını istediği için onu düşünmeye başlaması çok üzücü.

4. [+485, -9] Çöp çöptür, onu doğurdun diye bir ebeveyn olmuyorsun

5. [+187, -6] Vay, bu kendisine baba diyen birisi için çok fazla

6. [+102, -1] Kızı öldü… “Cennete mutlu olacağını” hangi cürretle var sayar? O gerçekten insan mı?

7. [+86, -0] Parayı “Topluma geri vermek” için istemediği ama kilisesi için kullanmak istediği çok açık… Papazı onu ikna ediyormuş gibi gözüküyor.

8. [+73, -2] Babasının konuşmasına bakarsak parayı kilisesine harcayacak

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+290] Zavallı Sulli ve Hara, onları terk eden anne babaları para için geri döndüler. Kimse huzur içinde yatmalarına izin vermiyor. Zavallı kardeşleri, sonrasında olanlarla onlar başa çıkmak zorunda

 

Kaynak: Netizenbuzz

13 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Loura

Sulli aslında mezarında bile yalnız. Bu hayatta hep kendi başına ayakta durmaya çalışmış ve bu pis sektörde yitip gitmiş bir çiçek. Öldükten sonra bile ailesi onun parasının derdinde çok yazık çok…

Mujj

Hem netizenler hem babası; Şimdi mi aklınıza geldi düşünmek?!

Limpi

O kadar üzücü ki. İnşallah miras abisinin olur.

ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

5. [+359, -1] Doğrusu Sulli’nin annesi de babası da iyi insanlar değiller… Sulli’nin annesi onu gençken SM’nin ellerine bıraktı. Sulli bir yurt odasında tek başına büyüdü… Daha sonra annesi tekrar evlendi ve başka bir çocuğu oldu, bu da Sulli’nin tek başına yaşamaya başlamasına sebep oldu. O kocaman bir evde yalnız başına yaşadı ve öldü.
Bu yorumun doğru olması o kadar kalp kırıcıki anlatamam. Eğer aile sevgisi görmeden büyürseniz ne kadar zengin olduğunuzun, ne kadar fanınız olduğunun bir önemi kalmıyor. Her daim yalnız hissediyorsunuz.

BlueElf

Çoğunun ailesi öyle emin olun Tiffany’in babasıda ondan para koparmaya çalışan bir leşti LeeTeuk’un babası kendini ve ailesini katledip tüm hayatı boyunca Leeteuk’un travmalar geçirmesine neden olan para avcısının biriydi düzgünce ailesi olanlar iyi bir şekilde hayatlarını sürdürüyorlar Sulli’nin tek ailesi F(x) kızlarıydı maalesef onları da internet teröristleri yüzünden kaybetti Sulli’yi gruptan çıkarılması için baskı kurdular Amber’ın Kry’nin Luna’nın Victoria’nın onun ailesi olduğunu o zamanda biliyordunuz acımasızsınız. Onu sizlerde yalnızlığa mahkum ettiniz.

buse

5. [+359, -1] Doğrusu Sulli’nin annesi de babası da iyi insanlar değiller… Sulli’nin annesi onu gençken SM’nin ellerine bıraktı. Sulli bir yurt odasında tek başına büyüdü… Daha sonra annesi tekrar evlendi ve başka bir çocuğu oldu, bu da Sulli’nin tek başına yaşamaya başlamasına sebep oldu. O kocaman bir evde yalnız başına yaşadı ve öldü.

Son cümle kalbimi o kadar acıttı ki…Keşke seni çok seven ebeveynlerin olsaydı ve hiç ünlü olmasaydın huzur içinde bir yaşam sürseydin.

lotus

Siz katillerin yorum hakkına sahip olduğunuzu kim söyledi?

ArmyMoaBlinkOnceReveluv😍😍

Babası “kıymetli kızım tarafından bırakılan bir miras” demedi… O “Kızım tarafından bırakılmış kıymetli bir miras” dedi.. Bu tüylerimi diken diken yapıyor.
Bundan nefret ediyorum işte insanların sadece ama sadece kendilerini düşünmelerinden karşısındakinin duygularını görmezden gelmesinden. Bir baba nasıl acı çeken kızının yanında olmaz ki. Sulli gerçekten hepimizin içinde bir parça barındırıyor arkadaşlar. Kimi zaman yalnız hissederiz ve sevgiyi yanlis kisilerde arariz. Hayallerimiz için gece gündüz calisiriz. Ve cok azimiz toplumun istediği kalıpların dışına çıkarız. Sulli bunların hepsini yaşadı o hiçbir zaman solmayacak bir çiçek umarım huzur içinde yatar ve bir daha acı çekmez.

hakan

Bu herşeyi açıklıyor gerçekten seni seven ve senin sevdiğin bir aileye sahipsen internetten aldığın nefret yorumları seni bir yere kadar etkiler günün sonunda ailene döndüğünde nefret yorumlarının önemli olmadığını farkeder ailene 4 elle sarılırsın ama sarılacak bir ailen yoksa? Bu tarz bir siber zorbalık seni ölüme kadar götürüyor işte hem Hara hemde Sulli küçük yaşta sözde aileleri tarafından şirketlere peşkeş çekilmiş kişiler psikolojilerinin çok iyi olmaması kadar normal birşey yok şu sektörde ailelerin çocukları yerine uzun sözleşmeler yapmasının önüne geçilmeli artık aileleri küçük yaşta çocuklarını şirketlere veriyor onlar yerine imza atıp para alıyorlar resmen satar gibi çocuklar yıllarca şirketlerde eğitim… Read more »

none

PARA babası

elifnur

şerefsiz pislik

Yılgın

İdollerin ailelerini hiç anlamıyorum bir sürü sıkıntı çekiyorlar tek başlarına istismar dahil her şey geliyor hiç nefes almadan çalışıyorlar bir çoğunun sağlığının iyi olmadığını bir doktor açıklamıştı özellikle kızlar için çok tehlikeli bir sektör aileler çocuklarını şirketlere emanet edip nasıl arkalarını aramıyorlar anlamıyorum ben çocuğum olsa böyle bir işe girmemesi her şeyi yapardım sanatı seviyorsa da başka bir yoldan sanat yapmasını sağlamaya çalışırdım Sulli nin ailesinin onun elinden tutmayıp şimdi parasının derdine düşmesi de o kadar acınası herkes anne baba olmamalı bu yüzden bakamayacağı sorumluluk alamayacağı bir çocuğu bir insan niye dünyaya getirir ki

Selen

Gerçekten de ailesinde mutlu olan insanlar diğer şeylerde de mutlular. Ama ilki olmayınca insan hep buruk ve eksik hissediyor. İşim garibi bu boşluk hissi hiç geçmiyor ve eksilmiyor. Yaş artıkça daha da artıyor . İyi bir anne baba olun lütfen. Çocukların vebalini almaya hiç gerek yok . Onlar daha küçücük. Büyüdüklerini sanmayın hala çok küçükler.

Yeni Yazılar