Sulli’nin ölüm raporunu sızdıran itfaiyeci teslim oldu

7
7581

fire1fire2

HABER: Sulli’nin ölüm raporunu sızdıran ilk kişi.. Kakaotalk’tan sosyal medyaya

KAYNAK: SBS funE via Nate

1. [+1,310, -34] O senin ailenden biri olsaydı bunu yapar mıydın?

2. [+1,232, -36] Demek sızdırılmış… Ben de gazeteciler olay yerine nasıl bu kadar çabuk gitti, nasıl böyle fotoğraflar çekebildiler diyordum, meğer bilgi sızdırıldığı içinmiş. Keşke antiler, itfaiyeciler, gazeteciler, hepsine dava açılsa.

3. [+1,010, -28] Gerçekten meçhul bir katil bu adam. Bu bilgiyi diğerleriyle nasıl paylaşır? SM keşke dava açsa ama zannetmiyorum… En azından Nate’teki bazı antileri dava edin.

4. [+65, -0] Ah… Sulli’nin kadın doğum kliniğinden bilgileri de sızdırılmıştı… gerçekten ona son anına kadar işkence ediyorlar.

5. [+51, -0] Ciddi bir ceza almalı. Sulli hayatında hiçbir zaman korunmadı, kadın doğum kliniğinde bile.. ve şimdi ölmesine rağmen hiç korunmuyor. Üçüncü bir kişiyim ama onun için çok sinirliyim…

6. [+46, -2] Gerçek ilgi rspusu işte…

7. [+40, -5] Dünyadaki son dakikalarında bile işkence gördü, insanlar gerçekten sınırı aşıyor…

8. [+39, -9] Çöp kadar değeri olmayan pislik

9. [+38, -10] Niye böyle bir şey yaptı? Ölüye saygısından ötürü bari yapmasaydı

10. [+29, -0] Fazla cesur davranmış. Er ya da geç kim olduğunun ortaya çıkmayacağını mı sandı yoksa umursamadı mı?

11. [+23, -0] Umarım hastanedeki raporlarını sızdıran hemşire de hayatı boyunca suçlu hisseder…

12. [+20, -1] Üniformasını elinden alın.. bu öyle kolayca affedilebilecek bir şey değil. Bir itfaiye nasıl işini ciddiye almaz?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+180] Güney Kore’de özel hayat gizliliği yasaları bu kadar mı zayıf? Üniversiteli kızım bana yazılı izin vermeden onun notlarına erişemiyorum ben, bir de para ödememe rağmen.

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikProduce X 101 şovunda yapılan hile ifşa edildi
Sonraki İçerikHeize eski erkek arkadaşından bahsederken duygulandı
7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Monika

Öldüğünde bile rahat vermediler be

narengi

suç oranı en düşük ülke, en güvenli ülke diye dünyaya tanıtıyorlar kendilerini. fakat ülkede hiçbir şeyden dolayı insanlar cezalandırılmıyor. hal böyleyken, tabi kayıtlarda suç oranı düşük gözükür.
ülkede suç oranı düşük değil ki, yasalar suçluları tespit edip hak ettikleri cezayı vermiyor sadece.

Luna

Dünya istatistiklerine bakılırsa Kore mutsuz insanların ve suçun fazla olduğu ülkelerden inana bana şu yg olayında hepsi yg nin fuhuş uyuşturucu ticareti yaptığını söylüyo ama ülkedekilerde devlette bunun hep var olduğunu biliyordu sadece yg şuan günah keçisi oldu onlar için devlet gerçekleri böyle saklayıp insanları böyle oyalıyor ve ben böyle ilgisiz cumhurbaşkanı görmedim idollere hediye vermen iyi güzelde ülkende tonla suç varken öncelik idoller mi? Hayır öncelik para ve medyadan gizlenmek

Betüş

Signal diye bir kore dizisi vardı . İzleyenler bilir , oradaki herşey gerçekten Kore’de oluyor. Paranın güç kabul edildiği ve adaletin sadece fakirlere işlediğini anlatan oldukça anlamlı bir diziydi .

Aslı

Ben anlamadım bizde bir şey olunca zaten polislerle birlikte haberciler de direk olay yerine gidiyor. İntihar olduğunu mu saklamak istediler? Raporda halkın görmemesi gereken bir şey mi vardı? Ya da bu adam para karşılığı raporu medyaya mı sattı. Anlayan biri bana söyleyebilir mi?

EXO-L ie

Bundan ne çıkar sağladı ki? İdollerin sürekli birşeyleri sızdırılıp duruyor. Ne için yapıyorlar bunu? Anlayamıyorum cidden~

Rosalinda

Sulli olayı intihar olarak kayıtlara geçse de bu bi cinayettir. Ve bu cinayetin birden fazla faili var ; Kore Halkı