Benzer Yazılar

Sunmi göğüslerini yaptırdığı dedikodularına yanıt verdi

Sunmi göğüslerini yaptırdığı dedikodularına yanıt verdi

HABER: Sunmi, “Göğüslerimi yaptırmadım… sadece kilo aldım!” dedikodular hakkında açıklama

KAYNAK: OSEN via Nate

“Göğüslerimi yaptırmadım. Sadece kilo aldımmmmm”

1. [+308, -71] Sadece göğüslerden kilo almak mümkün mü?

2. [+291, -56] Yaptıranlar da yaptırdıklarını inkar ediyor

3. [+206, -46] Geçen yıldan beri şarkılarından çok kilo almış olduğu konuşuluyor ve daha çok vücut sergilemeye başladı. Feminizm hakkında tişörtler giyiyor ve kadınların objeleştirilmesinden nefret ettiğini söylüyor, ironik

4. [+31, -10] Yalan söylüyor, inanmıyorum. 50 kg sadece bir fotoğraf. Bahse varım hala 40’lı kilolardadır ve göğüsleri de silikondur.

5. [+22, -5] Yaptırıp yaptırmaması niye sorun I don’t know why it’s a problem whether she got it or not

6. [+18, -3] İkiyüzlü bence. Okula gitmek için şarkıcılıktan vazgeçti ama geri döndü, kadınların seks objesi haline getirilmelerinden nefret ettiğini söylüyor ama göğüslerinin yarısı dışarıda ?_?

7. [+15, -4] Yaptırmış diyelim. Bu özel bir şey değil mi? Sırf ünlü diye çıkıp “yaptırdım” demesine gerek yok.

8. [+15, -3] Yaptırdıysa ne olmuş? Önemli bir şey değil

9. [+13, -2] ㅡㅡ Yalan söylemesi çok utanmaz bir hareket. Yaptırdığını ben görebiliyorum çünkü ben de yaptırdım ㅡㅡ

10. [+11, -0] Sadece göğüslerinden kilo almayı başardıysa çok şanslı…… pfft

11. [+11, -0] Push-up sütyen giyince göğüsler daha dolgun görünüyor biliyorsunuz değil mi? ^^

12. [+9, -0] O zaman nasıl sadece göğüslerden kilo alınıyor açıklar mısın?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+195] Ben mi yanlışım? Başka yerlerden de kilo aldı, özellikle bacakları. Neyse, rahat bırakın onu

 

Kaynak: Netizenbuzz

23 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Hata

Ben de kilo alınca direkt göğsüme gidiyor, yemin ederim bu millet göğüsüzlükten o kadar çekmiş ki insanların göğsünün büyüyebilme ihtimalini red ediyorlar artık helal olsun yani ne diyeyim

Aswium

Ne kadar şanslısın ya

Exovelvet

Ben hala giyinişi ile bir insanın nasıl kadınları sex objesi olarak gösterdiğini anlamıyorum. Kadınları objeleştiren fuhuş yaptıran, sözleriyle kadınları böyle gösteren kişilerdir. Açık giyinmesi ne alaka

Exovelvet

Dediklerini anlıyorum hatta bazılarının ilgi çekmeye çalıştığını kabul ediyorum ama burda giydikleri için eleştirilen çoğu kadın ben açık giyinmeyi sevmiyorum demiyor ki. İstediğini giyinsin ha dersin burası bunun ortamı değil dini bir yer olur, iş görüşmesi olur cenaze olur vs ama yani normalde niye konuşayım bu şu açık giymiş diye.Evet dikkate çeker ve bakarsın ama ikinci defa bakman senin günahın olur. Kendi dinimce ben de bu kadar açık giyinmem ama zaten bunların dinle alakası yok. Yani demek istediğim açık giyinen veya feminizm destekleyen birinin ben sex için varım onu bunu yapalım demiyor bunu da ima etmiyor önemli olan davranış biçimidir.… Read more »

EXO-L ie

Bir çarşaflı olarak bu konuda şunu söyleyebilirim ki, çoğunluk bizden nefret ediyor. Kaç defa sözlü tacize uğradım biliyor musunuz? 10? 20? Otobüsten atıldım. Açık öğretim sınavına girişim engellendi. Arabasını durdurup küfür eden teyzeler, çelme takan liseliler, bizi turist sanıp kazıklamaya çalışan esnaf amcalar ve varlığımızdan şikayetçi olan diğer herkes. Bu ülkede çıplakta var. Biz de varız. Öyleyse neden kimse kendini düzeltmek yerine etrafını eleştiriyor? Mesela ben. Eğer çok açık giyinen bir arkadaşım varsa onu tatlı dille uyarıyorum. Fakat herkes birbirini bu kadar toplumdan soyutlarsa ülkede insan kalmaz. Birbirinize karşı biraz kibar olun. Ben yüzümü göstermiyorum. Bundan da memnunum. Ama inanın… Read more »

Heiheimatlos

Bu insanlar mal ya ben mal demekten yoruldum onlar mal olmaktan yorulmadı

mabel

Ya hu siz feminizmi ne olarak görüyorsunuz acaba… O zaman en feminist ülke Sudi Arabistan malum kadınlar kapalı seks objesi gibi gezmiyor…komiksiniz.
Ülkenizde kadınlara yaklaşım belli ama şüphelenmedim değil sanırım bu yorumları kimliğini gizleyerek erkekler yapıyor çünkü tüm kadınlar bilir ki kilo alınca göğüs büyür.
Ayrıca gerçekten kilo almak ona yakışmış.

KINGEXO

Evet gerçek netolar geri döndü! Bende diyordum nerede kaldı idoller nefes alsa lincleyen aptallar.

Once since birth

Ben mi yanlışım? Başka yerlerden de kilo aldı, özellikle bacakları. Neyse, rahat bırakın onu

Haklı gözle görülür şekilde kilo aldı çok da yakıştı.

Kayısı

Kusura bakmayın ama her dekolte giyen kadın kendini seks objesi olarak satmıyordur. Nefret ediyorum bu kirli zihinlerinizden. Bir kadın sadece KENDİNE güzel görünmek istediği için, sadece CANI İSTEDİĞİ için veya HERHANGİ BİR SEBEPLE dekolte giyebilir. İSTERSE GÖĞÜSLERİNİ DE YAPTIRIR ULAN. Bir taraflarına sahip olması, onları seks objesi olarak kullanmaması gerekenler ERKEKLER VE KİRLİ ZİHİNLERİNİZDİR. B U K A D A R !

Army&buddyland

Netolar sadece göğüslerden nasıl 8 kilo alsın eğer gözleriniz görüyorsa bacaklarının dolgunlaştığını görebilirsiniz ve her şeye de feminizmi katmayın

seulrene

https://images.app.goo.gl/yugybMMAWnPdnG1Y9

Bence almış ama? Zaten 10 kilo gibi bir kilo alırsanız bu kesinlikle fark edecektir, özellikle aşırı zayıfsanız.

seulrene

Ayrıca kadınlar feminist oldukları için kendilerini kısıtlamak zorunda değil. Zaten özgürce ve eşit bir şekilde yaşayabilmek için böyle bir şeyi savunuyorlar.

Aycik

Kilo alınca benim de göğüslerim şişiyor hemen. Ve sütyenlerle onları büyük gösterebiliriz bunu biliyorsunuz di mi netizencikler? Ayrıca yaptırdı veya yaptırmadı bu kimseyi ilgilendirmez.

EXO-L ie

10 kilo aldım ve sonucunu gördüm. Kimse bu kadına boş yere yüklenmesin. Kilo alırken göğüsler de ister istemez yağ depoluyor.

Krystal benim karım ok?Sulli-Hara❤️

8. [+15, -3] Yaptırdıysa ne olmuş? Önemli bir şey değil
Size ne

Sinem ay

Feminizmin dekolteli giyinmek ile ne gibi bir zıtlığı ya da çelişikliği var bilen bana anlatabilir mi lütfen? En iyi feministler çarşafla gezenler mi? Bu zihniyeti kaldıramıyorum.

GirlsLikeSunset

7. [+15, -4] Yaptırmış diyelim. Bu özel bir şey değil mi? Sırf ünlü diye çıkıp “yaptırdım” demesine gerek yok

Haklı. Onun vücudu ona özel. Sorgulamak kimseye düşmez

GirlsLikeSunset

Bu korenin başarılı kadınlara karşı bitmek bilmeyen bir nefreti var

GUCCI Global Ambassador KAI

6. [+18, -3] İkiyüzlü bence. Okula gitmek için şarkıcılıktan vazgeçti ama geri döndü, kadınların seks objesi haline getirilmelerinden nefret ettiğini söylüyor ama göğüslerinin yarısı dışarıda ?_?

O kadar zeka fışkırıyor ki bu yorumdan. Bu yorumu yaparak kadını seks objesi olarak gördüğünü kanıtlamış oldun zaten.

Miss

Yaptırmadığını söyleyebilir, yaptırdığı gizlemek isteyebilir. Bunda bir sorun yok. Fakat kilo aldığı için kimsenin memeleri bu kadar çok büyümez. Ben de son iki yılda 10 kilo aldım. Memelerim hala aynı, ufacık bir fark oldu. Yok gibi.
Koreliler genetik olarak küçük memeliler. Elbette kilo aldığı için memelerindem bir fark olur. Ama böyle iki bedenlik bir fark oluşması imkansız. Kaldı ki o memeler silikon. Kendisi söylememeyi tercih ettiği için kilo almasını bahane olarak ileri sürebilir. Fakat silikonlu memeyle silikonsuz meme ayrımını yapamayanlar nasıl kendi memeleriymiş gibi savunuyorlar sun mi’yi bilmiyorum. Komik bir durum bence 🙂

Hata

Herkesin yapısı farklı senin kilon atıyorum mesela bacağına gidiyor olabilir ya da göbeğine gidiyor olabilir, ben yazın 13 kilo aldım ve benim göğsüme gittiği için fark edilir bir büyüme oldu, herkesin yapısı farklı o yüzden herkesin senin gibi olmasını bekleyemezsin. Ayrıca Sunmi aşırı zayıftı bu yüzden 10 kilo onda çok daha belli oluyor

Miss

42 kilodan 52 kiloya çıktım. Hala 36 bedenim. Kilom belli bir bölgeye toplanmadı. Aşırı zayıfsanız kilo aldığınızda genel olarak alıyorsunuz. İdeal kilonuza ulaştığınızda bu kez kilo belli bölgelerde toplanmaya başlıyor. Dediğim gibi fark olur ama hala çok zayıf olan birinin her tarafı az kilo alırken memeleri iki beden büyümez.

Yeni Yazılar