Sulli'nin kedisi Goblin'i arkadaşı sahiplendiSulli'nin kedisi Goblin'i arkadaşı sahiplendi

HABER: Sulli’nin evcil hayvanı Goblin güncellemeleri… Kim Sun Ah “Kim Heechul’un sahiplenmesi beni duygulandırmıştı”

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+2,003, -35] Sulli çok iyi biriydi demek ki. Etrafındaki pek çok insan tereddüt etmeden ona yardım ediyor. Kim Heechul, Kim Sun Ah… ikisi de çok sıcak kalpli.

2. [+1,637, -32] Hissettiği tüm acıdan sonra, umarım şimdi sıcak bir yerde huzurludur.

3. [+946, -35] Sulli’nin ‘Goblin’ şarkısının sözleri: Kürksüz kediden korkma. Şeftali beyaz ten, sadece sana merhaba demek istiyorum

4. [+113, -6] Sulli’nin Instagram’ındaki fotoğraflarında yer alan, uyuşturucu kullanan çocukların hepsi artık bağları kesmiş gibi görünüyor. Bu arada Kim Sun Ah sonuna kadar Sulli’nin yanında kalıyor.

5. [+85, -10] Kedi aslında çok sevgi dolu ve insanları seviyor. Lütfen kediye kötü şeyler söylemeyin. Ona iğrenç görünümlü demek çok kötü.

6. [+66, -8] Ben de tüyleri kabarık kedileri tercih ediyorum ama masum bir hayvana “iğrenç” demeye nasıl cüret edersiniz? Böyle söyleyen birinin yüzünü görmek isterim. Çirkin bir yüze sahip olduğunuz için şanslısınız çünkü çirkin bir kalp çok daha kötü. Muhtemelen sahibini özleyen kedi için çok kötü hissediyorum… Yeni ailenle mutlu bir şekilde yaşa, kedicik.

7. [+47, -94] Kedi gerçekten iğrenç

8. [+42, -13] Sulli’nin ölümü için üzülüyorum.. ama insanlar gerçekten kedinin güzel olduğunu mu düşünüyorlar?? Emin değilim

9. [+39, -17] Kedi çok korkutucu görünüyor ㅜ

10. [+35, -4] Sun Ah-ssi, Goblin’i sahiplendiğiniz için teşekkür ederim. Eminim Sulli size gökten teşekkür ediyordur. Lütfen son anlarına kadar kediye çok sevgi verin. Eğer bir tanrı varsa, eminim ki yaptığınız iyilik için sizi mutlulukla kutsayacaktır. Sahibi olmadan gidecek yeri olmayan bir kediyi aldığınız için tekrar teşekkür ederim.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+196] Biraz ağladım, yalan söyleyemem şimdi. Umarım daha iyi bir yerdesindir Sulli 💖Kediye iğrenç diyen netizenler, yardım alın.

 

Kaynak: Netizenbuzz

16 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
KINGEXO

Nasıl bir hayvan için böyle diyebilirler! Hiç mi kalbiniz yok sizin ya. Keşke bu yorumları yapan kişileri elime geçirsem saçlarını başlarını yolarım!!!
Çirkin hayvan yoktur ama çirkin bir kalbe sahip milyonlarca insan vardır. Utanın azıcık kendinizden.
(Üstelik bu kediler dünya üzerindeki en cana yakın sizi daima koşulsuz sevecek her zaman ilginizi arayan bir cins.)

BlueElf

Kediye bile çirkin diyecek kadar kafayı yemiş bir toplum düşünün ve bu toplumda birde ünlü olduğunuzu düşünün tam bir tımarhane. Sulli iyi insandı demeler 1 gram samimi gelmiyorsunuz onun katili sizsiniz aynısını Hara içinde geçerli Hara iyi biriydi demeler ailesinin Hara’ya yaptıkları için üzülmeler falan kusura bakmayın ama bu kızlar siz üzgünmüş gibi görünün duygu sömürüsü yapın çok duyarlıymışsınız gibi kendinizi gösterin diye ölmediler sizin o yaptığınız yorumlar yüzünden öldüler ne kadar iki yüzlüsünüz iki yüzlü olduğunuz kadar yüzsüzsünüz de.

Iremm

Korelilerin bazilari cidden assagilik kompleksi olan varliklar onu anladim. Guzel ve zayif gorunmek icin aptal diyetler estetikler yaptiriyorlar. Bir hayvana bile IGRENC demek? Cidden tedavi olun ya.
Turkiyede kimse guzellik standartlariyla kafayi yemez ve freedir. Avrupa ve Amerika gibi standartta ozgur kafali oldugumuz icin kendimi sansli hissediyorum. Ya korede dogsaydim? Dusunsene, 1-2 kilo alinca bile gunlerce tribe giren ve ölüm diyeti yapanlar var. Korkunc. Ve bende bir kedi sahibiyim. Hayvan sahibi olmasam bile, bu soylediklerinizi yine de korkunc bulurdum. Zaten vicdaniniz olsa, bir hayvana guzellik standardi belirlemezdiniz. Adiler.

Buse

Ne pisliksiniz ya Allah’ın yarattığı bir hayvana ne cüretle iğrenç, korkutucu vb. şeyler dersiniz?

xoo

O sfenks kedisi. Çok pahalı bir tür. Kabul ediyorum biraz garip bir görüntüsü var ama aslında çok tatlı ve oyuncu bir tür. Ama asla iğrenç değil.

Hata

Don’t be afraid of the cat without fur

Defne

Neden eksi atmışlar?

Hata

Ne yazdığımı anlamamışlardır belki

stan talent stan pentagon

şöyle bir haberden çıkardığınız tek şey kedinin görüntüsü mü cidden, ben anlamıyorum bu insanları… insanları geçtim hayvanların bile tipini yargılar olmuşlar:D

Bluebee

Netizenler salaksınız

Kokkiie

Kedinin sürekli sahip değiştirmesi doğru mu?🤔

Hata

Sulli’den sonra Heechul aldı şimdi de bu kız, artık sahibi değişmez diye düşünüyorum

KINGEXO

Heechul geçici olarak yanına almıştı. Bundan sonra bu kızın yanında kalacak.

Hgs

Aslinda bu kediler görüntüsünün aksine oldukca sevgi dolu ve sakin ..ayni zamanda pahali bir tür

Twice

Kediye bile bok atıyorsunuz ya cidden sorunlusunuz, o kedinin sizden çok daha tatlı olduğunu düşünüyorum

la cha ta

4. [+113, -6] Sulli’nin Instagram’ındaki fotoğraflarında yer alan, uyuşturucu kullanan çocukların hepsi artık bağları kesmiş gibi görünüyor. Bu arada Kim Sun Ah sonuna kadar Sulli’nin yanında kalıyor.
Hayvana iğrenç demek nasıl bir kalpsizliktir