Benzer Yazılar

Sunmi 50 kiloya kadar çıktığını açıkladı

Sunmi 50 kiloya kadar çıktığını açıkladı

HABER: ’41 kg -> 50 kg’ Sunmi kilo aldığını kanıtladı ‘sağlıklı güzellik’

KAYNAK: M+ News via Nate

1. [+283, -72] Sadece göğüslerini yaptırdığı için kilo aldı ㅋㅋㅋㅋㅋ kilo aldığı için dolgunlaşmış gibi yutturmaya çalışıyor

2. [+176, -32] Sulli, Goo Hara, Hyuna, şimdi Sunmi?

3. [+135, -42] Sunmi’nin ayakkabılarıyla koltukta oturduğu bir fotoğrafı var. Kilosuyla medya oyunu yapacağına biraz sağduyu kazansın.

4. [+24, -9] Kilosunu göstererek kendini ürün olarak satıyor. Kendine nasıl feminist ve lezbiyen hakları savunucusu diyebilir? Bunların tam zıttı değil mi bu yaptığı? Sadece canın istediğinde feminist olamazsın.

5. [+13, -20] Vay be! İnanılmaz, zayıfların kilo alması zor

6. [+11, -2] Vücut kıvrımları güzel olduğu için kilo alınca harika olmuş. Bir kadın olarak ben bile vücudunu çok beğendim.

7. [+11, -21] Aptallar ona ‘çok zayıf’ deyip durdu diye kilo aldı, şimdi de ‘ilgi rspusu’ diyorlar ㅋㅋ

8. [+5, -3] Tıpa tıp aynı görünüyor ama kilo aldım deyip duruyor.. ah~~ göğüs ameliyatı ㅋㅋㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+170] “4. [+24, -9] Kilosunu göstererek kendini ürün olarak satıyor. Kendine nasıl feminist ve lezbiyen hakları savunucusu diyebilir? Bunların tam zıttı değil mi bu yaptığı? Sadece canın istediğinde feminist olamazsın.”

???

Bir kadın KENDİ vücudu hakkında attığı gönderileri seçemez mi?? Bunu nasıl bir sahte feminist yazdı acaba??? Hayır, kimseye kendini kanıtlamak zorunda değil ama kendi vücudu hakkında gönderi atması da bir sorun değil.. ama Sunmi’ye bunu yapamayacağını söylemen bir sorun. Ayrıca lezbiyen haklarıyla alakası ne bunun?

 

Kaynak: Netizenbuzz

18 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Jean-Baptiste

Şu Korelileri karşıma oturtup hepsine adam akıllı feministliğin ne olduğunu anlatasım var.

lol

6. [+11, -2] Vücut kıvrımları güzel olduğu için kilo alınca harika olmuş. Bir kadın olarak ben de vücudunu çok beğendim. +++

KINGEXO

7. [+11, -21] Aptallar ona ‘çok zayıf’ deyip durdu diye kilo aldı, şimdi de ‘ilgi rspusu’ diyorlar ㅋㅋ

Eksi verenler kilo al diye linçleyen tayfa.

INSPIRIT

Bu salaklar harbi harbi 9 kilonun göğüs ameliyatından geldiğini düşünmüyorlar, değil mi?

Birferda

Bi koreliler bi türkler feministlik ne anlamadilar. Bir dirhem et bin ayip örter atasözümuzun nicin kullanildigini simdi anladim. Acayip güzel vucudu olmus kivrimlari falan cok daha iyi cikmis. Simdi ne kusuru vardi diye saldirmaya gelenlere soleyeyim bu atasozu misal yani.

TWICEXO

Ne kadar gerizekalıca yorumlar bunlar fanları onun kilosu hakkında endişe duyuyordu o artık kilo aldığını ve endişe edilmemesi gerektiğini göstermek için bunu paylaştı her şeyi aptal yerlere çekmekte koreli netizenlerin üstüne kimse geçemez

Drbel

Etrafta sahte feministler dolanıyor ve kendi feminist tanımlarını yutturmaya çalışıyor şu sıra. Eğer bir erkek vücut geliştirme hakkında konuşsaydı hepsinin salyası akardı ama bir kadın söz konusu olunca utanç verici oluyor. Bir anlayamadınız kadın olarak bizim vücudumuzun cinselleştirilmemesi gerektiğini ve erkekler gibi utanmadan vücudumuz hakkında konuşabilecegimizi düşünüyorum. Kadınları utandırarak, ilgi or*spusu diyerek sindirmeye çalışmayın.

Hata

Zayıf olduğu zamanlarda ‘iğrençsin, kilo al’ diyenlerin şimdi böyle yorum yapması.. Normal kilonun altında olanlar için kilo almak cidden çok zor ve yaptığı bir başarı, bunu hayranlarıyla paylaşmasında bir sorun yok hatta bence çok iyi yapmış, belki diğer idoller de Sunmi yi görüp kilolarını arttırmaya çalışabilir, iyi bir örnek olmuş

Ayrıca fiziği cidden çok güzel
https://hizliresim.com/GZvPAv

Elif Deniz

kilo çok yakışmışş. Çok zayıftı eski hali şimdi daha hoş duruyor

xoo

O değil de 50 kiloya çıktı nedir ya. Biz anca biraz emek verirsek o kiloya ‘inebiliriz’.

Jenchulichaeng

Kilo almanın feministlikle ne alakası var GSHSSGSJFKFKFKFKVKUKGK

estuko

. [+24, -9] Kilosunu göstererek kendini ürün olarak satıyor. Kendine nasıl feminist ve lezbiyen hakları savunucusu diyebilir? Bunların tam zıttı değil mi bu yaptığı? Sadece canın istediğinde feminist olamazsın.

hayatımda duyduğum en saçma eleştiri uffffff yıllardır insanlar çok zayıf, anoreksiya hastası gibi, kilo alsın vb. diyip duruyorlar ve hayranları da endişeleniyor. o yüzden 50 kilo olduğunu söylemiş olabilir??

Twice

Göğüs ameliyatı ve 9 kilo mu?! Netizenlerin kafası güzel

SUNMİ

Sunmi gögüs ameliyatı olmadı göğüslerinin çoğu kas ayrıca kilo almadan önce zayıf olduğu için nefret yorumu yapıyordunuz sesinizi kesmeniz için kilo aldığını açıkladı ama aptallar asla susturulmuyor. Her neyse kendisi çok güzel ve çok başarılı

assoface

Gerçekten de ilgi o*ospusu

SUNMİ

Oq

Sss

Yok artık. Lütfen yazdıklarınıza dikkat edin. Burda anonimsiniz diye gelişi güzel akliniza düşeni yazamazsiniz. Hakaret hele hele hic yazamazsınız.

renjun

kilosundan çok g..nü gösteriyo

Yeni Yazılar